Özlem Anı

  Algoritma ve C# Öğretmeni

  • 1994 Zonguldak doğumlu. 2012 yılında Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümünden, 2016 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliğinden mezun oldu.
    
  • Birçok devlet kurumunda algoritma ve c# eğitimleri verdi. Daha sonra robotik programlama ilgisini çekerek bu bölüme yöneldi. Kendisini Arduino programlama da geliştirdi.
    
  • 2 seneye aşkın süredir özel ve devlet kurumlarında robotik kodlama eğitimi vermekte.

   

  • Şu sıralar kendisini yazılım konusunda geliştirmekte. Aktif olarak projeler yapıyor.
  Değerlendirmeler(21)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Batuhan çalık
  Batuhan çalık
  27 Aralık 2020
  5.0

  C# eğitimi aldım. Hocamın anlatımı çok anlaşılır, aldığım en iyi eğitimdi. İleri seviye c# eğitimi olursa Özlem Hoca'dan almak isterim

  Ali Macit
  19 Aralık 2020
  5.0

  Özlem hocamın C# dersini aldım. Ders anlatımı ve örneklemelerle çok verimli geçti ve dersi başarıyla bitirdim. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Asya KILIÇ
  20 Ekim 2020
  5.0

  Özlem hocamdan C# eğitimi aldım ve çok memnun kaldım. Eğitim sonrasında hem konu hakkında bilgi sahibi olmaya başladım hem de merakım arttı. "Online ders interaktif olabilir mi?" diye düşünüyorsanız inanın hem interaktif hem de eğlenceli oluyor. Kesinlikle herkese tavsiye ederim, hem Özlem hocadan eğitim almayı hem de C# eğitimini :)

  Ebru Kavak
  07 Eylül 2020
  5.0

  Gerçekten ders çok güzeldi. Bilgisayar programlama alanım olmadığı halde gayet anlaşılır ve net şekilde anlatimiyla çok verimliydi. İşine ciddiye alması soruları tek tek cevaplandirmaya çalışması ve interaktif bir ders olması da cabası... Kesinlikle çok guzeldi teşekkürler.

  Emrah Incioglu
  Emrah Incioglu
  04 Eylül 2020
  5.0

  Sade ve anlaşılabilir kodlarla, C# dilinin giriş seviyesinde ihtiyacınız olan tüm bilgileri edinebilirsiniz. Güler yüzlü ve heveslendirici anlatımı için teşekkür ederim.