Close
Mobil Menu Bars

Burak Ertan

E-Ticaret Yöneticisi

1986 yılında İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldim. İstanbul Aydın Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim. İlk iş hayatıma ortak olduğum (ofline ve online) danışmanlık firmamızı açarak başladım ve E-ticaret ile tanışmam başlamış oldu. Danışmanlık firmamızda birçok projenin başında bulunarak tecrübelerimi geliştirdim. Sonrasında aldığım teklif sonucunda Aral İthalat firmasında Satış ve Pazarlama alanında sahada yöneticilik yaptım. E-ticaret sektöründe kariyerime devam etmek istemem sebebiyle Start Up bir proje olan Türkiye’nin alanında en büyük mağaza zincirlerinden biri olan Happy Center (Altun Gıda) firmasında E-ticaret kategori yöneticiliği, sosyal medya planlama ve reklam yöneticiliği pozisyonlarında görev aldım. Daha sonra Türkiye’nin en eski ve köklü E-ticaret sitelerinden biri olan Webdenal (Fgg Makine) firmasında E-ticaret kategori yöneticiliği, reklam ve kampanya yöneticiliği ve satınalma pozisyonlarında bulundum. Şu anda da iş hayatıma mobilya sektöründe İstanbullun en geniş ve büyük mağazası olan İrfan Home’da E-ticaret müdürü olarak görev yapmaktayım. Birimime bağlı görevler olan (ofline ve online Satış, Sosyal Medya yönetimi, Sosyal Medya ve adwords reklam yönetimi ve planlaması, mağaza görsel ve tasarım yönetimi, E-ticaret sitesinin yönetimi) gerçekleştirmekteyim. Benim için bir tutku olan E-ticaret sektöründe dijital dünyada birçok projede görev almak bilgi birikimlerimi aktarmaktan her zaman keyif almaktayım. Her zaman iletişim gücüne inanmış biri olarak bilgi birikimimi insanlara aktarmaktan, hayatımın her anında öğrenmekten ve öğretmekten geri kalmadım. Eğlenceli girişken bir yapıya sahibim gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, yeni insanlar tanımayı ve paylaşımı seven biriyim. Hayattaki en büyük felsefem insan her koşulda her zaman kendini geliştirmeli ve yeni şeyler öğrenmekten vazgeçmemeli. Unutmayalım ki insanın yapamayacağı, istediği zaman başaramayacağı hiçbir şey yok ve nefes aldığımız sürece hayatta pes etmek yok. Her zaman hayallerimiz büyük ve diri olmalı, bu hayatta fark yaratmalıyız.

Uzmanlık Alanlarım

 • A-Z’ye E-ticaret Yönetimi
 • Sosyal Medya Yönetimi 
 • Facebook Ve İnstagram Reklam Yönetimi
 • Adwords Reklam Yönetimi
 • Dijital Pazarlama
 • Marka Yönetimi
 • Görsel ve Tasarım Yönetimi

Deneyim

 • Manager/ E-Commerce / Digital Marketing  - İrfan Home
 • E-Commerce/ Crm Manager/ Category Manager - Happy Center
 • Sales Manager - Aral Game
 • Ve diğerleri...

Eğitim

Anadolu Üniversitesi - İşletme ve Yönetim

İstanbul Aydın Üniversitesi - Halkla İlişkiler

Değerlendirmeler(40)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Döne Yalçın
16 Ekim 2020
5.0

Burak hocanın sizi de derse aktif olarak dahil eden ,oldukça dinamik bir ders işleyiş tarzı var, derslerin her dakikası dolu dolu geçiyor, sorularınıza anında cevap geliyor. Ben "Facebook ve İnstagram Reklamcılığı" eğitimine katıldım ve çok memnun kaldım, hemen diğer derse de kayıt oldum " İnstagram'da Etkili Satış Yapma Teknikleri ". İlgilenenlere tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

Tuğba Yıldırım
Tuğba Yıldırım
04 Ekim 2020
5.0

Eğitimden çok memnun kaldım emeklerinizden dolayı teşekkür ederim.

