Dr. Mehmet Başcıllar

Öğretim Görevlisi

Öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Lisans düzeyinde çok sayıda ders vermiştir ve vermeyi sürdürmektedir. Yapmış olduğu bir çok araştırma yazılı ve görsel basında geniş yer bulmuştur.

Evaluations(9)
Average Rating 5,0
Serda çolak
08 Şubat 2022
5.0

merhaba hocam, ben kendi uzmanlık alanım olan unlu mamüller sektöründe ders kitabı niteliğinde bir kitap yazmak istiyorum. Bir taslağını da oluşturdum. Bunun için hangi eğitime katılmamı önerirsiniz? Şimdiden teşekkür ederim

Aysun Gökalp
26 Ocak 2022
5.0

Merhaba hocam yeni SPSS Egitimi tarihi ne zaman?

Support team

SPSS Eğitimimiz video eğitim olarak devam etmekte.

Ulaş Yıldırım
Ulaş Yıldırım
30 Mayıs 2021
5.0

24 yaşında bir öğretmen olarak aldığım en keyifli ve en etkili eğitimlerden birisiydi. Öğrenme sürecini çok güzel anlamlandıran, despot sözlük cümlelerinden uzak, keyifli ve düşünmeyi gerektiren eşsiz bir eğitim oldu. Mehmet hocama güler yüzü ve etkili iletişiminden ötürü çok teşekkür ediyorum. Eğitimi kayıtlardan takip edebildim fakat zamanı olan arkadaşlarımıza Mehmet hocamızın canlı yayınları kaçırmamalarını tavsiye ederim. Kıymetli eğitmenimizin diğer derslerinden de muhakkak yararlanılmalı. Çok teşekkürler. :)

Zehra Erdem
01 Mayıs 2021
5.0

Ayırdığınız zamana değen, farkındalık yaratan, interaktif eğitimi tam anlamıyla karşılayan çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Düşünmek, öğrenmek, keşfetmek isteyen herkesin yararlanacağından eminim. Bol gülümsemeli de bir ders demeden edemeyeceğim. :)

Macide ÇOŞKUN
Macide Coşkun
09 Nisan 2021
5.0

Sadece anlatayım da konular bitsin düşüncesi taşımayan, sorgulayan, düşündüren, sohbet havasında çok verimli bir eğitim ve eğitimci.