Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 13 Nisan
İngilizce Eğitimi (B1-B2)
20 ₺
Canlı Ders


Türkçe
4,9
159 Değerlendirme

İngilizce Eğitimi (B1-B2) - Uzaktan Eğitim

Temel düzeyde bilgi birikiminizin olduğu İngilizce eğitiminizi neden bir adım daha ileriye taşımayasınız ki? Üstelik online eğitimler sayesinde istediğiniz zaman ve mekandan derslere erişmeniz bu kadar kolayken… İngilizce Eğitimi (B1-B2) düzeyi ile dil seviyenizi yükseltecek, üst düzeye biraz daha yaklaşmış olacaksınız.

İş dünyası ve sosyal yaşantımızda artık hepimizin vazgeçilmezi olan İngilizce’yi, online eğitim fırsatıyla zaman, mekan gibi kısıtlamalar olmadan dilediğimiz şekilde öğrenmek mümkün. Ne tür bir iş yaparsak yapalım, kariyerimizin hangi seviyesinde olursak olalım İngilizce konusunda eksiklik hissedebiliriz. Dinlediğimiz müzikten tutun da yurt dışında gezmeye kadar İngilizce eğitimin bize sağlayacağı özgüven ve katkılarla sosyal hayatımız da farklılaşacak. Online eğitimlerimizle derslere katılan öğrencilerimizi kendilerini rahatlıkla İngilizce ifade edebilecekleri bir düzeye getirmeyi amaçlıyoruz. Haydi şu kafanızda büyüttüğünüz kadar zor olmayan işi birlikte bitirelim ister misiniz? Dilediğiniz yer ve zaman diliminde derslere katılarak İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarmaya ne dersiniz?

İngilizce Eğitiminin Amacı

Çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri olan İngilizceyi öğrenmek için herbirimizin çeşitli sebepleri vardır. Kimileri kariyerini daha değerli kılmak, kimileri ise arkadaş çevresini genişletmek veya yurt dışında sorunsuz iletişim kurmak için ingilizce öğrenmeye ihtiyaç duyar. Her ne sebeple ingilizce öğrenmek istesek de iş veya eğitim hayatındaki yoğun tempodan dolayı zaman bulamayabiliriz. İngilizce uzaktan eğitim programımızla istediğiniz yerde istediğiniz zamanda dersleri takip edebilir, çalışmanızı esnek bir şekilde sürdürebilirsiniz. Arzumuz bu eğitimi alan öğrencilerin ingilizcede temel olarak kendilerini ifade edebilecekleri seviyeye ulaşmalarını sağlamaktır. Eğitimimizde sağlam ve eksiksiz bir temel oluşturarak öğrencilerimizin ingilizceye artık yabancı kalmamasını amaçlıyoruz.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 • Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon.
 • Aktif bir internet bağlantısı.

İngilizce uzaktan eğitimine kimler katılmalıdır?

 • Ev rahatlığıyla, esnek eğitim saatleriyle ingilizce öğrenmeyi tercih edenler,
 • Temel ingilizce bilgisini kanıtlamak isteyenler,
 • İngilizceye ilgi duyanlar.

Neler öğreneceksiniz?

İngilizce eğitim içeriğimizin temelinde dil bilgisi ve sözcük bilgisi olacaktır. İngilizce dil bilgisi derslerimizde kısa sürede pekçok önemli konuyu içeren eğitim verilecektir. Derslerimizde geniş, şimdiki, geçmiş ve gelecek zaman konularını detaylı öğrenip örneklendireceğiz. Bunlara ek olarak sözcük çalışması yaparak günlük hayatta kullanılan temel kalıpları inceleyeceğiz. İçeriğimizle ilgili bu eğitime katılan her öğrencinin dikkatini çekmemiz gereken nokta şudur: Eğitim içeriğimiz çeşitli temel konulardan oluştuğundan kısıtlı süre içinde pekçok konuya hakim olmak için bireysel çalışma çok önemlidir. Eğitim içeriği yol gösterici ve açıklayıcı özellikler taşır ancak kişilere özel olarak konular üzerinde gereğinden fazla zaman harcanması mümkün değildir.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Present Perfect Tense
 • Past Perfect Tense
 • Countable / Uncountable Nouns
 • Conjuctions
 • Passive Voice
 • Prepositions
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Kübra Kalaycı
Özgeçmiş

