Burcu Topcu Ekelik

  Profesyonel Koç

  Değerlendirmeler(52)
  Ortalama Değerlendirme 4,9

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Büşra Çuhan
  19 Nisan 2021
  5.0

  Sevgili Burcu hocadan Zaman Yönetimi Eğitimi aldım. Eğitim öncesi gerçekten bu kadar verimli ve kalıcı olacağını düşünmemiştim. Çünkü aslında hepimize az / çok zamanı yönetebiliyormuşuz gibi geliyor. Eğitimde de bahsedildiği gibi aslında mesele kendini yönetmek. Çok uzun süredir serbest çalıştığım için günlerimin, aylarımın plansızlıkla, yani planlı sandığım haller ile aslında ne kadar da boş geçtiğini fark ettim. Eğitimi bitireli 3 gün oldu ve 3 gündür küçük/büyük denemeden hedeflerimi/ planlarımı yazmak ve uygulamak harikaydı. Meğer ne çok vaktim varmış dedim! İsteyince ne çok şey yapabiliyormuşum dedim ve 3 gün için bile geriye dönüp baktığımda gurur, haz ve motivasyon duyuyorum. Hocamın dediği gibi zamanla bu düzenimi daim hale getirmeyi diliyorum. Son olarak Zaman Yöneti Eğitimi çok emek verilerek, farklı yöntemler sunularak hazırlandığı için önceden bu konuda izlediğim/ okuduğum sonra da unuttuğum içeriklere gerçekten benzemedi. Emeğinize sağlık hocam. Gönülden teşekkürler.

  Ahter Özsoy
  Ahter Özsoy
  11 Mart 2021
  5.0

  Biraz ön yargılı baktığım eğitim başlıklarını bu kadar geç aldığım için üzgünüm. Her kelime ile hayatınızda yeni bir şeyler keşfettiğiniz eğitimler alıyorsunuz. Sınıf ne kadar kalabalık olursa olsun, butik bir eğitim alıyorsunuz.

  Ümmügülsüm Şimşek
  24 Şubat 2021
  5.0

  kendimi en rahat hissettiğim ve kendimi fark ettiğim bir eğitim, Burcu hocamın o kadar yakın bir anlatımı var ki kendimi derste değil bir muhabbet ortamında hissettim:)

  Derya Eren
  Derya Eren
  20 Şubat 2021
  5.0

  En bi sevdigim,enerjisinden enerji aldigim,dersleri cok keyifli gecen Burcu hocama tesekkür ediyorum,herbir egitimi ayri güzel👏🏻👏🏻👏🏻👍🏻👍🏻👍🏻

  Selda Özkan
  Selda Özkan
  04 Şubat 2021
  5.0

  Özellikle Zaman Yönetimi eğitimi çok başarılıydı. Anlatım muhteşem. Burcu Hanım, ne söylese direk aklımdaydı. Kesinlikle tavsiye ederim.