AnasayfaOnline EğitimlerDijital Pazarlama Eğitimi
815 Online
980.236 Öğrenci

Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital pazarlama kursu, reklamcılığın gücüyle işinizi nasıl büyütebileceğinizi öğretir. Şirketiniz için ücretsiz web sitesi oluşturmayı ve Google reklamcılığını öğreneceksiniz. Ayrıca, Facebook Reklamları ve Instagram reklamları gibi sosyal medya reklamcılık tekniklerini keşfedeceksiniz.
4.9
(331)

Pazarlamanın geldiği son nokta olan dijital pazarlama ile işlerinizi büyütün ve rakiplerinizin gerisinde kalmayın! Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi sayesinde siz de dijital dünyada varolarak işlerinizi büyütebilir, kazancınızı artırabilirsiniz. Yaptığı işi daha geniş kitlelere duyurarak iş ağını ve networkünü genişletmek isteyen herkes için son derece gerekli bir eğitimi sizlerle buluşturuyoruz.

Dijital çağ olarak adlandırılan 21.yy’da geleneksel pazarlama kavramı dünyada işinize yarayacak yeni beceri ve yetenekler elde etmeyi amaçlayan dijital pazarlama kavramına çok hızlı şekilde dönüştürmektedir. Dijital pazarlama uzmanı eğitim programında işinizde başarılı olacak yeni yollar ve bu yolların getirdiği öz güvenle kendinize yeni bir dünya aralayacaksınız. Güçlü bir online dijital pazarlama stratejisi oluşturarak tüm dünyanın hızla ilerlediği dijital pazarlamanın heyecanlı yolculuğuna adım atacaksınız.

Online ortamda varlığınızı oluşturarak arama ağı ile tanışacaksınız. Arama reklamlarıyla nasıl fark edileceğinizi ve bulunduğunuz bölgede yaptığınız iş, hizmet, duyuru, girişim her ne olursa olsun insanların dikkatini çekecek ve sizinle iletişim kurmak istediğini göreceksiniz. Böylelikle yeni bir satış, hizmet, duyuru, start-up vb. yolculuğunun başlangıcını yapan kahraman siz olacaksınız.

İster yerelde ister ulusalda projeniz hangi kategori ve sektör olursa olsun kendinizi ifade ederek kitlelere ulaşma fırsatını bulup yönlendirme imkanı kazanacaksınız. İçerik pazarlama, online hizmet, satış gibi her konuda öngörünüzü geliştirerek çevrimiçi stratejinizi belirlemeye başlayacaksınız. Video reklamların gücünden, sosyal medya reklam ağlarına kadar çalışma mantıklarına ve farkındalığa sahip olacaksınız. Gerek kariyer yaşamınızda gerek iş hayatınızda katkı sağlayarak fark katacak yeni değerler öğreneceksiniz.

Dijital pazarlama kursu kimler için?

Dijital pazarlama alanında uzmanlaşmak isteyen herkes bu eğitime mutlaka katılmalı. Bunun yanı sıra ürününü dijital pazara açmak isteyen kişiler de eğitimden fazlasıyla fayda göreceklerdir. Bu eğitim sayesinde dönüşen dünyada dijitalleşmeye ayak uydurabilirsiniz. Bu sayede dijital pazarlama kanallarını daha kolay ve etkin kullanabilirsiniz. Herkesin bildiği gibi sistem hızla değişiyor ve gelişiyor. Dijital pazarlama eğitimi alarak siz de geleceğe hazırlıklı olabilir, geleceğin mesleği olan dijital pazarlamayı öğrenebilirsiniz.

  • Dijital pazarlama uzmanı olmak isteyenler,

  • İşini veya hizmetini büyütmek isteyenler,

  • Bloggerlar, içerik üreticileri, yazarlar, işletme sahipleri, ortakları ve girişimciler

  • Ajansta çalışmak isteyenler,

  • Bir işletmede çalışan kurumsal iletişim / üretici / pazarlama / e-ticaret / ajans hizmetleri / medya ve her sektörden müşteriye ihtiyaç duyan herkes

  • Bu alana ilgi duyanlar.

Devamını göster
Dijital Pazarlama Eğitimi
259775
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları7
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
11/03/2023
Sertifika Sınavı
18/03/2023
Sertifika Sınavı
11/03/2023

Dijital pazarlama alanındaki diğer kurslar

Dijital pazarlama alanında çalışmak istiyorsanız her konuda biraz bilgi sahibi olmanız gerekir.Teknoloji sürekli değişiyor ve bugün işe yarayan pazarlama tekniği yarın demode olabilir. Bu nedenle en son trendleri takip etmeniz ve yeni beceriler öğrenmeniz gerekir.Aşağıdaki kurslar tam da bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Sosyal medya pazarlaması, arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi konuları ve daha fazlasını öğrenin.
Sosyal medya becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimimize göz atın. Bu kapsamlı eğitim, kitlenizin ilgisini çeken içerikler oluşturmaktan stratejinizi yönlendirmek için verileri Insights'ta kullanmaya kadar sosyal medyada ustalaşmak için bilmeniz gereken her şeyi öğretecek. Bu eğitimin sonunda bir sosyal medya uzmanı olacaksınız!
EğitmenSedat Ateş
775259
Web sitenizin trafiğini ve arama motorlarındaki görünürlüğünü artırmak için SEO konusunda uzmanlaşın. SEO kursumuz temel bilgilerden ileri düzey tekniklere kadar her şeyi kapsamaktadır, sitenizi nasıl optimize edeceğinizi öğreneceksiniz.
4.9
(28)

SEO Eğitimi

11 Konu5 Saat
Yemliha TokerYemliha Toker
550209
Ads (Adwords) Eğitimi
4.7
(26)

Ads (Adwords) Eğitimi

27 Konu5 Saat
Oğuzhan yılmazOğuzhan Yılmaz
875209
İçerik yazarlığı, içerik editörlüğü kursu. Sertaç dalgalıdere
5
(1377)

İçerik Editörlüğü

10 Konu5 Saat