Close
Mobil Menu Bars

Bahadır Atmaca

Proje Yöneticisi

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinden 2004 yılında mezun olduktan sonra farklı sektörlerin üretim kademelerinde görev almış, Toyota bünyesinde 8 yıl Üretim Teknolojileri üzerine mühendislik ve yöneticilik yapmıştır. Toyota bünyesindeki çalışmalarının 1 yılını Japonya`da üretim sistemleri üzerine tamamladıktan sonra, 15 yıllık toplam tecrübesini Bakım, Mühendislik , Üretim ve Proje departmanlarında çalışarak tamamlamıştır. 

Halen bir otomotiv fabrikasında Proje Yöneticisi olarak görevine devam etmekte olup son 5 yıldır çeşitli konularda eğitimler düzenleyerek tecrübelerini aktarmaktadır.

Değerlendirmeler(59)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Mahir Erkan
11 Ağustos 2020
5.0

Bahadır hocanın eğitim içeriği ve eğitimi şekli olarak verimli, canlı ve katma değeri yüksek bir eğitimdi. Emeğine sağlık.

Hatice Ceren Şahin
10 Ağustos 2020
5.0

Bilgilerimi pekiştirdiğim ve yeni şeyler öğrendiğim çok keyifli bir eğitimdi. Bahadır Hocamız anlatım şekliyle ve verdiği ödevlerle daha çok araştırmamızı sağlayarak, ödevlerimize geri dönüşler yaparak bilgilerimize bilgi kattı diyebilirim. İyi ki katılmışım :) Her şey için çok teşekkür ederim.

Oğuzcan Bodur
10 Ağustos 2020
5.0

Bir mühendis için alınabilecek en iyi eğitimlerden birisiydi. Üstelik iyi bir mühendisten eğitim alıyorsunuz. Bu eğitimi farklı kılan Bahadır Hocamızın interaktif, dinleyici odaklı bir tarza yönelmesiydi. Çok verimli bir hafta oldu. Emeği geçen herkes teşekkür ederim.

Feyzullah Firtina
09 Ağustos 2020
5.0

Şimdiye kadar aldığım online eğitimlerde en interaktif en keyifli eğitimlerdendi. Kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkür ederim Bahadır Atmaca hocamıza..

Görkem Soysal
19 Temmuz 2020
5.0

Başından sonuna kadar pür dikkat dinlediğim ve bana çok şey katan keyifli bir haftaydı. Bahadır hocaya çok teşekkür ederim.

Merve Kılınçkaya
19 Temmuz 2020
5.0

Uzaktan aldığım eğitimler arasında en keyifli ve verimli dersti diyebilirim. Dolu dolu bir hafta geçirdim konu anlatımı sonrasındaki mini quizler de anlamamızı pekiştirmede çok işe yaradı. Hocamızın diğer eğitimlerini de dört gözle bekliyorum.

Seher Canlı
19 Temmuz 2020
5.0

Konusunda gerçekten özenli sunum ve tam bir anlatis tarzıyla harika bir eğitimdi. İş hayatından da örneklerle umarım uygulayabileceğmiz şekilde anlatması çok çok başarılı.. Cook çok teşekkür ederiz ... Emeğinize sağlık

Arca Acar
Arca Acar
18 Temmuz 2020
5.0

Enstitü içindeki şu ana kadar aldığım en verimli ders diyebilirim. İçeriğin çok güzel kurgulanmış olması bir yana Bahadır Hocamız'ın deneyimleri ve birikimleri derse ilgili içerikleri pekiştirmemizi sağladı. Tüm arkadaşlarıma bu eğitimi kaçırmamaları adına tavsiyede bulunabilirim.

Gözde Açıkgöz
Gözde Açıkgöz
16 Temmuz 2020
5.0

Yalın üretim hakkında en temelden başlayarak önemli kavramaların üzerinden sürekli örnek vererek pekiştirmeye yönelik akıcı ve son derece öğretici bir ders oldu. Aynı zamanda Bahadır hocanın sürekli açıklamaya ve bize daha fazla katkı sağlamaya çalışması çok güzel.

