Close
Mobil Menu Bars

Hacer Doğaner Keklik

Eğitmen

Karabük doğumlu Eğitmen Hacer Doğaner Keklik eğitim hayatını sırasıyla Zonguldak ve İstanbul’da tamamlamıştır.

2003 – 2011 yıları arasında özel sektörde muhasebe sorumlusu olarak çalışmıştır. Eğitim dünyasına olan sevgisiyle bu işinden kendi isteği ile ayrılmış,  sırasıyla Nlp, Profesyonel Koçluk, Öğrenci Koçluğu, Hafıza Teknikleri, Zihin Haritaları, Anlayarak Hızlı Okuma, Mental Aritmetik eğitimlerini almıştır.

Bu eğitim sürecinde hocası Eğitimci – Yazar Oğuz Saygın ile tanışmş olup aldığı eğitimleri profesyonel hayata taşımıştır. 2011 yılından itibaren Bilten Anaokulu, Beykent Minik Yıldızlar Anaokulu, Birikim Dersaneleri, Adakent Koleji Eğitim kurumlarında verdiği Eğitimlerle beraber Özel Öğrenci Koçluğu Çalışmaları yapmaktadır.

Birçok sivil Toplum Örgütünde Gönüllü olarak projelerde yer almış olup, özellikle Anadolu’daki okulların ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında etkin görevler almıştır. Verdiği eğitimlerle pek çok öğrencinin başarısına destek olmuştur.

Evli ve iki çocuk annesi olup, verdiği bireysel öğrenci eğitimleri ile eğitim alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Değerlendirmeler(49)
Ortalama Değerlendirme 4,8

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Neslihan Sari
19 Ekim 2020
5.0

Mutlaka herkes bu eğitimleri almalı.

Ayşegül Demir
18 Ekim 2020
5.0

Hacer hocamın iki tane eğitimine katıldım. Öğretmenim ve ondan inanılmaz güzel şeyler öğrendim. Çok güzel geçen dersler için kendisine minnettarım. Herkes değerli hocamızla tanışmalı :)

Derya Şener
16 Ekim 2020
5.0

Hafıza Teknikleri dersi içerik olarak her yaştan ve her alandan herkesin öğrenmesi gereken, kolayca hayata geçirilebilecek teknikler barındırıyor. Hacer Hoca'nın samimi ve eğlenceli anlatımı ile dersler oyun gibi geçiyor ama kesinlikle insana çok şey öğreten bir oyun. Emekleri ve öğrettikleri için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yurdagül Cirit
Yurdagül Cirit
16 Ekim 2020
5.0

Çok keyifli bir hafta geçirdim ve Hacer hocamızın pozitifliğine ve öğretme aşkına da hayran kadım. Herkese tavsiye ediyorum.

Zeynep Telli
02 Ekim 2020
5.0

Hafıza Teknikleri dersini aldım. O kadar eğlenceli ve harika bir eğitimdi ki benim için idol olma hayalidir Hacer hocam.

Kübra Geçim
09 Eylül 2020
5.0

Hacer hocanın Hafıza Teknikleri Eğitimi'ne katıldım ve gerçekten çok güzel bir hafta geçirdik. Enerjisiyle konuşmasıyla derse bağlıyor. Çok samimi bir hoca. Mutlaka sizde deneyin.

Dilan Gültekin
07 Eylül 2020
5.0

Hacer hoca çok samimi ve tatlı bir hanımefendi olduğu için derslerini izlerken keyif aldım ve hiç sıkılmadım. Onun sayesinde okumamda da gelişim oldu çok teşekürler hocam 😊 Seviliyorsunuz 😍❤

Nesrin Yazıcı
05 Eylül 2020
5.0

Hafıza Teknikleri ve Anlayarak Hızlı Okuma derslerine katıldım. Dersler içerik olarak beklentimin çok üzerindeydi. 5 günlük eğitimle mucizeler yaratılabiliyormuş. Bunu öğrenmiş olduk. Hocamıza çok teşekkür ederim. Gerek bilgisi gerekse bilgisini bizlere aktarabilmesi sayesinde hem verimli hem de keyifli zaman geçirdik. Mutlaka hocamızın eğitimlerine katılın pişman olmazsınız :)

Sıddıka ÇALIŞKAN
Sıddıka ÇALIŞKAN
16 Ağustos 2020
5.0

Hafıza teknikleri kursuna katıldım.Hacer hanım çok profesyonel ve çok ilgili bir eğitmen.Alanındaki uzmanlığı ve bize verdiği dönütler çok faydalı oldu.çok pozitif ve güler yüzlü haliyle dersler çok eğlenceli ve verimli geçti. İyi ki tanımışız kendisini.Teşekkürler Hacer öğretmenim:)

Berfin Bilgeç
10 Ağustos 2020
5.0

Hafıza teknikleri dersinde tutumu bizimle ilgilenmesi o kadar disiplinli ve güzeldi ki. Bize sağladığı dönütler ve verdiği bilgiler için teşekkür ediyorum.

