Close
Mobil Menu Bars

Sertifika

Sertifika Hakkında

Özgeçmişinizde kaç sertifika var? Bu soru, iş bulma süreciyle ilgili son 20 yılın en önemli sorusu. Özgeçmiş hazırlarken doğum tarihinizden üniversitede aldığınız ödüle kadar her şeyi yazarsınız. Yeteneklerinizi, özel becerilerinizi ve diğer alanları doldurursunuz ama sertifikalar alanı boş gözüküyorsa İK departmanı açısından bu hiç hoş olmaz.

Sertifikalar iş bulma sürecinde artık hayati derecede önemli. Çünkü insan kaynakları departmanı sizin sürekli eğitime inandığınızı görmek istiyor. Çünkü kişisel gelişim hiçbir zaman bitmez.

Okulu bitirdikten sonra eğitimlere devam ederek dünyaya adapte olduğunuzu göstermeniz gerekiyor.

sertifika, görsel, eğitim, sertifikalar, öğrenci sertifika, sertifika örnekleri

Bazen yeni bilgiler edinmek, mesleki becerilerimizi geliştirmek bazen de kişisel gelişimimizi tamamlamak için eğitimlere katılırız. Ancak profesyonel yetkinlikler kazanmak için doğrulanmış sertifikalara ihtiyacınız var. Enstitü sertifikanızla başarınız ispatlayın. Size özel sertifika alanı ve paylaşabileceğiniz özel link ile işverenlerle paylaşın. Ayrıca bunu tüm dünya ile paylaşmak için LinkedIn profilinize bile ekleyebilirsiniz.

 

Yalnızca işsizlik dönemlerinde değil, işsizliğin olağan seyirde olduğu dönemlerde de işletmelerin insan kaynakları departmanları işe ve kurum kültürüne en uygun adayı bulmak için çeşitli belgeler istemektedir. Eğitimlerin ve başarı belgelerinin niteliği ve kalitesi çeşitli ölçütlerle değerlendiriliyor olsa da dikkat edilen ilk kriter, eğitim sonunda sınav yapılıp yapılmadığıdır. İstanbul İşletme Enstitüsü eğitim sonunda birçok kriter ve değerlendirme ölçütüyle adayları değerlendirir. Değerlendirme sonunda başarılı olamayan öğrenciyi yeniden eğitime alır ve ikinci değerlendirme için davet eder. Ancak sonuçların doğruluğu ve güvenilirliği için önceden belirlenen standartlara göre yapılması şarttır. İstanbul İşletme Enstitüsü birçok kriter ve yöntem kullanarak değerlendirmelerin güvenilirliğini sağlamaktadır.

 

Bazen yeni bilgiler edinmek, mesleki becerilerimizi geliştirmek bazen de kişisel gelişimimizi tamamlamak için eğitimlere katılırız. Ancak profesyonel yetkinlikler kazanmak için doğrulanmış belgeye ihtiyacınız var. İstanbul İşletme Enstitüsü doğrulanmış belgeler ile işletmelere, okullara ya da kamu kurumlarına başarını ispatlayacak veriler sunabilirsiniz. Ayrıca bunu tüm dünya ile paylaşmak için LinkedIn profilinize bile ekleyebilirsiniz.

Doğrulanmış Sertifika

İstanbul İşletme Enstitüsü programlarında iki tür belge mevcuttur. Belge kodu (dijital belge ) ya da başarı belgesi (resmi belge) alarak kariyer hayatınıza yön verebilirsiniz.

Sertifika Kodu (Ücretsiz)Başarınızı paylaşmanın en kolay yolu

Özgeçmişinize, LinkedIn profilinize ve sosyal paylaşım profilinize ekleyebileceğiniz niteliktedir. Online olarak sorgulanabilir bir belge! Aldığınız belgeyi yalnızca başvuru yaptığınız işverenle değil, aynı zamanda tüm işverenlerle paylaşabilirsiniz. Linkedin gibi sosyal kanallarda ya da kariyer sitelerinde belge numaranızı paylaşabilirsiniz.

Bu kolaylık belgenizin bir örneğini göndermekten daha kolaydır. Ayrıca sahteliği önleyici olduğundan işvereni etkileyecektir. Başvurduğunuz kuruluş belge numaranızı sorgulayarak doğru olup olmadığını öğrenme imkanına sahiptir.

Başarı Sertifikası ( 89₺ ) Resmi Belge

Günümüzde işe girmek için en çok ihtiyaç duyduğumuz şey diploma ve belgelerdir. Başarılı olduğunuz eğitimi bir belgeyle kanıtlayın. Resmi kurumlara, işletmelere ve okullara sunabileceğiniz belgeyi özel soğuk damga ile sipariş edin.

Başarı sertifikası 350 gr kağıt üzerine baskı yapılır. Üzerinde sahteliği önleyici varak, soğuk damga, toz kabartma, gofre gibi uygulamalar mevcuttur.

Başarı belgenizin üzerinde bulunan 12 haneli kod numarasını özgeçmişinize yazabilirsiniz. Potansiyel işvereniniz web sitemize girerek aldığınız eğitimin sorgulamasını yapabilir.

Sertifika almak için yapılması gerekenler

1Size en uygun eğitimi seçin.

