Close
Mobil Menu Bars

Erdem Turan

Satranç Antrenörü - Usta Eğitici

2005 yılında Dumlupınar üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. 14 yıldan beri Satranç Antrenörlüğü yapmaktadır. Birçok okul ve Sivil Toplum Kuruluşunda usta eğitici olarak görev almış ve kariyerine halen Satranç üzerine devam etmektedir.

Değerlendirmeler(11)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Zerhan şanlı
22 Haziran 2020
5.0

çok iyi bir eğitimdi.Erdem hocama ve bu imkanı tanıyan İİE'ye teşekkür ederim

Gülçin Haktanır Kayış
04 Haziran 2020
5.0

Müthiş bir eğitimdi. Hocamıza çok teşekkür ederim. Hem bir satranç ustası hem bir eğitimci hem de çocuk gelişimci bir hocanın akademik kadronuzda olmasından dolayı sizlere de çok teşekkürler.

Ayşe şentürk
07 Mayıs 2020
5.0

Çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Satrancı sadece nasıl öğreneceğimiz değil nasıl öğreteceğimiz de anlatıldı. Hocamıza çok teşekkürler :)

Gökçen Gülegül
Gökçen Gülegül
04 Mayıs 2020
5.0

Çok güzel, çok faydalandığım bir ders oldu. Hocamız sabırla tek tek bütün sorularımızı cevapladı. Uzaktan eğitimle bir derse gösterebileceğimiz maksimum katılımı da sağladı. Mutlaka katılın, faydalanın.

Ibrahim Kutlucan
30 Nisan 2020
5.0

Bay satranç Erdem Turan hakkında yazılacak çok şey var hem bir satranç ustası hem bir çocuk gelişimci hem bir eğitimci ve daha niceleri ama herşeyden önce çok iyi bir insan güler yüzlü samimi. eğer erdem hocadan ders alırsanız hem çok şey öğrenirsiniz hemde mutlu olursunuz.

Nalan Başkurt Kalafat
08 Nisan 2020
5.0

Eğlenceli ve öğretici diliyle sıkmadan harika bir eğitim veren Erdem Turan'a teşekkürler...

Sema Kasapoğlu
Sema Kasapoğlu
11 Mayıs 2019
5.0

Erdem Beyin egitimi cok verimliydi benim icin. bilmedigim bir cok hamle ve tabiri eglenerek sikilmadan ogrendim. tesekkurler.

Tuğba özer
19 Mart 2019
5.0

Erdem hoca satrancı gayet açık ve anlaşılır anlatıyor. Biliyordum ama kendimi geliştirme şansı buldum. Teşekkür ediyorum.

Hafize Sevil Polat
Hafize Sevil POLAT
19 Mart 2019
5.0

İyi ki satranç dersini, Erdem Hocam'dan aldım. Ders hakimiyeti, öğretimi çok güzeldi. En kısa sürede sporcu lisansı için Satranç Federasyonuna başvuracağım. Aynı zamanda Satranç Eğitmeni olmak için girişimlerim bulunmaktadır. Erdem Hocam'da bu konuda beni yüreklendirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

özlem Işın çıkırkan
03 Mart 2019
5.0

Erdem hocanın anlatımı çok iyi, kısa zamanda bize satrancı sevdirdi ve öğretti. Artık oğlumla güzelce satranc oynayabileceğim. Çok teşekkür ederim.

Mehtap Kirmizi
07 Şubat 2019
5.0

Erdem hocayı tavsiye ettiler geldim bakalim neler olacak :)

Tüm Yorumlar