Dr. Burcu Yiğit

Eğitmen

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi bölümünün ardından tiyatro, diksiyon, beden dili, eğiticinin eğitimi ve diğer çeşitli eğitimler aldı. Çocuk oyununda sözleşmeli olarak oynadı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi (Yönetim Organizasyon ve Örgütsel Davranış) alanında doktora eğitimini tamamladı. 2013 yılından beri üniversitelerde sunum teknikleri, konuşma sanatı ve diksiyon, beden dili ve etkili iletişim teknikleri dersleri vermektedir. İyi derecede Fransızca ve İngilizce, başlangıç seviyesinde İspanyolca bilmektedir. Kişiye özel, kurumsal eğitimler ve danışmanlıklar vermekte, genel katılıma açık seminerlere katılmaktadır. Aynı zamanda bilimsel akademik yayın çalışmalarına da devam etmektedir.

Evaluations(28)
Average Rating 5,0
Ayla Sürücü
Ayla Sürücü
18 Haziran 2021
5.0

Burcu hocamın pozitif kişiliği ile çok güzel bir ders süreci yaşadım. Herkese tavsiye ediyorum. Somurtkan dünyada nefes aldıran bir performans yaşattığı için teşekkür ediyorum.

Serkan Karabıyık
Serkan Karabıyık
30 Nisan 2021
5.0

Burcu Yiğit'in interaktif ortamı iyi değerlendiren, çok etkili ve pozitif bir anlatımı var. Anlatımı ve sunumu eğlenceli ve başarılı çok teşekkürler Burcu Hanım...

Esma Sultan Çağman
23 Nisan 2021
5.0

Çok enerjik, pozitif bir eğitmen 1 hafta hemen bitti. Harikasınız. :)

Yağmur Ohri
10 Nisan 2021
5.0

Burcu hocanın derslerini hiç sıkılmadan dinliyorum. Enerjisi o kadar güzel ki derslerin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi hocalardan birisi.

Sinan Sivri
31 Ocak 2021
5.0

Burcu Hoca, gerçekten işini severek yapan bir eğitmen. Eğitim esnasında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız ve kendi kendinize bir sonraki eğitim saatine ne kadar çok zaman var diye serzenişte bulunacağınız, gelecek eğitim saatini size iple çektirecek bir eğitim serüvenine hazırlıklı olun.