Fatoş Kanıtemiz

İletişim Uzmanı/ Eğitmen

Girişimci ruhunun fırtınaları ile 2005-2006 yıllarında Manisa’da bir yerel gazete çıkarttı. 2006 yılında sektör değişikliği yaparak iki dershane kurdu. Klasik dershanecilik anlayışının ötesinde projeler ile ilköğretimden üniversite hazırlığa, Açık Öğretimden KPSS hazırlık kursları ile 2012 yılına kadar sektörde yer aldı. Bu dönemler dâhil olmak üzere 10 yılı aşkın zamandır kurumlarda STK ve işletmelerde iletişim, satış ve müşteri ilişkileri alanlarında eğitimler vermektedir.

Esnaf ve Sanatkarların uyum yeteneğinin artırılmasına yönelik gerçekleşen AB projesi Adaptesk’ te master trainer olarak çalıştı. Türkiye’nin ilk 500 şirketinin önde gelenlerinde gerçekleştirdiği eğitimlerini, şimdilerde İstanbul İşletme Enstitüsü platformu katılımcıları ile sürdürüyor. Ulusal dergi ve sitelerde yayınlanan sektörel yazılardan sonra “Çatış çatış nereye kadar” isimli kitap hazırlığını sürdüren Fatoş Kanıtemiz çatışma yönetimi alanında kurumsal firmalarda eğitimler, atölye çalışmaları ve özgün vaka tasarımları yapmaktadır.

Evaluations(28)
Average Rating 5,0
Eray İnceler
Eray İnceler
16 Ekim 2021
5.0

Profesyonel bir eğitmen, samimi bir hoca ve kibar bir insan. Öğrenmeyi keyifli kılıyor.

Mukaddes Ülker Çetin
02 Ekim 2021
5.0

Çok verimli bir ders oldu benim için.Teşekkürler Fatoş Kanıtemiz.

Sezer Pekel
Sezer Pekel
28 Ağustos 2021
5.0

Gelişmek ve Değişmek isteyen herkesin öğrenme kanallarını rahatlıkla kullanabileceği İstanbul İşletme Enstitüsünde, birbirinden değerli eğitimlerini alıp; yaşamdaki başarı ve mutluluk duygularını çoğaltmama vesile olan Hocam Fatoş KANITEMİZ'e teşekkür ediyorum. Eğitimlerinizden sonra bir çok şeyi daha farklı görmeye ve uygulamaya başladım. Başarılarınız daim olsun.

ayşe başboğaoğlu
Ayşe Başboğaoğlu
06 Haziran 2021
5.0

Hem eğlenip hem öğrenmek ve aydınlanmak isteyen herkesin bu dersi almasını şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Fatoş Hocam.

Ali Karip
14 Nisan 2021
5.0

Gerçekten çok verimliydi. Hocamızın anlatımı çok etkileyici herkese tavsiye ederim.