Beytullah Anı

Bilgisayar Öğretmeni

  • 1993 İstanbul doğumlu. 2011 yılında Atatürk Anadolu Teknik Lisesinin Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun oldu. Daha sonra 2011 yılında derece ile girdiği özel bir üniversitenin Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünden 2016 yılında mezun oldu. Eğitim Teknolojileri alanında başlamış olduğu yüksek lisans eğitimini çeşitli nedenlerden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldı. 
  • Özel okullarda farklı kademelerde bilgisayar öğretmenliği yaptı. Bu süreçte öğrencilere robotik kodlama, web tasarım ve programlama eğitimleri verdi. Halen daha özel bir okulda bilgisayar öğretmenliği yapmakta olup ayrıca alanıyla ilgili kendisini sürekli geliştirmektedir.  
  • Bunların yanında girişimcilik, teknoloji, edebi sanatlar ve robotik alanlarına ilgi duymakta ve aktif olarak çalışmalar yapmaktadır. 
Değerlendirmeler(44)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Yunus Yasin Özkan
Yunus Yasin Özkan
17 Mayıs 2021
5.0

Anlatım çok başarılı ve anlaşılır. Çok iyi bir eğitmen. Başka eğitimler de almak isteriz. Eğer verirse seve seve katılırız.

Okan Mercan
Okan Mercan
19 Şubat 2021
5.0

Diksiyon müthiş ders olsun diye anlatmıyor gayet açıklayıcı anlatıyor arada soru alıp cevaplamaktan asla çekinmiyor emekleriniz için teşekkürler

Mikail Çelik
12 Aralık 2020
5.0

Gayet anlaşılır ve güzel bir ders serisi idi.Teşekkürler.

Uğurcan Seydemir
03 Aralık 2020
5.0

Bilgisayar programcılığı 1.sınıfı okuyorum üniversitedeki çoğu dersleri buradan takip edebilme olanakları sağlandığı için "iienstitu çalışanlarına" son derece teşekür etmek istiyorum. Beytullah hocamızın eğitimi benim için çok verimli oldu ama eğitimin uzun dönem olmasını çok isterdim çünkü yeterince örnekler yapamadık. Bu duruma rağmen verimli olduğunu söyleyebilirim. Eğitime katılmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Son olarak Beytullah ANI hocamıza tüşekkürlerimi iletmek isterim.

Ahmet Enes Söylemez
28 Kasım 2020
5.0

Aldığım en eğlenceli ders diyebilirim. Kendimi geliştirmek için katılmıştım ve derslerimiz dolu dolu çok eğlenceliydi 1 saatin nasıl geçtiğini analmıyordum. Beytullah hocaya teşekkürlerimi sunuyorum.