AnasayfaEğitmenlerSerhat Dalgalıdere
Bu, özel dikim takım elbise giymiş ve gözlük takmış olgun bir adamın resmidir. Koyu renk saçları ve yüzünde sert, ciddi bir ifade var. Takım elbisesi siyah ve yakaları hafif sivri, altında beyaz bir gömlek var. Gözlükleri yuvarlak, altın çerçeveli ve koyu renk camlıdır. Elleri cebinde, kendinden emin ve profesyonel görünüyor. Açık bej bir arka plana sahip, iyi aydınlatılmış bir odada duruyor. Duruşu diktir ve bir otorite havası yayar.

Serhat Dalgalıdere

Eğitmen

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2010 yılında mezun oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesine bağlı medya okulunda 2013 yılında “Dijital Fotoğrafçılık ve Dijital Dünya” adlı eğitimi verdi.

2013 ve 2014 eğitim yıllarında Kırıkkale Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nda Görsel Tasarım, Temel Tasarım, Kısa Film Yapımı, Kurgu Teknikleri, Senaryo Yazımı, Video Çekim Teknikleri, Temel Fotoğraf dersleri vererek öğrencilere yararlı olmaya çalıştı. Öğretim Üyeleri tarafından oluşturulan Yeni ve Geleneksel Medya Okumaları kitabında “Bulanık Mantık ve Mobil Uygulamalar” isimli makalesi yayımlandı.

Marmara Üniversitesi bilişim yüksek lisans eğitimini 2014 yılında başarıyla tamamladı. Kurumsal birçok markaya web yazılımı ve SEO çalışmaları gerçekleştiren Dalgalıdere, Butik İçerik ve LLC Soft markalarında Danışmanlık görevini üstlendi. Akademik anlamda çalışmalarını sürdüren Dalgalıdere, "Yapay zeka, sibernetik, bulanık mantık" konularında çalışmalar gerçekleştiriyor.

2016 -2019 Eğitim Öğretim Döneminde İstanbul Şehir Üniversitesi Medya Yapımcılığı Bölümü'nde ders vermeye başladı. Aynı zamanda bu üniversitede bölüm başkanı olarak görev yapan Dalgalıdere, akademik çalışmalarını sürdürdü. Öte yandan İstanbul Şehir Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü'nde İçerik Yönetim Sistemi ve Web Projesi Geliştirme dersleri verdi.

2022 yılından itibaren İstanbul Atlas Üniversitesinde Bilişim Güvenliği program başkanlığı yapan Dalgalıdere, bu programda dersler vererek öğrencilere faydalı olmaya çalışmaktadır.

Devamını göster