Close
Mobil Menu Bars

Gülşen Yegin

Müşteri İlişkileri Müdürü - Eğitmen

1987 yılında PTT Genel Müdürlüğü'nde iş hayatına başlayan Gülşen Yegin, Türk Telekom A.Ş.'de şef, uzman, müşteri ilişkileri müdürü, pazarlama müdürü ve ticari faaliyetler müdürü olarak görev yapmıştır. Tüm bu görevlerinin yanı sıra Türk Telekom akademide Halkla İlişkiler Yönetimi, Kişisel Gelişim ve Müşteri Odaklı Satış Teknikleri alanında eğitimler vermiştir.

Eğitim, Kurs ve Sertifika Programları

 • 2019 Blog  Yazarlığı Eğitimi (İstanbul İşletme Enstitüsü)
 • 2019 Fotoğrafçılık Eğitimi (İstanbul İşletme Enstitüsü)
 • 2019 Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili Eğitimi (İstanbul İşletme Enstitüsü)
 • 2019 Stres ve Stres Yönetimi Eğitimi (İstanbul İşletme Enstitüsü)
 • 2018 Dijital Pazarlama (İstanbul İşletme Enstitüsü)
 • 2018 Diksiyon Eğitimi (İstanbul İşletme Enstitüsü )
 • 2018 Altı Şapkalı Düşünme Tekniği (İstanbul İşletme Enstitüsü)
 • 2018 Toplam Kalite Yönetimi İç Tetkikçi Eğitimi (İstanbul İşletme Enstitüsü)
 • 2018 Sosyal Medya Uzmanlığı (İstanbul İşletme Enstitüsü)
 • 2012 Telekomünikasyon Teknolojileri ve Vizyon (Türk Telekom Akademi)
 • 2012 Müşteri Çağında Rekabet ve Telekomünikasyon Hizmetleri Yönetimi (Türk Telekom Akademi)
 • 2012 Satışta Başarının Sırrı (Türk Telekom Akademi)
 • 2012 Etkili Konuşma ve Sunum Teknikleri (Türk Telekom Akademi)
 • 2011 ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetimi (Türk Telekom Akademi)
 • 2011 Temel Bilinçlendirme ARis Dokümantasoyn (Türk Telekom Akademi)
 • 2011 Etkin Ofis Yönetimi (Türk Telekom Akademi)
 • 2009 Telekomünikasyon Sektöründe Düzenleme Sorununa Giriş (PGlobal)
 • 2008 Müşteriyi Elde Tutma (Sinerji Eğitim Danışmanlık)
 • 2008 Eğiticinin Eğitimi (Sinerji Eğitim Danışmanlık)
 • 2008Pratik Liderlik (TMI)
 • 2008 Müşteriyi Elde Tutma Semineri (Sinerji Eğitim Danışmanlık)
 • 2007 Müşteri Odaklı Satış Teknikleri (The Madison Consulting Group)
Değerlendirmeler(53)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

özge Aksu
Özge Aksu
23 Kasım 2020
5.0

Sevgili Gülşen hocamın samimiyeti, akıcı konuşması, güler yüzü sayesinde derslerimiz daha keyifli geçti. Okuduğum bölüm hakkında bir çok yeni şey öğrendim ve Hocam sayesinde kendimi geliştirdim. Bana kattıklarınız için sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız :)

Tuğba Kocaman
Tuğba Kocaman
08 Kasım 2020
5.0

Gülşen hocamın güleryüzü, içtenliği, üslubu, öğrenciye değer vermesi, dersi akıcı bir şekilde anlatması dersi daha da keyifli ve zevkli bir hale getirdi. Ses tonu, hitap şekli verdiği örnekler, sunum şekli.. Herkese tavsiye ederim. Mutlaka dersine katılmalısınız. Gülşen hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Kişisel gelişimime katkı sağladınız. Emeğinize sağlık :)

Şevval Şen
06 Kasım 2020
5.0

Mükemmel insan mükemmel anlatım bakış açımı değiştirdiniz kattıklarınız için teşekkür ederim.

Büşra Gazez
14 Eylül 2020
5.0

Hocam kısacası mükemmeldiniz PR dersinde, kattıklarınız için çok teşekkürler.

