Fatoş Kocabörek Açıl

  Eğitmen

  1976 Korkuteli/Antalya doğumludur. Akdeniz Üniversitesi'nden 1996 yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2002 yılına kadar mesleğiyle ilgili çalışmalar yapmıştır. İnsan Kaynakları Yönetimi, Eğiticinin Eğitimi gibi birçok sertifika ve eğitim aldı. Birçok konuda eğitim vermeye devam etmektedir. Ayrıca Antalya Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulunda yer almaktadır.

  Atatürk Üniversitesi Sağlık Bölümünden mezun olarak ve Mesul Müdür/İlkyardım Eğitmeni olarak eğitimler vermektedir. İlkyardım eğitimlerini son dört yıldır hemen hemen her hafta aktif olarak vermektedir. Bu alanda eğitim verdiği firmalardan bazıları şunlardır; IC Hotels, Yurtiçi Kargo, Koton, Zara, Onur Air, Sealife Hotels, Papillon Hotels, Olympos Teleferik, Doluca Şarap, Denizbank, İşbankası, Garanti Bankası, Akbank, Ziraat Bankası, Maritim Hotels, Akut Gönüllüleri.

  Değerlendirmeler(5)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Fatma Ertürk
  Fatma Ertürk
  28 Nisan 2021
  5.0

  Fatoş hocam sayesinde kalıcı etkileyici faydalı bir eğitim aldım. Ömrü uzun sağlıklı olsun. Bu eğitimi 7 den 70'e herkesin almasını öneriyorum.

  Nilüfer Al
  12 Şubat 2021
  5.0

  Fotos hocam bir tanedir tatlı diliyle güler yüzlülükle çok keyifli akıcı geçiyor kedinliklikle herkesin alması gereken eğitim emeği geçenlere ovamıza çok teşekkür ederiz

  Tuana Ünal
  07 Şubat 2021
  5.0

  Fatoş hocama çok teşekkür ediyorum. Canlı dersler çok keyifliydi ve akılda kalıcıydı. Baya verimli geçti dersler. Herkesin kesinlikle ilkyardım bilgilendirme eğitimini alması gerektiğini farkettim. Tekrardan elinize emeğinize sağlık hocam.

  Bahar Korkmaz
  Bahar Korkmaz
  29 Aralık 2020
  5.0

  Fatoş öğretmen çok tatlı bir eğitmen ilgili ve ders anlatım şekli çok güzeldi.

  Şefika Kaya
  14 Aralık 2020
  5.0

  İlkyardım Bilgilendirme Eğitimi için, Fatoş hocama çok teşekkür ederim. Güzel enerjisi ve ders aralarında bize soru sorarak dersi akıcı hale getirmiştir. Bu eğitimi herkesin alması gerektiğini düşünüyorum. Doğru sandığımız çok yanlışlarımızın olduğunu fark ettim. Fatoş hocamın bilgisine, emeğine ve gönlüne sağlık.