Close
Mobil Menu Bars

Münevver Birol

Çağrı Merkezi Eğitim ve Kalite Uzmanı

2007-2008 yıllarında ilk iş hayatına giriş yapmıştır. Anadolu Üniversitesi Turizm ve Seyahat Acenteciliği öğrenim hayatından sonra  2008-2011 yılları arasında özel bir seyahat acentesinde ofis satış yetkilisi olarak görev almasının ardından 2011 yılında yine bir turizm seyahat acentesinin çağrı merkezinde ‘agent’ olarak işe başlamıştır. Sahip olduğu iş tecrübesi ve satış başarısı ile ön plana çıkmıştır.

2012 yılında Takım Lideri olarak çağrı merkezi hayatına devam etmiştir. Sonrasında aynı firmada 2016 yılında Eğitim ve Kalite Biriminin Eğitim Yetkilisi olarak çağrı merkezine yeni başlayan personellere İş başı eğitimleri, Oryantasyon, Çağrı yönetimi, Satış ve ikna teknikleri, Zor müşteri ile başa çıkma ve turizm eğitimleri vermiştir.

2019 Temmuz ayında outsource çalışan bir çağrı merkezi firmasında Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından biri olan firma ile çalışmıştır ve bu firmada kalite birimi kurmuştur. Ardından eğitim birimi oluşturdu ve yeni başlayan personellere eğitimler vermeye devam ettmiştir.

Belirli dönemlerde butik çağrı merkezi hizmeti veren acentelere satış eğitimi, kalite ve koçluk destekleri vermeye devam etmektedir.

Sertifikalar

  • Tele Satış Teknikleri  - Call Center Masters
  • Telefonda Etkin Satıs Teknikleri  - UNIQ
  • Etkili Geri Bildirim - Utegro
  • Etkili İletişim & Beden Dili – Cem Öğretir
  • Etkin Koçluk Becerileri - Call Center Masters
  • Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili - İstanbul İşletme Enstitüsü
  • Eğiticinin Eğitimi - İstanbul İşletme Enstitüsü

Seminer

E-Ticarette Çağrı Merkezi - Alotech

Değerlendirmeler(5)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Beki Roso
11 Ağustos 2020
5.0

Münevver Hocam'a teşekkürü bir borç bilirim. Akılda kalıcı ders anlatımı, akıcı konuşması, sempatik tavırlarıyla konuları anlamamızı sağladı. Teşekkürler.

Gülçin Kara
19 Temmuz 2020
5.0

Samimiyeti ve içtenliği ile gördüğüm en mükemmel en tatlı eğitmendir kendisi 💕💕

Maşide Yiğiter Bıyık
Maşide Yiğiter Bıyık
14 Nisan 2020
5.0

Öncelikle. Münevver hoca samimi derslerini içtenlikle anlatan anlatırken eğlendiren ve derslerde hiç sıkmayan bi öğretmen elinden gelenin fazlasını yapan biri ders dinlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.İşinin ehli ve ders anlatışı harika çok tavsiye ederim. Çok tatlı ve güler yüzlü ayrıca büyük bi keyifle dinledim dersleri...☺

özge Alpaslan
özge Alpaslan
30 Mart 2020
5.0

Çağrı merkezinde çalışan ve çalışacak olan arkadaşların hocamızdan eğitim alarak bildiklerini sertifikalandırmaları profesyonellik açısından artı değer sağlar. Yararlı olduğunu düşünüyor, kendisine bana kattıkları için teşekkür ediyorum.

Aysun Özşişli
Aysun Özşişli
27 Mart 2020
5.0

Tüm samimiyeti ve içtenliği ile tecrübe ettiği her konudaki bilgisini, yalın anlatımıyla dersi taşayan bir profesyonel Münevver Hocamız.Beş günlük eğitimi hem canlı derslerle hem de tekrar sunumlarla izlerken zevk alacaksınız..Emeğinize ve kalbinize sağlık :)

Tüm Yorumlar