Hacer Doğaner Keklik

  Eğitmen

  Karabük doğumlu Eğitmen Hacer Doğaner Keklik eğitim hayatını sırasıyla Zonguldak ve İstanbul’da tamamlamıştır.

  2003 – 2011 yıları arasında özel sektörde muhasebe sorumlusu olarak çalışmıştır. Eğitim dünyasına olan sevgisiyle bu işinden kendi isteği ile ayrılmış,  sırasıyla Nlp, Profesyonel Koçluk, Öğrenci Koçluğu, Hafıza Teknikleri, Zihin Haritaları, Anlayarak Hızlı Okuma, Mental Aritmetik eğitimlerini almıştır.

  Bu eğitim sürecinde hocası Eğitimci – Yazar Oğuz Saygın ile tanışmş olup aldığı eğitimleri profesyonel hayata taşımıştır. 2011 yılından itibaren Bilten Anaokulu, Beykent Minik Yıldızlar Anaokulu, Birikim Dersaneleri, Adakent Koleji Eğitim kurumlarında verdiği Eğitimlerle beraber Özel Öğrenci Koçluğu Çalışmaları yapmaktadır.

  Birçok sivil Toplum Örgütünde Gönüllü olarak projelerde yer almış olup, özellikle Anadolu’daki okulların ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında etkin görevler almıştır. Verdiği eğitimlerle pek çok öğrencinin başarısına destek olmuştur.

  Evli ve iki çocuk annesi olup, verdiği bireysel öğrenci eğitimleri ile eğitim alanında çalışmalarına devam etmektedir.

  Değerlendirmeler(72)
  Ortalama Değerlendirme 4,9

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Büşra Eser
  04 Nisan 2021
  5.0

  Hızlı Okuma Teknikleri için kurs ararken tesadüfen Hacer hocaya rastladım. İyi ki de rastlamışım. Enstitü yorumlarına bakarak ve eğitim diğerlerine göre çok daha ucuz olduğu için bir şans vermek istedim. Ders saati geç olduğu için eğitim bittikten sonra kayıtlardan izlerim diye düşünmüştüm. Son ders günü ders başlamıştır bildirimi geldi ve canım sıkkındı. Öylesine katıldım. Hocamızın tatlı konuşması ve güzel anlatış biçimi beni çok motive etti. Canımın sıkıntısı geçmişti ama diğer derslere canlı katılmadığım için üzülmüştüm. Dersten çok verim aldım ve kursu tamamladıktan sonra Hafıza Eğitimi dersini gördüm. Hocamın dersine doyamadığım için bu kursa da katıldım. Bu sefer hiçbir dersi kaçırmadım. Hatta ders günleri heyecandan akşamı zor ettim. Ben derslerim için katılmıştım ancak sözel dersler için daha uygun olduğunu gördüm. Yine de bazı konularda kodlamaları yapmamda yardımcı oluyor. İki kursu da herkese gönülden tavsiye ederim. :)

  Ümmü Karadağ
  04 Nisan 2021
  5.0

  Hızlı okuma Eğitimine katıldım. Eğitim çok güzel Hacer Hanım'ın anlatımı çok güzel.

  Gökçe Genç Nağas
  Gökçe Genç Nağas
  03 Nisan 2021
  5.0

  Öncelikle bize sunmuş olduğu ders için Hacer hocama sevgilerimi sunuyorum. Aynı anda hem Anlayarak Hızlı Okuma hemde Hafıza Teknikleri dersini aldım ve çok şey öğrendim. Özellikle ortaokul, lise, Kpss öğrencileri için tavsiye ederim. Kendilerini mutlu edecek bir eğitim olacağından eminim.

  Tuba Özturlar
  02 Nisan 2021
  5.0

  26 yaşındayım ve hayatım boyunca aldığım en anlamlı eğitimdi. Hacer hocama değerli bilgileri, yardımı ve sabrı için çok teşekkür ederim. Çok keyifliydi. Başarılı olmaya inanmış herkesi bu eğitime davet ediyorum.

  Nurgül SÜRÜCÜ
  Nurgül SÜRÜCÜ
  13 Mart 2021
  5.0

  Kesinlikle tanışılması ve fikir alınması gereken bir hocamız eğitimleri mükemmel.