About the Institute

Enstitü Hakkında

Enstitü resmi adıyla T.C MEB Özel İstanbul Uzaktan Eğitim Kursu olarak kayıtlıdır.

İstanbul İşletme Enstitüsü (Özel İstanbul Uzaktan Eğitim Kursu), öğrencilerin yeni bakış açıları kazanması, mesleki becerilerini geliştirmesi ve belirli bir alanda uzmanlaşmaları için oluşturulmuş uzaktan ve örgün eğitim sunan kuruluştur. Bu fikri ve kuruluşu öğrenmeye istekli bireyler oluşturdu. H. Clausen öğrenmenin pahalı olduğunu söylüyor. Günümüz bilgi toplumunda bilgi çok değerli ve pahalıdır. Ancak parayla satılamayan ve parasal bir değeri olmayan öğrenme arzusu faaliyetlerimizin asıl amacını oluşturuyor. Biz öğrenme arzusunu her şeyin üstünde tutuyoruz. Yeni şeyler öğrenmeye istekli bireyler olduğu sürece bizler de yeni şeyler anlatmaya devam edeceğiz.

Kurulduğumuz günden bu yana aramıza yeni uzmanlar ve akademisyenler katıldı ve katılmaya devam ediyor. Kuruluş yılımız olan 2012 yılından bu yana birçok Sivil Toplum Kuruluşu ile çalışma yaptık. İşaret dili gibi toplumsal fayda yaratan eğitimleri destekledik ve gelecek hedeflerimiz arası ekledik. Özellikle uzaktan eğitim alanında ülke sınırlarını aşan bir aşamaya gelmek gelecek planlarımızda emin adımlarla yürümemizi sağlıyor.

2021 yılında 1.930.901 kişiye eğitim verdik

Akademisyenler ve öğretim görevlileri tarafından verilen eğitim programlarında, kişilerin yeni yönetim anlayışı ve vizyonuna sahip olması amaçlanıyor. Girişimlerine yeni bir yol haritası çizebilecek bilgi ve yönetim yeteneğine teorik ve pratik olarak sahip olabiliyorlar. Eğitimler üniversite öğrencileri, profesyoneller ve yöneticiler gibi geniş çaplı bir hedef kitleye hitap etmektedir.

Frames from course

Who Are We?

Bize eğitim öncüleri diyebilirsiniz. Eğitim öncülerinin görevi, değişen eğitim sisteminde yeni nesil öğrenme yöntemleri geliştirmek, sınırları aşarak öğrencileri eğitmek, onlara ilham vermek ve böylece tüm öğrencilere kaliteli bir eğitimin kapılarını açmaktır.

Hayal ettiğinizin üzerine ulaşan fikirler, imkanları aşan teknoloji, beklentilerinizi aşan hizmet ve süper güçlü bir ekip ifadeleri bizi en iyi tanımlayan cümlelerdir.

Eğitimde değişime hazır mısınız? Bize katılın.

Our Mission

Yaptığımız ve sunduğumuz her şeyi başında öğrenme arzusunu önemsiyoruz. Sunduğumuz eğitimlerde katılma amacınız ne olursa olsun başarılı olmanızı ve bunun sürdürülebilir olmasını destekleyeceğiz.

Kaliteli eğitimin her yerde ve herkes için var olması için çalışacağız. Uzaktan eğitim yöntemlerinin geliştirilmesi için yeni yöntemler arayacağız.

Our Goal

Bilgi dünyasında uzaktan eğitim öğrenme çağının en parlak dönemini yaşıyor. Tahta ve tebeşir metodundan bilgisayar ve akıllı telefondan öğrenmeye doğru değişen eğitim dünyası birçok fırsatı da beraberinde getiriyor.

Örgün eğitimlerde düşük fiyat politikasını benimsemek kurum kültürümüz haline geldi. 2012 yılında başlayan bu girişimde büyük zorluklarla karşılaştık ancak örgün eğitimde düşük fiyat garantisini ve uzaktan eğitimde ücretsiz eğitim metodunu hayata geçirdik.

Bilgi ve teknoloji çağında geleceğin eğitim kurumlarını hiç kimse tahmin edemiyor. Ancak kaliteli eğitim ve uygun fiyat kültürümüzü bugüne kadar getirmiş olmanın güveni ve öğrencilerimizin memnuniyeti gelecekler ilgili hedeflerimizde gerçekçi bir yön çizmemizi sağlıyor.

Öğrenmenin pahalı olduğu eğitim dünyasında ücretsiz online eğitim metodunu sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz.

Öncelikli hedefimiz kişisel gelişim olsa da nihai olarak toplumsal gelişimi hedeflemekteyiz.. Öğrencilerimizin sayısı arttıkça bireylere değil, küresel topluma hizmet etmiş oluruz.

What Will You Find

Alanında uzman eğitmenlerimizle bilgi kaynağının herkese açık olduğu uzaktan eğitim platformumuzda buluşabilir ve bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Akademisyen ve alanında profesyonel iş insanlarının örgün eğitim programlarına katılabilir ve iş hayatında kullanabileceğiniz yeni yetkinlikler kazanabilirsiniz.

Ayrıca işletme ve kişisel gelişim üzerine yapılan araştırmaları okuyabilir ve günlük bildirimler alabilirsiniz. İşletme Enstitüsü kişisel gelişiminize ve iş hayatına katkıda bulunacak makaleleri de hazırlayıp sunmaktadır.

Our team

Our instructors