Hacer Doğaner Keklik

Eğitmen

Karabük doğumlu Eğitmen Hacer Doğaner Keklik eğitim hayatını sırasıyla Zonguldak ve İstanbul’da tamamlamıştır.

2003 – 2011 yıları arasında özel sektörde muhasebe sorumlusu olarak çalışmıştır. Eğitim dünyasına olan sevgisiyle bu işinden kendi isteği ile ayrılmış,  sırasıyla Nlp, Profesyonel Koçluk, Öğrenci Koçluğu, Hafıza Teknikleri, Zihin Haritaları, Anlayarak Hızlı Okuma, Mental Aritmetik eğitimlerini almıştır.

Bu eğitim sürecinde hocası Eğitimci – Yazar Oğuz Saygın ile tanışmş olup aldığı eğitimleri profesyonel hayata taşımıştır. 2011 yılından itibaren Bilten Anaokulu, Beykent Minik Yıldızlar Anaokulu, Birikim Dersaneleri, Adakent Koleji Eğitim kurumlarında verdiği Eğitimlerle beraber Özel Öğrenci Koçluğu Çalışmaları yapmaktadır.

Birçok sivil Toplum Örgütünde Gönüllü olarak projelerde yer almış olup, özellikle Anadolu’daki okulların ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında etkin görevler almıştır. Verdiği eğitimlerle pek çok öğrencinin başarısına destek olmuştur.

Evli ve iki çocuk annesi olup, verdiği bireysel öğrenci eğitimleri ile eğitim alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Evaluations(80)
Average Rating 4,9
Fatma Aktaş
Fatma Aktaş
23 Mart 2022
5.0

Dersin nasıl geçtiğini insan anlamıyor, etkili ve hayata geçirince insanın çok işini kolaylaştıracak bilgi ve ders vermesi harika.

Aysun Korkmaz
Aysun Korkmaz
27 Kasım 2021
5.0

Hacer hoca çok pratik ve motivasyonunuzu artıran tarzda anlatım tekniği var. Hiç derste gibi hissetmiyorunuz, verdiği örnekler hep yaşamdan akılda kalan gerçek örnekler . Cok samimi ve çalışkan bir egitmen. Ben hafıza teknikleri dersini zevkle dinledim. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.

Melek Oktar Inan
26 Kasım 2021
5.0

Hacer hocamdan çok güzel bilgiler öğrendim ,okumayı seviyorum ve yavaş okumanın en büyük sorununun iç ses olduğunu söyledi artık yavaş okumanın nedenini biliyorum.Öğrenmenin yaşı yok bu eğitimi çok saçma bulan yakınlarıma karşılık iyiki almışım diyorum .Eğitimin içindeki parodiler ve müzikler çok eğlendirdi .Çok teşekkürler kendisine .

Nihan Bayrak
Nihan Bayrak
12 Ekim 2021
5.0

Çok başarılı bir eğitmen, aynı zamanda çok samimi ve dersleri eğlenceli geçiyor. Anlayarak Hızlı Okuma programına katıldım ve öğrettiklerini hala uyguluyorum, sonuç da git gide daha iyi diyebilirim.

Peren İlge Genç
25 Haziran 2021
5.0

Hacer Hoca'nın enerjisi ve ders anlatımı harika! Katıldığım için çok mutluyum ve eğitimlerin anlayarak okuma hızınızda kısa sürede ne kadar fark ettirebildiğini görünce şaşıracağınıza eminim. Hacer Hoca'ya çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.