Erdem Karagöz

Eğitmen

Livcon Master Certified Coach Eğitimleri aldı. Satış ve Kurumsal Koçluk alanlarında çalıştı. United firmasında satış eğitmeni olarak 4 yıl görev yapan Erdem Karagöz halen Kevin Hogan Türkiye partneri olarak çalışmaktadır. 4 yıl Brian Tracy eğitimlerini vermiştir. 

5 Eylül 2016 tarihinde Çalışma Bakanlığı Akredite Master Trainer olarak AB ve Devlet Projelerinde eğitmenlik ve eğiticilerin eğitimini yapmaktadır. Türkiye’de 70 ilde Satış, İkna alanlarında eğitimler vermiştir. Asla Vazgeçme, Kariyer Dolmuşu, Türk İşi, Satış İknası kitaplarının yazarıdır. Tavır yönetimi kitabı üzerinde çalışmaktadır. Kurumsal eğitimlerde 14 yıldır eğitim vermektedir. 2018 yılında 210 gün eğitim yapmıştır.

Kurumsal eğitimler dışında satışı açık eğitimler ve online eğitimler vermektedir. Satış eğitmenliği dışında şirketlere satış danışmanlığı ve satış koçluğu projelerinde görev alan Erdem Karagöz, Telekomünikasyon, Bankacılık, Network Marketing, Gayrimenkul firmaları, Banka, İlaç ve Beyaz eşya alanlarında satış ve ikna alanlarında davranış değişikliği hedefli, enerjisi yüksek, eğlenceli ve davranış değişikliği hedefli eğitimler vermeye devam etmektedir. Değişim değer katar sloganı ile öğrenmekten ve bilgi paylaşmaktan keyif almaktadır.

Evaluations(2)
Average Rating 5,0
Beyzanur Ordu
Beyzanur Ordu
10 Aralık 2021
5.0

Hocanın anlatımı gerçekten çok enerjikti. Her kelimesini not aldım ve hayatıma geçirmeye karar verdim benim için çok faydalı olan bu eğitimi tüm arkadaşlarıma da önerdim. Teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü, teşekkürler Erdem Hocam...

Remziye Kaya
14 Ağustos 2021
5.0

Hocanın dersini çok beğendim. Paylaştığı değerli bilgiler için teşekkür ederim. Ama canlı derslere katılamayan ve ders kayıtlarını izleyen öğrenciler için Erdem hoca ile irtibata geçme olanağı olsaydı çok güzel olurdu. Sorularımızı sorabilirdik olanağı olsaydı