Selin Antalya

  Eğitmen

  1988 İstanbul doğumlu olan Selin Antalya, İstanbul Aydın Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü okuduktan sonra bölümü ile bağlantılı Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri’ni bitirdi. Üniversiteden sonra Şekerbank Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları departmanında 2 yıl görev aldı. Bu süreçte çeşitli eğitimler alarak kişisel gelişimine katkı sağladı. Daha sonra Amerikan Kültür Derneği Genel Merkezi'nde Eğitim Sorumlusu olarak başladığı görevini eğitmenlik çalışmalarıyla devam ettirdi. 

  Rixos Otel ve Ado Group şirketlerinde yıllarca İşe Alım ve Eğitim konularında yöneticilik yaptı. Sonrasında Association For Coaching onaylı aldığı Koçluk Eğitimleri ile İnsan Kaynakları ve Profesyonel Koçluğunu birleştirerek danışmanlık yapmaya başladı. Şirketlerin taleplerine göre, iş analizlerini, verimlilik ölçümlerini, performans değerlendirmelerini, eğitim süreç yönetimlerini ve kariyer yönetim sistemlerini kurdu.

  Değerlendirmeler(25)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Beyza Kenar
  15 Nisan 2021
  5.0

  Harika bir eğitmen, öğretmen. Bilgi ve tecrübelerini kendine saklamayan, elinden geldiğince sürekli destekte bulunan çok değerli biri. Umarım daha fazla eğitimde görürüz. Teşekkürler Selin Hanım.

  Enes Melih
  Enes Melih
  11 Nisan 2021
  5.0

  Harika bir eğitmen. Daha fazla eğitimde görmek isteriz.

  Merve Çevik
  10 Nisan 2021
  5.0

  Bizlere eğitimleriyle ışık olan, bilgiyi kendine saklayan değil, paylaşımcı olan, tam anlamıyla bir eğitmende olması gereken ne varsa fazlasıyla olan ve her soruya içtenlikle yanıtlayan bir eğitmen. Onun motive konuşması sizin ne kadar doğru yolda olduğunuzu hissettiriyor. Eğitimlerinden hiç pişman olmayacaksınız. Kendisini tanıdığıma çok memnunum.

  Fatma ŞAHİN
  29 Mart 2021
  5.0

  Harika bir eğitmen. Enerjisi ve verdiği eğitime bayıldım. Diğer eğitimlerinede katılacağım. Çok teşekkür ederim.

  Halit Uğur Eraslan
  Halit Uğur Eraslan
  29 Mart 2021
  5.0

  Dersin 1 dakikası bile sıkıcı değil. Selin hocamızın samimi ve içten bir o kadar eğitici bir dersiydi. Her şey için teşekkür ederim. Ve herkese tavsiye ederim.