Esra Uysal
Esra Uysal
12 Temmuz 2020
5.0

Şu zamana kadar aldığım en en güzel eğitimdi diyebilirim. Tam anlamıyla bir öğretmen olan katılımcılarına değer veren ve onları küçümsemeden ne sorarlarsa cevap veren muazzam bir hoca. Umarım ilerleyen zamanlarımda ben de Bahadır hocam gibi hem nitelikli bir mühendis hem de değerli bir insan olabilirim.

Sadık Murat Komutanoğulları
Sadık Murat Komutanoğulları
05 Temmuz 2020
5.0

Bilgi ve donanımını bizlere en basit ve anlaşılır şekilde anlatarak yalın üretim hakkında sağlam bir temel oluşturuyor.Uzaktan eğitim konusunda bir çok ön yargımı,dersteki yaklaşımları sayesinde yendim.Yeni eğitimlerde görüşmek üzere.

üner Kombak
05 Temmuz 2020
5.0

Bahadır Hoca işine değer veriyor, öğrencilerin öğrenmesi ve aktif olarak derse katılması için çabalıyor. Yalın üretimde temeli almak veya temeli almış olup ilerlemek isteyenler için tavsiye ederim. Eğitimi çok başarılı ve anlaşılır. Yalın felsefesini hayatına oturtmuş birinden bu eğitimi almak güzeldi.

Emrah KORKMAZ
Emrah KORKMAZ
05 Temmuz 2020
5.0

Gerek ders anlatımı gerek konu içeriğiyle harika bir eğitim paylaşımı gerçekleştirdiği için ve mühendislik çalışmalarında kurum ve kuruluşların bir adım önde tutacak metotları çalışma arkadaşlarımıza deneyim ve tecrübeleriyle aktarım sağladığı için Bahadır beye çok teşekkür ediyorum. Yalın üretim işleyişi eğitimlerine başlayıp üretim sektöründe çalışan mühendis ekibimize fayda sağlamalarına imkan sağladıkları içinde iienstitü yönetimine çok teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum.

Ece Nur Bağçeci
05 Temmuz 2020
5.0

Hocama değerli bilgilerini bizlerle paylaştığı için çok teşekkür ediyorum. Dersler verimli ve anlaşılabilir düzeydeydi. Umarım bu platformda yeni eğitimleri ile tekrar buluşuruz.

Berat şekeroğlu
03 Temmuz 2020
5.0

Yalın üretim eğitiminde hocamızın dersi interaktif bir şekilde anlatması dersin çok verimli geçmesini sağladı.İş hayatına dair kullanacağımız birçok konunun da temelini oluşturdu.Bunun için hocamıza çok teşekkür ederim.

Burçin Aktaş
03 Temmuz 2020
5.0

Anlatımdaki akıcılık mükemmel, asla dikkat dağılmadan kendisini izlettirebilen ve dinlettirebilen,tecrübeleriyle konuyu harmanlayıp bizlere sunan harika bir eğitmen. Keyifle takip ettim. Çok teşekkürler.

Cansu Hoşcan
03 Temmuz 2020
5.0

Çok keyif aldığım, çok verimli bir eğitimdi. Özellikle derste verilen örnekler konunun çok net anlaşılmasını sağladı. Umarım kendisinden daha çok eğitim alma imkanımız olur.

Dilan Bakış
02 Temmuz 2020
5.0

Hocamız ders anlatımıyla, sorularımızı anında cevaplamasıyla ,interaktif katılmamızı sağlayarak dikkatimizi her daim canlı tutmamasıyla dersten en iyi verimi almamızı sağladı.Canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum hocama.Var olsun.Yeni derslerini de heyecanla bekliyorum.