Atılım Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunudur. Enstitü İngilizce derslerini tasarlamakta ve eğitmenliğini yapmaktadır. İngilizceye ek olarak Fransızca da bilmektedir.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
Sertifika
Yorumlar(159)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Ders Eğitmeni
Şeymanur BAŞLIK
29 Mart 2020
5.0

Yıllardır hepimizin korkulu rüyası olan İngilizce'yi öğrenmek istiyorsanız eğitime katılmanızı şiddetle tavsiye ederim. Kübra hocanın anlatış tarzı, örneklemeleri ve takıldığınız yerde daha açıklayıcı olması ile konular akılda kalıcı oluyor. Her şey için teşekkür ederim.

Ders Eğitmeni
Yaşar Sunday Birkan
29 Mart 2020
5.0

Seviyenize uygun olarak A1-A2 ile Kübra Kalaycı'nın derslerine girerek İngilizce seviyenize rahatlıkla eğlenceli ve bilgilendirici derslerle artırmak istiyorsanız çok beklemeden kayıt olun. Kendi adıma söyleyecek olursam, başka bir dil öğrenmek için uzun bir zamandır İngilizce'yi neredeyse unutma seviyesine gelmişken Kübra Kalaycı ile birlikte zihnimin köşesinde, İspanyolca'nın ardında gizli kalan İngilizcemi yeniden kazandım. Sadece eski seviyesine dönmek ya da unutulanı hatırlamak için değil; başlangıç seviyesi olarak en aşağı kademeden İngilizce öğrenmeye başlamak isteyenler için de muazzam bir eğitim olduğunu söyleyebilirim. Tavsiye ediyor, alacağınız derslerde eğleneceğinizi ve öğreneceğinizi taahhüt ediyorum. Herkese kolay gelsin.

Fulya Can
29 Mart 2020
5.0

gerçekten çok güzel bir kurstu hocamız çok akıcı güzel noktalara değinerek anlattı sadece sertifika sınavı bana çok kolay geldi ki seviyem gerçekten o kadar iyi değil

özgür Karka
27 Mart 2020
5.0

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile kayıt olduğum İngilizce b1-b2 seviyesi eğitiminden oldukça memnun kaldım. Bu memnuniyetim Kübra Hoca'mızın gerek ders anlatımı gerekse de son derece sempatikliğine yorabiliriz. Verimli bir beş gün geçirdim teşekkür ederim.

Damla Onar
27 Mart 2020
5.0

hep ertelemiştim ingilizce öğrenmeyi. Ders videoları izlerken sıkılıyordum ama burası ve Kübra hoca sayesinde gayet güzel şeyler öğrendim ve çok verimli geçti benim için. Kübra hocanın ders ve bizler üzerindeki hakimiyeti, akıcı ders anlatışı ve tatlılığı sayesinde 1 saatlik ders 10 dk gibi geldi hep. gayet eğlenceli ve verimli, herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Kübra hocam :) <3 C seviyesinde görüşmek üzere :)

Ders Eğitmeni
Alper Ulucak
27 Mart 2020
5.0

Dil öğrenmenin temel prensiplerini açıklayıcı bir şekilde anlatıyor. Gerek eğitmenin enerjisi gerek öğrencinin isteği tam anlamıyla çok faydalı bir kurs olacak herkese tavsiye ederim

özlem Türkyılmaz
17 Şubat 2020
5.0

Benim için dil öğrenmenin temel prensipleri anlaşılır,akıcı ve konuyu tamamen zihinde oturtmaktır.Kübra hocanın ders anlatımı konulara hakim olmamı sağladı ve anlaşılır kıldı. Memnun kaldım.Kendisine burdan teşekkür ediyorum.

