Fatoş Kanıtemiz

  İletişim Uzmanı/ Eğitmen

  Girişimci ruhunun fırtınaları ile 2005-2006 yıllarında Manisa’da bir yerel gazete çıkarttı. 2006 yılında sektör değişikliği yaparak iki dershane kurdu. Klasik dershanecilik anlayışının ötesinde projeler ile ilköğretimden üniversite hazırlığa, Açık Öğretimden KPSS hazırlık kursları ile 2012 yılına kadar sektörde yer aldı. Bu dönemler dâhil olmak üzere 10 yılı aşkın zamandır kurumlarda STK ve işletmelerde iletişim, satış ve müşteri ilişkileri alanlarında eğitimler vermektedir.

  Esnaf ve Sanatkarların uyum yeteneğinin artırılmasına yönelik gerçekleşen AB projesi Adaptesk’ te master trainer olarak çalıştı. Türkiye’nin ilk 500 şirketinin önde gelenlerinde gerçekleştirdiği eğitimlerini, şimdilerde İstanbul İşletme Enstitüsü platformu katılımcıları ile sürdürüyor. Ulusal dergi ve sitelerde yayınlanan sektörel yazılardan sonra “Çatış çatış nereye kadar” isimli kitap hazırlığını sürdüren Fatoş Kanıtemiz çatışma yönetimi alanında kurumsal firmalarda eğitimler, atölye çalışmaları ve özgün vaka tasarımları yapmaktadır.

  Değerlendirmeler(24)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Ali Karip
  14 Nisan 2021
  5.0

  Gerçekten çok verimliydi. Hocamızın anlatımı çok etkileyici herkese tavsiye ederim.

  Hatice KINACI
  Hatice KINACI
  26 Mart 2021
  5.0

  Eğitimini aldığım için şanslı olduğumu düşündüğüm bir eğitim oldu. Herkese tavsiye ederim. Hayatımıza uyarlayabileceğimiz güzel bilgiler öğrendik. Teşekkürler Fatoş Hocam ve Enstitü Ekibi.

  Berkan Özcan
  13 Mart 2021
  5.0

  Diksiyonu, beden dili, duruşu ve anlatım zekası ile bütün ders saatlerini dolu dolu geçirdim.

  Yusuf Emrullah Parlak
  27 Şubat 2021
  5.0

  Gerçekten çok keyifli ve kaliteli bir eğitimdi. Fatoş Hanım'a çok teşekkür ederim.

  Aylin Sarıkaya
  20 Şubat 2021
  5.0

  İkna Teknikleri eğitimi ile başlayıp çatışma yönetimine çekilebilecek kadar keyifli bir anlatıma sahip Fatoş hanıma teşekkür ederim : )