Close
Mobil Menu Bars

Bahadır Atmaca

Proje Yöneticisi

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinden 2004 yılında mezun olduktan sonra farklı sektörlerin üretim kademelerinde görev almış, Toyota bünyesinde 8 yıl Üretim Teknolojileri üzerine mühendislik ve yöneticilik yapmıştır. Toyota bünyesindeki çalışmalarının 1 yılını Japonya`da üretim sistemleri üzerine tamamladıktan sonra, 15 yıllık toplam tecrübesini Bakım, Mühendislik , Üretim ve Proje departmanlarında çalışarak tamamlamıştır. 

Halen bir otomotiv fabrikasında Proje Yöneticisi olarak görevine devam etmekte olup son 5 yıldır çeşitli konularda eğitimler düzenleyerek tecrübelerini aktarmaktadır.

Değerlendirmeler(25)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Buse Nur Ziyade
17 Mayıs 2020
5.0

Yalın eğitim hakkında gerekli bilgileri çeşitli örneklerle anlattığı güzel bir eğitim oldu. Emeğinize teşekkür ederim umarım başka eğitimlerini de görme şansımız olur

Ali Tazefidan
17 Mayıs 2020
5.0

Anlaşılır, örneklerle desteklenmiş ve bilgilendirici eğitim için teşekkürler.

Sena Efendioğlu
Sena Efendioğlu
17 Mayıs 2020
5.0

Çok etkili ve çok güzel bir ders. Bahadır hocamız oldukça bilgili ve anlatımı gayet açıklayıcı. Teşekkür ederim :)

Ozge Renklidag
16 Mayıs 2020
5.0

Gerek verilen ödev, gerek verilen araştırma konuları ile bizlerin de eğitim ve konulara katılımını sağlayan hocamıza çok teşekkür ederiz. Hocamızın yalın bir dille, yalın üretimi anlatımı gayet anlaşılır ve faydalı oldu. Elbette yalın üretim çok geniş bu konu, eğitimin süresi arttırılarak biraz daha detaya girmek programı çok daha zevkli hale de getirebilir. Hocamıza emeği için sonsuz teşekkürler.

Hüseyin KIRCA
15 Mayıs 2020
5.0

Dinlerken çok keyif aldığım bir eğitimdi yalın üretim ancak bu kadar net ve güzel anlatılır emeğinize sağlık

Esra Mert
03 Mayıs 2020
5.0

Çok güzel bir dersti. Teşekkürler. Eğitimlerin devamının gelmesini umuyorum .

Beste Coşkun
Beste Coşkun
02 Mayıs 2020
5.0

Yalın üretim her zaman ilgi duyduğum bir alan olmuştur. Kendi kendime her zaman araştırmalar yapıyordum ama bu tarz bir eğitim de almak istiyordum. İyi ki kayıt olmuşum. Bahadır Beyin akıcı anlatımı ile asla pişman olmadım. Gerek ekstra verdiği ödevlerle daha çok araştırmamızı sağlayarak gerekse aklımıza takılan sorulara çok sade ve anlaşılır şekilde yanıtlar vererek bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. :) Bir dahaki eğitimde görüşmek üzere.

Sezin Erinan
01 Mayıs 2020
5.0

Bahadır bey ile çalıştığımız yıllarda onun bilgi ve tecrübeleri kendimi geliştirmemdeki büyük etkenlerden biridir.Eğitimdeki akıcı ve akılda kalıcı anlatımı,örneklendirmesi,ilgi ve alakası ile severek aldığım bir eğitimdir.Daha farklı eğitimlerde kendisini görmekten mutluluk duyarım.Bahadır Hocamın eğitimlerini kaçıranlar çok şey kaybedecekler :))

Cem Berk Usluoğlu
28 Nisan 2020
5.0

Bahadır Bey beraber çalıştığımız zamanlar da sadece bilgi ve deneyimiyle değil profesyonelliği ile de bize hep örnek olmuştur. Bu yüzden böyle bir platformda daha çok kişiye ulaşabildiği ve deneyimlerini aktarabildiği için mutlu oldum.

Mert Arslan
Mert Arslan
26 Nisan 2020
5.0

Gerek etkili anlatımı ile gerekse ilgi alakası ile çok menmun kaldığım bir eğitmendir, yeni eğitimlerini merakla bekliyorum.

Enes Oğuzhan Korkmaz
Enes Oğuzhan Korkmaz
21 Nisan 2020
5.0

Anlatış ve öğretiş biçimi olarak harika bir eğitmen, sizi ister istemez araştırmaya yöneltiyor ve merak uyandırıyor. Tecrübe ve bilgi dolu bir Eğitmen.

Mustafa Gökhan Tarier
Mustafa Gökhan Tarier
20 Nisan 2020
5.0

Yalın Üretim Eğitimi bu kadar sade ve bi bu kadar akılda kalıcı anlatılamaz idi. Verdiği ek ödevler ve eğitim esnasındaki örnekle ile pekiştirerek akılda kalıcı. BAHADIR HOCANIN TÜM DERSLERİNİ KAÇIRMAYIN SAKIN.

