Bahadır Atmaca

  Yalın Üretim Danışmanı / Eğitmen

  Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinden 2004 yılında mezun olduktan sonra farklı sektörlerin üretim kademelerinde görev aldı. Toyota bünyesinde 8 yıl Üretim Teknolojileri üzerine mühendislik ve yöneticilik yaptı. Toyota bünyesindeki çalışmalarının 1 yılını Japonya'da üretim sistemleri üzerine tamamladıktan sonra, 15 yıllık toplam tecrübesini Bakım, Mühendislik, Üretim ve Proje departmanlarında yönetici olarak tamamladı. 

  Toplam 15 yılın üzerinde otomotiv ağırlıklı tecrübesini diğer üretim ve hizmet sektörleri ile paylaşmak üzere Yalın Uygulamalar konusunda danışmanlık ve eğitim alanında faaliyetlerine devam etmekte.

  Aynı zamanda EFQM gözetmenliği ve ISO 9001-2015 Baş denetçiliğine devam etmekte.

  Değerlendirmeler(162)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Simge Kahraman
  Simge Kahraman
  14 Nisan 2021
  5.0

  Endüstri Mühendisliği öğrencisi olarak Yalın Üretim Eğitimimi Bahadır hocadan aldım. Okulda gördüğümüz yalın imalat dersine büyük katkısı oldu. Teşekkürler.

  İhsan Bozkır
  13 Nisan 2021
  5.0

  Üretim Yönetimi eğitimini aldım. Gayet açık net ve anlaşılır bir şekilde anlatıyorsunuz hocam. Anlatım şekliniz gerçekten konunun kafamda tam oturmasını sağladı. Çok memnun oldum çok güzel bir eğitimdi.

  Asya Eylül Özek
  Asya Eylül Özek
  12 Nisan 2021
  5.0

  Bahadır hocadan Üretim Yönetimi Eğitimi'ni alıyorum. Üretime olan bakış açımı çok etkiledi. Kendi tecrübeleri ile pekiştirmesi çok etkili oluyor. Derste kurduğu iletişim ise kesinlikle dinleyiciyi kendisine çekiyor. Böyle bir hoca olduğu için çok şanslıyız, teşekkürler hocam.

  Neslihan Budak
  05 Nisan 2021
  5.0

  Bahadır hocanın Japonca Eğitimini alma fırsatım oldu. Konnichiwadan başka bir şey bilmezken, 5 derste sohbet edecek seviyeye gelmemi sağladı. Enerjik ve sevecen yapısıyla derse olan hevesinizi de arttırıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İlerleyen zamanlarda başka eğitimlerine de katılacağım. Böyle deneyimli hocaya sahip olduğumuz için çok şanslıyız... :)

  Dilan Acur
  04 Nisan 2021
  5.0

  Bahadır hocadan yalın üretim eğitimi aldım. Canlı derslere katılamadım ne yazık ki. Ders kayıtlarını izlediğim kadarıyla aldığım en verimli, anlaşılır ve keyifli eğitim oldu benim için. Hiç sıkılmadan izledim dersleri. Bilgi ve tecrübelerinizi bizle paylaştığınız için çok teşekkürler hocam. Emeğinize sağlık.