AnasayfaEğitmenlerÖğr. Gör. Markus Edenhauser
Yuvarlak çerçeveli gözlük, ekose gömlek ve mavi kot pantolon giyen bir adam beyaz bir duvarın önünde durmaktadır. Kısa kahverengi saçları düzgünce taranmış ve doğrudan kameraya bakıyor. Yüzünde sakin, rahat bir ifade var ve elleri yanlarında duruyor. Yirmili yaşlarının ortasında olduğu anlaşılıyor ve kolunda siyah deri bir saat var.

Öğr. Gör. Markus Edenhauser

Öğretim Görevlisi, Koç

Markus Edenhauser Elektrik Mühendisliği, finans sektörü ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda profesyonel deneyime sahiptir. Tecrübeleri BT denetçiliğinden eğitmenliğe, Finans ve Teknoloji bölüm başkanlığından İnsan Kaynakları yönetimine kadar uzanmaktadır. Akıllı evlerdeki IoT cihazlar için mikro denetleyicilerle eğlenceli şeyler tasarlayıp geliştirmektedir.

Elektrik Mühendisliğinde Ustalık, Eğiticinin Eğitimi, İşletme Bilimleri alanlarında lisans ve yüksek lisans ve Koçluk, Örgüt ve İnsan Kaynakları Geliştirme alanlarında yüksek lisans eğitimi almıştır.

Deneyimli bir koç ve danışman olan Markus Edenhauser'in "Coaching und Beratung treffen auf KI: Der systemische Ansatz in Zeiten von ChatGPT" yapay zekayı koçluk ve danışmanlık uygulamalarına etkili bir şekilde entegre etme konusunda içgörüler sunan yeni kitabıdır.

Kurslarında sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor.

Deneyimler

  • Bölüm Başkanı

50 çalışanı olan kar amacı gütmeyen bir şirkette finans, altyapı ve teknoloji bölümünün başında görev aldı.

  • Eğitmen ve Koç

Eğitim ve koçlukta 5000 saatten fazla deneyime sahip.

  • BT Denetçisi

Yerel bir bankada BT denetimlerinden sorumlu olarak çalıştı.

Eğitim

  • Lisans ve Yüksek Lisans

İşletme Enformatiği - Management Center Innsbruck & FernFH

  • Yüksek lisans

Sistemik koçluk, personel gelişimi ve organizasyonel davranış

  • Usta / Zanaatkar

Elektrik Mühendisliği

Devamını göster