Close
Mobil Menu Bars

Dr. Burcu Yiğit

Eğitmen

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi bölümünün ardından tiyatro, diksiyon, beden dili, eğiticinin eğitimi ve diğer çeşitli eğitimler aldı. Çocuk oyununda sözleşmeli olarak oynadı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi (Yönetim Organizasyon ve Örgütsel Davranış) alanında doktora eğitimini tamamladı. 2013 yılından beri üniversitelerde sunum teknikleri, konuşma sanatı ve diksiyon, beden dili ve etkili iletişim teknikleri dersleri vermektedir. İyi derecede Fransızca ve İngilizce, başlangıç seviyesinde İspanyolca bilmektedir. Kişiye özel, kurumsal eğitimler ve danışmanlıklar vermekte, genel katılıma açık seminerlere katılmaktadır. Aynı zamanda bilimsel akademik yayın çalışmalarına da devam etmektedir.

Değerlendirmeler(7)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Sevtap Hamurcu
25 Mayıs 2020
5.0

Mobbing eğitimi dersi oldukça keyifliydi ve güler yüzlü,samimi ve bilgiyi çok iyi aktaran hocamıza teşekkürler..

Zehra Yılmaz
23 Mayıs 2020
5.0

Bilgisini bizlerden esirgemediği için çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerin sorularına, yorumlarıma karşı ilgili bir eğitmen.

Ozlem Kantarcıoğlu
Ozlem Kantarcıoğlu
20 Mayıs 2020
5.0

İletişimi ve dersleri çok çok keyifli ve en önemlisi konuyu öğreniyorsunuz çok teşekkürler.

Yağmur Berfin Yazan
Yağmur Berfin Yazan
17 Mayıs 2020
5.0

İletişimi çok kuvvetli, bilgisini çok düzgün akatarabilen, dersi asla sıkıcılaştırmayan bir Eğitmen.

Koray Barot
16 Mayıs 2020
5.0

Negatif bir dersi olumlu şekilde dinlemiş olacaksınız bu eğitimi alınca. Her yoruma mutlaka cevap veren ve öğrencilerine değer veren bir hoca Burcu Hoca. Emekleri için teşekkürler

Tamer Kiper
Tamer Kiper
04 Mayıs 2020
5.0

BİR YILA SIĞAMAYACAK DERSİN PÜF NOKTALARINI VE İNCELİKLERİNİ BİR HAFTA İÇİNE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE SIĞDIRDIĞI İÇİN ŞAHSIM ADINA SN.DR.BURCUYİĞİT HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERİM.

Buğlem Bilğin
01 Mayıs 2020
5.0

Etkili bir biçimde , iyi telaffuzuyla eğitim veren Burcu hocamdan tükenmişlik sendromu eğitimi aldım. oldukça aktif ve iyi bir eğitim oldu. tavsiye ediyorum.

Tüm Yorumlar