Gözde Engin

  Eğitmen

  Firmalarda altyapı ve üst yapı gruplarında çeşitli devlet ihaleleri ve özel projelerde uluslararası anlaşmalar, ihracat ürün satış, denetim ve kabul süreçleri, bayilik yapısının oluşturulması, finansal risk analizleri beraberinde iş birliklerinin oluşturulması hususunda görev almıştır.  Çalıştığı poziyonlar ve şirketler şunlardır: 

  • 2003 -2007 Profilo Telra Polonya Pazarından Sorumlu Satış Takım Lideri
  • 2008-2009 Simfer Markası ile bilinen Fer iç ve Dış Ticaret firmasında Satış Sonrası Hizmetler Müdürü 
  • 2009-2010 Balkan Teknik OOD – Bulgaristan Satış Müdürü 
  • 2010-2015 Dizayn Grup Altyapı İhracat Müdürü
  • 2015-2017 Erde International İhracat Müdürü

  İhracatta pazar geliştirme, yeni pazarlara açılma, ekip ve proje yönetimi konularında başarılı ve yatırım geliştirici çalışmalarıyla tanınmıştır.

  Gerçekleştirdiği Projelerden Bazıları;

  • Bulgaristan: Katı Atık Depolama Tesisi
  • Erbil/Irak: Çeşitli Kanalizasyon Sistemleri Projesi ve Yaşam alanları üst yapı projeleri
  • Basra/Irak: Altyapı Projeleri
  •  Azerbaycan: Hyundai Engineering Procurement and Construction Company - Azersu Altyapı Projesi
  • Kazakistan: İçme Suyu Projesi
  • Türkmenistan: Altyapı ve Üst Yapı Projeleri
  • Demokratik Kongo Cumhuriyeti: İlk İçme Suyu Projesi
  • Gana: İçme Suyu Projeleri

  Fransa, İsviçre, Belçika, Almanya gibi Avrupa Merkezli dünya devi sayısız inşaat firmalarının Fas, Cezayir, Tunus gibi çeşitli Afrika Ülkelerindeki Devlet İhalelerinde ve Türk Exim Bank iş bilirliğinde geliştirilmiş birçok uluslararası inşaat projelerinin Altyapı ürünleri tedariki konusunda çalışmıştır.

  2017 ‘den bugüne halen Fransa Merkezli Groupe Atlantic bünyesindeki Erensan firmasında başta Şili, Arjantin, Uruguay, Brezilya olmak üzere Latin Amerika Ülkeleri ve Avusturalya, Yeni Zelanda gibi okyanus ötesi ülkelerde Pazar geliştirme çalışmalarıyla ihracat departmanında görev almaktadır. 
  18 yıllık ihracat hayatında 650 milyon dolardan fazla ihracatın gerçekleştirilmesini sağlayarak sürekli kendini geliştiren, yenileyen bakış açısıyla, satış birinciliklerine sahip olmuş ve yöneticisi olduğu bölgesel ekipleriyle birlikte projeler geliştirerek ülke ekonomisine kattığı değerler sayesinde de birçok ilklere imza atmıştır. 

  İşini, disiplin ve çok yönlü değerlendirmeler ile yapma eğiliminde olan Gözde Engin, iş ve özel yaşantısını güven, etik değerler çerçevesindeki vizyonu ile sürdürmektedir. 
   

  Değerlendirmeler(10)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Hüseyin Karaman
  Hüseyin Karaman
  04 Mart 2021
  5.0

  İlk fırsatta bende bu eğitime katılacagım...öz geçmişi muhteşem tebrikler Gözde Hanım.

  Yildirim Cemal Bülbül
  24 Şubat 2021
  5.0

  "İhracat Geliştirme Eğitimi" çok güzel tasarlanmış, başarılı bir eğitim. Gözde hanımın akıcı anlatımı ve örneklemeleri sayesinde konular daha anlaşılır hale geliyor. Bu kursu aldığım için çok memnunum. Çok teşekkür ederim hocam.

  Senem Tural
  10 Şubat 2021
  5.0

  14 yıldır bu meslekteyim ve sayısız seminere kursa katıldım hayatımda bu kadar faydalı bu kadar güzel anlatımlı bir ders daha izlemedim. Mükemmelsiniz!

  Necva Baykuş
  29 Ocak 2021
  5.0

  Uluslararası ticaret mezunuyum,hocamın pratik ve öğretici anlatımıyla lisans eğitiminde aldığım bilgileri 4 saatte çok güzel pekiştirdim. Çok teşekkür ederim hocam

  Sevilay Duman
  27 Aralık 2020
  5.0

  Daha iş yaşantısına girmeden staj olarak edindiğim bilgilere akıcı ve anlaşılır anlatımıyla akılda kalıcı hale getirip daha da ilgimi arttırdığı söylenebilir. Faydalı bir kurs oldu. Teşekkürler.