Close
Mobil Menu Bars

Dr. Özgür Yılmazkol

Eğitmen

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-tv ve Sinema bölümü mezunu. Aynı üniversitede doktora eğitimini tamamladı. Editörlüğünü yaptığı medya/sinema kitapları ve senaryosunu yazdığı belgesel, kısa film ve dizi senaryoları bulunmaktadır.

Değerlendirmeler(2)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Ecem Nur Eraslan
Ecem Nur Eraslan
25 Mayıs 2020
5.0

Senaryo Yazma Eğitiminde, senaristlik ile ilgili tüm püf noktaları söyleyen, dersi içten ve iyi bir şekilde anlatan Özgür hocaya teşekkürler 🌺Kendimize ve geleceğimize bir şeyler katmak için birbirinden harika ve farklı eğitmenlerin olduğu bu kadroya tekrar teşekkürler. Her ders ayrı bir keyif ve insan kendini gösterebildiği sürece her alanda başarılı olur. Yani demem o ki bu kurumdan alınan belgeler de en iyi meslekler gibi kendinizi gösterebildiğiniz süreçte pırlanta değeri taşır bana kalırsa. Çünkü günümüzde avukat olmuşluk safhasında bile kendini göstermek mühim, yoksa kimse bilmez kişinin ne denli iyi bir avukat olduğunu . Bu kurum gereğinden fazla emeği veriyor , gerisi gelecekte kendimizi göstermeye bakar.

çağla Açar
17 Mayıs 2020
5.0

Öncesinde senaryo eğitimi almis biri olarak katıldım. Bilgilerimi artirmak ve pekistirmek icin. Gayet keyifliydi. Kibar ve duyarli bir egitmen 😊