Dr. Sertaç Dalgalıdere

Gazeteci - Akademisyen

Marmara Üniversitesi Bilişim Teknoloji Doktorası yapan Dalgalıdere, uzun süren gazetecelik deneyiminin ardından Mustafa Kemal Üniversitesi ve Kırklareli Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak görev almıştır. Halen dijital alanda çalışmalar yapmakta ve bilişim ve içerik üzerine eğitmenlik yapmaktadır.

Deneyim

  • Kırklareli Üniversitesi - Öğretim Görevlisi
  • Mustafa Kemali Üniversitesi - Akademisyen
  • Fırat Üniversitesi - Uzman

Ve diğerleri...

Eğitim Geçmişi

  • Doktora - Marmara Üniversitesi - Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
  • Yüksek Lisans - Selçuk Üniversitesi - Gazetecilik
  • Lisans - Selçuk Üniversitesi - Gazetecilik
Değerlendirmeler
Öznur Dönmez
01.Kasım.2019

Çok keyifli ve verimli bir eğitim süreci geçirdim. İçerik yazarlığı eğitiminde Sertaç hoca her bir sorumuza tek tek yanıt verdi ve bize yol gösterdi. Her şey için çok teşekkürler.

Nedim Akca
27.Ekim.2019

Eğitici alanında uzman ve eğitimlerde ilgi çekmeyi başarıyor. Sorulara verdiği kaliteli cevaplarla ve esprili kişiliğiyle de öne çıkıyor. Bir sonraki canlı dersini hep iple çektim. Sayın Dalgalıdere'den daha uzun süre eğitim almak isterdim. Umarım farklı eğitimler açar ya da mevcut eğitimlerin ileri seviye eğitimlerini açar. Dört gözle yeni eğitimlerini bekliyorum.

Aybike Zeynep Nalçın
05.Ekim.2019

Lisans ve lisansüstü eğitimim boyunca gördüm ki; ders konusu ne kadar ilgi çekici olursa olsun onu anlamlı kılan hocanın akademik bilgisi ve aktarım yeteneği. Özverili emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Her daim saygıyla anacağım hocalarımdan olacaksınız. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim...