AnasayfaEğitmenlerFaruk Ökenli
Bu, şık takım elbiseli, iyi giyimli bir adamın fotoğrafı. Başı hafifçe yana eğik bir şekilde dik duruyor ve elleri ceplerinde. Yüzünde sakin, kendinden emin bir ifade var ve duruşu profesyonel ve gururlu. Takım elbisesi lacivert ve vücuduna göre dikilmiş, beyaz gömlekli ve desenli kravatlı. Kısa kahverengi saçları ve nazik bir yüzü vardır. Gözleri sanki derin düşüncelere dalmış gibi yana bakıyor. Zeki, başarılı ve kendinden emin görünüyor, her türlü zorluğun üstesinden gelmeye hazır.

Faruk Ökenli

Bütünsel Gelişim Koçu, PCC - Eğitmen

Çalışma hayatına 1997 yılında başlayan Faruk Ökenli, bugüne kadar Beko, Arçelik, IBM, AstraZeneca ve DenizBank gibi kurumlarda çalışmıştır. Çalışma hayatı boyunca sayısız kere eğitmen ve konuşmacı olarak görev almıştır. AstraZeneca ile dönem toplantıları, IBM ile iç ve dış müşteri eğitimleri ve Moskova'da Sberbank KBH Moscow'da Türkiye ekibinin temsili gibi olaylara imza atmıştır. Kurumsal yaşamına 2017 yılında nokta koyup start-up seviyesindeki reklam ajansını yatırım alabilecek kapasiteye getirmiştir.

ICF(Uluslararası Koçluk Federasyonu) ünvanlı PCC bir profesyonel koç olarak Kurumsal Eğitmenlik, Danışmanlık ve Koçluk yapmaktadır.

Halkla İlişkiler ve İşletme bölümleri mezunudur. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde 174 saat Tiyatro eğitimi almıştır ve halen Apartman Sahne'de oyunlarını sergilemektedir. Gezmeyi tutku halinde sevmektedir, şu ana kadar 17 ülke görmüş ve bir süre Tayland'da yaşamıştır.

Devamını göster