Dr. Özgür Yılmazkol

  Eğitmen

  Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-tv ve Sinema bölümü mezunu. Aynı üniversitede doktora eğitimini tamamladı. Editörlüğünü yaptığı medya/sinema kitapları ve senaryosunu yazdığı belgesel, kısa film ve dizi senaryoları bulunmaktadır.

  Değerlendirmeler(12)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Banu Karagöz
  24 Ocak 2021
  5.0

  Evet arkadaşlar 5 günlük bir eğitim olmasına rağmen oldukça çok şey öğrendiğim bir deneyim oldu hocamız çok sakin tek tek anlatıp anlaşılmayan bir yer olduğunda geri dönüp sizin için uğraşan bir eğitmen dersleri oldukça xevkli ben hiç sıkılmadan çok severek bitirdim düşünmeden başlayın derim :)

  Nazmiye Karaca
  Nazmiye Karaca
  17 Ocak 2021
  5.0

  Özgür hocamız, harika bir eğitimci dersler bitmesin istiyorsunuz. Konusuna hakim, daima içerikleri güncelleyerek dersi zenginleştirir, öğrencilerini büyük bir zarafetle yüreklendirir.

  Samet Şahin
  15 Ocak 2021
  5.0

  Hocamız gayet çok iyi anlatıyor ve dersleri çok iyi geçiyor eğlenceli zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsun iyi bir eğitimci arıyosanız Özgür hoca kesinlikle

  Nevzat Özkan
  04 Ocak 2021
  5.0

  Türkçesi güzel ve diksiyonu temiz bir hoca. Konusuna hakim ve donanımı yüksek. İşini sevdiği ve zevkle yaptığı verdiği derslerde hemen fark ediliyor.

  Melisa Askan
  02 Ocak 2021
  5.0

  Hocamızın güleryüzü, bilgisini çok iyi aktarması ve her soruya anında açıklayıcı cevap vermesiyle geçen keyifli ve başarılı bir medya okuryazarlığı eğitimi aldım. Başka eğitimlerde görüşmek üzere teşekkürler.