Cemile Baş
02 Temmuz 2020
5.0

Bahadır hoca'nın dersi kesinlikle çok güzel ve eğlenceli geçiyor. Basic düzeyde bir eğitim olduğu için büyük resmi görüp anlamanıza çok yardımcı yalın üretimde ilerlemek isteyenler için sağlam bir temel oluşturuyor. Bu eğitimin devamını bekliyor olacağım . Hocama ve bu eğitimi bizlerle buluşturan istanbul işletme enstitüsüne saygılarımı sunuyorum .

Mine Uluğtürkan
23 Haziran 2020
5.0

Derslere büyük bir keyifle katıldım. Öğrettiklerinin yanında bizi araştırma yapmaya yeni şeyler öğretmeye teşvik eden bir anlatıcı.

GAMZE YÜKSEL
22 Haziran 2020
5.0

İş hayatım boyunca katıldığım onlarca eğitim arasında en açık, anlaşılır, bilgilendirici Yalın üretim eğitimiydi. Bunda eğitmenimiz Bahadır Beyin payı çok büyük olduğunu düşünüyorum gerek bilgi donanımı gerek yaklaşımı, nezaketi ve konuya tüm ilgimizi çekmesi kayda değerdi. Bu kadar konusuna hakim ve dili bu kadar etkin kullanabilen bir eğitmenle ilk kez karşılaşıyorum.'' Yıllar sonra Yalın üretim eğitimini sizinle tekrar etme fırsatını bulmam ve zamanımı verimli değerlendirmem benim için çok faydalı oldu Bahadır Beye çok teşekkür ediyorum.''

Gamze Köse
21 Haziran 2020
5.0

Sizin gibi uzman birinden bu eğitimi almak bir endüstri mühendisi olarak çok verimliydi . Teşekkür ederim.

Alptekin Atay
Alptekin Atay
21 Haziran 2020
5.0

Bir Endüstri Mühendisi olarak dersin adına yakışır verimli bir eğitimdi. Değerli zamanınızı bizlere ayırdığınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Yücel Tosun
21 Haziran 2020
5.0

Ders esnasında interaktif olarak tüm sorulara cevap vererek ve tecrübesi ile online bir dersten ziyade yan yana anlatılmışçasına verimli bir eğitimi bize sunduğu için teşekkür ediyorum.

İlçin Şentürk
İlçin Şentürk
21 Haziran 2020
5.0

Hızlı geri dönüşleri, kıymetli deneyimleriyle oldukça keyifli bir eğitim oldu. İnteraktif bir öğrenim ortamının sağlandığı bu eğitim, bu konudaki her düzey bilgiye sahip katılımcı için verimli olacaktır. Bahadır Hocamıza çok teşekkür ediyor, sıradaki eğitimi heyecanla bekliyorum.

Türkan Serin
21 Haziran 2020
5.0

Yalın üretim alanında uzman ve tecrübeleriyle birlikte son derece akıcı, anlaşılır ve öğrencilerle ilgili bir şekilde ders işleyen Bahadır Bey aldığım birçok Yalın üretim dersleri arasında 1 numara oldu. Yalın üretime ilgisi olmayanlar bile bence bu derse katılıp Bahadır Bey'in tecrübelerinden yararlanmalıdır. Emeğiniz ve ilgili tavırlarınız için teşekkür ederim Bahadır Bey.

Ayşenur Yapıcı
Ayşenur Yapıcı
20 Haziran 2020
5.0

Yalın eğitim hakkında en değerli bilgi ve tecrübelerini asla esirgemeden, sorulan soruları tek tek cevaplayıp hiçbir soruyu es geçmeden, yaşadığı tecrübeleri edindiği bilgileri paylaşarak daha kalıcı bir eğitim olması için her geçen gün daha destekleyici bir eğitim geçirmemize yardımcı olan harika bir eğitimdi :) Her şey için sonsuz teşekkürler, iyi ki karşılaşma fırsatımız olmuş :)

Hakan Tümler
20 Haziran 2020
5.0

Bir mühendis olarak yalın üretim konusundaki bilgilerim pekişti ve merakım arttı. Eğitmenimiz sağ olsun son derece güzel örneklerle konuları pekiştirdi. Farklı eğitimlerini de en kısa sürede bekliyorum. Tekrardan teşekkürler...

