Close
Mobil Menu Bars

Hanifi Çetinkaya

Yazılım Uzmanı

2006 yılından liseden mezun olduktan sonra stajyer olarak çalıştığı firmada yazılım uzmanı olarak göreve başladı. Firmaların web ve masa üstü uygulamalarını, tanıtım cd’lerini ve online kataloglarının hazırlanmasında görev aldı. Bunun yanında firmaların kendi içlerinde kullanacakları rutin işleri otomatik olarak yapan ufak yazılımlar geliştirdi. Daha sonra 2010 yılında kendisini mesleğinde daha da geliştirmek adına İstanbul’a yerleşti. Doğa Telekom firmasında Yazılım Uzmanı olarak işe başladı ve 1 sene boyunca firmanın Telekom alanında verdiği tüm hizmetlerin yazılım tarafında görev aldı. Sms, ADSL, A Tipi projelerinin takip, faturalandırma ve raporlama yazılımlarını yaptı. Sonrasında 3 arkadaşı ile birlikte kendi iş yerini açarak yazılım alanında firmaların ihtiyaçlarını giderdi. Bu sırada İsmek’te (İstanbul Meslek Edindirme Kursları) part-time yazılım alanında usta öğreticiliği yapmaya da başlayarak sektöre genç yazılımcılar yetiştirdi. 2 sene sonra THY Teknik A.ş. de Yazılım Uzmanı olarak işe başladı. Kısa sürede birçok yazılımı hayata geçirmesi ve eski projelere verdiği desteklerden dolayı kurum içi havacılık dergisi olan SkyTech’te yaptığı projelerden biri olan Occurrence Report projesi tanıtıldı.

İş Deneyimleri

  • THY TEKNİK A.Ş. ( Malzeme Planlama Otomasyonu, Kütüphane Otomasyonu, Tezgah Bakım Takip Otomasyonu, Operasyon Doküman Takip Sistemi, Gümrük Entegrasyon Projesi )
  • İSMEK- Web Uygulamaları Geliştirme – Arduino Usta Öğretici

  • Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı - Deneyap Atölyeleri Eğitmen

  • SARPANİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - Şirket Kurucusu – Yazılım Mimarı

  • DOĞA TELEKOM A.Ş. ( Sms Projesi, A Tipi Projesİ, ADSL Projesi )

  • AMEDYA REKLAM VE TANITIM A.Ş.

Değerlendirmeler(13)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Dilek ünal
Dilek ünal
04 Nisan 2020
5.0

Hanifi hocanın dersleri çok verimli geçiyor. Takıldığınız yerde birebir yardımcı olamaya çalışıyor. Bu sayede eksik bir bilgi edinmiyorsunuz. İlerleyen zamanda başka eğitimleri olursa severek katılırım.

Fatih Azizoglu
Fatih Azizoglu
03 Nisan 2020
5.0

Tek kelime ile anlatın derseniz MÜKEMMEL. İlgili olmasanız bile hoca sizi derse bağlıyor. Anlaşılmayan yerleri 100 kere de sorsanız, bıkmadan sıkılmadan daha basite indiregeyerek anlatıyor. Bu vesile ile PYHTON İLERİ SEVİYE EĞİTİMİN GELMESİNİ enstitüden bekliyor ve böyle bir hocayı sisteme kazandırdıkları için İİEnstitüsüne TEŞEKKÜR EDİYORUM

Tunahan Sarıgül
02 Nisan 2020
5.0

Hanifi hocanın interaktif ders anlatımı başarılı. Python ileri seviye eğitim gelmesini enstitüden bekliyorum teşekkürler

Muhammed Yildirim
Muhammed Yildirim
23 Mart 2020
5.0

Dersleri çok öğretici ve verimli ders anlatıyor.

Haluk Haçkalı
23 Mart 2020
5.0

Hanifi hoca hem ders anlatımı hem sorulan sorulara geri dönüşü ile yeni başlayanlar için iyi bir eğitimci. İleri seviye eğitimler de verirse katılmak isterim.

Şeyma Torun
22 Mart 2020
5.0

Harika bir ders! Her şey gayet anlaşılır. Ders konuları temel olarak her şeyi kapsıyor ama yalnızca Python dilini değil, programlamayı/algoritmayı da kapsıyor. Bu da dersi daha önemli kılıyor. Ders notları ve deneme sınavlarının yanı sıra canlı ders ve verilen ödevler ile verimli bir öğrenme sürecine sahip. İçtenlikle ilgililerine tavsiye ederim. Eğitmenimize şükranı bir borç bilirim, emeğinize sağlık! =)

Seher Beyaztaş
Seher Beyaztaş
21 Mart 2020
5.0

sıfırdan başlayanların dahi anlayabileceği seviyede anlatıyor. çok beğendim ve bu eğitimle ilk botomu da yazdım. teşekkür ederim.

Mehmet Berk Incik
20 Mart 2020
5.0

Hiçbir şekilde sıkmadan gayet güzel ders anlatıyor.

Hasan Bozkurt
Hasan Bozkurt
20 Mart 2020
5.0

Sıcak kanlı öğrencileriyle aşırı ilgili anlaşılır ve verimli ders anlatıp tarzı var.Başka kurslarda vermesini ümit ediyorum

Mehmet Tetik
20 Mart 2020
5.0

eğlenceli ve çok keyifli işleniyor dersler. kesinlikle çok öğretici bir yapıya sahip

Berkay Demir
20 Mart 2020
5.0

Tüm sorularımızı cevapladı ve ders dışında da bizimle iletişim halindeydi.

ömer Faruk Türker
20 Mart 2020
5.0

Anlatımı basit, dersleri çok öğretici. Python orta düzey eğitimini almak için sabırsızlanıyorum.

çiğdem çetinkaya
18 Mart 2020
5.0

eğlenceli ve verimli ders anlatıyor.

Tüm Yorumlar