AnasayfaEğitmenlerHüseyin Bıçakçı
Gözlüklü ve dolgun sakallı orta yaşlı bir adam yüzünde ciddi bir ifadeyle öne doğru bakmaktadır. Üzerinde gri, uzun kollu bir gömlek ve siyah kravat var ve açık kahverengi zeminli, beyaz duvarlı bir odada duruyor. Saçları koyu kahverengi ve geriye taranmış, gözleri kahverengimsi yeşil renkte. Gözlükleri kare çerçeveli ve camları hafifçe renklendirilmiş gibi görünüyor. Burnunun şekli ve dudakları gibi yüz hatları görülebiliyor. Sakin ve soğukkanlı görünüyor, uzun ve gururlu duruyor.

Hüseyin Bıçakçı

Eğitmen

Namık Kemal Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hüseyin Bıçakçı, Excel, Excel Programlama, Ekip Yönetimi ve Proje yönetimi eğitimleri vermektedir.

Aynı zamanda Hüseyin Bıçakçı'nın, gelecekteki dijital dünyanın sınırlarını zorlayan ve insanların sanal gerçeklikteki yeni deneyimlerine odaklanan bir vizyonu paylaşmak için kaleme aldığı Metaverse üzerine bir kitabı bulunmaktadır.

İş Deneyimleri

  • Şikayet Yönetimi & Sosyal Medya Takım Lideri Şubat 2013 Halen Çalışıyor

  • Kurumsal İletişim Ekip Sorumlusu Ekim 2012 - Şubat 2013

  • Kurumsal Bir Firmada Bayi Sorumlusu Ocak 2009 - Nisan 2012

Mesleki Nitelikler

Excel, 10 yıldan fazladır iş hayatımın her döneminde sıklıkla ve ileri düzeyde kullandığım bir program. Excel ile ilgili raporlama, sheet gibi farklı konularda eğitimler vermekteyim. Ayrıca dijital pazarlama, e-ticaret, proje yönetimi, dropshipping gibi farklı konularla yıllardır iç içe çalışmakta ve belirli kurumlarda eğitimler hazırlamaktayım.

Devamını göster