Beytullah Anı

Bilgisayar Öğretmeni

  • 1993 İstanbul doğumlu. 2011 yılında Atatürk Anadolu Teknik Lisesinin Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun oldu. Daha sonra 2011 yılında derece ile girdiği özel bir üniversitenin Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünden 2016 yılında mezun oldu. Eğitim Teknolojileri alanında başlamış olduğu yüksek lisans eğitimini çeşitli nedenlerden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldı. 
  • Özel okullarda farklı kademelerde bilgisayar öğretmenliği yaptı. Bu süreçte öğrencilere robotik kodlama, web tasarım ve programlama eğitimleri verdi. Halen daha özel bir okulda bilgisayar öğretmenliği yapmakta olup ayrıca alanıyla ilgili kendisini sürekli geliştirmektedir.  
  • Bunların yanında girişimcilik, teknoloji, edebi sanatlar ve robotik alanlarına ilgi duymakta ve aktif olarak çalışmalar yapmaktadır. 
Evaluations(46)
Average Rating 5,0
Anıl Akın
06 Ekim 2021
5.0

Beytullah hocam, başarılarınızın devamını dilerim

Ceren Kılıç
24 Eylül 2021
5.0

Ben HTML ve CSS ile ilgili hiç bilgim olmadan derslere katıldım. Canlı dersler katılamadım, Dersleri ertesi gün izlemek zorunda kaldım. Ancak o kadar yoğun bir içerik vardı ki her dersi tam anlamak için durdura durdura izle, not al , uygula şeklinde 3'er saat ayırdım. Kesinlikle anlatılanları çok iyi özümseyip anladım. Anlayıp, öğrendikçe, çok eğlendim. Emeğiniz için teşekkür ederim hocam.

Yunus Yasin Özkan
Yunus Yasin Özkan
17 Mayıs 2021
5.0

Anlatım çok başarılı ve anlaşılır. Çok iyi bir eğitmen. Başka eğitimler de almak isteriz. Eğer verirse seve seve katılırız.

Okan Mercan
Okan Mercan
19 Şubat 2021
5.0

Diksiyon müthiş ders olsun diye anlatmıyor gayet açıklayıcı anlatıyor arada soru alıp cevaplamaktan asla çekinmiyor emekleriniz için teşekkürler

Mikail Çelik
12 Aralık 2020
5.0

Gayet anlaşılır ve güzel bir ders serisi idi.Teşekkürler.