Elçin Aksu
19 Nisan 2020
5.0

Yalın üretimi eğitimi çok anlaşılır ve faydalı geçti benim açımdan. Hocamız iş hayatındaki deneyimlerini örnekler ile ifade etmiştir. Diğer eğitimlerini de sabırsızlıkla bekliyorum.

Nilüfer Artunar Eraytaç
19 Nisan 2020
5.0

Online eğitim acaba başarılı olabilir mi, 4 tane canlı ders nasıl olacak gibi bir çok soru varken kafamda. Bunların hepsinin yersiz kaygı olduğunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Gerçekten bir sonraki canlı dersi merakla bekliyordum. 1995 yılından beri çalışma sektöründe olan bir çalışan olarak bana kattıklarınız için teşekkür ederim. Örneklemeler üzerine yaptığınız anlatım tarzınız mühendis olmayan bir kişi için bir akılda kalıcı ve konunun öğrenilmesinde çok faydalı oluyor. Karantina günlerinde zamanımı sizin gibi değerli bir hocadan ders alarak verimli geçirdiğim için çok teşekkür ederim tekrardan. Diğer derslerinizi de sabırsızlıkla bekliyorum. Proje Yönetimi konusunda eğitimleriniz olursa ( ki bu konudaki bilgileriniz bu mesleği yıllarca yapan biri olarak benim için inanın kendimi daha da geliştirmemde çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum) ilk öğrencilerinizden biri ben olurum kesinlikle. Tekrar emekleriniz için teşekkürler ve başarılar dilerim tüm çalışmalarınızda.

Merve  Karpuz
Merve Karpuz
19 Nisan 2020
5.0

Dersler oldukça anlaşılır, verimli ve eğlenceli. Verilen ödevler de oldukça öğretici,Hocamız , yalın üretim  alanındaki değerli bilgilerini bizlere akılda kalıcı bir şekilde aktarmıştır. Hocamızın eğitimlerini mutlaka tavsiye ederim.

Naile şafak
Naile şafak
19 Nisan 2020
5.0

Değerli bilgilerini çok akıcı bir dille anlattığı için kendisine teşekkür ediyorum. Endüstri mühendisliği öğrencisi olarak yalın üretim eğitiminden çok şey öğrendiğimi söyleyebilirim.Eğitimlerin devamını heyecanla bekliyorum..

Zekiye Mutahhar Yıldırım
19 Nisan 2020
5.0

Bu değerli eğitim için bizlere vakit ayıran Bahadır Hocama teşekkürler.Verdiği örnekler, tecrübe paylaşımları ve problem çözme teknikleri, eğitimi oldukça verimli hale getiriyor. Yeni eğitimlerinizi iple çekiyorum.

Veli Kara
Veli Kara
19 Nisan 2020
5.0

Çok faydalı bir eğitim oldu, hoca gerek hitabeti, gerek tecrübeleriyle çok kaliteli bir eğitim sundu. Bir mühendis olarak da tüm meslektaşlarıma tavsiye edeceğim bir eğitim.

Ufuk Kurtul
19 Nisan 2020
5.0

Eğitim ve özellikle eğitmen çok iyiyidi. Bu eğitim sitesi şimdiye kadar gördüğüm en iyi uzaktan eğitim sitesi.

Fatma Nur Şahin
Fatma Nur Şahin
19 Nisan 2020
5.0

Online bir eğitim platformunda olduğunuzu unutup samimi bir sınıf ortamında ders dinliyormuşsunuz gibi adeta. Her bir öğrenciyle birebir ilgi.Pratik, öz ve yalın anlatım sayesinde eğitim sonunda öğrencilerin çok iyi bir donanıma sahip olmaması neredeyse imkansız. Bundan sonraki eğitimlerinin hiçbirini kaçırmayacağım kesin. Alanında uzmanlaşmak isteyen herkes için de kesinlikle tavsiye ediyorum.

Merve Kılıç
19 Nisan 2020
5.0

Yalın üretim eğitimi akıcı, verimli ve ufuk açıcı bir eğitimdi.Yeni eğitimlerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Emre Özer
19 Nisan 2020
5.0

Bahadır Bey'in anlatımı gerçekten anlaşılır ve verimliydi Kendisinden daha fazla eğitim gelmeli.

Shahin Najafli
19 Nisan 2020
5.0

Öğrenci arkadaşlara hocamızın canlı yayında anlattıklarını çok dikkatle dinlemelerini tavsiye ederim..Teorik bilgileri uygulamalı örneklerle çok güzel anlatıyor..

Mehmet Kunter
Mehmet Kunter
18 Nisan 2020
5.0

Verimli bilgi dolu bir eğitim.Devamı kesinlikle gelmeli :)

Duygu Söğütcü
17 Nisan 2020
5.0

Yalın üretim alanındaki değerli bilgi birikimini akıcı bir şekilde anlatıyor.Verdiği örnekler ilgi çekici ve akılda kalıcı.Dersler çok verimli geçiyor.Tüm eğitimlerine hiç düşünmeden katılmalısınız...

Tüm Yorumlar