AnasayfaEğitmenlerEvren Yılbaşı
Bu, siyah, kolsuz bir elbise giyen genç bir kadının fotoğrafı. Kollarını iki yana açmış, ayakta duruyor ve doğrudan kameraya bakıyor. Saçları kısa küt kesilmiş ve çenesinin hemen altına kadar uzanıyor. Yüzü oval şekilli, küçük bir burnu ve dolgun dudakları var. Gözleri koyu renk ve badem şeklindedir ve kendinden emin bir bakışa sahiptir. Cildi pürüzsüz ve hafif bronzlaşmış. Yüksek yakalı ve düz, dar kesim siyah bir elbise giymektedir. Elbise hafif bir kumaştan yapılmıştır ve belinde ince gümüş bir kemerle tamamlanmaktadır. Düşük topuklu ve ayak bileğinde küçük bir tokası olan siyah ayakkabılar giyiyor. Genel görünümü modern ve şık.

Evren Yılbaşı

Profesyonel Fotoğrafçı, Marka Yöneticisi

Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu olan Evren Yılbaşı, gazete ve dergilerde sanat yönetmenliği yaptı. Yaratıcı yönetmenlik ve marka yöneticisi olarak görevler alan Yılbaşı, Fotoğraf ve Tasarım Öğretmenliği yapmakta.

Eğitim

Anadolu Üniversitesi - Grafik Tasarım

Deneyimler

  • Grafik Tasarım ve Web Tasarım

2006 ve 2010 yılları arasında Eskişehir ve İstanbul'da farklı ajanslarda deneyime sahiptir.

  • Sanat Yönetmeni

Park Magazin dergi ve Hürriyet Bursa eki gazete sanat yönetmenliği, kurumsal kimlik, basılı ve interaktif çalışmaların sunum-tasarım ve baskı süreci sorumluluğu, kurumsal ve medya iletişimini üstlenmiş ve görev almıştır.

  • Yaratıcı Yönetmenlik

  • Marka Yöneticiliği 

Dünyaca ünlü markaların ürünlerinin pazarlanması ve satış sürecinde e-mailing, sosyal medya ve e-ticaret sitesi tasarımlarının yapılması gibi süreçlerde yöneticilik yapmıştır.

  • Fotoğraf ve Tasarım Öğretmenliği

Merinos Kültür Merkezi'nde sanat yönetmenliği görevinin yanında öğretmenlik de yapmıştır.

Devamını göster