Bahadir Poyraz
Bahadir Poyraz
20 Haziran 2020
5.0

Oldukça değerli bilgiler aldığım faydalı bir eğitim oldu.Hocamızın tecrübe ve bilgi birikimi eğitim boyunca kendini hissettiriyor.Daha uzun süreli eğitimler almak isterim.

Recep Uzun
Recep Uzun
20 Haziran 2020
5.0

Yalın Üretim Eğitimini Sayın Bahdır hocamızdan alma imkanım oldu ve çok memnun kaldım . Hocanın Ders içerisinde verdiği anektodlar mutlaka iş hayatımızda karşımıza çıkacaktır. Bahadır hocamıza emeğinden dolayı teşekkür ediyorum :)

Emre özkan
Emre özkan
08 Haziran 2020
5.0

Konusunda uzman, öğrencileri de derse ortak ederek son derece interaktif bir şekilde ders işleyen Bahadır Bey son zamanlarda katıldığım eğitimler içinde açık ara en iyi eğitmendi diyebilirim. Tecrübeleri ile dersi destekleyerek, ödevler vererek, bazı online eğitim eğitmenlerinin yaptığının aksine sadece slayt okumak için değil, gerçekten konuyu öğretmek için orada bulunduğunu bizlere hissettirdi. Emeğinize ve desteğinize çok teşekkürler Bahadır Bey.

Büşra Yavuz
07 Haziran 2020
5.0

Mükemmel ötesi anlatım, bir sürü örnekle, bilgi birikimiyle, kendisi de eğitimine yaraşır herkesin anlayabileceği yalın bir dil kullanarak çok iyi bir eğitim verdi. Çok teşekkürler emeğinize

Deniz Kuk
07 Haziran 2020
5.0

Endüstri mühendisliğim tazelendi :) Harika bir eğitim ve anlatım

Buse Basarslan
06 Haziran 2020
5.0

Bir endustri muhendisi olarak almis oldugum en verimli ders diyebilirim. Bahadir hocanin bilgi ve tecrubeleriyle cok keyifli bir dersti. tesekkur ederim.

Buse Nur Ziyade
17 Mayıs 2020
5.0

Yalın eğitim hakkında gerekli bilgileri çeşitli örneklerle anlattığı güzel bir eğitim oldu. Emeğinize teşekkür ederim umarım başka eğitimlerini de görme şansımız olur

Ali Tazefidan
17 Mayıs 2020
5.0

Anlaşılır, örneklerle desteklenmiş ve bilgilendirici eğitim için teşekkürler.

Sena Efendioğlu
Sena Efendioğlu
17 Mayıs 2020
5.0

Çok etkili ve çok güzel bir ders. Bahadır hocamız oldukça bilgili ve anlatımı gayet açıklayıcı. Teşekkür ederim :)

Ozge Renklidag
16 Mayıs 2020
5.0

Gerek verilen ödev, gerek verilen araştırma konuları ile bizlerin de eğitim ve konulara katılımını sağlayan hocamıza çok teşekkür ederiz. Hocamızın yalın bir dille, yalın üretimi anlatımı gayet anlaşılır ve faydalı oldu. Elbette yalın üretim çok geniş bu konu, eğitimin süresi arttırılarak biraz daha detaya girmek programı çok daha zevkli hale de getirebilir. Hocamıza emeği için sonsuz teşekkürler.

Hüseyin KIRCA
Hüseyin KIRCA
15 Mayıs 2020
5.0

Dinlerken çok keyif aldığım bir eğitimdi yalın üretim ancak bu kadar net ve güzel anlatılır emeğinize sağlık

Esra Mert
03 Mayıs 2020
5.0

Çok güzel bir dersti. Teşekkürler. Eğitimlerin devamının gelmesini umuyorum .