Gülşah Otçeken
13 Eylül 2020
5.0

Hem gündelik hayatımızda hem iş hayatımızda bize güler yüzü ve bilgisi ile eğitim veren sayın hocam size çok teşekkür ederim...

Başak ünal
Başak ünal
01 Eylül 2020
5.0

Değerli Gülşen Hocam'a, alanında gerçek bir rol model, şahane bir eğitmen olduğu için, 'İstanbul İşletme Enstitüsü'ne de bizleri böyle kıymetli bir eğitmenle buluşturduğu için teşekkür ederim. 'Halkla İlişkiler ve İletişim' kavramının içini dolduran, üniversite düzeyinde, nitelikli, kaliteli ve dopdolu müthiş bir eğitimdi. Sevgili Gülşen Hoca'm iyi ki sizi tanıdım. Canlı videolarınız, bilgi paylaşımınız, bizlerle etkileşiminiz şahaneydi. Enerjiniz ve ışığınız daim olsun. Sağ olun! Var olun! Tüm güzel dileklerim ve Sevgilerimle...

Hande Bakir
Hande Bakir
19 Temmuz 2020
5.0

Çok keyifli ve verimli bir eğitim süreci oldu o kadar tane tane ve akılda kalıcı bir anlatıma sahip ki Gülşen Hanım Halkla İlişkilerin özünü anladım çok teşekkür ediyorum

Ezgi Kartal
23 Haziran 2020
5.0

Emeğiniz, güler yüzünüz, diksiyonunuz, bize kattığınız tüm değerler için sonsuz teşekkürler

İrem Çağlar
15 Haziran 2020
5.0

En içten dileklerimle teşekkür ederimm size, çok keyifli ve eğlenceli bir eğitimdi :)

Serkan Aydın
Serkan Aydın
25 Mayıs 2020
5.0

Gülşen hanıma çok içten dileklerimle teşekkür ederim çok zevkli ve eğlenceli bir eğitim süreci yaşadım.Halkla ilişkiler ile ilgili olmakla beraber hayatta nasıl olmakla da ilgili çok değerli bir eğitim oldu.Başka eğitimler de görüşmek dileğiyle teşekkür ederim.

Neslihan Doğan
Neslihan Doğan
25 Mayıs 2020
5.0

Değerli Gülşen Hocam; Emeğiniz,sabrınız,güleryüzünüz için çok teşekkür ederim. Dersi başarı ile bitirmenin yanı sıra hayatım boyunca bana yön verebilecek bilgi birikimine sahip oldum. O kadar naif, sevecen, saygılı ve donanımlı bir eğitimcisiniz ki sizi tanıdığım için çok memnum oldum.

Fulden Karayel
Fulden Karayel
24 Mayıs 2020
5.0

Gülşen Yeğin, çok kıymetli biri onu tanımanız sizin için çok büyük bir şans.

Ebru Eken
24 Mayıs 2020
5.0

Ders hiç bitmesin istedik. O kadar saygılı , yalın , anlaşılır bir dil ve tavır takınıyor ki adeta bir sohbet havasında geçiyor derslerimiz. Çok ince nüanslarla hayat kurtarıcı ipuçları veriyor, bizleri geleceğe taşıyor Gülşen Hocamız. Geçmişinin , tecrübelerinin , eğitim hayatının ötesinde çok memnun olduk her şey den önce böyle bi kadın tanıdığımız için Sevgiler.

İlkay Kara
İlkay Kara
24 Mayıs 2020
5.0

Gülşen Hocam gerçekten çok değerli bir insan. Ders anlatırken öyle samimi öyle içten ki sanki karşılıklı sohbet ediyormuşsunuz gibi zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım. Ses tonu, hitap şekli verdiği örnekler, sunum şekli.. Herkese tavsiye ederim. Mutlaka dersine katılmalısınız. Şahsım adına nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.

