Dr. Burcu Yiğit

  Eğitmen

  Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi bölümünün ardından tiyatro, diksiyon, beden dili, eğiticinin eğitimi ve diğer çeşitli eğitimler aldı. Çocuk oyununda sözleşmeli olarak oynadı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi (Yönetim Organizasyon ve Örgütsel Davranış) alanında doktora eğitimini tamamladı. 2013 yılından beri üniversitelerde sunum teknikleri, konuşma sanatı ve diksiyon, beden dili ve etkili iletişim teknikleri dersleri vermektedir. İyi derecede Fransızca ve İngilizce, başlangıç seviyesinde İspanyolca bilmektedir. Kişiye özel, kurumsal eğitimler ve danışmanlıklar vermekte, genel katılıma açık seminerlere katılmaktadır. Aynı zamanda bilimsel akademik yayın çalışmalarına da devam etmektedir.

  Değerlendirmeler(25)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Yağmur Ohri
  10 Nisan 2021
  5.0

  Burcu hocanın derslerini hiç sıkılmadan dinliyorum. Enerjisi o kadar güzel ki derslerin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi hocalardan birisi.

  Sinan Sivri
  31 Ocak 2021
  5.0

  Burcu Hoca, gerçekten işini severek yapan bir eğitmen. Eğitim esnasında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız ve kendi kendinize bir sonraki eğitim saatine ne kadar çok zaman var diye serzenişte bulunacağınız, gelecek eğitim saatini size iple çektirecek bir eğitim serüvenine hazırlıklı olun.

  Yusuf Çalışkan
  28 Ocak 2021
  5.0

  Zevkle dinlediğim akıcı ve açıklayıcı bir anlatıma sahip kendisi. Memnuniyetle tavsiye ederim.

  Funda Pehlevan
  23 Aralık 2020
  5.0

  Burcu hoca gerçekten etkin interaktif eğitim kullanan enerjisi yüksek ve sanki online eğitimde değilmişsiniz de sınıfta yüz yüze anlatıyormuşçasına sizi eğitime yaklaştıran bir eğitimci. Enstitüde ilk eğitim almaya başladığım hoca olarak da kuruma bakışımı şekillendiren ve daha çok eğitim almamı sağlayan kişi olmuştur.

  Pınar Keskin
  Pınar Keskin
  12 Aralık 2020
  5.0

  Çok sevdim hocamızı işini severek yapıyor.