AnasayfaEğitmenlerSultan Cüneyit
Uzun sarı saçlı genç bir kadın siyah bir tişört giymiş, beyaz bir duvarın önünde duruyor. Yüzünde kendinden emin bir ifade var ve kollarını kavuşturmuş. Sarı saçları at kuyruğu şeklinde geriye doğru toplanmış ve yüzünü çerçeveliyor. Makyajı minimal düzeyde, doğal güzelliğinin parlamasına izin veriyor. Gözleri yumuşak mavi ve biraz da yeşil. Dudakları koyu pembe. Siyah tişörtü sade ama şık ve açık tenini tamamlıyor. Kendinden emin tavrını ve doğal güzelliğini göstererek uzun ve gururlu duruyor.

Sultan Cüneyit

Profesyonel Koç, Eğitmen

Kariyer koçluğu, yönetici koçluğu ve eğitmenlik yapıyor. Aynı zamanda AC akredite "Yöneticiler için koçluk modeli-RLAC (Recognised Leader As Coach)" programının eğitmeni ve iş ortağı.
ICF onaylı profesyonel koçluk, koçlar için NLP teknikleri, eğitim koçluğu, takım koçluğu ve yönetici koçluğu eğitimlerini, bunun yanı sıra İzgören Akademi Eğitim Uzmanlık Programını ve Lean Six Sigma Institute ile Liderler için Operasyonel Mükemmellik ve Değişim Yönetimi programını tamamladı. 

Association for Coaching (AC) üyesi olup birçok sosyal projede gönüllü koçluk yapmaya devam ediyor. Ayrıca AC Türkiye İletişim ve Operasyon komitesinde görev alarak koçluğun gelişmesine katkı sağlıyor. Koçluğu hayatının merkezine yerleştiren Sultan Cüneyit, iş hayatında ve özel hayatta koçluk becerileri ve koçluk araçlarının kullanılmasıyla daha proaktif, yetkinliklere odaklı, ilişki ve iletişim becerileri yüksek çalışanlar yetiştirmeyi amaçlıyor. Evli ve 2 çocuk annesi olan Sultan Cüneyit’in en önemli değerleri kendisi ve başkalarını sürekli geliştirmek, paylaşmak, başarı, özgürlük ve doğallık. 2014 yılından beri değişmeyen mottosu ise "Bir şey değişir her şey değişir!"

Devamını göster