Ders Eğitmeni
Burak Erçel
15 Şubat 2020
5.0

Açıkçası hazırlık bölümü okumuş biriyim ama bu kuru bir de buradan dinlemek gayet hızlı ve güzel bir şekilde hatırlamak ayrı bir deneyim. Öğrenmek yada öğrendiklerinizi hatırlamak için gayet güzel bir eğitim.

Deniznaz Ertekin
02 Şubat 2020
5.0

Verimli bir eğitim oldu, hocama teşekkür ediyorum

Ders Eğitmeni
Isa Adsiz
31 Ocak 2020
5.0

hocamız çok iyi anlatımıyla çok iyi :)

Esma Sin
13 Ocak 2020
5.0

Kübra Hocamızın eğlenceli ve akıcı şekilde anlatımıyla dersi çok rahat anlayabiliyorsunuz. Kesinlikle katılmanızı tavsiye ederim.

Ders Eğitmeni
Banu Kır Sekban
11 Ocak 2020
5.0

Anlaşılır, akıcı ve konuya sadık bir eğitimdi. Kübra hanım konusuna hakim, sıkıcı olmadan pratik bilgiler ile eğitim verdi. Çok teşekkür ederim.

Zeliha Akman
22 Aralık 2019
5.0

Merhaba hocam, ilk defa keyifli vakit geçirerek ingilizce öğrendim. Emeğinize sağlık,her sey için tesekkür ederim. Bir sonraki eğitimde görüşmek dileğiyle iyi çalışmalar:)

Ders Eğitmeni
İrem Aytaç
15 Aralık 2019
4.0

kısıtlı bir sürede anlatabileceği kadar anlattı hocamız. en önemlisi dersten kopartmıyor akıcı bir eğitim

Furkan Selim Şengül
06 Aralık 2019
5.0

Çok eğlenceli bir eğitimci ve güzel anlatımıyla dersi hiç zorlanmadan çok rahat bir şekilde anlıyorum. Her şey için teşekkürler hocam. Ağzınıza, elinize, kolunuza sağlık.

şehnaz Ekizalp
11 Kasım 2019
5.0

Kübra hocamız eğlenceli ve dersi güzel anlatıyor. Bence herkes değerlendirmeli bir sonraki eğitim haftasında c1 e kayıt olacağım. Enstitüye bize böyle imkan verdiği çok teşekkür ederim tabi Kübra hocaya da çok teşekkürler emeği çok🤩

Ilke Gizem Cevher
18 Ekim 2019
5.0

Öncelikle İİE'ye teşekkür ediyorum Kübra Hocayı tanımama vesile olduğu için. Tekrar amaçlı aldığım B1-B2 eğitiminden sadece bildiklerimi tekrar etmekle kalmadım, önceden dikkat etmemiş olduğum önemli noktaları da fark ettim. Dersler eğlenceli geçiyor ve hocamız herkesle ilgileniyor. İngilizceyi zor diye anlatmıyor tam tersine nasıl eğlenceli, verimli anlatabilirim diye hareket ediyor bu çok önemli bir şey benim... Yıllardır "Ya yapamazsam" diye başlamaktan çekindiğim C seviyene de kayıt yaptırdım, haftaya başlıyorum. Biliyorum ki Kübra Hoca yine harika bir şekilde dersleri anlatacak ve öğrencileri olan bizler eğlenerek ve tam verim alarak öğreneceğiz :)) Çok teşekkürler Kübra Hocammm.... :) <3

