Beyaz bir duvarın önünde siyah pamuklu bir gömlek giymiş bir adam duruyor. Yüzünde ciddi bir ifade var ve kollarını kavuşturmuş. Koyu renk saçları alnına dökülmüş ve bakışlarını hafifçe kaçırmış. Soluk bir teni ve ışığı yansıtıyor gibi görünen gözlükleri var. Gömleği hafifçe kırışmış ve ince bedeninin üzerine dökülüyor. Kendinden emin ve kararlı görünüyor.

Erdem Turan

Eğitmen

Sosyolog ve çocuk gelişimciyim. 16 yıldır eğitim sektöründe satranç ve akıl oyunları eğitmeni olarak çocuklar ve yetişkinler için  eğitimler vermekteyim.

2005 yılında Dumlupınar üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. 14 yıldan beri Satranç Antrenörlüğü yapmaktadır. Birçok okul ve Sivil Toplum Kuruluşunda usta eğitici olarak görev almış ve kariyerine halen Satranç üzerine devam etmektedir. Maddi durumu yetersiz veya dezavantajlı durumda olan çocuklar için Akıl ve Zeka Oyunları Otobüsü sosyal sorumluluk projesi ile köy okullarına, dağ köylerine giderek satranç, resfebe, dama gibi birçok akıl ve zeka oyununu tanıtıp onların hayatında yeni bir ufuk kazandıran projede yer almaktadır.

Devamını göster