Tayfun Kalaycioglu
Tayfun Kalaycioglu
06 Eylül 2020
5.0

Burak Bey, gerçekten çok etkin bir şekilde ders anlatım tarzınız var, hiç sıkılmadan çok verimli bir eğitim oldu. Başka eğitimlerinize katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Neslihan Yılmaz
05 Eylül 2020
5.0

Çok güzel bir eğitim geçirdik dolu dolu ve bana çok şey kattınız hocam, siz bu işi biliyorsunuz 😊 İlgilenen kişilerin eğitim almasını tavsiye ederim.

Sinan Yurtkulu
08 Ağustos 2020
4.0

Güzel diksiyonu ile sizi yakalıyor. Bol bol örnek ile kitabi eğitimi aşıyor. Hitabiyette kendini geliştirir ve dinlenmiş olarak ders verirse harikalar ayaratacağına inanıyorum. Hereye rağmen kendidsinden çok faydalandık. Yolu ve bahtı açık olsun . İletişimi koparmamak gereken insanların başında geliyor. Yolu ve bahtı açık olsun

Gizem Altun
22 Temmuz 2020
5.0

satışlarımda patlama yaşadım çok çok faydalı bir eğitim şiddetle tavsiye ederim :)

Ceren Didar Kırmızı
20 Temmuz 2020
5.0

Eğer ilgi alanınızsa muhakkak Burak Hoca'nın eğitimlerine katılın, bir saat su gibi akıyor, sıkmadan yormadan normalde gerçekten yüksek meblağlar ödeyerek alacağınız eğitimi size veriyor.

Mine Yüce
18 Temmuz 2020
5.0

Burak Hoca can'dır. Ders anlatımında özenlidir. Bir dakikayı boşa harcamaz. Soruları yanıtsız bırakmaz aynı zamanda.

Esengül ünal
18 Temmuz 2020
5.0

Burak Bey, Öğrettiklerinizi kullanarak işime değer katacağıma, bunun da kazancıma yansıyacağına eminim. 5 saatte ustalıkla verdiğiniz eğitimini, iş hayatım boyunca kullanırken sizi sıklıkla anacağım. Çok çok minnettarım.

Nuriye Ozpamir
12 Temmuz 2020
5.0

kısıtlı bir zamanda çok bilgiyi ancak Burak hoca anlaşılır bir biçimde anlatabilir. Çok teşekkür Burak Ertan ve Enstitü

Engin Öğüt Gezer
03 Temmuz 2020
5.0

Burak beyin her iki dersine de katıldım. Konu derya deniz, süre kısıtlı. Yine de çok faydasını gördüm. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Burak Hocam.

İrem Mete Kıldıze
İrem Mete Kıldıze
27 Haziran 2020
5.0

Burak Hocanın dersleri o kadar dolu geçiyor ki, 1 saatin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Her şey için teşekkürler hocam.

Elif A
24 Haziran 2020
5.0

Burak hocanın hem akademi bilgisi hem de sektör bilgisini harmanlamasi harika. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

Ceren Zehra Ugurlu
24 Haziran 2020
5.0

Eğitmen pratik akıcı ve herkesin anlayacağı şekilde ders anlatıyor

Bahar Beşer
Bahar Beşer
24 Mayıs 2020
5.0

Akıcı, pratik ve dolu dolu bir eğitim haftası için teşekkürler...

Selin Esenli
23 Mayıs 2020
5.0

Akıcı ve karmaşık olmayan, basit ama açıklayıcı anlatımla harika bir eğitim aldım.Her cümlesi aklımda kalarak fazlasıyla verim aldığım bir ders oldu.Eğitmenimizin özverisine çok çok teşekkür ederim. Her dersini takip edeceğim.

