Hacer Doğaner Keklik

Eğitmen

Karabük doğumlu Eğitmen Hacer Doğaner Keklik eğitim hayatını sırasıyla Zonguldak ve İstanbul’da tamamlamıştır.

2003 – 2011 yıları arasında özel sektörde muhasebe sorumlusu olarak çalışmıştır. Eğitim dünyasına olan sevgisiyle bu işinden kendi isteği ile ayrılmış,  sırasıyla Nlp, Profesyonel Koçluk, Öğrenci Koçluğu, Hafıza Teknikleri, Zihin Haritaları, Anlayarak Hızlı Okuma, Mental Aritmetik eğitimlerini almıştır.

Bu eğitim sürecinde hocası Eğitimci – Yazar Oğuz Saygın ile tanışmş olup aldığı eğitimleri profesyonel hayata taşımıştır. 2011 yılından itibaren Bilten Anaokulu, Beykent Minik Yıldızlar Anaokulu, Birikim Dersaneleri, Adakent Koleji Eğitim kurumlarında verdiği Eğitimlerle beraber Özel Öğrenci Koçluğu Çalışmaları yapmaktadır.

Birçok sivil Toplum Örgütünde Gönüllü olarak projelerde yer almış olup, özellikle Anadolu’daki okulların ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında etkin görevler almıştır. Verdiği eğitimlerle pek çok öğrencinin başarısına destek olmuştur.

Evli ve iki çocuk annesi olup, verdiği bireysel öğrenci eğitimleri ile eğitim alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Değerlendirmeler(76)
Ortalama Değerlendirme 4,9
Peren İlge Genç
25 Haziran 2021
5.0

Hacer Hoca'nın enerjisi ve ders anlatımı harika! Katıldığım için çok mutluyum ve eğitimlerin anlayarak okuma hızınızda kısa sürede ne kadar fark ettirebildiğini görünce şaşıracağınıza eminim. Hacer Hoca'ya çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Nuriye   Akcan Şen
Nuriye Akcan Şen
03 Mayıs 2021
5.0

Hacer hocanın enerjisi çok güzel. Bilgileri aktarırken kullandığı yöntemler efsane. Emeklerinden dolayı kendisine sevgilerimi sunuyorum.

Hafize Keklik
Hafize Keklik
24 Nisan 2021
5.0

Hızlı Okuma Teknikleri ile oğlumun okuması ve okuduğunu anlama becerisi çok gelişti. Size ne kadar çok teşekkür etsek azdır Hacer hocam. İnşallah bu eğitimlerinizi devam ettirirsiniz saygı ve sevgilerimle.

Ayşen Çatak
17 Nisan 2021
5.0

Hafıza Teknikleri eğitiminde yolumun kesiştiği Hacer hocam ,bu zamana kadar neden bu eğitimi almamışım dedirtti bana. Derse hakimiyeti, sevecen konuşması, gecenin 11'inde yaptığımız derste bile bitmeyen enerjisi ile çok ama çok sevdirdi. Sizden diğer eğitimleri almak için sabırsızlanıyorum.

Büşra Eser
04 Nisan 2021
5.0

Hızlı Okuma Teknikleri için kurs ararken tesadüfen Hacer hocaya rastladım. İyi ki de rastlamışım. Enstitü yorumlarına bakarak ve eğitim diğerlerine göre çok daha ucuz olduğu için bir şans vermek istedim. Ders saati geç olduğu için eğitim bittikten sonra kayıtlardan izlerim diye düşünmüştüm. Son ders günü ders başlamıştır bildirimi geldi ve canım sıkkındı. Öylesine katıldım. Hocamızın tatlı konuşması ve güzel anlatış biçimi beni çok motive etti. Canımın sıkıntısı geçmişti ama diğer derslere canlı katılmadığım için üzülmüştüm. Dersten çok verim aldım ve kursu tamamladıktan sonra Hafıza Eğitimi dersini gördüm. Hocamın dersine doyamadığım için bu kursa da katıldım. Bu sefer hiçbir dersi kaçırmadım. Hatta ders günleri heyecandan akşamı zor ettim. Ben derslerim için katılmıştım ancak sözel dersler için daha uygun olduğunu gördüm. Yine de bazı konularda kodlamaları yapmamda yardımcı oluyor. İki kursu da herkese gönülden tavsiye ederim. :)