Vaktiniz mi az? Eğitim yerinden uzak bir yerde mi yaşıyorsunuz? Eğitime harcayacak büyük bütçeniz mi yok? Sizin için eğitimler aynı zamanda iş bağlantılar bulmak mi? Online eğitim tam size göre. 

2Başarının tek anahtarı çalışmaktır. Sınava iyi hazırlanın.

Enstitü, zor sınav soruları ve katı başarı politikasıyla tanınır. Ücretsiz online eğitime katılıyorsanız ders videolarını ve ders notlarını takip edin. Eğer micro master programına katılacaksanız, eğitmenin altını çizdiği noktaları not alın.

3Başarılı!

Eğer gerekli puanın üzerinde bir not alarak sınavda başarılı olursanız sertifika kodu ücretsiz olarak gönderilecektir. Ya da 89₺ ödeyerek resmi belge alabilirsiniz. Ödemeyi websitemiz üzerinden ya da kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

Kişisel ve mesleki eğitim sürecini farklı bir boyuta taşıyan online öğrenme metodu, öğrenci ile öğretici arasında interaktif bir bağ kurulmasını sağlayan yeni nesil bir eğitim tekniğidir. Resim, video, e-kitap ve sunum gibi materyallerin kullanıldığı uzaktan öğretim tekniği ile daha kısa sürelerde daha etkili ve başarılı sonuçlar alabilmek mümkün olur. Uzaktan eğitimin ardından verilen ve uluslararası geçerliliği bulunan sertifikalar ise emeğinizi başarı ile taçlandırabilmenizi sağlar.

Sertifika Nedir?

Okul, eğitim merkezi, üniversite, enstitü gibi kurum ve kuruluşlar tarafından düzenlenen eğitimler sonunda o eğitime başarı ile katılım sağlayan kişilere verilen bir belgedir. Belge ise kursiyerlerin okul ve sınıf gibi belirli bir fiziki eğitim alanına dahil olma zorunluluğu bulunmadan online eğitim alabilmeleri ve aldıkları eğitimin sonunda diploma ya da belge kazanabilmelerini ifade eder.

Sertifikanın Avantajları

Zamandan ve mekandan bağımsızdır: İş hayatında başarılı olabilmek, yetkinliklerinizi kolayca ön plana çıkarabilmek ve daha rahat iş bulabilmek için oldukça önemli olan eğitimler, zamandan ve mekandan bağımsız eğitim alabilme olanağı sunar. Eğitim kapsamında sağlanan yazılı ve görsel dokümanlar, istenilen an yeniden görüntülenebilir ve esnek çalışma programları kolaylıkla oluşturulabilir. 

Özgürlük sunar: İnternet üzerinden sunulan programlar, sizi belirli bir alana kısıtlamadığı için dünyanın her yerinden özgürce eğitim alabilme olanağına sahip olabilirsiniz.

Gelişiminize katkı sağlar: Programlar kapsamında verilen eğitimler, iş hayatınızda doğrudan ihtiyacınıza yarayacak ve kariyerinize olumlu anlamda katkılar sağlayabilecek bir içeriğe sahiptir.

Hesaplıdır: Derslik, kitap, kalem ve defter gibi fiziki eğitim araçlarına sahip olmadan gerçekleştirilen sertifika programları, çok büyük maliyet avantajları sağlar. Geleneksel eğitim metodunda, bir sınıfta en fazla 40-50 kişi ile eğitim verilebilirken online eğitimlere aynı anda binlerce kursiyer dahil olabilir. Bu durum uzaktan eğitim programlarının çok daha makul ücretlerle veya ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmesine olanak tanır.

Neden Önemlidir?

Belli alanlarda uzmanlaşmak istediğinizi ve bu alanlara yatırım yaptığınızı gösteren en önemli belgelerden biridir. Örneğin; işletme alanında eğitim almış yüz binlerce mezun varken satış ve pazarlama alanında deneyim sahibi olan, deneyimlerini “satış tekniklerinin incelikleri”, “sıcak satış metotları” ya da “pazarlama sürecinde etkili iletişim” gibi eğitimler ile destekleyen ve bunun karşılığında sertifika alan kişi sayısı çok daha azdır. Spesifik alanlarda uzmanlaşan kişiler, iş hayatında kendilerine üst sıralarda daha kolay yer bulabilirler.

Sertifika Hangi Kurslar İçin Geçerlidir?

Kişisel gelişim, işletme, gazetecilik, satış-pazarlama, finans-muhasebe, iletişim, insan kaynakları, yazılım ve bilişim eğitimi gibi oldukça geniş bir yelpazede eğitimleri düzenlenir. Kurslara ya da eğitimlere göre genellikle bir ayrım yapılmaz. Yılın belli dönemlerinde organize edilen kurslar online olarak da rahatlıkla sunulabilir. Eğitimlerin internet üzerinden verilebilir oluşu sertifikalı kurslar için geniş seçenekler sunar. Bu sayede katılımcılar aldıkları kursların neredeyse tamamı için sertifika alabilirler.

Sertifikanın Geçerliliği Var mı?

