Bahadır Atmaca

Yalın Üretim Danışmanı / Eğitmen

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinden 2004 yılında mezun olduktan sonra farklı sektörlerin üretim kademelerinde görev aldı. Toyota bünyesinde 8 yıl Üretim Teknolojileri üzerine mühendislik ve yöneticilik yaptı. Toyota bünyesindeki çalışmalarının 1 yılını Japonya'da üretim sistemleri üzerine tamamladıktan sonra, 15 yıllık toplam tecrübesini Bakım, Mühendislik, Üretim ve Proje departmanlarında yönetici olarak tamamladı. 

Toplam 15 yılın üzerinde otomotiv ağırlıklı tecrübesini diğer üretim ve hizmet sektörleri ile paylaşmak üzere Yalın Uygulamalar konusunda danışmanlık ve eğitim alanında faaliyetlerine devam etmekte.

Aynı zamanda EFQM gözetmenliği ve ISO 9001-2015 Baş denetçiliğine devam etmekte.

Değerlendirmeler(127)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Ali Kaan Ünlü
11 Ocak 2021
5.0

Bahadır Atmaca hocamızın Yalın üretim eğitimini aldım ve son derece memnun kaldım. Katılan kişiyi sıkmayan, akılda kalıcı ve interaktif bir eğitim oldu. Yalın üretim ve düşünce için kendini geliştirmek isteyen kişiler için başlangıç ve bilgi sahibi olabileceği bir eğitimdi. Kendilerine teşekkür ederim.

Eylül Eryiğit
09 Ocak 2021
5.0

Japonca'yı sevdiren, dersini severek anlatan bir eğitmen, sayesinde çok şey öğrendim. Ders işleyişi çok keyifli hiç sıkılmıyorsunuz, görsel materyaller ile daha kalıcı hale geliyor öğrenim, teşekkürler.

Şafak Burcu Külahci
09 Ocak 2021
5.0

Katıldığım eğitimlerden açık ara en verimlisiydi. Yalın üretim eğitimi almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyor ve hocamızın verdiği eğitim/ders sayısının arttırılmasını talep ediyorum! :)

Sena Erten
09 Ocak 2021
5.0

Japonca eğitimi, beklentilerimi fazlasıyla karşıladıysa sebebi Bahadır hocamızdır. Yoğun ve interaktif bir ders olmasını sağlayarak 5 gün içerisinde sıfırdan hatrı sayılır seviyeye geldik. Dilerim ileri seviye Japonca dersinde de yine kendisi ile çalışırız

Ahmet Yıldız
08 Ocak 2021
5.0

japonca dersi alıyorum. Anlatımı, ilgisi ve bilgisi muazzam. Kesinlikle çok yararlı. Arigato gozaimasu :)