Hüseyin Karabalik
10 Ağustos 2020
5.0

Hafıza teknikleri kursuna katıldım çok eğlenceli ve verimli geçti, herkese öneririm teşekkürler Hocam. Hocam

Esma Nur Sönmez
09 Ağustos 2020
5.0

Hacer hoca ile dersler gerçekten bambaşka geçiyor.Bir dersten bu kadar keyif aldığımı hiç hatırlamıyorum.Mutlaka Hacer hocadan bir ders alın pişman olmazsınız.

Çiğdem Taşkıran
Çiğdem Taşkıran
09 Ağustos 2020
5.0

Hocamızla tanışma fırsatım İstanbul İşletme Enstitüsü sayesinde oldu. Hocamızın verdiği iki eğitime de katıldım. Sıcakkanlı, sevecen tavırlarıyla ders nasıl geçiyor anlaşılmıyor. Her gün eğitimi olsa katılırım :) Pozitif enerjisini size de yansıtıyor resmen. Her konudaki sorumu cevapladı sağolsun. Bu enstitüye uğrayan herkesin kendisiyle tanışıp bir eğitimine katılması kişilere pozitif açıdan katkı sağlayacaktır. Verdiğiniz emekler için çok teşekkür ediyorum. Tüm enstitü ekibine de bizlere bu imkanları verdikleri için teşekkürler

Gülkem Özdemir
07 Ağustos 2020
5.0

Hacer hanımın etkili ve eğlenceli anlatımıyla çok keyifli ve oldukça verimli bir eğitimi geride bıraktık. Kuru, donuk bir anlatımdan uzak, gerçekten kendisi de severek konuyu aktardığından olsa gerek; bitmesini istemediğim eğitimlerden biriydi. Çok teşekkür ediyorum Hacer Hocam :)

Büşra Çakan Vural
Büşra Çakan Vural
19 Temmuz 2020
5.0

Şimdi ben burda nasıl yazsam, ne yazsam gerçekten bilmiyorum. Hacer Hoca öyle naif, öyle güzel eğitim veriyor ki dersten uzaklaşmaya bile utanıyorsunuz. Verdiği eğitimlerin kalitesi ve işlevselliğinin yanında ders esnasında söylediği güzel sözlerle kendisinin eğitimci duruşuna bir öğretmen olarak hayran kaldığımı belirtmeden geçmek istemiyorum. 'Kendi duvarınıza tuğla örmek' deyimini kendisinden esinlenerek alıp meslek hayatımda bir şiar olarak kullanacağıma eminim. Bizi böyle muhteşem bir platformda buluşturan enstitüye de teşekkürü borç bilirim. İyi ki, iyi ki tanıştım sizinle...

ışılay Dutal
18 Temmuz 2020
5.0

hafıza teknikleri dersi aldım ve çok memnun kaldım herkese karşı ilgiliydi dersler eğlenceli ve çok öğretici teşekkürler hocam

Murat Ortatepe
03 Temmuz 2020
5.0

Böyle bir hanımefendiyle, bir hocayla tanıştığıma çok sevindim. Öğretmenlik makamının hakkını veren eğitimdeki görüşlerinizle,samimiyetinizle bunu belli eden biriniz. Burada bir sürü değerli öğretmenimiz var ama ilk defa sizin için bunları yazmak istedim. Başarılarınız devamını dilerim, eğitimlerinizi ve yayınlarınızı takip ediyor olacağım her şey gönlünüzce olsun......

Simge Eroğlu
Simge Eroğlu
21 Mayıs 2020
5.0

Hocam eğitiminiz çok faydalı ve sürükleyici çok eğlenceliydi enerjınız bıkmadan sorularımıza cevap vermeniz çook teşekkürler Hafıza Tekniklerinde görüşmek üzere...

