Close
Mobil Menu Bars

Dr. Sertaç Dalgalıdere

Gazeteci - Akademisyen

Marmara Üniversitesi Bilişim Teknoloji Doktorası yapan Dalgalıdere, uzun süren gazetecelik deneyiminin ardından Mustafa Kemal Üniversitesi ve Kırklareli Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak görev almıştır. Halen dijital alanda çalışmalar yapmakta ve bilişim ve içerik üzerine eğitmenlik yapmaktadır.

Deneyim

  • Kırklareli Üniversitesi - Öğretim Görevlisi
  • Mustafa Kemali Üniversitesi - Akademisyen
  • Fırat Üniversitesi - Uzman

Ve diğerleri...

Eğitim Geçmişi

  • Doktora - Marmara Üniversitesi - Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
  • Yüksek Lisans - Selçuk Üniversitesi - Gazetecilik
  • Lisans - Selçuk Üniversitesi - Gazetecilik

Verdiği Eğitimler

Değerlendirmeler(40)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Esra Aldeniz
04 Ekim 2020
5.0

Sertaç hocam, dinlerken keyif aldığım ve çok şey öğrendiğim bir eğitmen. Profesyonel ve akılda kalıcı bir eğitim veriyor. Videolarını dinlerken "keşke canlı katılabilseydim" dedim.

Şara Kırıkoğlu
27 Eylül 2020
5.0

Profesyonel anlatımı ve anlayışla sorulara cevap verebilme sabrına teşekkür ediyorum. Mükemmel bir hocamız :)

Kübra Topal
Kübra Topal
24 Eylül 2020
5.0

Sertaç hocamın harika anlatımı ile çok keyif aldığım derslere girdim. Sizin gibi mütevazisi ve bilgilisi bir daha gelmez hocam. Her şey için teşekkür ederim.

Engin Öğüt Gezer
12 Temmuz 2020
5.0

Dijitalleşen dünyada "Online İçerik Yazarlığı" geleceğin mesleklerinden biri. Bunu layıkıyla yapabilmek için bu eğitimi almanızı kesinlikle öneririm. Böylece, Dr. Sertaç Dalgalıdere’nin, karmaşık gibi görünen ifadeleri ve yöntemleri kolay, anlaşılır ve akılda kalıcı şekilde anlattığına tanık olacaksınız.

Emel Çavuşoğlu
Emel Çavuşoğlu
12 Temmuz 2020
5.0

Her eğitiminden sonra keşke daha önce tanısaydım hocamızı diyorum. Kendisinin eğitimlerini almak ayrıcalık.

Olcay Akkoyun
12 Temmuz 2020
5.0

Özenli, samimi, açık ve akıcı bulduğum dersiniz bana çalışmalarımda güzel bir klavuz oldu. İçerik Editörlüğü yapmasam da edinmiş olduğum bilgiler yapacağım işlerime de yansıyacaktır. Emeğinize sağlık. Kolaylıklar dilerim.

İpek Aktaş
Ipek Aktaş
28 Haziran 2020
5.0

Sayın hocamın insana ve bilgiye verdiği önemin ve değerin en güzel örneği olan bu dersi, herkese tavsiye ediyorum.

özlem Aslı
28 Haziran 2020
5.0

İçerik Yazarlığı eğitiminde Sertaç Hocamız muhteşem bir sinerjide geçti, teknik, uygulamalı ve sektörel bilgiler için yüreğine sağlık, UZEM e teşekkürler!

Serkan Aydın
Serkan Aydın
09 Haziran 2020
5.0

Sertaç bey gerçekten verdiğiniz bilgiler ve anlatımlarınızla büyülendim adeta herşey için çok teşekkür ederim

Ulku Yilmaz
Ulku Yilmaz
31 Mayıs 2020
5.0

Sırf genel kültür olarak katıldığım içerik editörlüğü, online içeri,k uzmanlığı ve word press eğitimleri aldığım Sayın Dalgali dereninin nefis anlatımıyla çok mutlu oldum. Herkese tavsiye ediyorum.

Yeliz üstel Aydın
22 Mayıs 2020
5.0

Alan bilgisinin yanı sıra tevazu sahibi oluşu ve insani yaklaşımlarıyla samimiyetini yansıtabilen, keyifli dersleriyle , herkese hitap eden anlatımıyla, güzel bir eğitim ortamı sağlayan sevgili hocamıza sonsuz teşekkürler.

Zekai Şahin
Zekai Şahin
10 Mayıs 2020
5.0

Harika ve çok verimli bir eğitim oldu benim için. İçerik Editörlüğü Eğitiminden sonra, devamı niteliğindeki üst düzey eğitimleri de almayı düşünüyorum. Sertaç Bey'in usta sunumu ile keyifli bir eğitimin tadını çıkarın siz de!..