Merve Özer
Merve Özer
23 Mayıs 2020
5.0

Muhteşem anılarıyla dersleri süsleyen, özgün konu anlatımları ve sunumlarıyla bilgileri hafızalarımıza nakşeden, katılımcıların derslere aktif katılımını sağlayan, ödevlere geri bildirim vererek katılımcılara verdiği değeri her koşulda bizlere sunmasıyla bizlere harika eğitimler veren nadide bir eğitimcisiniz :) ennn keyif aldığım, ders sürelerinin nasıl geçtiğini anlamadığım derslerin hepsi de size ait. Ses tonunuz kadar nazik kalbinizle tanıştığım için çok mutluyum hocam. Bana kattığınız değerler için, kısaca her şey için teşekkür ediyorum :)

Gökçe Esra Çağlar Güler
Gökçe Esra Çağlar
11 Mayıs 2020
5.0

Hocama nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum inan ki... Bilgi birikimi, tecrübesi, eğitimin dolu ve eğlenceli içeriği, hitabet yeteneği, güler yüzü ve iyi kalbi ile gönlümüzü fethetti, dersler bitsin istemedik. Ne kadar teşekkür etsem az. Hiç unutmayacağım, çok teşekkürler

Ayfer Yılmaz
10 Mayıs 2020
5.0

Hocamızın anlatımı tane tane ve çok güzel. Gerçekten ince ve öğrenmemiz için emek harcayan bir hocamız. Kendisine teşekkür ediyorum, çok etkili bir sunum hazırlamış ve anlatımı etkileyici. Herkese tavs,ye ediyorum, illa ki halkla ilişkiler alanında çalışmanız gerekmez, bu eğitim insan ilişkileri ve iş ilişkileriniz için çok önemli.

Berkay Türe
Berkay Türe
09 Mayıs 2020
5.0

Harika bir hoca dili ve anlatım tarzı çok iyi onu dinlendikten sonra bildiler aklınızdan çıkmıyor keyif alıyorsunuz dersten ve hiç bitmesini istemiyorsunuz kesinlikle tavsiye ederim.

Zeynep Ipek Gençten
Zeynep Ipek Gençten
06 Mayıs 2020
5.0

Enstitüde 8 eğitmenden ders aldım, Gülşen Hanım enstitünün sahip olduğu en saygılı, en güzel sunum yapabilen, size bilgileri aktarmak istediğine emin olduğunuz ve birey olarak saygı göreceğinizden kesin emin olabileceğiniz şahane bir Eğitmen, hazırladığı derste bir o kadar özenli, keyifli ve fark yaratan. her dersini 3 kez alacağım 3 eğitmenden 1. sidir.

Berat çolak
26 Nisan 2020
5.0

Enstitüdeki ilk dersimdi ve gerçekten bu kadar eğleneceğimi düşünmüyordum. Eğitmenimiz tecrübelerini çok iyi yansıtıyor, her konu ile ilgili güzel örnekler vererek bilgilerin akılda kalıcılığını arttırıyor ve enerjisiyle dersin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Marketing alanına olan ilgimi Churn ve Müşteriyi Elde Tutma dersi ile daha çok arttırdım ve diğer derslere de katılmayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim hocam..

Gözde Gökkaya
26 Nisan 2020
5.0

Kendisinden "Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi" ve "Churn ve Müşteriyi Elde Tutma Eğitimi"derslerini aldım. Kelimenin tam anlamıyla tam bir profesyonel eğitmen diyebilirim. Derslerin hiçbirinde sıkılmadım ve başka hangi eğitimleri verdiğini takip eder hale geldim. Bu platforma böyle bir eğitmeni ulaşılır kıldığı için teşekkür ederim ve ayrıca eğitmenime de çok teşekkür ederim :)

Gözde Bekar
Gözde Bekar
24 Nisan 2020
5.0

Tecrübe ve deneyim dolu bir eğitimi hocam Gülşen Yeğin ışığında aydinlanmanızı tavsiye ederim....

Gizem ünver
14 Nisan 2020
5.0

Dersi kendi tecrübelerinden örnekler vererek anlatan harika bir eğitmen. Bu örnekler akılda kalıcı oluyor. Ayrıca pozitif enerjisi harika hocamızın.

Münevver Gültekinler
13 Nisan 2020
5.0

Gülşen hocam tek kelimeyle harikasınız...

Emine Sarı
12 Nisan 2020
5.0

Alanında uzman biri. Bu eğitimi bu kadar iyi ancak Gülşen hanım verebilir. Bilgisinin yanında bu alanda tecrübeli olması çok ayrıcalıklı bir durum. Sınavdan geçmeme rağmen onun engin bilgisinden faydalanmak için ilerleyen zamanlarda tekrar almayı düşünüyorum.Kendisine çok çok teşekkür ederim. Saygılar...