Beste Coşkun
Beste Coşkun
02 Mayıs 2020
5.0

Yalın üretim her zaman ilgi duyduğum bir alan olmuştur. Kendi kendime her zaman araştırmalar yapıyordum ama bu tarz bir eğitim de almak istiyordum. İyi ki kayıt olmuşum. Bahadır Beyin akıcı anlatımı ile asla pişman olmadım. Gerek ekstra verdiği ödevlerle daha çok araştırmamızı sağlayarak gerekse aklımıza takılan sorulara çok sade ve anlaşılır şekilde yanıtlar vererek bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. :) Bir dahaki eğitimde görüşmek üzere.

Sezin Erinan
01 Mayıs 2020
5.0

Bahadır bey ile çalıştığımız yıllarda onun bilgi ve tecrübeleri kendimi geliştirmemdeki büyük etkenlerden biridir.Eğitimdeki akıcı ve akılda kalıcı anlatımı,örneklendirmesi,ilgi ve alakası ile severek aldığım bir eğitimdir.Daha farklı eğitimlerde kendisini görmekten mutluluk duyarım.Bahadır Hocamın eğitimlerini kaçıranlar çok şey kaybedecekler :))

Cem Berk Usluoğlu
28 Nisan 2020
5.0

Bahadır Bey beraber çalıştığımız zamanlar da sadece bilgi ve deneyimiyle değil profesyonelliği ile de bize hep örnek olmuştur. Bu yüzden böyle bir platformda daha çok kişiye ulaşabildiği ve deneyimlerini aktarabildiği için mutlu oldum.

Mert Arslan
Mert Arslan
26 Nisan 2020
5.0

Gerek etkili anlatımı ile gerekse ilgi alakası ile çok menmun kaldığım bir eğitmendir, yeni eğitimlerini merakla bekliyorum.

Enes Oğuzhan Korkmaz
Enes Oğuzhan Korkmaz
21 Nisan 2020
5.0

Anlatış ve öğretiş biçimi olarak harika bir eğitmen, sizi ister istemez araştırmaya yöneltiyor ve merak uyandırıyor. Tecrübe ve bilgi dolu bir Eğitmen.

Mustafa Gökhan Tarier
Mustafa Gökhan Tarier
20 Nisan 2020
5.0

Yalın Üretim Eğitimi bu kadar sade ve bi bu kadar akılda kalıcı anlatılamaz idi. Verdiği ek ödevler ve eğitim esnasındaki örnekle ile pekiştirerek akılda kalıcı. BAHADIR HOCANIN TÜM DERSLERİNİ KAÇIRMAYIN SAKIN.

Elçin Aksu
19 Nisan 2020
5.0

Yalın üretimi eğitimi çok anlaşılır ve faydalı geçti benim açımdan. Hocamız iş hayatındaki deneyimlerini örnekler ile ifade etmiştir. Diğer eğitimlerini de sabırsızlıkla bekliyorum.

Nilüfer Artunar Eraytaç
19 Nisan 2020
5.0

Online eğitim acaba başarılı olabilir mi, 4 tane canlı ders nasıl olacak gibi bir çok soru varken kafamda. Bunların hepsinin yersiz kaygı olduğunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Gerçekten bir sonraki canlı dersi merakla bekliyordum. 1995 yılından beri çalışma sektöründe olan bir çalışan olarak bana kattıklarınız için teşekkür ederim. Örneklemeler üzerine yaptığınız anlatım tarzınız mühendis olmayan bir kişi için bir akılda kalıcı ve konunun öğrenilmesinde çok faydalı oluyor. Karantina günlerinde zamanımı sizin gibi değerli bir hocadan ders alarak verimli geçirdiğim için çok teşekkür ederim tekrardan. Diğer derslerinizi de sabırsızlıkla bekliyorum. Proje Yönetimi konusunda eğitimleriniz olursa ( ki bu konudaki bilgileriniz bu mesleği yıllarca yapan biri olarak benim için inanın kendimi daha da geliştirmemde çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum) ilk öğrencilerinizden biri ben olurum kesinlikle. Tekrar emekleriniz için teşekkürler ve başarılar dilerim tüm çalışmalarınızda.

