İstanbul İşletme Enstitüsü yenilikçi bir eğitim modelini herkese açık olarak sunan özel araştırma ve eğitim kurumudur. Değişim teknolojide olduğu kadar iş hayatında da birçok yeniliği karşımıza çıkarmıştır. Değişime ayak uydurmak ve değişimin özünü anlamak için yeni teknolojiyi kullanmak gerekir. Uzaktan eğitim programları ile iş hayatında başarıyı yakalayabilir, değişen tüm kuralları zaman tasarrufu ile öğrenebilirsiniz.

Uzaktan eğitim programları tamamen web üzerinden yapılmakta ve kayıt, eğitim ve sonuç alma gibi tüm süreçleri internet üzerinden yürütebilirsiniz.

Başta insan kaynakları yönetimi olmak üzere, iş hayatında ihtiyaç duyduğunu ve kişisel gelişiminizi tamamlayabileceğiniz tüm eğitimlere ücretsiz uzaktan eğitim sistemiyle katılabilirsiniz.

Online Eğitim; İnternet hattına bağlantısı sağlanmış bir bilgisayar ile önceden kayıt edilmiş dersleri izlemek, ya da canlı olarak verilen dersleri takip etmektir. Sertifikalı Eğitim Programları özellikle son dönemde online eğitim sistemi ile verilmektedir.

İş hayatında profesyonellik iş başarısı için oldukça önemli bir konudur. Mesleki yeterliliği sağladığı gibi terfileri de etkilemektedir. Profesyonelliği arttırıcı bazı yöntemler bulunsa da gerekli konularda eğitim almak hepsinden daha yararlı bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Sözü edilen eğitimler ise yüksek lisans eğitimi düzeyinde olup online eğitim programları sayesinde online kampüslerde profesyonel olarak karşılanabilmektedir.

Online Eğitimler

İş dünyası için önemli olan ve mesleki yetkinliği arttırmak için verilen online eğitimlerde (uzaktan eğitim) aranan özellikler de eğitimin konusu kadar önem taşımaktadır. Çünkü ancak kaliteli eğitim veren kurumların kursiyerleri iş hayatında başarıyı yakalayabilmektedir. Öncelikle uzaktan eğitim kapsamında verilen online eğitimlerin içerik olarak çok yeterli olması, gereksiz bilgilerden uzak ve doğru bilgiye odaklanmış olması fazlasıyla önemlidir. Diğer yandan kaliteli bilgi kaliteli eğitim araçları ile desteklenmeli kursiyerlerin en fazla yararlanacağı duruma getirilmelidir.

Online eğitim (uzaktan eğitim) sertifika programlarından örnekler vermek gerekirse ilk akla gelenler iş dünyasında gerekli olan ve mesleki yetenek kazandıran programlardır. İşte yükselmek ve mevki arttırmak için en çok tercih edilen sertifika programları iş hukuku, kalite yönetimi, insan kaynakları yönetimi, finansal yönetim, insan kaynakları yönetimi, iletişim şeklindedir. Online eğitim kurslarında sertifika programı kapsamında bu konuların iyice kavranması amaçlanmakta ve eğitim sonunda başarılı olunması durumunda da online eğitim sertifika programlarının başarıyla tamamlandığına dair sertifika verilmektedir.

Online eğitim, eğitim almak için şehir değiştirmenize, okul binasına, eğitim kampüsüne gitmenize gerek olmayan, eğitimi ayağınıza getiren bir sistemdir.

Online eğitim yönetimi, tüm hizmetleri online olarak, internet sitesi üzerinden verir. Böylece, eğitim merkezinin yönetimi ile eğitim alan arasındaki ilişki, web sitesi üzerinden yürütülür. Bu da her anlamda hızı sağlarken, gereksiz masrafları ortadan kaldırır.

Uzaktan eğitim yarın yapılacak iyi bir şey değildir! Hemen yapılacak iyi bir şeydir.

TÜM ONLINE EĞİTİMLER