Nihan Kandemir
Nihan Kandemir
29 Mart 2020
5.0

Her şey için minnettarım. Işık saçmaya devam edin. Sevgiler...

Ilkay özaydın
Ilkay özaydın
11 Mart 2020
5.0

Hocam süper bir eğitici ve destekcisiniz.

Burak çimen
09 Mart 2020
5.0

Gülşen hocanın dersleri gerçekten harika dersler dolu dolu ve çok verimli geçiyor

çiğdem Damar
çiğdem Damar
08 Şubat 2020
5.0

Gülşen Hocamızla geçirdiğimiz 1 saat bize 1 dakika gibi gelirdi. Sadece bilindik örnekleri değil; kendi başından geçen olayları da anlatarak bizimle muhteşem bir diyalog kurdu. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum.

Ufuk İnan
Ufuk İnan
02 Şubat 2020
5.0

Gülşen hocam alışılmışın dışında eğitim veriyor alışıldığı gibi hazırladığı slaytı okuyup geçmiyor çok güzel hikayeler ve hayattan örnekler veriyor çok etkili ve faydalı buldum teşekkür ederim

Gülsüm ŞAHİNBAŞ
17 Ocak 2020
5.0

Halkla ilişkiler ve iletişim eğitimini o kadar canlı içten ve örnekleyici anlatımınız var ki enerjiniz mükemmeldi ve hiç bitmeyen enerji diliyorum emeğinize ağzınıza sağlık teşekkür ederim edindiğiniz bilgileri paylaştığınız için eminim bu bir başlangıç idi öğreneceğimiz hem sizden hem enstitüden çok şeyimiz var

Büşra Sonkaya
Büşra Sonkaya
30 Aralık 2019
5.0

Her canlı dersi o kadar etkileşimli geçti ki aşırı zevk alıyorsunuz arkadaşlar mutlaka katılmanız ve kendinize yatırım yapmanız gereken bir bölüm Gülşen hocama özverisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Nergis Duyar
29 Aralık 2019
5.0

Gülşen hocam,verdiğiniz eğitim ve paylaştığınız tecrubeleriniz için çok teşekkür ediyorum Eğitiminizle hem meslek hem de özel hayatlarımızda ilişki ve iletişim için çok verimli oldu

Esranur Sungur
Esra Sungur
29 Aralık 2019
5.0

TÜM ÖĞRENCİLERE TAVSİYE EDECEĞİM BİR EĞİTİM. ÖNCELİKLE BU EĞİTİMLERİ DÜZENLEYEN KİŞİLERE DAHA SONRA BİZE HEM BİLGİ HEM TECRÜBESİYLE YÖN VEREN GÜLŞEN HOCAMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. :)

Melahat Gök
29 Aralık 2019
5.0

Ders anlatımınız o kadar akıcı ve keyifliydi ki ders bitsin istemiyordum. Her şey için teşekkür ederim.

Aysun Özşişli
Aysun Özşişli
29 Aralık 2019
5.0

Gülşen Hocam o kadar tatlı bir eğitmen ki anlatamam; samimiyeti,ses tonu,enerjisi,akıcı konuşması ve iş yaşamındaki tecrübeleri sayesinde dersi pür dikkat dinliyorsunuz. Canlı ders oluşunun güzelliği sayesinde o an hemen soru sorabiliyorsunuz.Kişisel gelişiminize katkıda bulunabileceğiniz, oldukça güzel bir eğitim dönemi olacağına inanıyorum.Ayrıca ders grubu maillerine de kayıtsız kalmıyor. Mutlaka kayıt olun.Ağzınıza, emeğinize sağlık hocam :)

Burhan Eliusta
29 Aralık 2019
5.0

Verdiğiniz eğitimler ve hikayeler için çok teşekkür ederim. Dersleriniz çok akıcı ve keyifliydi. Sizi dinlemekten cok keyif aldım teşekkür ederim .

Esranur Sungur
Esra Sungur
28 Aralık 2019
5.0

Gülşen Hocam çok güzel eğitim süreci geçirdik sayenizde. Hem bilgileriniz hem de yaşamış olduğunuz deneyimler sayesinde güzel ve keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürler :)

Vedat Acar
Vedat Acar
28 Aralık 2019
5.0

Hocamızın verdiği eğitim hafızamda genişçe yer bulup ve bu bilgileri günlük yaşamımda kullanabiliyorum.Gülşen hocamıza özverili eğitimi için Çok teşekkür ederim.Benim için değerli bir eğitim oldu..

