Erdem Turan

Satranç Antrenörü - Usta Eğitici

2005 yılında Dumlupınar üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. 14 yıldan beri Satranç Antrenörlüğü yapmaktadır. Birçok okul ve Sivil Toplum Kuruluşunda usta eğitici olarak görev almış ve kariyerine halen Satranç üzerine devam etmektedir. Maddi durumu yetersiz veya dezavantajlı durumda olan çocuklar için Akıl ve Zeka Oyunları Otobüsü sosyal sorumluluk projesi ile köy okullarına, dağ köylerine giderek satranç, resfebe, dama gibi birçok akıl ve zeka oyununu tanıtıp onların hayatında yeni bir ufuk kazandıran projede yer almaktadır.

Evaluations(18)
Average Rating 4,8
Zehra Tekeoğlu
13 Mart 2021
5.0

Hayatımda ilk defa satranç öğrenmek için geldim buraya. Detaylı güzel anlatımıyla Erdem Turan hocama teşekkür ederim.

SEREN GARİP
SEREN GARİP
07 Mart 2021
5.0

İyi bir düzeyde satranç oyuncusuyum fakat bilmediğim bazı kavramlar vardı onları öğrenmek ve daha iyi olmak için kurs aldım, ben de bir çocuk gelişimciyim ve çocuklara nasıl satranç öğretilir eğitimi de almış oldum :) Sayın Erdem TURAN hocama çok teşekkür ederim keyifli bir vakit geçirmeme sebep olduğu için ve verdiği bilgilerden dolayı...

Zühal Gedik
Zühal Gedik
05 Mart 2021
5.0

Çok eğlendim hocam izlerken. Umarım daha birçok kişiye sevdirirsiniz satrancı. Hem keyif aldım hem de öğrendim. Çok teşekkür ediyorum.

Arzu Özipek
27 Aralık 2020
5.0

Değerli Hocam Erdem Turan'dan sistemli ve sakin üslubuyla satranç eğitimi aldım. Satranç hakkında hiç bir şey bilmezken 5 günde artık bilgili ve başlangıç yapacak seviyedeyim. Sırada bol bol pratik yapmak var. Hocam ve Enstitüye katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Hatice Parla
27 Aralık 2020
5.0

Çok keyifliydi Erdem hocaya tesekkür ediyorum yolu hep açık olsun.