Close
Mobil Menu Bars

Dr. Özgür Yılmazkol

Eğitmen

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-tv ve Sinema bölümü mezunu. Aynı üniversitede doktora eğitimini tamamladı. Editörlüğünü yaptığı medya/sinema kitapları ve senaryosunu yazdığı belgesel, kısa film ve dizi senaryoları bulunmaktadır.

Değerlendirmeler(5)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Aybüke çağlayan
05 Temmuz 2020
5.0

Hocam gayet anlaşılır açık bir dille anlattı dersimizi

Mesude Bozkurt
19 Haziran 2020
5.0

Özgür Hocam, gayet sakin, tane tane anlatımınız ile derslerin nasıl geçtiğini anlamadık. Bir hafta çok çabuk geçti. Başkaca eğitimlerinize de katılabilmek ümidiyle...

İşın Bayraktar
İşın Bayraktar
04 Haziran 2020
5.0

İİenstitüsü birbirinden değerli hocalarıyla güzel bir platform. Ancak bazı hocalar var ki dersleri ayrı bir keyif gerçekten. Özgür bey de onlardan biri. İdealistliğini öğrenciye sesindeki tınıyla bile aktarabilen, son derece verici ve donanımlı bir insan. Kendisinden ne kadar çok şey alıp katabilirseniz kendinize,o kadar şanslısınız. Teşekkür ediyorum,kendisine ve bünyesinde bu tarz hocalar barındırdığı için enstitüye ..

Ecem Nur Eraslan
Ecem Nur Eraslan
25 Mayıs 2020
5.0

Senaryo Yazma Eğitiminde, senaristlik ile ilgili tüm püf noktaları söyleyen, dersi içten ve iyi bir şekilde anlatan Özgür hocaya teşekkürler 🌺Kendimize ve geleceğimize bir şeyler katmak için birbirinden harika ve farklı eğitmenlerin olduğu bu kadroya tekrar teşekkürler. Her ders ayrı bir keyif ve insan kendini gösterebildiği sürece her alanda başarılı olur. Yani demem o ki bu kurumdan alınan belgeler de en iyi meslekler gibi kendinizi gösterebildiğiniz süreçte pırlanta değeri taşır bana kalırsa. Çünkü günümüzde avukat olmuşluk safhasında bile kendini göstermek mühim, yoksa kimse bilmez kişinin ne denli iyi bir avukat olduğunu . Bu kurum gereğinden fazla emeği veriyor , gerisi gelecekte kendimizi göstermeye bakar.

çağla Açar
17 Mayıs 2020
5.0

Öncesinde senaryo eğitimi almis biri olarak katıldım. Bilgilerimi artirmak ve pekistirmek icin. Gayet keyifliydi. Kibar ve duyarli bir egitmen 😊

Tüm Yorumlar