AnasayfaEğitmenlerDr. Mustafa Ceylan
Sakallı ve bıyıklı orta yaşlı bir adam mavi yakalı bir gömlek giyiyor. Dümdüz karşıya bakıyor, yüzü hafifçe yana dönük. Saçları koyu kahverengi ve dalgalı, gözleri koyu kahverengidir. Sakalı ve bıyığı düzgünce kesilmiş ve yüzünde soğukkanlı bir ifade var. Gömleği mavinin açık bir tonu, siyah bir kemer ve koyu renk bir kot pantolon giyiyor. Ellerini önünde kavuşturmuştur ve duruşu kendinden emin ve diktir.

Dr. Mustafa Ceylan

İngilizce Öğretmeni, Araştırma Görevlisi

2006-2010 yılları arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde okudum. Mezuniyetimin ardından 2 sene Milli Eğitim Bakanlığı’nda öğretmenlik yaptıktan sonra ilk önce Kırıkkale Üniversitesi sonra da Hacettepe Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak çalıştım. Yüksek lisansımı ve doktoramı eğitim bilimleri alanında tamamladım.

Öğretmenliğe başladığımdan beri ilkokul öğrencisinden üniversite mezunu yetişkinlere kadar farklı yaş kademelerinde İngilizce eğitimi verdim. Ayrıca genel İngilizcenin yanı sıra spesifik beceri odaklı (Speaking/Writing/İş İngilizcesi/Sınav İngilizcesi gibi) dersler verdim. Bunların yanı sıra bir akademisyen olarak farklı bilimsel dergilerde yayınlanmış araştırmalarım ve kitap çevirilerim mevcuttur.

Devamını göster