F. Dilek Aksoy

Kalite Güvence Müdürü, İş Güvenliği Uzmanı

Değerlendirmeler(24)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Emine Sarı
14 Mart 2021
5.0

Dersleri kayıttan izledim 5 video aktı gitti. Çok keyifli ve verimli bir dersti.

Yıldız Çelik
11 Kasım 2020
5.0

Hocam o kadar güzel ve açıklayıcı anlattınızki bu ancak görmekten, deneyimlemekten geçer. Dersi ilk defa görmüş olmama rağmen çok şey öğrendim. Çok teşekkür ederim verimli bir ders için.

Başak Bayram
26 Ekim 2020
5.0

Dilek hocam sayesinde oldukça verimli ve faydalı bir eğitim oldu. Hem tecrübeli ve donanımlı olması hem de konuyu anlaşılır ve akılda kalıcı hale getirmek için derste çeşitli örneklere ve videolara yer vermesi eğitimi çok keyifli hale getirdi. Verdiği emekler ve sorulan her soruya ilgiyle cevap verdiği için hocama çok teşekkür ederim.

Emre özkan
Emre özkan
08 Haziran 2020
5.0

Alanında tecrübeli ve bu tecrübeyi de akıcı ve anlaşılır bir şekilde karşısındakine aktarmayı başarabilen, eğitim sırasında slaytlara bağlı kalmadan, örneklendirmeler ile anlatımını zenginleştiren ve sorulan her soruyu istisnasız bir şekilde detaylı olarak cevaplandıran bir eğitmen Dilek Hanım. Kendisinden alığım Temel İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi benim için çok verimli oldu.

Nilayda DELİVELİ
Nilayda DELİVELİ
27 Mayıs 2020
5.0

Yayın esnasında hem konu anlatımındaki hakimiyet ile i hem de herkesin sorularını üşenmeden tek tek yanıtlayan Dilek hocamıza çok teşekkürler temel iş sağlığı eğitimi oldukça verimliydi. 95 alarak sınavda başarılı oldum. Her şey için teşekkür ederim.