Ayşegül ÖZTÜRK
Ayşegül öztürk
27 Nisan 2020
5.0

Sertaç Hocanın İçerik Editörlüğü eğitimine katıldım. Bilgisi, mütevaziliği takdire şayan...Herkesin Sertaç Hocanın eğitimlerine katılmasını tavsiye ediyorum. Diğer eğitimlerine de gideceğim. Sertaç Hocama emeği için çok teşekkür ederim.

Halime Koç Gür
Halime Koç Gür
12 Nisan 2020
5.0

Günümüzde teknolojinin bu denli aktif kullanılmasına rağmen çoğu web site kurulum mecralarının karmaşıklığından şikâyet eden çok insan vardır.Tüm bu karmaşadan sıyrılıp, bir web site kurmanın aslında bize daha önceden aktarılan kadar karmaşık bir hiyerarşiye sahip olmadığını, düzenli ve aşamalı bir şekilde aktaran değerli Sertaç Hocama, bizlere hocamızla bir araya gelme imkânı sunan İstanbul İşletme Enstitüsü Ailesine ve karmaşaya yer vermeyen üstelik ücretsiz bir hizmet sunan WordPress Ailesine teşekkürü borç bilirim.

Fatma Gülfem
11 Nisan 2020
5.0

Sertaç Hocanın Wordpress Eğitimine katıldım oldukça verimli geçti.Birçok şey öğrendim teşekkürler.

Çiğdem Karaağaçlıoğlu
Çiğdem Karaağaçlıoğlu
29 Mart 2020
5.0

Sertaç hocamın İçerik Editörlüğü dersinin çok verimli geçtiğini düşünüyorum. Bilgi dolu ve keyifli bir ders sürecini tamamladık. Konu ile ilgili hiç bilgisi olmayanlar bile kavramlar üzerinden kolaylıkla dersi anlayabilirler. Hocamızın etkili anlatımı, sorulan her soruyu tek tek cevaplaması da oldukça güzel. Bu eğitimi kesinlikle tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkürler...

Sevingül Akyol
Sevingül Akyol
29 Mart 2020
5.0

Dersin akıcı olması, bilgiyi dinleyenlere tam aktarabilmenizle birlikte uygulamalarla da pekiştirmiş olduk. Bilginize, emeğinize sağlık Sertaç hocam.Bizlere böyle bir fırsat sunduğunuz için teşşekür ederim.

Fatma  Civelekoğlu Geçer
Fatma Civelekoğlu Geçer
14 Mart 2020
5.0

Ülkemizin daha çok sahip olması gereken eğitmen profilinin tüm özelliğini taşıdığı için kendisine teşekkür ediyorum. Ders ile ilgili olarak bir konuyu hiç bilmemek durumu Sertaç hocayla tanışınca sona eriyor.

Derya Uygun Can
Derya Uygun Can
03 Mart 2020
5.0

Özverili ve donanımlı bir eğitmen. Emeğin için teşekkür ederim Sertaç Hocam ?

İşın Bayraktar
İşın Bayraktar
01 Mart 2020
5.0

Sertaç bey alanına hakim olmakla birlikte son derece donanımlı ve özverili bir eğitmen. Pozitivitesi, dersten sıkılmadan ve kopmadan devam edebilmemi sağladı. Hiç bilmediğim bir konu üzerinde çok şey öğrendim. Diğer eğitimini de almıştım önceden. Kesinlikle tavsiyemdir..

Ozlem Gulden Kilic
01 Mart 2020
5.0

Sertaç Hocam'ın öğretmeye hevesi ve konuşurken bile öğrencilerim diye sahiplenmesi yeter dersi almak için. 2. Seviye bir eğitim daha açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Ozlem Gulden Kilic
01 Mart 2020
5.0

Sertaç Hocam'ın öğretmeye hevesi ve konuşurken bile öğrencilerim diye sahiplenmesi yeter dersi almak için. 2. Seviye bir eğitim daha açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Melek Dalak
18 Şubat 2020
5.0

Sertaç hocam öğrencileri için samimi gayretleriyle ve bilgisini alçak gönüllülükle paylaşımıyla uzun süredir karşılaşmadığım nadir eğitimcilerden.Eğitim ayrıca keyifli ve ilham vericiydi. Herkese tavsiye ederim.

Nesibe Ecmel Genç
18 Şubat 2020
5.0

Öğretmeye karşı enerjisini ve yardımcı olma çabasını ders boyunca hissediyorsunuz. Mevcut eğitimlerin ileri seviye eğitimlerini açmanızı içtenlikle bekliyoruz. Emekleriniz için teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Nilgün Uca
17 Şubat 2020
5.0

Çok başarılı ve zevkli bir eğitimdi.Sertaç hocanın anlatımı cesaret verici ve keyifliydi.Herkese tavsiye ederim.

Mesude Bozkurt
16 Ocak 2020
5.0

Anlatımı akıcı, sempatik, verdiği dersle ilgili işleri sevdirerek ilerleme sağlayan ideal öğretmen. Teşekkürler Sertaç Hocam.

