AnasayfaOnline EğitimlerDiksiyon Eğitimi
135 Online
1.545.121 Öğrenci

Diksiyon Eğitimi

Diksiyon dersi daha iyi ve güzel konuşmak isteyenler için hazırlandı. Diksiyonunuzu düzeltmek ve geliştirmek için eğitime kayıt olun ve egzersizlere başlayın. Kurs sonunda ilerlemenize şaşıracaksınız! Binlerce kişi bu eğitime katılarak konuşmasını iyileştirdi!
4.7
(247)

Ses tonunuz ve konuşmanızla insanları etkileyebileceğinizi biliyor muydunuz? Diksiyon Kursu ile kendinizi daha iyi ifade etmeyi, sözcükleri doğru şekilde söylemeyi öğrenirsiniz. Başarılı bir iletişim için etkin bir diksiyon; günlük hayatta da profesyonel hayatta da gerekli. Konuşmanızla hem insanları etkileyin hem de kendinize olan güveninizi tazeleyin!

Diksiyon eğitimi başkalarıyla etkileşim kurarken onları etkilemenizi sağlar. Diksiyon eğitimi alarak konuştuğunuz kişileri etkileyebilir ve size güvenmelerini sağlayabilirsiniz. İnsanlar sesinizden size güvenip güvenmeyeceğini belirlerler. Ses tonunuz karşınızdaki kişiye güven vermede önemli bir rol oynar.

Herkes iyi bir diksiyona sahip olmak ister. Eğer etkili iletişim tekniklerini bilirseniz iyi bir diksiyonla karşınızdaki kişiyi etkilemek mümkün olabilir. Bir iş görüşmesine gittiğinizi düşünün. İşe kabul edilebilmek için kendinizi iyi tanıtmanız gerekir.

Çok güçlü özellikleriniz olabilir. İyi bir eğitim almış olabilirsiniz. Ama bunu güçlü bir diksiyon ve ses tonuyla ifade edemediğinizde akılda kalan tek şey "konuşmayı bilmiyor" olur. Güçlü bir diksiyonunuz varsa konuşma sırasında öne çıkarsınız.

Diksiyon eğitimi ile zengin bir ses tonuna sahip olursunuz ve konuştuğunuz kişiler olumlu tepkiler vermek zorunda kalır.

Bir sunum yaptığınızı düşünün. Günlerce hazırlandınız ve konuya fazlasıyla hakimsiniz. Dinleyenler hazır bir şekilde anlatacaklarınızı merak ediyor. Ama ses tonunu ayarlayamadığınız için vurgulamanız gereken yerler çok zayıf kalıyor. Ve dinleyenler asıl anlatmak istediğiniz şeyi sunumun sonunda size soruyorlar.

Karşınızdaki kişiyi etkilemek için ve onların sizin hakkınızda iyi bir izlenim bırakabilmenizi sağlamak için çok fazla vaktiniz yok. Bu sebeple diksiyon kursuna katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Diksiyon eğitimi nedir?

Diksiyon eğitimi ses tonu ve diğer diksiyon tekniklerini kullanarak karşımızdaki kişiyi etkilemek için hazırlanmıştır. Öğrenciler diksiyon kursuna katılarak sesini nasıl kullanabileceğini öğrenecek ve eğitim sonrasında iletişim kabiliyetlerinde iyileşme sağlayacaktır.

Diksiyon kursu ile kariyer yaşamınızda yapmanız gereken ilk şeyi aradan çıkarmış olacaksınız.

Diksiyon ve etkili konuşma eğitimine kimler katılmalı?

  • Sunum yapanlar,

  • Öğretmenler,

  • Eğitmenler,

  • Konuşmacılar,

  • Yakında iş görüşmesine gidecek olanlar,

  • Sesini iyi kullanmak isteyenler,

  • Etkileme sanatını öğrenmek isteyenler,

  • Bu alana ilgi duyan herkes.

Devamını göster
Diksiyon Kursları ile Konuşma Becerilerinizi Geliştirin!
499855
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları7
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
18/02/2023
Sertifika Sınavı
04/02/2023
Sertifika Sınavı
11/02/2023

Diksiyon dersi alan öğrenciler aşağıdakilere de katıldı.

Etkili konuşabilmede iyi bir diksiyon kadar sözsüz iletişimimiz, yani beden dilimiz de önemli yere sahiptir. Diksiyon eğitiminin yanında Etkili İletişim Teknikleri ve Beden Dili Eğitimi alarak bu alanda daha etkili ve başarılı olabilirsiniz. İletişim alanında profesyonelleşmek, daha iyi bir sosyal çevre ve başarılı bir iş hayatı için bu eğitimlere katılın.