AnasayfaEğitmenlerFatoş Kocabörek Açıl
Omuz hizasında koyu renk saçlı bir kadın doğrudan kameraya bakıyor ve gülümsüyor. Dostça bir ifadesi var ve gözleri parlak ve uyanık. Yanakları hafifçe pembe ve dudakları hafifçe ayrık. Üzerinde v yakalı beyaz bir tişört ve mavi bir kot pantolon var. Ellerini kalçalarına koymuş, rahat ve kendinden emin bir poz veriyor. Çevresinden memnun ve mutlu görünüyor.

Fatoş Kocabörek Açıl

Eğitmen

1976 Korkuteli/Antalya doğumludur. Akdeniz Üniversitesi'nden 1996 yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2002 yılına kadar mesleğiyle ilgili çalışmalar yapmıştır. İnsan Kaynakları Yönetimi, Eğiticinin Eğitimi gibi birçok sertifika ve eğitim aldı. Birçok konuda eğitim vermeye devam etmektedir. Ayrıca Antalya Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulunda yer almaktadır.

Atatürk Üniversitesi Sağlık Bölümünden mezun olarak ve Mesul Müdür/İlkyardım Eğitmeni olarak eğitimler vermektedir. İlkyardım eğitimlerini son dört yıldır hemen hemen her hafta aktif olarak vermektedir. Bu alanda eğitim verdiği firmalardan bazıları şunlardır; IC Hotels, Yurtiçi Kargo, Koton, Zara, Onur Air, Sealife Hotels, Papillon Hotels, Olympos Teleferik, Doluca Şarap, Denizbank, İşbankası, Garanti Bankası, Akbank, Ziraat Bankası, Maritim Hotels, Akut Gönüllüleri.

Devamını göster