AnasayfaSertifika

Sertifika

Sertifika, günümüz iş dünyasında oldukça önemli bir hale geldi. Gelecekte de varlığını sürdüreceğini zaten biliyorsunuz. Eğer bir konuda eğitime katılıp sertifika aldıysanız iş başvurularında öne çıkabilir ve iş hayatında yükselebilirsiniz. Öğrencilerimiz arasında bunun binlerce örneğini gördük.

Bu bir yatırımdır ve bu yatırımı yaparken mazeret üretemezsiniz. Özgeçmişinize sertifika eklemeyip iş başvurularınıza yanıt alamadığınızda mazeretiniz kalmaz.

Yapacağınız şey çok basit. Kayıt ol, öğren, belgelendir.

Uluslararası Geçerli (28 ülkede resmi olarak tanınmaktadır)

Dünyanın her yerinde sertifikalarımız geçerlidir. Ancak AB ülkeleri ve Türkiye'de sertifikalarımız resmi ve üst düzey statüdedir. Vize, oturma izni ve diğer başvurularda sertifikalarımızı meslek sertifikası olarak kullanabilirsiniz.

Biz uluslararası bir kurumuz. Almanya, Estonya ve Türkiye'de eğitim operasyon merkezlerimiz var ve yaptığımız yerel anlaşmalarla uluslararası işletmelerde iş bulmanız çok kolay. Katı sınav politikamız ve tartışmasız eğitim kalitemiz sertifikalı öğrencilerimize değer katıyor. Kurumumuzdan aldığınız sertifikalar dünyanın her yerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Türkiye'de özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Dünyanın neresinde olursanız olun yanınızdayız.

Size en uygun eğitimi seçin.

İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden eğitimlerimize katılabilirsiniz. 2 milyon öğrencisi olan bir kurum olarak çok farklı alanlarda eğitim ihtiyacınızın olduğunu biliyoruz. Bu sebeple neredeyse her ay yeni bir eğitim ekliyoruz.

Sınava iyi hazırlanın.

Sertifika alabilmeniz için ders ortalamanızın en az 70 olması gerekiyor. Sınav sorularımız da basit değil. Neden? Çünkü dünyanın her yerinde iş bulabileceğiniz bir sertifikaya sahip olmak için biraz çaba göstermeniz gerekiyor.

Sertifikanı al!

Hangi ülkede olursanız olun sertifikanızı kargo yoluyla ulaştırabiliriz. Gümrük veya teslimat süreleri konusunda endişelenmenize gerek yok. Tüm süreçleri sizin için hallediyoruz. Baskı kalitemiz üniversite diplomasından daha iyidir. Bundan daha iyi olan diğer şey ise; kariyer aralayan bir sertifika alacaksınız.

PDF Sertifika249.90₺Resmi Sertifika549.90₺
Sertifikalı öğrencilerimiz uluslararası işletmelerde çalışıyor.

Sektör profesyonellerinden ders almak ve uluslararası öğrencilerle bir network içerisinde olmak size birçok kapıyı aralayacaktır. Sertifikalarımız hem yüksek standartlarda hem de öğrencilerin küresel iş bulmasına imkan sağlıyor.

Sertifikalı Öğrencilerin Yorumları

Başarı hikayelerini izlemek için Youtube kanalımızı ziyaret edin.
Sarı saçlı bir kadın ve üzerinde lila rengi kazak var. Kameranın yanındaki kişiye sertifika ve eğitim hakkında konuşuyor.
Eğer yurtdışında çalışma hayaliniz varsa İngilizce öğrenin. Ben burada çok kısa sürede İngilizce öğrendim ve sertifikamı aldım.
Zeynep Yılmaz
Dijital Pazarlama Uzmanı
Siyah ceket giyen bir kadın kameraya bakıyor ve yeni edindiği sertifika hakkında röportaj veriyor.
Eğer iş yaşamında ilerlemek istiyorsanız, benim yaptığım gibi buradan tüm sertifikaları alın. İşe yarayacağına emin olun.
Melike Balto
İK Uzmanı
Kıvırcık saçlı bir kadın kahverengi tuğlalı duvarın önünde sertifika hakkında röportaj veriyor.
Sosyal medya kariyerimde büyük katkıları oldu. Sertifikamı aldıktan sonra iş yerimde terfi aldım.
Yaren Duru
Sosyal Medya Uzmanı
Önünde profesyonel bir mikrofon olan bir erkek
Seslendirme işleriyle uğraşan biri olarak diksiyon sertifikası almanızı öneririm. Bu eğitim çok işinize yarayacak.
Mert Tatar
Ses Sanatçısı
İstanbul'da parkta siyah saçlı ve siyah deri ceketli bir kadın fotoğrafçılık eğitiminde aldığı sertifika hakkında konuşuyor.
Fotoğrafçılık eğitimine katılarak harika bir iş yaptığımı anladım. Sertifikamla birçok iş kapısı açıldı. Eğitmen harika önerilerde bulundu.
Emine Eser
Profesyonel Fotoğrafçı

Sertifika Hakkında Sık Sorulan Sorular