Close
Mobil Menu Bars

Serhat Can

İç Denetim Uzmanı, Eğitmen

Eğitim Bilgileri

 • İstanbul Üniversitesi (İÜ) - Kamu Yönetimi Lisans
 • Esenyurt Üniversitesi - İşletme Yönetimi Yüksek Lisans
 • İstanbul Ticaret Üniversitesi - İşletme Doktora

İş Deneyimi

 • İsmek A.Ş. İBB - Liderlik ve Yöneticilik Eğitmeni
 • Hacı Ayvaz A.Ş. - İç Denetçi
 • Sinerji Fin.Dan.Ltd.Sti - Kıdemli İç Kontrol Uzmanı
 • Finansbank - Pazarlama Müdür Yardımcısı
 • Alternatifbank A.Ş. - Uzman

Sertifika Bilgileri

 • Prestij Consulting Group - Bilanço Yorumlama Teknikleri Eğitimi
 • Done Danışmanlık - Hazine İşlemleri 
 • Tim Danışmanlık - Finansal Analiz ve Dış Ticaret , Mali Analiz ve İstihbarat Teknikleri

Yetkinlikler

 • Navision ERP Sistemi
 • Windows altında çalışan tüm ofis programlar (Word, Excel, Powerpoint)
Değerlendirmeler(26)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Murat Türkoğlu
02 Kasım 2020
5.0

Ders sırasında vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Teşekkürler emeğinize sağlık.

Aslan Demirkan
Aslan Demirkan
26 Ekim 2020
5.0

Mükemmel derecede akıcı bir eğitimi var her dakikası dolu geçen bir eğitim veriyorsunuz teşekkür ederim.

Berfin Güneş
29 Ağustos 2020
5.0

Serhat hocama teşekkür ediyorum iyi ki var, dersini çok güzel, keyifli anlatıyor. 5 gün nasıl geçti anlamadım. Vermiş olduğu iç denetim eğitimi bana çok şey kazandırdı.

Sümeyra Doğan
05 Temmuz 2020
5.0

Yetkin, bilgili ve akıcı anlatımı ile dersler bitmese dediğim bir eğitim oldu, tebrikler ve teşekkürler.

Barış Girgin
Barış Girgin
30 Haziran 2020
5.0

Keyifli bir sohbet ortamında çok güzel bilgiler edinmemizi sağlayan dersleriyle Serhat Hoca çok kıymetli bir insandır. Derslerde heyecanı hiç bitmez ve dersin nasıl geçtiğini anlamazsınız. Seviyoruz Serhat Hoca'yı.

Mehmet Altun
24 Haziran 2020
5.0

SERHAT HOCA CANDIR, DERSLERI HEYECANDIR ... :)

Kerem Kitapçı
19 Haziran 2020
5.0

Bir an bile sıkılmadan yeni şeyler öğrenmek istiyorsanız ve tüm ders boyunca algınız hep açıksa doğru eğitmenden ders alıyorsunuz demektir. Emeği, ilgisi, enerjisi, öğretme arzu için çok teşekkürler. Her iki dersini de alan biri olarak farklı konularda da bilgi ve tecrübelerinden faydalanabilmek birçok kişi için yararlı olacaktır.

Koray Barot
21 Mayıs 2020
5.0

Samimiyetine hayran kalınası bir Hoca.Edindiği tecrübeleri aktarması derse ayrıca olumlu etki yapıyor.1 saatlik ders saatinin nasıl geçtiğini insan gerçekten anlamıyor.

Sezi Kalkanci
17 Mayıs 2020
5.0

Serhat hocanın anlatım şeklini çok beğendim, konuya çok hakim ve deneyimlerini de paylaştığı için eğitim adeta bir sohbet havasında geçiyor. Değerli bilgilerini paylaştığı için çok teşekkürler.

Murat Cenikli
Murat Cenikli
17 Mayıs 2020
5.0

Hayatımda ilk defa online eğitim ile bu sitede ve Serhat Hoca ile tanışarak başladım. Dersleri ve verdiği gerçek hayattan örnekleri ile dersler çok verimli geçiyor. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Serdar Küçükyıldız
15 Mayıs 2020
5.0

Sayın Serhat Bey'i sadece bilgisayar başında tanımış olsam da kendisinden inanılmaz bir biçimde pozitif enerji aldım. Hem ders anlatım tekniği hem konulara fazlasıyla hakim olması dersleri akılda kalıcı ve sürükleyici yapıyor. Ders anlatımlarında kişisel bir takım deneyimlerini paylaşması da ayrıca öğrencilerin gelişimi açısından bulunmaz bir nimet. Kendisine emekleri için çok çok teşekkürler.

Koray Barot
14 Mayıs 2020
5.0

Anlatım tarzı çok sarıyor, muhabbet havasında bir ders oluyor.