Ercan Okur
08 Ekim 2019
5.0

İİE önce teşekkür ediyorum.İngilizce eğitimi ( B1-B2 ), tüm çabalarınızla kolayca ve hızlı bir şekilde hayatlarınızı değiştirmenizi, ulaşılabilir çıkarlarınızı ve isteklerinizi bütünüyle kendinizi vererek ilişkilendirmenizi, zengin başarılarınızı farklı sıçramalarla kanıtlamanızı, yeni yeni fikirler ve güçlerle büyülü ruhları tanımanızı, işaretli gülüşlerinizle kilit davranışlarınızı sergilemenizi, etkili kararlarınızla dokunaklı keyifler vermenizi, içtenlikle sıcak ışıklar hissettirerek sonuçlarınızı kaldırmanızı, açıcı hallerinizi geliştirerek adım adım inanılmaz güzel şeyleri inşa etmenizi, derin ilişkiler oluşturarak başarılı dolaşımları kucaklamanızı, seslerle konuşarak efsanevi izlerle yollarınızı değiştirmenizi, kendi kendinize özgü teknikler geliştirerek özellikleri yapılandırmanızı, belirli şekilleri içleştirerek gelişimlerinizle gurur duymanızı, eğilimlerinizi görselleştirerek başlangıçlara imzalar atmanızı, dolgun esintilerinizle amaçlarınıza ulaşmanızı, öz izlenimlerinizle alanlarınızı doldurarak aydınlıkları vurmanızı, farklı durumlar için çözümleri farklılaştırmanızı ve daha birçok hareketlerle kalp atışları ve kan dolaşımları etkilenerek dürtüler düşüncelere dönüşecek, özgür isteklerle akıllar çalışacak ve hedeflere doğru süreçli hareketleri geliştireceksiniz.Eğitmenimiz Kübra Kalaycı, gruplara açık gerçeklerle özel tatlar kazandıran, ayakların altındaki zeminlerin ne olduğunu belirten, iç kimlikleri güçlendirerek sonuçların akışını netleştiren, şekilli deneyimleri deneyimlemek için fırsatlar sunan, berrak göz hareketlerini kaydeden, öz farkındalıkları ortaya çıkaran birisi.Herkesin İİE eğitimlerine katılarak canlı düşüncelere sıkı sıkıya sarılmalarını diliyorum.

Pıanr Baytop
06 Ekim 2019
5.0

Kübra hocamıza çok teşekkür ederim.:))

İrem Özvatan
09 Eylül 2019
5.0

Çok eğlenceli bir ders geçirdim.Hocamız her şeyi detaylıca anlatıp sorularımıza hemen cevap veriyor.Anlamadığım her şeyi anladım çok teşekkür ederim. :)

Berrin Paglini
24 Ağustos 2019
5.0

Böyle bi fırsat verdiğiniz için teşekkür ederim.Saat kaçta başlayıp bitiyor egitimler

Ders Eğitmeni
Barış Şenol
23 Ağustos 2019
5.0

kübra hocamız çok sıcak kanlı .içinizde bir şüpe olmasın .b1-b2 seviyesinde olmama rağmen yeni bilgiler öğrendim.eğlenceliydi hocamız bize gerçek bir sınıf deneyimi yaşatıyor resmen ... teşekkürler kübra hocam:D

Ders Eğitmeni
Duygu Polat
06 Ağustos 2019
5.0

Benim için çok verimli bir eğitimdi, keşke daha önce keşfetmiş olsaydım.

Muhammed Emin Çınar
06 Ağustos 2019
5.0

Dersler son derece kaliteli ve sınav soruları mükemmel seviyede idi. Teşekkür ler

Ders Eğitmeni
Ferda Alparslan
29 Temmuz 2019
5.0

Harika bir eğitim tüm enstitü eğitmenlerine emekleri için teşekkür ederim.

Zeliha Zeynep Denktaş
01 Temmuz 2019
5.0

Bu eğitimi daha önce keşfedebilmiş olmayı dilerdim :) İngilizcemi geliştirme konusunda yol gösterici, keyifli, faydalı bir eğitimdi. Her şey için teşekkür ederim. C seviyesinde görüşmek üzere...