Uzaktan eğitim veya örgün eğitim sonunda alınan diploma, katılım belgesinin geçerliliği ilgili kurumun vermiş olduğu belgelendirme çeşitlerine göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir eğitim sonunda alınan belgenin geçerli olabilmesi için öncelikle doğrulanabilir olması gerekir. Başarı belgesi üzerinde yer alan soğuk damga, varak, imza, e-imza, gofre ve kabartma gibi özellikler belgenin sahte olmadığını belirten en önemli detaylar arasında yer alır. Belli standartlarda basılan ve üzerinde 12 haneli doğrulama numarası veya belge kodu taşıyan başarı belgeleri ya da diplomalar, İnternet üzerinden kolaylıkla sorgulanabilir ve geçerliliği saniyeler içinde teyit edilebilir. Ayrıca bu yöntem ile uluslararası geçerliliği de rahatlıkla kontrol edilebilir.

Hangi Eğitimlere Katılarak Alınabilir?

Eğitime başlamadan önce kursiyerlerin aklına takılan en önemli sorulardan biridir. Belirli aralıklarla düzenlenen kurslaı için ilgili kurumun resmi web sitesi üzerinden giriş yapabilirsiniz. Eğitimler arasından sizin için en uygun olanı seçerek ilk adımı atabilirsiniz. Eğitim

altında yer alan bilgileri kontrol ederek eğitimin ne kadar süreceği, eğitimin genel içeriği, eğitimin kimler tarafından verileceği ve sınav bilgileri gibi önemli detaylara da kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca hangi eğitimlere katılabileceğinizi de bu bölümden kontrol edebilirsiniz.

Nasıl Sertifika Nasıl Alınır?

Online eğitim almak için ilk olarak İnternet üzerinden eğitim veren ve verdiği eğitimin karşılığında sınav ile belgelendirme sağlayan bir kurumun tercih edilmesi gerekir. Eğitim almak istediğiniz kurum seçildikten sonra ilgi alanınıza giren bir programı belirleyip başvuruda bulunabilirsiniz. Kullanıcı isminizi ve şifrenizi sisteme kaydederek ilerleyebilirsiniz. Sistem üzerinde yer alan hesabınızdaki bilgileri de güncelledikten sonra eğitime başlayabilirsiniz. Eğitimler tamamen İnternet üzerinden sağlandığı için herhangi bir yer ve zaman sıkıntısı çekmeden kendinizi geliştirebilirsiniz. Eğitim adımlarını başarı ile tamamladıktan sonra adınıza düzenlenen BELGEYİdijital ya da basılı olarak talep edebilirsiniz.

Online Sertifika Programları

Kursiyerlerin isteklerine, çağın gereksinimlerine ve farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik çok sayıda eğitim programı düzenlerler. Bilgisayarlı muhasebe, dijital pazarlama, büro yönetimi, muhasebe uygulamaları, dış ticaret, iş hukuku, insan kaynakları ve yabancı dil eğitimleri gibi çok sayıda eğitim programı içinden seçim yapabilmek mümkün olur. Kapsamlı eğitim programlarının yanı sıra blog yazarlığı, sosyal medya uzmanlığı, etkili hitabet ve stresle başa çıkma eğitimleri gibi daha kısa sürelerde alınabilen ve kursiyerlere iş hayatında büyük avantajlar sağlayan mikro eğitimler de mevcuttur.

Kimler Alabilir?

sertifika almak için belirli bir yaş sınırı ya da eğitim koşulu bulunmaz. Okuma yazma bilen, İnterneti aktif olarak kullanan ve alanında kendini yetiştirmek isteyen herkes online eğitim hizmetlerinden yararlanabilir.

Sertifika Örnekleri

Eğitim sonunda alacağınız belgenin hangi özelliklere sahip olacağını ve nerelerde kullanılabileceğini biliyor olmak motivasyonel anlamda büyük öneme sahiptir. İşverenler de işe almayı düşündükleri çalışanlarının eğitimlerine ve eğitimleri sonunda aldıkları belgelere ciddi anlamda değer verir. Bu hususu göz önünde bulunduran birçok eğitim kurumu kursiyerler için basıma hazır diploma örneği yayınlarlar. Bu örnekte diplomanın nasıl göründüğü, belge üzerinde ne tarz bilgilerin yazdığı ve ne tür doğrulama metotlarının kullanıldığı rahatlıkla kontrol edilebilir.

Uzaktan Eğitim Alarak Sertifika Sahibi Olmak

Uzaktan eğitim veya online eğitim, kapsamlı olarak sunulan eğitim programlarından yararlanabilmek için tercih edilebilecek en ideal yollardan biridir. Uzaktan eğitim, özellikle zaman ve mekan sorunu yaşayan ve eğitim için yeterli kaynaklara ulaşamayan kursiyerler için harika bir seçenek olarak öne çıkar. Eğitimler sonunda alacağınız belge ile iş hayatınızda daha etkili olabilir, kariyer adımlarını daha hızlı tırmanabilir ve ilgili olduğunuz bir konuda kendinizi daha iyi bir konuma getirebilirsiniz.

