Hacer Doğaner Keklik

Eğitmen

Karabük doğumlu Eğitmen Hacer Doğaner Keklik eğitim hayatını sırasıyla Zonguldak ve İstanbul’da tamamlamıştır.

2003 – 2011 yıları arasında özel sektörde muhasebe sorumlusu olarak çalışmıştır. Eğitim dünyasına olan sevgisiyle bu işinden kendi isteği ile ayrılmış,  sırasıyla Nlp, Profesyonel Koçluk, Öğrenci Koçluğu, Hafıza Teknikleri, Zihin Haritaları, Anlayarak Hızlı Okuma, Mental Aritmetik eğitimlerini almıştır.

Bu eğitim sürecinde hocası Eğitimci – Yazar Oğuz Saygın ile tanışmş olup aldığı eğitimleri profesyonel hayata taşımıştır. 2011 yılından itibaren Bilten Anaokulu, Beykent Minik Yıldızlar Anaokulu, Birikim Dersaneleri, Adakent Koleji Eğitim kurumlarında verdiği Eğitimlerle beraber Özel Öğrenci Koçluğu Çalışmaları yapmaktadır.

Birçok sivil Toplum Örgütünde Gönüllü olarak projelerde yer almış olup, özellikle Anadolu’daki okulların ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında etkin görevler almıştır. Verdiği eğitimlerle pek çok öğrencinin başarısına destek olmuştur.

Evli ve iki çocuk annesi olup, verdiği bireysel öğrenci eğitimleri ile eğitim alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Değerlendirmeler
Oğuz Karakaşlı
20.Mayıs.2019

Mükemmel gidiyor şimdilik , keşke hafıza teknikleri eğitimi de gelse...

Eda Kızılkaya
13.Mayıs.2019

Hacer Hoca gerçekten muhteşem. Ders çok aktif soru cevap şeklinde geçiyor. Ders sonunda ne kadar yol kat ettiğinize siz bile inanamayacaksınız (tabi ki düzenli egzersizlerinizi yapar ve ihmal etmezseniz) herşey için çok teşekkürler.

Hikmet ÇOBAN
09.Mayıs.2019

Eğitim süresinin sınırlı olmasına karşın muhteşem anlatımda bulunuyor öğretmenimiz. Gerçekten kaliteli, sabırlı ve işini severek yapan bir hanımefendi. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...