AnasayfaEğitmenlerDers Eğitmeni
Bu görüntü, içinde bir insan olan siyah bir daireden oluşuyor. Kişi kollarını iki yana açmış, kameraya dönük bir şekilde durmaktadır. Kişi beyaz bir gömlek ve mavi bir kot pantolon giymektedir. Arka plan gri tonda. Kişinin açık kahverengi gözleri ve kısa siyah saçları var. Daire pürüzsüz, kavisli bir dokuya ve parlak bir yüzeye sahip. Kişi kendinden emin ve güçlü görünüyor. Çemberin ortasında dururken kararlı bir ifadesi var. Resmin atmosferi davetkâr ve sıcak.

Ders Eğitmeni

Eğitmen

Ders Eğitmeni profili, eğitimin sürekliliğini ve kalitesini en üst seviyede tutmak adına oluşturulmuştur. Değerli öğrencilerimize kesintisiz ve en iyi eğitimi sunmayı hedefleyen bu sistem, eğitmenlerimizin devam edemediği durumlarda derslerin aksamaması için ders asistanları, akademik kadromuz ve eğitmenler kurulumuzu temsil eder.

Ders Eğitmeni olarak belirlenen bu temsilciler, eğitimle ilgili konularda deneyimli, yetkin ve konularına tam anlamıyla hakim kişilerden oluşmaktadır. Öğrencilerimizin eğitim süreçlerinde herhangi bir kesinti yaşamaması adına, ders eğitmeni ataması özenle gerçekleştirilir. Bu süreçte, akademik kadromuz aktif bir rol üstlenerek eğitim kalitesini her zaman en üst seviyede tutar.

Devamını göster