Ücretsiz Online Programlar

Belirli bir plan dahilinde organize edilen ücretsiz online eğitimler, İnternet üzerinden eğitim alabilmek için önemli bir farkındalık oluşturur. Ücret talep edilmeden verilen online eğitimler oldukça geniş bir yelpaze ile sunulur. Online programları sayesinde ilgi alanınıza ve eğitiminize en uygun programa ücretsiz olarak dahil olabilmek ve evinizin konforunda eğitim alabilmek mümkün olur.

Yorumlar(99)
Ortalama Değerlendirme 4,6

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Büşra Demir
Büşra Demir
02 Kasım 2020
5.0

Çoğu eğitimin ücretsiz olması, zaman açısından kolaylık sağlaması, hocaların hepsinin sanki yüz yüze eğitimdeymişiz hissiyatını uyandırarak yaptıkları konu anlatımları bu platformun ne kadar güzel bir imkan sunduğunun en belirgin göstergeleri :) Gönül rahatlığıyla derslere katılıp sertifikalarınızı alın derim.

Irmak Ünal
Irmak Ünal
26 Ekim 2020
5.0

Bir üniversite öğrencisi olarak ileri dönem iş hayatımda çok yardımcı olacağına inanıyorum. Gerçekten çok başarılı bir uygulama herkese tavsiye ediyorum :)

Kaan Onuk
25 Ekim 2020
5.0

Ekrem hoca gerçekten çok başarılı bir eğitmen. Zaman yönetimi, konu hakimiyeti, içtenliği ve samimiyeti çok elzem. Başarılarınızın devamını temenni ederim.

Umit Arslan
14 Eylül 2020
5.0

İnternette ücretsiz Rusça Eğitimi ararken keşfettim sitenizi..gerçekten takdir edilesi bir hizmet veriyorsunuz..üye olur olmaz ilgi alanıma giren 3 eğitimi bitirdim ve sertifikalarını aldım..Rusça (tekrar açılırsa) ve Nöropazarlama eğitimini herkese tavsiye ediyorum..herkese başarılar ve bu hizmette emeği olan herkese teşekkürler....

Emine Öztaş
13 Eylül 2020
5.0

Hem Rusça (A1) hem de Özlem Hoca'dan Almanca (A1-A2) dil kursları aldım ve sınavlarımı da başarıyla geçip sertifika hakkı kazandım. Gerçekten çok güzel ve verimli bir süreçti. Hocalarıma ve enstitüye çok teşekkür ederim.

Asiye Şenay Marangoz
25 Ağustos 2020
5.0

Dün ilk eğitimimi almaya başladım arkadaşım tavsiye etmişti. İnanılmaz başarılı buldum açıkcası ön yargılıydım . Gerçekten kaliteli bir eğitimle karşılaştım teşekkürler .

Nisanur Küçükkılıç
Nisanur Küçükkılıç
24 Ağustos 2020
5.0

Başta çok tereddüt etmiştim. Fakat gerek hocalarımızın ders anlatımı gerekte sınavların kalitesi takdire şayan derecede iyi. Her şey için çok teşekkür ederim. Diğer eğitimlerde görüşmek üzere

Melike Esimek
23 Ağustos 2020
1.0

Merhaba .Konsantrasyon eğitimi Zeynep KÖKDEN harika bir ders anlatımı ve farkındalık sağlamama neden oLdu.Harika bir eğitimdi.ÇOK memnun kaldım.Zeynep Hanım vE İİENSTİTÜ ye sonsuz tesekkürleresekkurler

Ali Koca
13 Temmuz 2020
5.0

ingilizce a1-a2 eğitimi aldım geçtim şuan b1-b2 ye kayıt yaptırdım , katıldığım online İngilizce eğitiminde başarılı olmuş olmaktan dolayı çok mutlu oldum. İİENSTİTÜ ve eğitmenimiz Kübra Kalaycı'ya çok teşekkür ederim.darısı b1-b2 ye c1-c2 ye.

İlhan DURGUN
İlhan DURGUN
06 Temmuz 2020
5.0

Evde yalnız değilim. Teşekkürler.

Sevgi Acabay
05 Temmuz 2020
1.0

Duygusal zekâ eğitimine aldım. Çok memnun kaldım. Eğitimde katkısı bulunan Burcu hocama ve İstanbul işletme Enstütüsü ekibine çok teşekkürler.

Mehmet Altun
07 Haziran 2020
5.0

Python ile İleri Excel Eğitimlerini aldım. Hiç bilmesem de Python'da ilerleyebildim ve bildiğimi sansam da Excel'de bir sürü yeni şey öğrendim. Enstitüye ve Öğreticilere teşekkür ederim.

Muharrem Dirik
18 Mayıs 2020
5.0

Hocanın anlatımı çok güzel hiç İngilizce bilmeme rağmen çok şey öğrendim emeği geçenlere teşekkürler

Cenk Baygut
Cenk Baygut
10 Mayıs 2020
5.0

Kişisel gelişim ve eksik gördüğüm eğitim noktalarını tamamlamak adına bana çok büyük büyük bir katkı sundun İSTANBUL İŞLETME ENSTİTÜSÜ çok teşekkür ederim.