Melisa Karahan
Melisa Karahan
28 Aralık 2019
5.0

Hem kendi hayatından hem de ders içerikleriyle muhteşem bilgiler öğrenmeme yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.Dil akışkanlığı ve ses tonuyla derse ayrı bir hava katan eğlenceli anlatımlar oldu.

Ufuk Aktimur
28 Aralık 2019
5.0

Gülşen hocamız alanında deneyimli başarılı aynı zamanda verdiği eğitimle ufkumuzu genişletti.Bu sayede çok faydalı eğitim oldu. Gülşen hocadan çok şey öğrendim.Her şey için teşekkür ediyorum.

Kandil özçan
27 Aralık 2019
5.0

Hayranlıkla dinliyorum sizi. Müthişsiniz :) ?

Batuhan Olukkaya
07 Ekim 2019
5.0

Verdiğiniz eğitimler için çok teşekkür ederim. Dersleriniz çok akıcı ve keyifliydi.

Vedat Baltacı
Vedat Baltacı
07 Ekim 2019
5.0

Gülşen hocamızın hikayelerini dinleyin arkadaşlar.Muhteşem bir ses tonu ve ders anlatımlarıyla sizleri halkla ilişkiler dünyasının içine doğru çekiyor

duâ zehra yasin
Zehra Yaşin
09 Eylül 2019
5.0

çok memnun olarak ve de güzel şeyler öğrenerek tamamladığım bir eğitim oldu. bu yüzden hocamıza şükranlarımı sunuyorum...

Veysel Yavuz
Veysel Yavuz
04 Ağustos 2019
5.0

Dunya tatlısi Bir hocamiz,çokta bilgili..

Sait Demir
sait demir
26 Mayıs 2019
5.0

kendine has ve güzel bir anlatım tekniğiyle eğitimi bu kadar güzel hale getiren Gülşen Yegin hocamıza teşekkür ederim

Arzu Çevikalp
Arzu Çevikalp ✔️
14 Mart 2019
5.0

Özellikle şu sıkıntılı dönemlerde Atatürk'ü anan, onun tüm güzel yönlerini öğrencilerine ileten ve benimseten Gülşen Hanım'a teşekkürü borç biliriz. Bu denli, enerjik samimi, olumlu bilge insanlara ihtiyaç var. Benzeşen yönlerimiz çok. Ben de onun gibi hem öğrenci ve hem öğretmenim. Enstitüden şu ana kadar yanılmıyorsam 8-9 eğitim aldım ve almaya da devam ediyorum. Öğrenme aşığı bir insan olarak sürekli okuyor ve yazıyorum. Dijital Pazarlama Uzmanı olarak da yardımcı olabileceğim her ne varsa seve seve bilgilerimi paylaşırım. Gülşen Hanım't tanımak benim için bir onurdur, ona sahip çıkalım!

Gizem Gücüyener
08 Mart 2019
5.0

Gülşen Yegin çok donanımlı, diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü bir eğitmen. Dersleri anlaşılır ve akıcıydı. Eğitimlerinin ve başarılarının devamını diliyorum.

Selda Yavuz
06 Mart 2019
5.0

Cok güzel bir eğitim oldu. Cok faydalı ve keyifliydi. Cok teşekkür ederim egitmenimize

Emine Aksan Canbulat
06 Mart 2019
5.0

Keyifli, karşılıklı etkileşimli ve bilgi dolu bir eğitim programı hazırlamış sevgili Gülşen hocamız. Çok verimli bir eğitim oldu.

Selen Tornacı
06 Mart 2019
5.0

Nazik kibar uslubu ile dersi cok iyi aktariyor. Sadece teknik bilgiler ile degil yorum yaptirmasiyla da yaratici dusunce gucunuz gelisiyor

Belgüzar sevdiye tiryaki
06 Mart 2019
5.0

Gülşen hanımın Anlatımıyla harika bir ders eğitimin aslında kendini geliştirmek olduğunu bir kez daha anladığım keyifli harika bir ders geçirdim teşekkür ederim emeklerine ☺️

Tüm Yorumlar