Gülşah Torkay
Gülşah Torkay
18 Mayıs 2020
5.0

Hacer hocamın her iki eğitimine de katıldım ve çok faydalı buldum. Uzun zamandır öğrenmek istediğim konulardı, keşke daha önce gelseymişim :) Teşekkürler hocam. Egzersizlere devam 🤗

Atiye Kırca
03 Mayıs 2020
5.0

Eğitimler çok keyifli ve yaralıydı. Eğitimcimiz yoğunluğa rağmen tüm soruları cevapladı. Teşekkür ediryorum.

Süheyla Görgülü
Süheyla Görgülü
03 Mayıs 2020
5.0

Enerjik, esprili, alanına hakim ve herlşeyden ötesi çooook sabırlı. Kendisinden aldığım her iki eğimde harikaydı. teşekkürler Hacer hocam :D

Beyza Aşık
03 Mayıs 2020
5.0

Sınava hazırlanan biri olarak, bu hafta güzel ders işledik. Emeğinize sağlık hocam!

Hilal Terzioğlu
Hilal Terzioğlu
01 Mayıs 2020
5.0

Hocamızın anlatımından ve dersleri işleyişinden çok memnun kaldım ve gayet etkili bir ders oldu.Dersi alanın asla pişman olmayacağı bir eğitim bence:) Teşekkürler hocam...

Yağmur Bulut
Yağmur Bulut
01 Mayıs 2020
5.0

Hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Sadece derse katılırken yaş aralığının çok geniş olduğunu bilerek gelin lütfen 10 yaşından 50 yaşına kadar herkes katılabiliyor. Sonuçta herkese lazım bir eğitim.

Elçin Tabak
19 Nisan 2020
5.0

Ben Hocamızın verdiği eğitimden çok memnun kaldım sıkılmadan akıcı bir ders işledik.

Esin Mingör
03 Nisan 2020
5.0

Çok güzel,etkili ve geliştirici bir eğitimdi.Hocam çok içten,çok samimi

Zeynep Kopuz Yanık
01 Nisan 2020
5.0

Çok başarılı bir eğitmen.

Afşin Edremitli
21 Mart 2020
1.0

Eğitim güzel değildi, Sınıftaki yaramaz çocuklar yüzünden dersten verim alamadım. Aslında atılanları gerekirdi. Ayrıca uzaktan ekran yansıtma yolu ile YouTube videoları izletmek hiç bir eğitimciye yakışmaz. Sunumları kendiniz hazırlamalısınız. Tabii görsel hızlandırma sunumlarını hazırlamak zor olacaktır lakin onu da bilen kişilere yaptıracaksınız. Gerekirse komple ücretli olsun, ücret fiyatları yükselsin, ama materyaller kaliteli olsun. KPSS, LGS vb sınavlara girecek arkadaşlar için sınıfa farklı bir dalda Hoca çağırıp dersin yarısını bu danışmanlığa ayırmak etik değil. Dersten sonra yapılması doğru olurdu. Ayrıca görüntülü konferans yapılmasını bilmeden, denemeden, ilk kez ders de denenmez. İndirdiğim belgeler, exe dosyaları güzel, çalışınca faydası olur. Ama eğitim iyi değildi. 2 katılımcı olarak Eşim de bende memnun ayrılmadık.

İşın Bayraktar
İşın Bayraktar
01 Mart 2020
5.0

Hacer hanım gerçekten işini severek yapan, hiç sıkılmadan ve kendinize bir şeyler katarak dinleyebileceğiniz bir eğitmen. Çok yararlı bir eğitim oldu, tavsiyemdir..

Orçun Bozkale
Orçun Bozkale
19 Şubat 2020
5.0

etkili okuma için hocamız çok verimli bir egitim veriyor tüm arkadaşlarımıza tavsiye ederim

Menekşe Yıldız
Menekşe Yıldız
09 Şubat 2020
5.0

Hacer Hocamız, Öğretmenliğin kitabını yazdı bence. Yani çıtayı baya bir yükseltti. Dersine katıldığınız bir süre sonra kendinizi keşfediyorsunuz. An'da kalmanızı sağlayacak etkinliklerle stres atıyorsunuz. Çok ilgili. Sanki bir sınıf rehber öğretmeni gibi ilgili ve sorumluluk sahibi. Bilgisi de tartışılmaz, aktarma tarzı da! Sizi tanımak bir ayrıcalık Hacer Hocam.