Gözde Bekar
Gözde Bekar
27 Nisan 2020
5.0

Uzun araştırmalar sonucu bir çok online sitelerine kıyasla övgüye değer Eğitimcileri ile daha net ve anlaşılır,Öğrenime açık bir oluşum! Gerçekten insana değer katan her emeğiniz için sonsuz teşekkürler.''İSTANBUL İŞLETME ENSTİTÜSÜ '' ?

Rahime Mayil
Rahime Mayil
12 Nisan 2020
5.0

Gerçekten kendimi geliştirmem açısından mükemmel bir site herşey için teşekkürler İSTANBUL İŞLETME ENSTİTÜSÜ..

Emine Demür
31 Mart 2020
4.0

Çok teşekkür ederim 2.sertifikamı aldım.

özlem şen
11 Mart 2020
4.0

Her şey için teşekkürler. Gerçekten çok eğitici ve başarılı bir kurum. Sertifikalarım elime çok çabuk ulaştı. Hemen yeni eğitimlere kayıt oldum bile. Ders seçme sayısını da 3 e çıkardığınız için teşekkürler :)

Nazan Elmasçılar
Nazan Elmasçılar
09 Mart 2020
5.0

yorumlarda MEB onaylı olsa falan demişler ama MEB onaylı isterseniz kuruma gelip sınava girebiliyorsunuz. enstitü zaten meb onaylı bizzat ofislerine gittim. ruhsat gösterdiler. eğer sertifikayı onaylı alacaksanız bazen açılan sınavlar var ve onlara girmelisiniz. enstitü her zaman açmıyor diye biliyorum. sormakta fayda var. ben aldığım sertifikalardan memnunum. şu an çalıştığım yerin ik müdürü de benim özgeçmişimde sertifikaları görünce buraya kayıt olup eğitim alıyor :)

Hümeyra çolak
Hümeyra çolak
09 Mart 2020
5.0

Ben aldığım sertifika sayrsinde çalışıyorum şu anda. Verilen sertifika her yerde geçerli. Ablam kamuda çalışıyor ve buradan sertifika alıp terfi aldı. iyiki varsınız, teşekkürler.

Günay Yılmaz
Günay Yılmaz
02 Şubat 2020
5.0

Basılı bir sertifika almak güzel .

Erkut Kaba
Erkut Kaba
22 Ocak 2020
4.0

Gerçekten çok başarılı bir kurum bence uzaktan eğitimin en kaliteli yeri.

Leyla Asan
15 Aralık 2019
5.0

Ucretsız egıtımlerle herkese olanak sagladıgınız için tesekkurler ayruca ucretli egıtımler de oldukca uygun. Tekrar tesekkurler

Abdulkerim çelik
08 Aralık 2019
5.0

İyi ki varsınız. Sizin sayenizde zamanımızı daha kaliteli geçiriyoruz. Dersleriniz olağanüstü yararlı. İyi çalışmalar.

Arzu Özalp
02 Aralık 2019
5.0

Merhabalar; Bizlere böylesine güzel ve eğitici imkanlar tanıdığınız için, sizlere çok teşekkür ediyorum.

Burcu Buya
Burcu Buya
02 Aralık 2019
5.0

Geliştici eğitimler mevcut. Ayrıca işim gereği bir kaç sertifa alacağım. Canlı ders olaması artı özellik. Soru sorup yanıt almak güzel. Teşekkür ederim .

Engin Karakuş
Engin Karakuş
24 Kasım 2019
4.0

Bireysel gelişim anlamında olumlu bir platform ..a1 a2 ingilizce ve etkli iletişim kurslarına katıldım canli dersler, ders notlari videolari, sınavları vs.. günde bir iki saat ayırmak yeterli.. tavsiye ederim...

Kevser Yağmur Kıral
04 Kasım 2019
4.0

Bu programı keşfetmek benim için çok iyiydi. Kendimi geliştirmek istediğim alanlarda ders alarak profesyonel olarak bilgi sahibi oldum

Nurgül çanakçi
Nurgül çanakçi
04 Kasım 2019
5.0

işaret dilini cok defa denemistim ama hep yarida kalmisti asuman hocaya tesekkurler gercekten cok verimli ders anlatiyor tekrar ediyor ettiriyor tavsiye ediyorum gercekten cok kaliteli bir uygulama.

Aytaç İşeren
Aytaç İşeren
24 Ekim 2019
5.0

Tek kelimeyle mükemmel

Elif özalan
21 Ekim 2019
5.0

ENSTİTÜDEKİ EĞİTİMLER HEM DİKKAT ÇEKİCİ HEM DE BİZLER İÇİN FAYDASI COK OLACAK BİR BİÇİMDE ÖZENLE SECİLMİŞ.İÇERİKLERİ İYİ EĞİTMENLERLE COK ANLAŞILIR BİR VAZIYETTE SUNULUYOR.ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE.BU SİTEYİ KURANLARA COK TEŞEKKÜR EDERİM.SİZLERDE KATILIN FARKI YAŞAYARAK GÖRÜN.KATILMANIZI İÇTENLİKLE TAVSİYE EDERİM.

Ali Akalın
Ali Akalın
13 Ekim 2019
5.0

Tek kelimeyle harika bir şey gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.insanın kendini yetiştirmek kişisel gelişimine çok şey katan değer yargısı...insanın kendisine verebileceğin en güzel armağan EGİTİM diye düşünüyorum.teşekkürlerimle.

