Dr. Mesut Öztırak

  Akademisyen

  Uzun zamandır Eğitim sektöründe hem yönetici hem de eğitmen olarak yer almaktadır. Çeşitli vakıf üniversitelerinde görev yapmıştır, halen bir vakıf üniversitesinde çalışmalarına devam etmektedir. Eğitim ve Öğrenci Koçluğu, NLP başta olmak üzere birçok uzmanlık sertifikasına sahiptir. Ayrıca Ulusal ve Uluslararası bilimsel yayınlara sahip olan Öztırak İngilizce bilmektedir. 

  Değerlendirmeler(20)
  Ortalama Değerlendirme 4,6

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Ayşe Ebru Düzelten
  Ayşe Ebru Düzelten
  11 Aralık 2020
  5.0

  Mesut Öztırak hocamın 2 eğitimine de katıldım. Prokotol ve Sosyal Davranış Kuralları Eğitimi ve Kurumsal Yaşam ve İletişim Yönetimi adlı dersler her 2 ders içinde anlattığınız faydalı bilgiler, sakinliğiniz, enerjiniz ve emeğiniz için teşekkür ederim. Saygılarımla.

  Aliye Ceren Kenber
  Aliye Ceren Kenber
  19 Kasım 2020
  5.0

  Canlı dersler bir sohbet havasında geçiyor. Mesut hoca da konuya hakim ve net, anlaşılır diliyle çok güzel anlatıyor. Ben çok keyif alarak dinledim. :)

  Lal Gönültaş
  Lal Gönültaş
  24 Ekim 2020
  5.0

  Enstitü'de yaklaşık 15 programa kaydoldum, katıldığım programlarda sadece 3 eğitmenin bildiklerini aktarabilme yeteneği olduğunu ve anlattığı konuya hakim olduğunu düşünüyorum. Başarılı bulduğum eğitmenlerden biri Mesut Öztırak. Başarılarının devamını diliyorum.

  Sevgi Akgül
  24 Ağustos 2020
  5.0

  Güzel bir dersti memnun kaldım

  Esin Kübra Mor
  Esin Kübra Mor
  14 Ağustos 2020
  5.0

  Kesinlikle faydalı ve hayatımıza uyarlayabileceğimiz bir eğitimdi. Tabii içerik kadar Mesut ÖZTIRAK'ın anlatım uslubu da eğitimi yüz yüze eğitim seviyesine ulaştırdı. Chat kısmından soruları yanıtlarken dikkati tekrar dersi ara verdiği yerden devam ettirerek topluyor. (Benim gibi bu tip eğitimlerde dikkati çabuk dağılan biri için önemli bir detay)