Emine Akgün
22 Mayıs 2020
5.0

Çok akıcı , ayrıntılara boğmadan hiç bilmeyen kişilerinde rahatlıkla anlayabileceği harika bir anlatım . Ders notları da yine bir o kadar başarılı. Tüm derslerinize katılmayı düşünüyorum. Anlatımız o kadar iyi ki başarılı hiç bilmediğim konulardaki derslerinizde de başarılı olacağıma inanıyorum.

Sena Akay
21 Mayıs 2020
5.0

Hocam bu nasıl bir enerji :) Çok akıcı ve açıklayıcı canlı derse katılamayıp videodan takip ettim ona rağmen zevkle dinledim.Herkese tavsiye ederim.

çağlayan çayırcı
18 Mayıs 2020
5.0

Hocamızın ilk dersini aldığım ilk günden beri her platformda takibe aldım. Hali hazırda 2. dersine de bugün başlamış oldum. Ezbere dayalı olmayan, gerçekten katkı edinilebilecek düzeyde, akıcı ve sıkmayan anlatım şekli. Daha ne olsun 😉

Kübra Bülbül
15 Mayıs 2020
5.0

Dersleri çok akıcı geçen, nezaketinden ödün vermeyen , derste uygulamalı anlatıp, derse katılan öğrencilerini uygulama yapacak düzeye getiren ,konu bitmeyince dersi uzatacak kadar özverili davranan iyi bir eğitmen . Açtığı tüm eğitimlere katılmaya niyetliyim. Teşekkürler Burak Hoca'ya ve bizi bu platformda buluşturan ii enstitü 'ye..

Sahra Hazal Ergi
Sahra Hazal Ergi
04 Mayıs 2020
5.0

Ders saatini alarmla bekliyorum. Çok keyif alıyorum izlerken ve herkesin sorusu o kadar fazlaki ve inanılmaz bir şekilde herkesi cevaplamaya çalışıyor. Akıcı anlaşılabilir bir dil kullanıyor. Anlamamak imkansız. Ve herkese gerçekten tavsiye ederim. Bu dersi alın diyorum başka birşey demiyorum. Burdan da çok teşekkür ederim ☺️ 🙏🏻

Gamze Nurduhan
Gamze Nurduhan
03 Mayıs 2020
5.0

Dersler oldukça açıklayıcı Ve akıcı geçti.Canlı derse katılmadığım halde videoların tamamını izledim.Teşekkür ederim kendisine..

Abdurrahim Aydoğan
Abdurrahim Aydoğan
03 Mayıs 2020
5.0

Zevkle dinlediğimiz, enerjik hocamız mutlaka eğitimlerine katmanızı tavsiye ederim.

Fatih Ustaoğlu
02 Mayıs 2020
5.0

Tavsiye edilecek ve takib edilip tecrübe denen önemi yaşatacak bir eğitmen.kendisine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim

Vakkas Durgut
02 Mayıs 2020
5.0

hoca işin hakkını cidden çok iyi veriyor 3 senedir enstitüde çeşitli eğitimler aldım ilk defa bir hoca için yorum yapıyorum işini severek yapıyor ve tek derdi insanlara bir şeyler vermek annesini de unutmamak gerekiyor çay getiriyor sürekli ona da selam olsun...

Ilhami Sapmaz
02 Mayıs 2020
5.0

Anlaşılır kaliteli bir eğitim aldım eğitimci Burak ERTAN hocamıza teşekkürlerimi sunarım. Keyifli bir dersti. Saygılarımla.

Mehmet Akyüz
01 Mayıs 2020
5.0

anlaşılır ve dikkat çekici eğitim veriyor, eğitim boyunca enerjisi her zaman yüksek sıkılmadan eğitim almak isteyenler kaçırmasın

Canan üsküp
30 Nisan 2020
5.0

Keyif alarak ders anlatıyor ve bu bize de yansıyor, keyif aldığım için öğrenmek de daha kolay oluyor, tavsiye ederim. Kendisine teşekkür ederim

Selen Aydin
24 Nisan 2020
5.0

Burak Hoca'nin ders anlatimi cok akici, dersler dolu dolu ve keyifli geciyor. Kesinlikle kendisinden FB, IG dersi almanizi tavsiye ediyorum.