Harun Pehlivan
Harun Pehlivan
12 Ekim 2019
5.0

etkili yetkili deneyim eğitmenlerin verdiği eğimlere katıldım bildiklerim yanında bimediklerimde oldu bildiklerim bu eğitimler sayesinde pekiştirmiş tazelemiş oldum oluyorum

Mert öncül
Mert öncül
26 Ağustos 2019
5.0

İşaret Dili Eğitimi aldım Asuman hocadan. Dersler çok keyifli geçti. IIE ve Asuman hocaya çok teşekkür ederim.

marzieh parvaneh akhteh khaneh
marzieh parvaneh akhteh khaneh
26 Ağustos 2019
5.0

hayatimda aldigim en kaliteli ve verimli uzaktan egtimlerden biriydi. cok tesekkur ediyoru her kese

Buket Elçi
31 Temmuz 2019
5.0

Sertifikalarımı bugün aldım ASUMAN hocaya ve HACER hocaya çok teşekkür ederim dersleri çok eğitici ve keyifliydi :)

Türkan Oral
29 Temmuz 2019
5.0

İngilizce öğrenmek uzun yıllardır arzuladığım , ancak fırsat ve cesaret bulamadığım bir konuydu. İlk defa katıldığım online İngilizce eğitiminde başarılı olmuş olmaktan dolayı çok mutlu oldum. İİENSTİTÜ ve eğitmenimiz Kübra Kalaycı'ya çok teşekkür ederim.

Seda Bostanci
Seda Bostanci
28 Temmuz 2019
5.0

uzun yıllardır eğitimlerinize ara ara katılıyorum aldığım eğitimlerle öğrendiğim bilgiler sayesinde büyük mutluluk yaşıyorum teşekkürler

Haluk Çalışır
16 Temmuz 2019
5.0

Aldığım blog yazarlığı eğitimi sonrası başarılı olmuşum. Sertifika bekliyorum. Online eğitimler çok faydalı. Teşekkür ederim.

Emin Aydoğan
14 Temmuz 2019
2.0

Sertifika ücreti çok pahalı.

Duygu Tüzüner
12 Temmuz 2019
5.0

Yabancı dil eğitim sertifikasının uluslararası geçerliliği var mı ?

Mert Engincan
05 Temmuz 2019
4.0

Uzaktan eğitim derslerinize katıldım ve başarılı oldum. Sertifikama dün sahip oldum. Teşekkürler.

Özlem Saylan
özlem Saylan
01 Temmuz 2019
4.0

İşaret Dili eğitimi aldım Asuman hocadan, gayet verimli ve eğlenceli oldu. İİE'ye teşekkürler, yazıma renk kattı.

Selim Şengül
Selim şengül
01 Temmuz 2019
5.0

Gerçekten samimi bir ortam olmakla birlikte aynı zamanda eğimleriyle göz dolduran kar amacı gütmeyen mükemmel bir kadro.

Meral
01 Temmuz 2019
5.0

Harika bir uygulama. Ücretsiz, güvenilir. İlk defa kullanmama rağmen az önce iki sertifika siparisimi verdim bile. Hocalar harika ders anlatıyor

Büşra Gülsoy
29 Haziran 2019
5.0

Sınavlar internet üzerinden mi oluyor belirli yerlerdemi yapiliyor

Röyanə Mirzəyeva
18 Haziran 2019
5.0

Ben sertifikayi aldim. Azerbaycanda gecerlimi bu perki?

Esra Işeri
17 Haziran 2019
5.0

Harika bir eğitimdi, bana çok şey kattı.

Hüseyin Mutlucan
17 Haziran 2019
5.0

Sizden ücretsiz eğitim aldım ve çok memnun kaldım. İçerik editörlüğü eğitimi dersi çok iyiydi. Başarılı oldum ve bende sertifika sahibiyim. Teşekkürler.

Sümeyye Nur Tunç
Sümeyye Nur Tunç
11 Haziran 2019
5.0

Gerçekten çok güzel bir uygulama emeği geçen herkese teşekkür ederim

Ayşe Sarıkaya
08 Haziran 2019
5.0

öncelikle merhaba ben 6 gün boyunca işaret dili kursu alacağım ve sonunda bir sınava gireceğim acaba kaç puan alırsam sertifika alabiliyorum

Hülya Boz
Hülya Boz
19 Mayıs 2019
5.0

Kendini geliştirmek isteyen insanlar İçin bir deniz burası. Saati uymasa da videoları izleyerek de bilgi edinebilmek ve sınav olarak belge almak işin ciddiyetini gösteriyor önüne gelen alamıyor belgeyi. Teşekkürler ?

Rukiye Çamlı
13 Mayıs 2019
4.0

Devlet kurumlarını bilmiyorum ama özel kurumlarda geçerliliği olan harika bir sertifika. Çalıştığım kurumda 3 kişiyi buradan aldığı sosyal medya sertifikasına bakarak aldılar.

Şahide Kutlu
11 Mayıs 2019
5.0

Meb onaylı sertifikamı aldım. Harikasınız. Enstitü sertifikası alan bir arkadaşım işe yerleşmişti. Şimdi sıra bende.

