Close
Mobil Menu Bars

F. Dilek Aksoy

Kalite Güvence Müdürü, İş Güvenliği Uzmanı

Değerlendirmeler(21)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Emre özkan
Emre özkan
08 Haziran 2020
5.0

Alanında tecrübeli ve bu tecrübeyi de akıcı ve anlaşılır bir şekilde karşısındakine aktarmayı başarabilen, eğitim sırasında slaytlara bağlı kalmadan, örneklendirmeler ile anlatımını zenginleştiren ve sorulan her soruyu istisnasız bir şekilde detaylı olarak cevaplandıran bir eğitmen Dilek Hanım. Kendisinden alığım Temel İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi benim için çok verimli oldu.

Nilayda DELİVELİ
Nilayda DELİVELİ
27 Mayıs 2020
5.0

Yayın esnasında hem konu anlatımındaki hakimiyet ile i hem de herkesin sorularını üşenmeden tek tek yanıtlayan Dilek hocamıza çok teşekkürler temel iş sağlığı eğitimi oldukça verimliydi. 95 alarak sınavda başarılı oldum. Her şey için teşekkür ederim.

Ebru Çakır
Ebru Çakır
27 Mayıs 2020
5.0

Akılda kalıcı, sizi sıkmayan ve dersin sürekli dinamik geçmesini sağlayan bir anlatım tarzı var. Aldığım en verimli eğitimdi.

Doğukan Ayyıldız
Doğukan Ayyıldız
12 Nisan 2020
5.0

Kursiyerlerine bir konuyu pekiştirmek için elinden geleni sonuna kadar yapan değerli bir eğitmen,anlatımı ,verdiği zengin örnekler ve akıcılığıyla hangi konuyu anlatırsa anlatsın anlayacaksınızdır.Her şey için teşekkürler hocam.

Nazmiya Gurbanova
02 Nisan 2020
5.0

mukemmelsiniz tesekkur ederim Hocam

Başak Topcu
02 Mart 2020
5.0

Teşekkürler Dilek hocam, ders anlatımınız hem akılda kalıcı hemde akıcı bir ders anlatımınız vardı.

Vedat Acar
Vedat Acar
28 Aralık 2019
5.0

Akıcı anlatımı ve uygulamada verdiği örnekleriyle dolu dolu bir eğitim oldu.Bizlerin konuya hakim olması için verdiği hassasiyet için çok teşekkür ederim...Varolun hocam

Burcu Atakan
13 Aralık 2019
5.0

Dilek Hocam hem gıda mühendisliği hem de iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığında meslektaşınız. Anlattıklarınız çok akıcı ve bilgilendirici. Favori hocamsınız diyebilirim. Sizden ricam hem Kalite hem de İsg konusunda daha çok eğitim vermeniz.. Sabırsızlıkla bekliyor olacağız. Teşekkür ederim kendi adıma.

Burcu Atakan
26 Kasım 2019
5.0

Dilek Hanım işini ciddiyetle ve bir o kadar akıcı bir dille örneklerle bize aktarmaya çalışmasının çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Hatice Merve Duran
18 Kasım 2019
5.0

Dilek Hanım dersi çok akıcı, interaktif, örneklerle ilgimizi çekerek, aklımızda kalacak şekilde, basit bir şekilde anlatıyor. Ayrıca herhangi bir işletmede çalışan herkesin bilmesi gereken bilgiler içeriyor. Dersi herkesin almasını tavsiye ediyorum. Hoca çok iyii

Gözde Karasal
04 Kasım 2019
5.0

Çok verimli, keyifli ve akıcı bir şekilde geçiyor eğitimler. Enerjinize ve bilginize sağlık.

Ali Elyay
01 Kasım 2019
5.0

Enerjisi güçlü biri, anlatırken insanı olayın içine çekiyor.

Seray Candan
Seray Candan
06 Ekim 2019
5.0

Canlı derslerinize katılamasam da anlattıklarınız ve günlük hayattan verdiğiniz örnekler, bilgilerin pekişmesinde etkili oldu. Akıcı anlatımınız için teşekkürler

Erkin Gündüz
Erkin Gündüz
09 Temmuz 2019
5.0

Gayet bilgili ve işinin ehli bir öğretici.Derslerin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız bile.Öğrenciler ile iletişimi mükemmel...

Selim Rıdvan Güngör
Selim Rıdvan Güngör
15 Nisan 2019
5.0

Eğitmen hem yeterli bilgiye sahip olmalı hem de bu bilgiyi karşı tarafa verebilmelidir. Eğitmeninizde bunu gördüm, tek kelime ile mükemmel bir eğitmen. Çok verimli, keyifli ve akıcı bir eğitim geçirdik. Bu sayede başarı bizim olmasına rağmen, eğitmenimize teşekkür ederim.

Çağla Orul
Çağla Orul
15 Nisan 2019
5.0

Sizin sayenizde bu bölümde bilgi sahibi oldum ve ilk defa sertifika aldım. Akıcı ve düzgün anlatımınızdan dolayı ne kadar teşekkür etsem az :)

Müge Taş
Müge Taş
15 Nisan 2019
5.0

Faydalı bir eğitim oldu. İienstitü ye teşekkür ederim. Farkındalığımı arttıran ve zevkli geçen dersler için hocamız Dilek Aksoy a teşekkür ederim. Emeğinize sağlık hocam.

Sevda Saydam Daldal
14 Mart 2019
5.0

işin uzmanından dersi dinlemek ayrı bir keyif. İşe ve sorulara hakim. çok teşekkür ederiz

Doruk Durunesil
06 Mart 2019
5.0

bu kadar biligili ve istekli hoca görmedim tebrik edeiyorum

SANİYE ŞENTÜRK
04 Mart 2019
5.0

Hocamız harikaydı. Anlattığı konular öğreticiydi.

Abdullatif MAVİTAŞ
Abdullatif Mavitaş
02 Mart 2019
5.0

Gayet başarılı ve de fayfalı bir eğitmen.

Tüm Yorumlar