Selin Antalya

Eğitmen

1988 İstanbul doğumlu olan Selin Antalya, İstanbul Aydın Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü okuduktan sonra bölümü ile bağlantılı Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri’ni bitirdi. Üniversiteden sonra Şekerbank Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları departmanında 2 yıl görev aldı. Bu süreçte çeşitli eğitimler alarak kişisel gelişimine katkı sağladı. Daha sonra Amerikan Kültür Derneği Genel Merkezi'nde Eğitim Sorumlusu olarak başladığı görevini eğitmenlik çalışmalarıyla devam ettirdi. 

Rixos Otel ve Ado Group şirketlerinde yıllarca İşe Alım ve Eğitim konularında yöneticilik yaptı. Sonrasında Association For Coaching onaylı aldığı Koçluk Eğitimleri ile İnsan Kaynakları ve Profesyonel Koçluğunu birleştirerek danışmanlık yapmaya başladı. Şirketlerin taleplerine göre, iş analizlerini, verimlilik ölçümlerini, performans değerlendirmelerini, eğitim süreç yönetimlerini ve kariyer yönetim sistemlerini kurdu.

Evaluations(41)
Average Rating 5,0
Aslihan çengel
04 Şubat 2022
5.0

ENERJİSİ VE BİLGİ BİRİKİMİ ÇOK YÜKSEK BİRİ VERDİĞİ EĞİTİMLER HEM ANLAŞILIR HEMDE EĞLENCELİ.

Şeyma AYTEKİN
Şeyma AYTEKİN
02 Şubat 2022
5.0

Pozitifliği,enerji dolu olmuşu ve bunu yansıtışı ,akıcı ve sıcakkanlı üslubu ile oldukça samimi bulduğu bir eğitmen.Eğitiminden ve verdiği bilgi aktarımından çook menun kaldım,özverisi ve samimiyeti için TEŞEKKÜRLER HOCAM:)))))))

İlknur Uysal
27 Ocak 2022
5.0

O kadar içten, samimi bir hoca ki.. Anlatımı çok akıcı derse ne zaman başladınız ne zaman bitirdiniz anlamıyorsunuz. Selin hocanın bilgi ve tecrübelerinden faydalandığım için şanslıyım. Herkes mutlaka bu dersi almalı. Sadece İK alanında yükselmek için değil gireceğimiz mülakatlar için de çok güzel bilgiler veriyor. Teşekkürler Selin Hocam ve teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü :))))

Eray İnceler
Eray İnceler
27 Ocak 2022
5.0

Eğitimleri keyifli ve verimli geçen iyi bir eğitmen. Alanına hakim ve tecrübeli ve tecrübelerini paylaşmaktan keyif almakta. Teşekkür ediyoruz.

SEVGİ KÖKSAL
SEVGİ KÖKSAL
27 Ocak 2022
5.0

Enstitüdeki her eğitmen elbetteki çok kıymetli fakat selin hanımın eğitimleri bir başka :) yetenek yönetimi ve insan kaynakları asistanlığı eğitimlerini aldım, güler yüzü, enerjisi, deneyimleri, bilgi birikimi ile öğrenciyi bilgisayar ekranına kitliyor :)