Erşah Uslu
08 Mayıs 2019
5.0

Çok teşekkür ederim iyiki varsınız ...

Azer Turan Çelik
Azer Turan çelik
07 Mayıs 2019
5.0

Sertifikadaki dili seçebilirmiyiz? en üst resimdeki dil ingilizce ama alttaki resimlereki dil Türkçe

Destek Ekibi

Sipariş aşamasında seçim yapabilirsiniz.

Ayçin Oral
Ayçin Oral
29 Nisan 2019
5.0

harika...

Kübra Ürek
Kübra ürek
29 Nisan 2019
5.0

Çok teşekkür ediyorum. Verimli saatler geçirdim.

Aylin Seren Kadakal
Aylin Seren Kadakal
13 Nisan 2019
4.0

Egitimlerinize cok severek katiliyorum,guzel isler yapiyorsunuz.

Şulenur İçin
şulenur Için
04 Nisan 2019
5.0

Merhaba sertifikayı nerden nasıl alabiliyoruz.

Mehmet Akif Uzgur
Mehmet Akif Uzgur
01 Nisan 2019
5.0

Merhaba diyelim ki eğitimleri online olarak katıldık sınavlar da online olarak mı yapılıyor sınav işleyişi nasıl

Ayşenur Gül
Ayşenur Gül
01 Nisan 2019
3.0

E is ararken cv mizde bir katkisi olmuyor mu bu belgelerin?

Özlem Vatansever
özlem Vatansever
18 Mart 2019
5.0

Harikasınız. Biraz geç keşfettim ama şimdiden 2 sertifika sahibi oldum. Eğitimlerimin devamı gelecek. Çok teşekkürler.

Marwa Kh
16 Mart 2019
5.0

Ben uludağ üniversitesinde öğrenciyim Englizce sertifika getirmeliyim sizden sertifika kabul edilyorlar mı ?ve B1 B2 sertifika almak için zamanı süresi ne?

Setenay Dalkiran
05 Mart 2019
2.0

merhaba sınavlara nasıl giriyoruz online olarak imkanımız var mı ?? iyi çalışmalar

Eda Sözcü
04 Mart 2019
5.0

Sertifikayı adresime nasıl kargo yolu ile alabilirim?

Kadir Sarıtaş
Kadir Sarıtaş
04 Mart 2019
5.0

Teşekkürler. Kendisine değer veren ve geleceğine yön vermek isteyen herkes için çok güzel eğitimleriniz var.. Teşekkürler ediyorum. #eğitimdebaşarı

Dilek Kalkan
Dilek Kalkan
20 Şubat 2019
3.0

Canlı olarak ders alabilmem için ne yapmam gerek

Ümmügülsüm Koca
ümmügülsüm Koca
18 Şubat 2019
3.0

sertrifikayı almak ücretlimi?

Esma çetin
18 Şubat 2019
4.0

geçerlilik süresi varmı varsa ne kadar

Yüsra Arifoglu
06 Şubat 2019
5.0

Eğitim sonrasında sertifikayı belge halinde nasıl alınan lütfen aydınlatır mısınız

öznur Ordu
05 Şubat 2019
2.0

Sertifikalar ücretli mi ücretsiz mi anlayamadım?

Musa Qocazadə
04 Şubat 2019
5.0

perfect

Selim Serin
Selim Serin
04 Şubat 2019
5.0

merhaba verdiğiniz eğitimler gerçekten bilgi anlamındada Harika!! Emeği geçen tüm öğretmenlerin ve idarenin eline ,yüreğine sağlık. Herkese çok teşekkürler..

Güldan Ayan
24 Ocak 2019
5.0

Sertifikalar Meb onayli midir? Bilgi verirseniz sevinirim

Deniz  De Asis
Deniz DE ASIS
23 Ocak 2019
5.0

Yaşam boyu eğitimin önemine inanan bir profesyonelin sürekli kendini geliştirmesini çok önemsiyorum.Uzaktan eğitim yoluyla kendimizi geliştirme noktasında bizlere sağladığı katkılardan dolayı İstanbul İşletme Enstitüsünü ve Eğitmenlerini kutluyorum. Lise döneminde Almanca okuyarak 25 yıl ara verdikten sonra sayenizde yeni bir başlangıç yaptım.Elbette geliştirmeli ve yabancı dili Türkçe düşünmeden kullanabileceğimiz seviye için daha çok öğrenmeli ve pratik yapmalıyız.Eş zamanlı katıldığım Diksiyon dersi yıllardır sunum yapmamıza rağmen fark etmediklerimizi bize gösterdi.Her yaşta, vazgeçmeden istekle ve kendi kendine öğrenme adına katılanlara da başarılar diliyor, eğitimlerde emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Deniz De Asis

Meryem Baş
21 Ocak 2019
4.0

Eğitimlerim başarılı oldu eğitimcilere teşekkür etmek istiyorum. Sertifikalarımı soğuk damgalı almak istiyorum bunun için desteğe ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

Kübra Kılınç
21 Ocak 2019
2.0

eğitimlerim başarılı sonuçlandı. Bordro eğitimi için teşekkürler. Sertifikayı basılı olarak nasıl alabiliyoruz?

