Bahadır Atmaca

Yalın Üretim Danışmanı / Eğitmen

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinden 2004 yılında mezun olduktan sonra farklı sektörlerin üretim kademelerinde görev aldı. Toyota bünyesinde 8 yıl Üretim Teknolojileri üzerine mühendislik ve yöneticilik yaptı. Toyota bünyesindeki çalışmalarının 1 yılını Japonya'da üretim sistemleri üzerine tamamladıktan sonra, 15 yıllık toplam tecrübesini Bakım, Mühendislik, Üretim ve Proje departmanlarında yönetici olarak tamamladı. 

Toplam 15 yılın üzerinde otomotiv ağırlıklı tecrübesini diğer üretim ve hizmet sektörleri ile paylaşmak üzere Yalın Uygulamalar konusunda danışmanlık ve eğitim alanında faaliyetlerine devam etmekte.

Aynı zamanda EFQM gözetmenliği ve ISO 9001-2015 Baş denetçiliğine devam etmekte.

Değerlendirmeler(169)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Ceren Gökşen
05 Haziran 2021
5.0

Korece'ye ilgim vardı ve karşıma Japonca Eğitimi çıktı. Korece Eğitimi alırken Japonca da alayım iyi olur diye düşündüm. Gerçekten de iyi ki almışım. 5 günde ne öğrenilir ki demeyin. Bahadır Hoca gibi biri öğretirse 5 günde Japonca'yı sökersiniz. Aşırı keyifliydi. Teşekkürleer. :)

Nilsun Ceylan
31 Mayıs 2021
5.0

Bahadır Hoca'nın Japonca Eğitimi'ni aldım. Sertifika almayı başardım. Kendisi bu kadar öğrenilmesi zor olan bir dili sevdirmeyi başaran çok pozitif bir eğitmen. Bu eğitimi almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Buradan Bahadır Hoca'ya teşekkür ediyorum.

Şaban Yılmaz
29 Mayıs 2021
5.0

💫 💫 💫 💫 💫

Selda Çiftçi
17 Mayıs 2021
5.0

Üretim Yönetimi derslerini video derslerden çalışıyorum. Bahadır Hoca çok donanımlı. Canlı ders olsa her derste çok farklı, yeni bilgilerle dolu olup çok istifade edeceğimizi düşünüyorum. 

Özge Erel
08 Mayıs 2021
5.0

Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisi olarak, Yalın Üretim Eğitimi'ni az önce tamamladım ve çok beğendim. Özellikle anlatım tarzının akıcılığı dolayısıyla çok verimli ve eğlenceli derslerdi.Hemen Üretim Yönetimi Eğitimini de tamamlayacağım. Bize böyle bir eğitimi ücretsiz bir şekilde sağladığı için çok çok teşekkürlerimi iletiyorum.