Bahadır Atmaca

Yalın Üretim Danışmanı / Eğitmen

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinden 2004 yılında mezun olduktan sonra farklı sektörlerin üretim kademelerinde görev aldı. Toyota bünyesinde 8 yıl Üretim Teknolojileri üzerine mühendislik ve yöneticilik yaptı. Toyota bünyesindeki çalışmalarının 1 yılını Japonya'da üretim sistemleri üzerine tamamladıktan sonra, 15 yıllık toplam tecrübesini Bakım, Mühendislik, Üretim ve Proje departmanlarında yönetici olarak tamamladı. 

Toplam 15 yılın üzerinde otomotiv ağırlıklı tecrübesini diğer üretim ve hizmet sektörleri ile paylaşmak üzere Yalın Uygulamalar konusunda danışmanlık ve eğitim alanında faaliyetlerine devam etmekte.

Aynı zamanda EFQM gözetmenliği ve ISO 9001-2015 Baş denetçiliğine devam etmekte.

Değerlendirmeler(172)
Ortalama Değerlendirme 5,0
ali şimşek
ali şimşek
25 Eylül 2021
5.0

Akıcı, anlaşılır. Örnekler çok iyi. Başarılar

Feyza Palaz
21 Eylül 2021
5.0

ÜRETİM YÖNETİMİ DERSİ aldım kendisinden çok akıcıydı. İçerik doyurucuydu, kendisi de çok güzel bir anlatımla dersi işledi.. Teşekkür ederiz..

Umut Kardeş
05 Eylül 2021
5.0

Bahadır hocadan Japonca dersi aldım. Gayet güler yüzlü, samimi ve yardım sever bir insan. Öğretmek için elinden geleni yapıyor. Daha iyi öğrenebilmek için derslere katılmaya teşvik ediyor. Dersleri eğlenceli ve güzel geçiyor. Kendisine teşekkür ederim.

Ceren Gökşen
05 Haziran 2021
5.0

Korece'ye ilgim vardı ve karşıma Japonca Eğitimi çıktı. Korece Eğitimi alırken Japonca da alayım iyi olur diye düşündüm. Gerçekten de iyi ki almışım. 5 günde ne öğrenilir ki demeyin. Bahadır Hoca gibi biri öğretirse 5 günde Japonca'yı sökersiniz. Aşırı keyifliydi. Teşekkürleer. :)

Nilsun Ceylan
31 Mayıs 2021
5.0

Bahadır Hoca'nın Japonca Eğitimi'ni aldım. Sertifika almayı başardım. Kendisi bu kadar öğrenilmesi zor olan bir dili sevdirmeyi başaran çok pozitif bir eğitmen. Bu eğitimi almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Buradan Bahadır Hoca'ya teşekkür ediyorum.