Sinem Emire
Sinem Emire
04 Ocak 2019
5.0

Gayet açıklayıcı bir yazı. Bir de şunu sormak isterim ki aynı zamanda ücretsiz olarak paylaştığınız sertifika numarası ile ücretli sertifika olarak 2 belge alabiliyor muyuz?

Tufan Yücel
27 Aralık 2018
5.0

Bütün eğitimleri tamamladım yeni yılda yeni eğitimlerin açılmasını bekliyorum

Irem Toprak
27 Aralık 2018
5.0

Bilgisayar İşletmeciliği Sertifikası hakkında bir çalısma var mı?

Hatice Kutlu
Hatice Kutlu
19 Aralık 2018
4.0

Ders saatleri cok geç veriliyor derslere katılamıyorum bu konuda yardımcıı olunnn

Ulviyye Abbasova
Ulviyye Abbasova
12 Aralık 2018
5.0

Dersler nasıl olacağ. Ben çalışan bayanım.saat kaçda oluyor ders saatlari. Bana uyğun olacağı? Tşk

Ulviyye Abbasova
Ulviyye Abbasova
12 Aralık 2018
5.0

Çox guzel tşk ederim bunu düşünup yaradan kurmlara çox tşkkurler.

Özkan Salman
Özkan SALMAN
11 Aralık 2018
5.0

İyi akşamlar ben sertika almayı kazandım ancak siparişi nasıl yapmam gerekiyor

Selva Kavuncu
Selva Kavuncu
10 Aralık 2018
5.0

Harika bir uygulama.Ders veren hocalarımız çok iyi ve anlayışlı verdikleri eğitimler çok yararlı ve bu işte uzmanlar herkese öneririm.Teşekkürler

Yonca Kunt
Yonca Kunt
09 Aralık 2018
5.0

Kar amacı gütmeden ve koşulsuz vermiş olduğunuz birden fazla eğitim hizmetleri için teşekkürler. Sertifikanın da olması ayrı bir avantaj sağlıyor.

Yasemin Keten
05 Aralık 2018
5.0

sertifikalar ücretli mi?

Fatima Babayeva
Fatima Babayeva
26 Kasım 2018
5.0

Alman dili sertifika sinavinda başarılı oldum.ücretsiz olarak sertifikanı nasıl ala bilirim.(Azerbeycanlıyim)

Mehmet Erbil
26 Kasım 2018
5.0

Çok verimli ve anlatımlar çok kaliteli ve çok basarili emeği geçen tüm eğitimcilere sonsuz teşekkürler...

Melih Soylu
17 Kasım 2018
5.0

Sertifika iş hayatında bizi öne taşıyor. Verdiğiniz destekler için teşekkür ederiz. 

Abdullah ALTUN
13 Kasım 2018
5.0

iienstitü üzerinden nasıl sertifika başvurusunu nasıl yapabilirim?

Abdullah ALTUN
13 Kasım 2018
5.0

merhaba, ben iki programdan başarılı bi şekilde geçtim. Sertifika siparişini nasıl verebilirim. Rica etsem bana yardımcı olur musunuz ?

Selda Aksoy
Selda Aksoy
12 Kasım 2018
5.0

Sertifika mızı nasıl alabiliyoruz

Gülbuta Mustafayeva
02 Kasım 2018
5.0

Yabancı ülkeye( Azərbaycan)'a da sertifika gönderiliyormu ?

Destek Ekibi

Evet yurtdışına gönderimimiz mevcuttur.

Nazlı Ülgen
31 Ekim 2018
4.0

Ben 4 yıl önce iş hukuku eğitimine katıldım  ve sertifika aldım ve bu yıl bilirkişilik başvurusu yapmıştım. Ama kabul etmediler, belgeyi yenileyin dediler. Yardımcı olursanız sevinirim.

Destek Ekibi

Hukuk eğitimlerinde kanun değişirse eğitime yeniden katılmalısınız. Adalet Bakanlığı bilirkişilik başvurularında belgelerin güncel olmasını talep edebilirler.

nülüfer demir
15 Ekim 2018
5.0

Gerçekten süper ötesi çok başarılı eğitmen hocalar eşliğinde ders görmek ayrı bir özgüven veriyor

Selma Güneş
SELMA YURTSEVEN
13 Ekim 2018
5.0

keşke daha fazla ücretsiz eğitim hakkımız olsa. İlk eğitimi alıcam bakalım

Nuran İpkırmaz
09 Ekim 2018
5.0

Instagramda da belirtmiştim ama destek ekibinin talebiyle burada da yazmak istiyorum :) Yorum bölümü devreye alınmış ve ilk yorumu bana ayırdığınız için teşekkür ederim ayrıca :) İstanbul İşletme Enstitüsü sertifika programlarına katıldım ve sayenizde işe alındım. Kamu kurumunda çalışıyordum ve özel sektöre geçiş yaptım. Benim için radikal bir seçim yapanlar için bile oldukça faydalı bir kurumsunuz. Tekrar teşekkürler, iyi ki varsınız.

Destek Ekibi

Biz teşekkür ederiz Nuran hanım, tebrikler ve başarılar :)

Tüm Yorumlar