Özge Filik
31 Aralık 2019
5.0

Çok başarılı ve çok değerli bir hoca. Her şey için teşekkürler...

Berna Binbay
30 Aralık 2019
5.0

Şu ana kadar izlediğim ve en iyi şekilde faydalandığım ilk program wordpress eğitimiydi. Anlatırken nasıl yetişecek bu konular derken , kesin yetişmez derken sohpet ederek tüm almam gereken bilgilerin ders sonunda çoktan aldığımı ve yaptığımı görmek çok mutluluk verici, hocamız inanılmaz başarılı, teşekkür ediyorum sizlerin aracılığı ile

Murat Cevherli
Murat Cevherli
29 Aralık 2019
5.0

Çok başarılı geri dönüşümü olan bir insan karşılıklı olarak güzel bir eğitim geçiriliyor

Öznur Dönmez
01 Kasım 2019
5.0

Çok keyifli ve verimli bir eğitim süreci geçirdim. İçerik yazarlığı eğitiminde Sertaç hoca her bir sorumuza tek tek yanıt verdi ve bize yol gösterdi. Her şey için çok teşekkürler.

Nedim AKCA
Nedim Akca
27 Ekim 2019
5.0

Eğitici alanında uzman ve eğitimlerde ilgi çekmeyi başarıyor. Sorulara verdiği kaliteli cevaplarla ve esprili kişiliğiyle de öne çıkıyor. Bir sonraki canlı dersini hep iple çektim. Sayın Dalgalıdere'den daha uzun süre eğitim almak isterdim. Umarım farklı eğitimler açar ya da mevcut eğitimlerin ileri seviye eğitimlerini açar. Dört gözle yeni eğitimlerini bekliyorum.

Aybike Zeynep Nalçın
05 Ekim 2019
5.0

Lisans ve lisansüstü eğitimim boyunca gördüm ki; ders konusu ne kadar ilgi çekici olursa olsun onu anlamlı kılan hocanın akademik bilgisi ve aktarım yeteneği. Özverili emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Her daim saygıyla anacağım hocalarımdan olacaksınız. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim...

Sena Alkın
Sena Alkın
07 Eylül 2019
5.0

Oldukça yol gösterici ve içten yaklaşımıyla gayet faydalı bir eğitim süresi geçirdim.

Kadir Aktaş
Kadir Aktaş
24 Ağustos 2019
5.0

Her şeyden önce samimi, yol gösterici ve iyi bir eğitmen.

Derya Yamanli
DERYA YAMANLI
25 Mayıs 2019
5.0

Gayet anlaşılır bir biçimde dersi anlatması, soruları cevapsız bırakmaması ve enerjisiyle çok dinamik bir eğitim geçirdim. Verdiği bilgiler ve on numara eğitim tarzı için teşekkür ederim tekrar :)

Hüseyin Karadeniz
Hüseyin Karadeniz
25 Nisan 2019
5.0

Yormadan ve ilgi çekici bir şekilde örneklerle muazzam bir şekilde ders anlatışı sayesinde çok şeyler öğreniyoruz.

Dilek Türk
Dilek Türk
20 Mart 2019
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsünde verdiği iki dersi de aldım ve eğitmenin ders anlatırken ki heyecanı, gerçekten anladığımızdan emin olana kadar ki tekrarı, sabrı, öğretme isteği, pozitif enerjisi arada mesafeler olmasına rağmen bizim tarafımızdan hissediliyor. Dersi örnekleri ve detayları ile anlatması anlama biçimimizi kolaylaştırdı. Ders dışında yardım etmesi, her sorumuza cevap vermesi ve ödev kontrolünden sonra tek tek yorum yazması çok başka bir ayrıcalık. Emeğinize sağlık Sertaç Hoca..

Fatma Sinem Siklon
Fatma Sinem Siklon
17 Mart 2019
5.0

İşte gerçek bir eğitmen ve gerçek bir akademisyen. Akademisyen kimliğiyle eğitmen kimliğini çok iyi birleştirmiş bir hoca Dr. Sertaç Dalgalıdere. Ben de kendisi gibi bir akademisyen olmasaydım üniversitede okurken kendisinden ders almak isterdim. Dersi sıkmadan anlatması, basit örneklerle pekiştirmesi konusunda ne kadar bir uzman olduğunu gösteriyor. Yıldızlar yetmiyor. Başarılar üstadım ... Dr. Sinem Siklon

Furkan Aslan
02 Mart 2019
5.0

Öğrenciye birşeyler katmaya çalışan gerçek bir öğretmen. Emekleriniz için teşekkür ederim.

Neylan Begüm Dalgalıdere
Neylan Begüm Dalgalıdere
12 Şubat 2019
5.0

dün ilk dersimizi yaptık. Online eğitime olan bakış açımı değiştirdi.Şimdiden verdiğiniz her bilgi için teşekkürler

Tüm Yorumlar