Merve  Karpuz
Merve Karpuz
19 Nisan 2020
5.0

Dersler oldukça anlaşılır, verimli ve eğlenceli. Verilen ödevler de oldukça öğretici,Hocamız , yalın üretim  alanındaki değerli bilgilerini bizlere akılda kalıcı bir şekilde aktarmıştır. Hocamızın eğitimlerini mutlaka tavsiye ederim.

Naile şafak
Naile şafak
19 Nisan 2020
5.0

Değerli bilgilerini çok akıcı bir dille anlattığı için kendisine teşekkür ediyorum. Endüstri mühendisliği öğrencisi olarak yalın üretim eğitiminden çok şey öğrendiğimi söyleyebilirim.Eğitimlerin devamını heyecanla bekliyorum..

Zekiye Mutahhar Yıldırım
19 Nisan 2020
5.0

Bu değerli eğitim için bizlere vakit ayıran Bahadır Hocama teşekkürler.Verdiği örnekler, tecrübe paylaşımları ve problem çözme teknikleri, eğitimi oldukça verimli hale getiriyor. Yeni eğitimlerinizi iple çekiyorum.

Veli Kara
Veli Kara
19 Nisan 2020
5.0

Çok faydalı bir eğitim oldu, hoca gerek hitabeti, gerek tecrübeleriyle çok kaliteli bir eğitim sundu. Bir mühendis olarak da tüm meslektaşlarıma tavsiye edeceğim bir eğitim.

Ufuk Kurtul
19 Nisan 2020
5.0

Eğitim ve özellikle eğitmen çok iyiyidi. Bu eğitim sitesi şimdiye kadar gördüğüm en iyi uzaktan eğitim sitesi.

Fatma Nur Şahin
Fatma Nur Şahin
19 Nisan 2020
5.0

Online bir eğitim platformunda olduğunuzu unutup samimi bir sınıf ortamında ders dinliyormuşsunuz gibi adeta. Her bir öğrenciyle birebir ilgi.Pratik, öz ve yalın anlatım sayesinde eğitim sonunda öğrencilerin çok iyi bir donanıma sahip olmaması neredeyse imkansız. Bundan sonraki eğitimlerinin hiçbirini kaçırmayacağım kesin. Alanında uzmanlaşmak isteyen herkes için de kesinlikle tavsiye ediyorum.

Merve Kılıç
19 Nisan 2020
5.0

Yalın üretim eğitimi akıcı, verimli ve ufuk açıcı bir eğitimdi.Yeni eğitimlerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Emre Özer
19 Nisan 2020
5.0

Bahadır Bey'in anlatımı gerçekten anlaşılır ve verimliydi Kendisinden daha fazla eğitim gelmeli.

Shahin Najafli
19 Nisan 2020
5.0

Öğrenci arkadaşlara hocamızın canlı yayında anlattıklarını çok dikkatle dinlemelerini tavsiye ederim..Teorik bilgileri uygulamalı örneklerle çok güzel anlatıyor..

Mehmet Kunter
Mehmet Kunter
18 Nisan 2020
5.0

Verimli bilgi dolu bir eğitim.Devamı kesinlikle gelmeli :)

Duygu Söğütcü
17 Nisan 2020
5.0

Yalın üretim alanındaki değerli bilgi birikimini akıcı bir şekilde anlatıyor.Verdiği örnekler ilgi çekici ve akılda kalıcı.Dersler çok verimli geçiyor.Tüm eğitimlerine hiç düşünmeden katılmalısınız...

Tüm Yorumlar