Nilgün Konuk
08 Şubat 2020
5.0

İşini gerçekten severek yapan bir eğitmen tesekkur ederim emeginize sagliķ

Mehmet KARAKAYA
Mehmet KARAKAYA
06 Şubat 2020
5.0

Efendim ben hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Emeğinize sağlık. MaşAllah

Bahar Talayhan
05 Şubat 2020
5.0

Tek kelimeyle mükemmel bir hoca kendisi

Ersin Erdin
19 Ocak 2020
5.0

hocam dersler harikaydı, zamanımın uygun olmamasında dolayı videodan takip ettim. Herşey için teşekkürler. Zihin haritaları eğitimini oluşturmanızı da sabırsızlıkla bekliyoruz. Saygılar.

Kerem şenol
Kerem şenol
08 Ocak 2020
5.0

Hacer hocayla ilk eğitimim ve ikinci günüm.Ancak o kadar iletişimi kuvvetli ki insana özgüven katıyor ve kendini çok iyi dinlettiriyor.Alacağım tüm eğitiminlerinden başarılı olacağımı düşünüyorum.İyiki varsınız hocam :)

Merve Serbes
07 Ocak 2020
5.0

yeni başladım ama güzel bilgiler edindim bence profosyonel bir eğitmen.

Merve Serbes
07 Ocak 2020
5.0

daha yeni başlamama rağmen bilmediğim ama yapabileceğim bir yeteneğim olduğunu farkettim çok severek heyecanla dinleyip uygulamaya çalışıyorum .?

Kerem şenol
Kerem şenol
07 Ocak 2020
1.0

Hacer hocayla ilk eğitimim ve ikinci günüm.Ancak o kadar iletişimi kuvvetli ki insana özgüven katıyor ve kendini çok iyi dinlettiriyor.Alacağım tüm eğitiminlerinden başarılı olacağımı düşünüyorum.İyiki varsınız hocam :)

Zafer Saglam
30 Aralık 2019
5.0

Gerçekten nitelikli bir eğitmen. Bu tarz insanların,kıymetini bilelim...

Elif İnci
Elif İnci
23 Aralık 2019
5.0

Hocanın ders hakimiyeti, ders boyunca motivasyonumuzu max seviyede tutması ve ilgisi başarıyı kaçınılmaz kılıyor. Sayesinde haftada 8 kitap bitirebiliyorum. Eğitim hakikaten gönül işi bunu gösteren nadir uygulamaya ve nadir görülen hocasına sonsuz teşekkürler...

Bilal Adiyaman
Bilal Adiyaman
05 Kasım 2019
5.0

Gerçek bir profosyonel

şevval Tepecik
şevval Tepecik
07 Ekim 2019
5.0

mükemmel bir eğitimdi hocamız çok güzel anlatıyor ve yardımcı oluyor ders anlatımına doyamadım

Buket Aysun Gedikoğlu
28 Temmuz 2019
5.0

çok severek derslere katıldığım ve faydalandığım eğitim oldu. hafıza teknikleri eğitimi de açılırsa çok mutlu olurum.

Oğuz Karakaşlı
Oğuz Karakaşlı
20 Mayıs 2019
5.0

Mükemmel gidiyor şimdilik , keşke hafıza teknikleri eğitimi de gelse...

Eda Kızılkaya
Eda Kızılkaya
13 Mayıs 2019
5.0

Hacer Hoca gerçekten muhteşem. Ders çok aktif soru cevap şeklinde geçiyor. Ders sonunda ne kadar yol kat ettiğinize siz bile inanamayacaksınız (tabi ki düzenli egzersizlerinizi yapar ve ihmal etmezseniz) herşey için çok teşekkürler.

Hikmet Çoban
Hikmet ÇOBAN
09 Mayıs 2019
5.0

Eğitim süresinin sınırlı olmasına karşın muhteşem anlatımda bulunuyor öğretmenimiz. Gerçekten kaliteli, sabırlı ve işini severek yapan bir hanımefendi. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

Kübra Çubukçu
Kübra çubukçu
15 Nisan 2019
5.0

Bu kadar kısa sürede çok ilerleme kaydettim .. Her anından keyif aldığım bir eğitimdi çoooook teşekkür ederim:) sevgilerle...

Abdullatif MAVİTAŞ
Abdullatif Mavitaş
29 Mart 2019
5.0

Gayet verimli geçen bir eğitimdi. Çokça ilgili bir eğitmeni var zira.

Tüm Yorumlar