Oğuzhan Yılmaz

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Eğitim

 • Yıldız Teknik Üniversitesi – İktisat (2004-2012)
 • Anadolu Üniversitesi – Dış Ticaret (2006-2010)
 • Marmara Üniversitesi – Reklamcılık ve Tanıtım, Yüksek Lisans (2014 - 2015)

İş Tecrübesi

Emlakjet (03.2018)

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Sosyal Medya Reklamları
 • Sosyal Medya Stratejisi
 • Google Adwords
 • Affiliate Pazarlama
 • Lead Stratejisi
 • Blog İçerik Yönetimi

One Dijital (04.2017 - 12.2017)
Google ve Sosyal Medya Hesap Yöneticisi

 • Google ve sosyal medya reklamlarının gerçekleştirilmesi, takibi ve raporlanması
 • Analytics hesaplarının takibi
 • Reklam stratejilerinin belirlenmesi
 • SEO Analiz ve Optimizasyon

Ve diğerleri...

Evaluations(9)
Average Rating 5,0
Uğur Bolat
17 Mayıs 2020
5.0

Çok faydalı bir eğitim. Uygulamalı pratik akılda kalıcı bir şekilde aktarıyor. 5 saatlik bir eğitime göre kat kat fayda sağlayan bir akış var.

Meral Kılıç
18 Nisan 2020
5.0

Ads eğitimini videolardan takip ettim. Oğuzhan hocamız o derste hasta olduğu halde süperdi valla. Hastayken bize bu kadar güzel şeyler öğreten biri , hasta olmasaydı ne yapardı..Tek kelimeyle süperdi, çoook faydalı oldu benim için.Hocamıza sonsuz teşekkür...

Mehmet Dursun
Mehmet Dursun
06 Nisan 2020
5.0

İlk defa Google Adwords eğitimi aldım, daha önce başka sitelerden online eğitimlere de katılmıştım, ama 5 saatlik canlı yayına bütün bir Google Adwords eğitimini sığdırabilmesi, hem bilgi vermesi hem uygulama yaparak anlatması, hem sorulara cevap vermesi ve kendimizi nasıl geliştirebileceğimize dair de bizi yönlendirerek, başka kaynaklar da söyleyerek, günümüzün gereği olan, eğitmenlerin "bilginin kaynağı değil, bilgiye nasıl ulaşılıp, nasıl değerlendirilebileceğine dair rehberlik etmesi gerektiği" anlayışındaki özellikleri tam olarak üzerinde barındıran bir eğitmen, gerek teorik bilgisiyle ve gerekse uygulama alanındaki tecrübesiyle, işin mutfağında yetişmiş ve bu sayede Google Adwords'ün püf noktalarını çok iyi bilen, canlı yayın derslerinde bu püf noktalarını gayet anlaşılır şekilde öğreten, bildiğini sade, anlaşılır şekilde anlatabilen; en anlaşılmaz şekilde sorduğumuz soruları bile, rahatlıkla anlayıp aynı kolaylıkla cevaplayabilen ve alanında kesinlikle uzman olduğunu canlı derslerin her anında kesinlikle her sözüyle, her açıklamasıyla gösteren bir eğitmen, bu yönüyle başka mecralarda çok karşılaştığımız sözümona "eğitmen, uzman" vs. gibi sıfatlarının ardına saklanıp sorulan soruları savsaklayan başkaları gibi değil. Cümlelerim uzundur okuyanlar olumsuz anlıyorsa bir daha okusunlar. Oğuzhan hocamız 10 numara insandır her şeyden önce, bir insanın konuşmasına, tavırlarına baktığınız zaman nasıl biri olduğunu anlarsınız, anlattığı ders konusundaki yetkinliği ve anlatma kabiliyeti zaten son derece mükemmel ama bundan da ötesi, benim hayatımda gördüğüm en saygıdeğer insanlardandır. Öğrencinin eğitmene puan vermesi söz konusu olsa Oğuzhan Hocamız benden 100 üzerinden 100 alır. Eğitimine katılmakla vaktinizi gayet verimli hercamış olursunuz, Google Adwords ile ilgilenmiyorsanız bile kaliteli insan, kaliteli ders anlatımını nasıl yapar görmüş olursunuz. Bir insan konuşurken hiç mi takılmaz, hiç mi dili sürçmez maşallah :)

Ergin Furkan Erkan
Ergin Furkan Erkan
20 Şubat 2020
5.0

Uygulamalı ve akılda kalıcı bir şekilde öğretiyor. Eğitimlerini herkese tavsiye edebilirim.

Çiğdem Yıldırım
Çiğdem Yıldırım
11 Aralık 2019
5.0

Etkili ve eksizsiz anlatıyor emeğinize titizliğinize ve verdiğiniz öneme teşekkürler.