Emine Sarı
12 Nisan 2020
5.0

İyi bir eğitmen. Anlatıp geçmek yerine daha iyi nasıl öğretirim diyerek en iyi şekilde eğitim veriyor. İşi satış olan herkes bu eğitimi almalı.Kendisine teşekkürler.

Neslihan Yılmaz
Neslihan Yılmaz
04 Nisan 2020
5.0

Bu sitede aldığım ilk Eğitim Burak Hoca'nın Facebook ve Instagram Reklamcılığı dersi oldu. Kendisi dersi o kadar anlaşılır ve akılda kalıcı anlatıyor ki hem sıkılmıyorsunuz hem de hiçbir fikriniz olmasa dahi gayet güzel anlıyorsunuz. Hiçbir sorunuzu yanıtsız bırakmaması ve yardıma her zaman açık olması da ayrıca en önemli artılardan. Ben kendisinden almış olduğum eğitimle bi hafta öncesinden çok farklı bi noktaya taşındım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Böyle bir hocayı tanımak güzeldi. Kullandığımız bu sosyal mecralar meğer doğru kullanıldığında çok ciddi getiri sağlayabilecek araçlarmış. Dersi almadan önce bunun o kadar kolay olmadığını düşünüyordum ancak şu an bunu yapabileceğime inancım yüksek. Eğer siz de bu konularla ilgili biriyseniz dersi kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum.

Pervin Bayselen
21 Mart 2020
5.0

Dersten keyif aldım Burak beyin ders anlatımı çok akıcı bilgilerini paylaşmayı seviyor.

Kubilay Demir
21 Mart 2020
5.0

Daha önce de birçok kişiden Digital Marketing ile ilgili eğitimler aldım. Bu konuda bilgi sahibiydim fakat iyi ki Burak hocadan da ders almışım. Anlatımı gerçekten çok sade ve anlaşılır. Benim içinde bir tekrar niteliğinde oldu. Bu konuyla alakalı hiçbir bilgisi olmayan kişiler için çok rahat anlaşılabilecek bir ders içeriği ve anlatımı olmuş.

Emre Albayrak
Emre Albayrak
06 Mart 2020
5.0

Burak hocanın ders anlatımı seri ve akılda kalıcı. Öğrencilerle iletişimi de çok yakın. Çok teşekkürler.

Elif Altuntaş
Elif Altuntaş
22 Şubat 2020
5.0

Derstten çok fazla keyif aldım, Burak hocam çok güzel anlatıyor

Zihni Efe Coşardemir
27 Aralık 2019
5.0

Burak hocanın ders anlatımı ve öğrencilerle interaktif bir şekilde ilerlemesi çok iyi.

Yasemin özer
Yasemin özer
29 Kasım 2019
5.0

Doğal anlatımı ile iş hayatına yönelik, gerçekçi bilgileri bizlere aktardı. Kendisine çok teşekkür ederim, güzel bir eğitimdi.

Aydan Salay
Aydan Salay
17 Kasım 2019
5.0

Burak hocanın dersleri cok iyiydi.Dersler çok iyi ve anlaşılır geçti. Kendisine çok teşekkür ederim

Aydan Salay
Aydan Salay
17 Kasım 2019
5.0

Burak hocanın dersler çok iyi geçti.Ders anlatımı çok iyiydi.Kesinlikle dersine katılmalısınız.Çok güzel bilgiler edine bilirsiniz.

Ferhat Başkan özgen
Ferhat Başkan özgen
05 Ekim 2019
5.0

Güzel anlatımınız, uygulamaya dönüş ders işleme tarzınız ve bilgi paylaşımına açık yaklaşımınız için teşekkürler. Dersinizi ilgi ile izledim ve büyük zevk aldım.

Tüm Yorumlar