AnasayfaEğitmenlerNurcan Usta Diriker
Uzun siyah saçlı güzel bir kadın kameraya ışıl ışıl gülümsüyor. Doğal, ışıltılı bir parıltısı var ve gözleri sevinçle parlıyor. Üzerinde yakası açık beyaz bir elbise ve lacivert bir hırka var. Elleri önünde kenetlenmiş ve başı hafifçe sola doğru eğilmiş. Mutlu ve memnun görünüyor ve gülümsemesi iç huzurunu yansıtıyor. Görüntüsü yemyeşil bir arka planla çerçevelenmiş ve güneş yüzünde parlıyor. Bu, tek bir karede yakalanmış neşeli, zamansız bir an.

Nurcan Usta Diriker

Sunuculuk ve Spikerlik Eğitmeni

Sadri Alışık Kültür Merkezinde ve Bahçeşehir Üniversitesi'nde senaryo yazarlığı eğitimi aldı. Farklı dergi, kitap ve yayınlarda editörlük, yazarlık, danışmanlık yaptı. Yazın hayatına, şarkı sözü, roman, hikaye, şiir, senaryo yazarlığıyla devam ediyor. Çeşitli kurumlarda diksiyon, sunuculuk ve spikerlik eğitmenliği yaptı.

Anadolu Üniversitesinde Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede Radyo Televizyon Programcılığı öğrencisi olarak eğitim almaya devam ediyor. İSMEK, Halk Eğitimi Merkezleri, belediyeler, vakıflar, çeşitli kurumlarda özel ve grup online eğitmenliği yapıyor. Diksiyon, sunuculuk ve spikerlik eğitmeni olarak halen bu eğitimleri vermeye devam ediyor.

Devamını göster