Hacer Doğaner Keklik

Eğitmen

Karabük doğumlu Eğitmen Hacer Doğaner Keklik eğitim hayatını sırasıyla Zonguldak ve İstanbul’da tamamlamıştır.

2003 – 2011 yıları arasında özel sektörde muhasebe sorumlusu olarak çalışmıştır. Eğitim dünyasına olan sevgisiyle bu işinden kendi isteği ile ayrılmış,  sırasıyla Nlp, Profesyonel Koçluk, Öğrenci Koçluğu, Hafıza Teknikleri, Zihin Haritaları, Anlayarak Hızlı Okuma, Mental Aritmetik eğitimlerini almıştır.

Bu eğitim sürecinde hocası Eğitimci – Yazar Oğuz Saygın ile tanışmş olup aldığı eğitimleri profesyonel hayata taşımıştır. 2011 yılından itibaren Bilten Anaokulu, Beykent Minik Yıldızlar Anaokulu, Birikim Dersaneleri, Adakent Koleji Eğitim kurumlarında verdiği Eğitimlerle beraber Özel Öğrenci Koçluğu Çalışmaları yapmaktadır.

Birçok sivil Toplum Örgütünde Gönüllü olarak projelerde yer almış olup, özellikle Anadolu’daki okulların ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında etkin görevler almıştır. Verdiği eğitimlerle pek çok öğrencinin başarısına destek olmuştur.

Evli ve iki çocuk annesi olup, verdiği bireysel öğrenci eğitimleri ile eğitim alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Değerlendirmeler(57)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Altan Efe ÇAY
08 Ocak 2021
5.0

Hacer hocamız çok güler yüzlü ve verdiği eğitimi en iyi şekilde karşısına aktarmayı bilen başarılı bir eğitmen 5 günlük süreci tamamladık ve anlayarak hızlı okumada gerçekten çok fazla yol katettik her şey için teşekkürler

Perihan YILDIZ
26 Aralık 2020
5.0

Hacer hocamızın enerjisi harika

Merve Abaş
23 Aralık 2020
5.0

Bugün ilk dersime katıldım ve enerjisi harika bi hocayla karşı karşıya kaldim. İyi ki katılmışım bu eğitime Hacer Hocam gerçekten öğretirken sevdiren türden bir eğitmen. Böyle bir eğitimle bizlerle buluştuğu için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Serpil Yerlikaya
15 Aralık 2020
5.0

Hocamız gayet iyi, çok memnunum. Teşekkürler her şey için :)

Imran Kaytanlı
14 Aralık 2020
5.0

Hacer hoca çok güzel ve aktif anlatıyor ikindersinide aldım tekrar almayı düşünüyorum özellikle anlayarak hızlı okuma dersinde zaman nasıl geçmiş anlayamıyor insan emekleri için tebrik ve teşekkür ediyorum