Selin Antalya

Eğitmen

1988 İstanbul doğumlu olan Selin Antalya, İstanbul Aydın Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü okuduktan sonra bölümü ile bağlantılı Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri’ni bitirdi. Üniversiteden sonra Şekerbank Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları departmanında 2 yıl görev aldı. Bu süreçte çeşitli eğitimler alarak kişisel gelişimine katkı sağladı. Daha sonra Amerikan Kültür Derneği Genel Merkezi'nde Eğitim Sorumlusu olarak başladığı görevini eğitmenlik çalışmalarıyla devam ettirdi. 

Rixos Otel ve Ado Group şirketlerinde yıllarca İşe Alım ve Eğitim konularında yöneticilik yaptı. Sonrasında Association For Coaching onaylı aldığı Koçluk Eğitimleri ile İnsan Kaynakları ve Profesyonel Koçluğunu birleştirerek danışmanlık yapmaya başladı. Şirketlerin taleplerine göre, iş analizlerini, verimlilik ölçümlerini, performans değerlendirmelerini, eğitim süreç yönetimlerini ve kariyer yönetim sistemlerini kurdu.

Değerlendirmeler(31)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Muhammet Hacıoğlu
Muhammet Hacıoğlu
20 Haziran 2021
5.0

Çok keyifli, faydalı, farkındalık yaratan eğitimler. Eğitmenin konuya hakimiyeti, akıcı anlatımı ve enerjisi sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Sunuma bağlı tekdüze bir anlatım yerine her aşamasında kendi tecrübe ve deneyimlerini aktarıyor. Verdiği örnekler her seviyede katılımcıya hitap ediyor.

Hayriye Akın
19 Haziran 2021
5.0

Zekasına, donanımına, enerjisinin güzelliğine hayran kaldığım; bilgisini paylaşma ve öğretmeye olan istekli ve heyecanlı yapısıyla ayrı bir sevdiğim, 'iyi ki' dedirten çiçek gibi bir eğitmen.

Aleyna Ece Bekar
Aleyna Ece Bekar
17 Haziran 2021
5.0

Müthiş donanımla, sıcakkanlı ve çok harika bir eğitmen. Her cümlesinde keşke böyle bir işverenim olsa dedirten bir eğitmen. Değerli bilgilerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler. İyi ki yolumuz kesişti.

Beyza Koca
07 Haziran 2021
5.0

Bütün bildiği birikimini aktaran, gerçekten işine ve insanlara değer verdiğini hissetiren bir eğitmenle karşılaştım. Çok teşekkür ederim bilgileriniz ve tecrübeleriniz için. Her yerde böyle eğitmenlere ihtiyacımız var. Ayrıca kesinlikle bakış açımı değiştiren biri oldu.

Hayriye Damla Özer
Hayriye Damla Özer
27 Mayıs 2021
5.0

Gerçekten çok içten ve tatlı bir eğitmen. Derslerini sıkılmadan dinliyorum. Çok faydalı oluyor. Teşekkür ederim kendisine.