Close
Mobil Menu Bars

Burak Ertan

E-Ticaret Yöneticisi

1986 yılında İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldim. İstanbul Aydın Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim. İlk iş hayatıma ortak olduğum (ofline ve online) danışmanlık firmamızı açarak başladım ve E-ticaret ile tanışmam başlamış oldu. Danışmanlık firmamızda birçok projenin başında bulunarak tecrübelerimi geliştirdim. Sonrasında aldığım teklif sonucunda Aral İthalat firmasında Satış ve Pazarlama alanında sahada yöneticilik yaptım. E-ticaret sektöründe kariyerime devam etmek istemem sebebiyle Start Up bir proje olan Türkiye’nin alanında en büyük mağaza zincirlerinden biri olan Happy Center (Altun Gıda) firmasında E-ticaret kategori yöneticiliği, sosyal medya planlama ve reklam yöneticiliği pozisyonlarında görev aldım. Daha sonra Türkiye’nin en eski ve köklü E-ticaret sitelerinden biri olan Webdenal (Fgg Makine) firmasında E-ticaret kategori yöneticiliği, reklam ve kampanya yöneticiliği ve satınalma pozisyonlarında bulundum. Şu anda da iş hayatıma mobilya sektöründe İstanbullun en geniş ve büyük mağazası olan İrfan Home’da E-ticaret müdürü olarak görev yapmaktayım. Birimime bağlı görevler olan (ofline ve online Satış, Sosyal Medya yönetimi, Sosyal Medya ve adwords reklam yönetimi ve planlaması, mağaza görsel ve tasarım yönetimi, E-ticaret sitesinin yönetimi) gerçekleştirmekteyim. Benim için bir tutku olan E-ticaret sektöründe dijital dünyada birçok projede görev almak bilgi birikimlerimi aktarmaktan her zaman keyif almaktayım. Her zaman iletişim gücüne inanmış biri olarak bilgi birikimimi insanlara aktarmaktan, hayatımın her anında öğrenmekten ve öğretmekten geri kalmadım. Eğlenceli girişken bir yapıya sahibim gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, yeni insanlar tanımayı ve paylaşımı seven biriyim. Hayattaki en büyük felsefem insan her koşulda her zaman kendini geliştirmeli ve yeni şeyler öğrenmekten vazgeçmemeli. Unutmayalım ki insanın yapamayacağı, istediği zaman başaramayacağı hiçbir şey yok ve nefes aldığımız sürece hayatta pes etmek yok. Her zaman hayallerimiz büyük ve diri olmalı, bu hayatta fark yaratmalıyız.

Uzmanlık Alanlarım

 • A-Z’ye E-ticaret Yönetimi
 • Sosyal Medya Yönetimi 
 • Facebook Ve İnstagram Reklam Yönetimi
 • Adwords Reklam Yönetimi
 • Dijital Pazarlama
 • Marka Yönetimi
 • Görsel ve Tasarım Yönetimi

Deneyim

 • Manager/ E-Commerce / Digital Marketing  - İrfan Home
 • E-Commerce/ Crm Manager/ Category Manager - Happy Center
 • Sales Manager - Aral Game
 • Ve diğerleri...

Eğitim

Anadolu Üniversitesi - İşletme ve Yönetim

İstanbul Aydın Üniversitesi - Halkla İlişkiler

Değerlendirmeler(9)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Pervin Bayselen
21 Mart 2020
5.0

Dersten keyif aldım Burak beyin ders anlatımı çok akıcı bilgilerini paylaşmayı seviyor.

Kubilay Demir
21 Mart 2020
5.0

Daha önce de birçok kişiden Digital Marketing ile ilgili eğitimler aldım. Bu konuda bilgi sahibiydim fakat iyi ki Burak hocadan da ders almışım. Anlatımı gerçekten çok sade ve anlaşılır. Benim içinde bir tekrar niteliğinde oldu. Bu konuyla alakalı hiçbir bilgisi olmayan kişiler için çok rahat anlaşılabilecek bir ders içeriği ve anlatımı olmuş.

Emre Albayrak
Emre Albayrak
06 Mart 2020
5.0

Burak hocanın ders anlatımı seri ve akılda kalıcı. Öğrencilerle iletişimi de çok yakın. Çok teşekkürler.

Elif Altuntaş
Elif Altuntaş
22 Şubat 2020
5.0

Derstten çok fazla keyif aldım, Burak hocam çok güzel anlatıyor

Zihni Efe Coşardemir
27 Aralık 2019
5.0

Burak hocanın ders anlatımı ve öğrencilerle interaktif bir şekilde ilerlemesi çok iyi.

Yasemin özer
Yasemin özer
29 Kasım 2019
5.0

Doğal anlatımı ile iş hayatına yönelik, gerçekçi bilgileri bizlere aktardı. Kendisine çok teşekkür ederim, güzel bir eğitimdi.

Aydan Salay
Aydan Salay
17 Kasım 2019
5.0

Burak hocanın dersleri cok iyiydi.Dersler çok iyi ve anlaşılır geçti. Kendisine çok teşekkür ederim

Aydan Salay
Aydan Salay
17 Kasım 2019
5.0

Burak hocanın dersler çok iyi geçti.Ders anlatımı çok iyiydi.Kesinlikle dersine katılmalısınız.Çok güzel bilgiler edine bilirsiniz.

Ferhat Başkan özgen
Ferhat Başkan özgen
05 Ekim 2019
5.0

Güzel anlatımınız, uygulamaya dönüş ders işleme tarzınız ve bilgi paylaşımına açık yaklaşımınız için teşekkürler. Dersinizi ilgi ile izledim ve büyük zevk aldım.

Tüm Yorumlar