Cemil Bayraktutan
Cemil Bayraktutan
10 Mayıs 2020
5.0

Çok faydalı kesinlikle...

Doğukan Çolak
18 Nisan 2020
5.0

Bir kamu bankasında 10 yıl müfettişlik yapmış ve iç denetim yöneticisi olarak görev yapmakta olan biri olarak hocanın vizyonundan ve hayata bakış açısından çok şey öğrendiğimi belirtmek isterim. İnanılmaz bir enerjisi ve öğretme isteği var.

Nihan Telci
10 Nisan 2020
5.0

İç denetim dersiyle tanıştık hocamla kendi adıma çok geç kalmışım,enerjisi öğretme azmine hayran kaldım, sıkı takipçisiyim bundan sonra

Nihan Telci
10 Nisan 2020
5.0

İç denetim dersiyle tanıştık hocamla kendi adıma çok geç kalmışım,enerjisi öğretme azmine hayran kaldım, bundan sonra sıkı takipçiyim.

Sema Topcu
Sema Topcu
05 Nisan 2020
5.0

İç Denetim,Mali Analiz eğitimlerini aldım, çok teşekkür ederim ? harika bir sunum ve ders anlatımı ,üniversitelere sizler gibi eğitmenler gerek

Reyhan Şale
Reyhan Şale
15 Mart 2020
5.0

Serhat Hocam muhteşem bir eğitmensiniz.Dilerim tüm eğitim kurumlarında sizin gibi ezberden uzak,enerjik,öğretme odaklı eğitmenler olsun.Çok teşekkür ederim.

Merve Özer
Merve Özer
15 Mart 2020
5.0

Keşke üniversitedeki eğitim hayatımda akademisyenim olsaydı da kıymetli bilgilerinden, tecrübelerinden ve enerjisinden senelerce yararlanabilme fırsatım olsaydı dediğim bir eğitmendir. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorken yepyeni bilgilerle donatılmak müthiş bir duyguydu. İyi ki böylesi güzel bir platformda, böylesi değerli bir eğitimciyi tanıma fırsatım oldu. Kariyerinizde, yaşamınızda ve hedeflerinde başarılar diliyorum hocam. Emeklerinizin karşılığını alabildiğiniz bir dünya dileğiyle :)

Seçil şahin
28 Şubat 2020
5.0

Ders anlatımı çok enerjik ve başarılı. Alanında uzman olduğu her halinden belli oluyor. Kendisinden aldığım İç Denetim Eğitimi çok faydalı oldu. Teşekkür ediyorum.

Irem Durgut
24 Şubat 2020
5.0

serhat hoca kadar iyi bir hoca eğitmen tanımıyorum desem yeridir dersi o kadar güzel anlatıyor ki ders hiç bitmesin istiyorsunuz şahsen ben hiç bitsin istemedim iyiki iienstitü iyiki siz hocam

Nazan Yilmaz Arslan
19 Şubat 2020
5.0

Serhat hocam eğitim hayatımda karşıma çıkan nadir eğitmenlerden birisiniz. Dersi sevdiren anlatımıyla hiç sıkılmadan akıcı bir şekilde öğrenmek çok güzel. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim size ve bize bu imkanı sunan İİEnstitü'ye.

ömer çilek
09 Şubat 2020
5.0

Serhat hocam emeğinize yüreğinize sağlik

Salih Doğanoğlu
Salih Doğanoğlu
09 Şubat 2020
5.0

Kaliteli bir öğretmen, çok sade ve etkili bir anlatımla beraber samimiyet birleşince çok güzel öğreniyorsunuz. Teşekkürler hocam esenlikle kalın.

Osman Erkan
Osman Erkan
29 Aralık 2019
5.0

Serhat Hocamdan ders dinlemek inanın harika bir olay muhteşem bir anlatım, mükemmel örneklemeler Emeğinize, yüreğinize sağlık hocam herşey için çok teşekkür ederim.

Neşe Colyaran
Nes'e Colyaran
02 Ekim 2019
5.0

Serhat Can'ın ders içi hâl ve hareketleri, eğitim/öğretim faaliyetleri, kurum bilinci, öğrenciler arasındaki ilişki ve idealist duruşuyla örnek öğretici olma konularındaki sorumlu tavrı, Türkçenin beş temel dil becerisini (okuma, yazma, dinleme, konuşma, dil bilgisi) akademik olarak (iç denetim) başarılı bir biçimde öğretebilecek düzeyde alan bilgisine ve bilgileri çağdaş eğitim / öğretim yöntem ve tekniklerini kullanarak öğrencilere kazandırabilecek meslek yeterliliğine sahip olduğunu düşünmekteyim. Saygılarımla, Neş'e Çölyaran

Tüm Yorumlar