Kalın, koyu renk sakallı, orta yaşlı bir adam krem rengi bir duvarın önünde duruyor. Yüzünde ciddi bir ifade var ve siyah bir gömlek giyiyor. Sakalları düzgünce kesilmiş ve göğsüne doğru uzanıyor. Gözleri doğrudan kameraya bakıyor ve yüzünde hafif bir gülümseme var. Başı hafifçe yana eğiktir ve saçları düzgünce taranmıştır. Ellerini iki yanına koymuş bir şekilde ayakta durmaktadır.

Burak Ertan

Eğitmen

İrfan Home şirketinde E-ticaret müdürlüğü görevini yürütmektedir. Halka ilişkiler üzerine yükseköğrenim gördü ve çeşitli kademelerde uzun yıllar dijital pazarlamanın içerisinde yer aldı. Sosyal medya, dijital pazarlama ve reklamcılık üzerine çalışmalarına devam ediyor.

1986 yılında İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldim. İstanbul Aydın Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim.

İlk iş hayatıma ortak İrfan Home şirketinde E-ticaret müdürlüğü görevini yürütmektedir. Halka ilişkiler üzerine yükseköğrenim gördü ve çeşitli kademelerde uzun yıllar dijital pazarlamanın içerisinde yer aldı. Sosyal medya, dijital pazarlama ve reklamcılık üzerine çalışmalarına devam ediyor.(ofline ve online) danışmanlık firmamızı açarak başladım ve E-ticaret ile tanışmam başlamış oldu. Danışmanlık firmamızda birçok projenin başında bulunarak tecrübelerimi geliştirdim. Sonrasında aldığım teklif sonucunda Aral İthalat firmasında Satış ve Pazarlama alanında sahada yöneticilik yaptım. E-ticaret sektöründe kariyerime devam etmek istemem sebebiyle Start Up bir proje olan Türkiye’nin alanında en büyük mağaza zincirlerinden biri olan Happy Center (Altun Gıda) firmasında E-ticaret kategori yöneticiliği, sosyal medya planlama ve reklam yöneticiliği pozisyonlarında görev aldım. Daha sonra Türkiye’nin en eski ve köklü E-ticaret sitelerinden biri olan Webdenal (Fgg Makine) firmasında E-ticaret kategori yöneticiliği, reklam ve kampanya yöneticiliği ve satınalma pozisyonlarında bulundum. Şu anda da iş hayatıma mobilya sektöründe İstanbullun en geniş ve büyük mağazası olan İrfan Home’da E-ticaret müdürü olarak görev yapmaktayım. Birimime bağlı görevler olan (ofline ve online Satış, Sosyal Medya yönetimi, Sosyal Medya ve adwords reklam yönetimi ve planlaması, mağaza görsel ve tasarım yönetimi, E-ticaret sitesinin yönetimi) gerçekleştirmekteyim.

Benim için bir tutku olan E-ticaret sektöründe dijital dünyada birçok projede görev almak bilgi birikimlerimi aktarmaktan her zaman keyif almaktayım. Her zaman iletişim gücüne inanmış biri olarak bilgi birikimimi insanlara aktarmaktan, hayatımın her anında öğrenmekten ve öğretmekten geri kalmadım. Eğlenceli girişken bir yapıya sahibim gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, yeni insanlar tanımayı ve paylaşımı seven biriyim. Hayattaki en büyük felsefem insan her koşulda her zaman kendini geliştirmeli ve yeni şeyler öğrenmekten vazgeçmemeli. Unutmayalım ki insanın yapamayacağı, istediği zaman başaramayacağı hiçbir şey yok ve nefes aldığımız sürece hayatta pes etmek yok. Her zaman hayallerimiz büyük ve diri olmalı, bu hayatta fark yaratmalıyız.

Uzmanlık Alanlarım

 • A-Z’ye E-ticaret Yönetimi

 • Sosyal Medya Yönetimi 

 • Facebook Ve İnstagram Reklam Yönetimi

 • Adwords Reklam Yönetimi

 • Dijital Pazarlama

 • Marka Yönetimi

 • Görsel ve Tasarım Yönetimi

Deneyim

 • Manager/ E-Commerce / Digital Marketing  - İrfan Home

 • E-Commerce/ Crm Manager/ Category Manager - Happy Center

 • Sales Manager - Aral Game

 • Ve diğerleri...

Eğitim

Anadolu Üniversitesi - İşletme ve Yönetim

İstanbul Aydın Üniversitesi - Halkla İlişkiler

Devamını göster