Figen Yılmaz

Eğitmen

Ulusal ve uluslararası tekstil firmalarında görsel tasarım uzmanlığı, görsel düzenleme koordinatörlüğü, ülkeler görsel düzenleme müdürlüğü pozisyonlarında görev alan Yılmaz, yurt içinde ve yurt dışında perakendecilik ve görsel mağazacılık alanında birçok workshop ve fuarlara katıldı.

Evaluations(4)
Average Rating 5,0
Gözde Kiyipinar
28 Aralık 2021
5.0

Figen hocama çok teşekkür ediyorum. Bakış açımıza farkındalık katan, yenilikçi bilgiler veren Harika bir eğitimdi. Katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum...

Nazmiye Pınar Deniz
13 Eylül 2021
5.0

Merhaba Figen Hanım; Vermiş olduğunuz eğitimde birçok şeyi tekrarlamış ve bir çok bilmediğim terimleri de öğrenmiş oldum. akıcı ,karşılıklı sohbet içerisinde geçen videolarınız öğreticilik konusunda gerçekten çok başarılı. İlk videoda kendinizden bahsetmiştiniz. O an anlattıklarınız benim yaşamımla o kadar çok örtüşüyordu ,neyse ki siz yolunuzu çok daha sağlam adımlarla giderek taçlandırmışsınız. Ben hala daha çabalıyorum bulunduğum şirkette bir kadın olarak görsel düzenleme sorumlusu olmak istediğimi. Umarım bende bir gün hayal ettiğim işi yapıyor olurum. Teşekkür ederim her şey için; saygılar.

Semih Özcan
21 Nisan 2021
5.0

Keyifli ve verimli bir eğitim.

Eda Kaygusuz
Eda Kaygusuz
27 Eylül 2020
5.0

Merhaba Figen Yılmaz Akkan. Sanat Tarihçisiyim. Görsel Mağazacılık Eğitimi'ni görünce katılmak istedim. Sizden kısa da olsa eğitim almış oldum. Eğitimden sonra mağazalara girdiğimde etrafa daha dikkatli bakmaya başladım :) Pozitif enerjinizle güzel bir eğitim verdiğiniz için teşekkür ederim.