AnasayfaEğitmenlerBurcu Topçu Ekelik
Bu, koyu siyah saçlarını topuz yapmış bir kadının görüntüsüdür. Kollarını göğsünün üzerinde kavuşturmuş ve kameradan uzağa bakıyor. Uzun kollu siyah bir üst ve beyaz bir alt giymiştir. Yüz ifadesi ciddidir ve gözleri görünmemektedir. Görüntüde başka hiçbir şey olmayan beyaz bir duvarın önünde duruyor. Derin düşüncelere dalmış gibi görünüyor ve beden dili düşünceli olduğunu gösteriyor.

Burcu Topçu Ekelik

Eğitmen

Nelson Mandela'nın, "Asla kaybetmem. Ya kazanırım ya da ders alır ve öğrenirim" sözünü kendine rehber edinen Burcu; kariyer yolculuğunu, "Öğrendiğim ve yaşadığım her şey için ve bu yolda yürüdüğüm için şükrediyorum" şeklinde tanımlıyor.

Bu ifadeler kariyerinde başarılı olmak için kullandığı güçlü bir inançtır. İyi ve kötü tecrübelerinden dersler alarak, sürekli olarak başarmayı amaç edinmiştir. Bir profesyonel olarak gelişmek ve büyümek... Bu, özellikle günümüzün rekabetçi iş piyasasında hepimiz için önemli bir derstir. Sadece başımızı eğmek ve çok çalışmak yeterli değildir, eğer başarılı olmak istiyorsak sürekli öğrenmeli ve büyümeliyiz.

En büyük hedefi, bireylerin kendi hayat hikayelerinde doğru soruları sorabilmeleri ve yaptığı işlerde başarılı olabilmeleri için yol arkadaşı olmaktır. Gelişime ve dürüstlüğe olan bağlılığı, iletişim ve kişisel gelişim alanında yaptığı her şeye rehberlik etmektedir.

Sonuç olarak, birçok insanın engelleri aşmasına ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı oldu. Herkesin "harika olma" potansiyeline sahip olduğuna inanıyor ve insanların bu potansiyeli ortaya çıkarmasına yardımcı olmak istiyor. İnsanları anlama yeteneği var ve hayatta ne istediklerini düşünmelerini sağlamak için doğru soruları nasıl soracağını bilir. İnsanların amaçlarını bulmalarına ve bunu başarmak için bir plan geliştirmelerine yardım etmede ustadır. Tam potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olacak birini arıyorsanız, o bu iş için mükemmel kişidir.

Burcu Ekelik, bireylere ve işletmelere her alanda eğitim, danışmanlık ve mentorluk hizmeti veren profesyonel koçtur. Kendini, gelişim ve bakış açısı değişikliğinde kolaylaştırıcı olarak tanımlar ve amacı insanların potansiyellerini performansa dönüştürmelerine yardımcı olmaktır. Bunu yapabilmek için üç ana alana odaklanıyor: farkındalık, gelişim ve dönüşüm. Müşterilerinin mevcut potansiyellerinin farkına varmalarına, ve bunu başarıya giden yolculuklarında kullanılabilecek bir şeye dönüştürmelerine yardımcı olur. Mükemmel koçluk becerileri sayesinde, birçok insanın hedeflerine ulaşmasına ve tam potansiyellerine ulaşmasına yardımcı oldu.

Devamını göster