Close
Mobil Menu Bars

Serhat Can

İç Denetim Uzmanı, Eğitmen

Eğitim Bilgileri

 • İstanbul Üniversitesi (İÜ) - Kamu Yönetimi Lisans
 • Esenyurt Üniversitesi - İşletme Yönetimi Yüksek Lisans
 • İstanbul Ticaret Üniversitesi - İşletme Doktora

İş Deneyimi

 • İsmek A.Ş. İBB - Liderlik ve Yöneticilik Eğitmeni
 • Hacı Ayvaz A.Ş. - İç Denetçi
 • Sinerji Fin.Dan.Ltd.Sti - Kıdemli İç Kontrol Uzmanı
 • Finansbank - Pazarlama Müdür Yardımcısı
 • Alternatifbank A.Ş. - Uzman

Sertifika Bilgileri

 • Prestij Consulting Group - Bilanço Yorumlama Teknikleri Eğitimi
 • Done Danışmanlık - Hazine İşlemleri 
 • Tim Danışmanlık - Finansal Analiz ve Dış Ticaret , Mali Analiz ve İstihbarat Teknikleri

Yetkinlikler

 • Navision ERP Sistemi
 • Windows altında çalışan tüm ofis programlar (Word, Excel, Powerpoint)
Değerlendirmeler(9)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Reyhan Şale
Reyhan Şale
15 Mart 2020
5.0

Serhat Hocam muhteşem bir eğitmensiniz.Dilerim tüm eğitim kurumlarında sizin gibi ezberden uzak,enerjik,öğretme odaklı eğitmenler olsun.Çok teşekkür ederim.

Merve Özer
Merve Özer
15 Mart 2020
5.0

Keşke üniversitedeki eğitim hayatımda akademisyenim olsaydı da kıymetli bilgilerinden, tecrübelerinden ve enerjisinden senelerce yararlanabilme fırsatım olsaydı dediğim bir eğitmendir. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorken yepyeni bilgilerle donatılmak müthiş bir duyguydu. İyi ki böylesi güzel bir platformda, böylesi değerli bir eğitimciyi tanıma fırsatım oldu. Kariyerinizde, yaşamınızda ve hedeflerinde başarılar diliyorum hocam. Emeklerinizin karşılığını alabildiğiniz bir dünya dileğiyle :)

Seçil şahin
28 Şubat 2020
5.0

Ders anlatımı çok enerjik ve başarılı. Alanında uzman olduğu her halinden belli oluyor. Kendisinden aldığım İç Denetim Eğitimi çok faydalı oldu. Teşekkür ediyorum.

Irem Durgut
24 Şubat 2020
5.0

serhat hoca kadar iyi bir hoca eğitmen tanımıyorum desem yeridir dersi o kadar güzel anlatıyor ki ders hiç bitmesin istiyorsunuz şahsen ben hiç bitsin istemedim iyiki iienstitü iyiki siz hocam

Nazan Yilmaz Arslan
19 Şubat 2020
5.0

Serhat hocam eğitim hayatımda karşıma çıkan nadir eğitmenlerden birisiniz. Dersi sevdiren anlatımıyla hiç sıkılmadan akıcı bir şekilde öğrenmek çok güzel. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim size ve bize bu imkanı sunan İİEnstitü'ye.

ömer çilek
09 Şubat 2020
5.0

Serhat hocam emeğinize yüreğinize sağlik

Salih Doğanoğlu
Salih Doğanoğlu
09 Şubat 2020
5.0

Kaliteli bir öğretmen, çok sade ve etkili bir anlatımla beraber samimiyet birleşince çok güzel öğreniyorsunuz. Teşekkürler hocam esenlikle kalın.

Osman Erkan
Osman Erkan
29 Aralık 2019
5.0

Serhat Hocamdan ders dinlemek inanın harika bir olay muhteşem bir anlatım, mükemmel örneklemeler Emeğinize, yüreğinize sağlık hocam herşey için çok teşekkür ederim.

Neşe Colyaran
Nes'e Colyaran
02 Ekim 2019
5.0

Serhat Can'ın ders içi hâl ve hareketleri, eğitim/öğretim faaliyetleri, kurum bilinci, öğrenciler arasındaki ilişki ve idealist duruşuyla örnek öğretici olma konularındaki sorumlu tavrı, Türkçenin beş temel dil becerisini (okuma, yazma, dinleme, konuşma, dil bilgisi) akademik olarak (iç denetim) başarılı bir biçimde öğretebilecek düzeyde alan bilgisine ve bilgileri çağdaş eğitim / öğretim yöntem ve tekniklerini kullanarak öğrencilere kazandırabilecek meslek yeterliliğine sahip olduğunu düşünmekteyim. Saygılarımla, Neş'e Çölyaran

Tüm Yorumlar