Melis Tekin
30 Haziran 2019
4.0

Ders sonun da ücret ödüyor muyuz

Figen Doğan
24 Haziran 2019
5.0

Sadece ders tekrarlarını izleyebildim, sınava giremedim. Dersler kısa , net ... oldukça basit ve anlaşılır veriliyor. Bence çok iyi gereksiz ayrıntı yok. Sadece ders verilirken ders içeriğine ilişkin olmayan sorular biraz zaman kaybı. .. Kübra hanımın anlatımı çok canlı ve sıcak. tşk.ler.

Deniz Kayabaşı Kalafat
14 Haziran 2019
5.0

ben a ve b iki kuru da aldım şimdi c ye de kayıt oldum dersler çok akıcı hiç sıkılmıyorsunuz kübra hoca çok net ve güzel anlatıyor. verim aldığımı düşünüyorum ve tavsiye ediyorum.

şeyma Sorar
26 Mayıs 2019
5.0

Bu kadar kısa zamanda etkili ve de en iyi öğretecek şekilde anlatım tarzı ve de üslubu var. Tavsiye ederim :)

Ders Eğitmeni
goncagul çiftçi
24 Mayıs 2019
5.0

bu siteden toplam 14 sertifika sahibi oldum ama hangisi en verimli geçti derseniz kuşkusuz Kübra Hocanın ingilizce dersiydi. Anlatım becerisi oldukça yüksek bir hoca. Hem türkçeye hem ingilizceye hakim olduğu için anlatmak istediğini rahatlıkça anlayabiliyorsunuz. Zamanında böyle ingilizce hocalarımız olsaydı 8 yıl boyunca ingilizce gördükten sonra ileri derecede bir ingilizce seviyeye sahip olabilirdik.. Bu sitenin Kübra hocayı asla kaybetmemesi lazım çunku daha oncekı ıngılızce derslerıne de katıldım ama hıc bırı kubra hoca kadar olamaz. Herkes hakettiği değeri almalı.

Ders Eğitmeni
Metehan Akyol
11 Mayıs 2019
5.0

Oldukça verimli ve etkili bir dersti. Kübra Hoca işini seven ve dersini sevdiren bir hoca. Dersleri takip eden, ödevleri ve deneme sınavlarını yapan herkes başarılı olabilir.

Ders Eğitmeni
Mustafa Karaarslan
10 Mayıs 2019
5.0

Udemy'den sonra ilk defa böyle bir platforma katılıyorum..Canlı ders olayı ve sertifikanın daha profesyonelce oluşturulmuş olması kesinlikle artı yanları diyebilirim..derslerin akışını ve Kübra Hocanın ders anlatışını beğendim.. Emeği geçenlere ve Kübra Hoca'ya teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum..

Ders Eğitmeni
Oğuz Karakaşlı
02 Mayıs 2019
5.0

Şimdi ücretli eğitim iyidir , ücretsiz eğitim kötüdür anlayışı var ki bu bir yanılgıdır bana göre çünkü; bu eğitim cidden bana nerede eksik olduğumu nelere çalışmam gerektiğimi resmen yüzüme vurdu. Ayrıca, dersler de hiç sıkıcı geçmiyor ben Udemy'de en popüler İngilizce kursunu almıştım o da tabi ki çok yararlı oldu fakat bunun kadar değil.

Ders Eğitmeni
Eda Kızılkaya
17 Nisan 2019
5.0

A1-A2 eğitimini aldıktan sonra, B1-B2 programına da istekli bir şekilde katıldım ve başarılı oldum. Kübra hoca ders konularına gerçekten güzel değiniyor ve akılda kalıyor. Ben canlı olarak derslere katılamadım ancak düzenli olarak kaydedilen dersleri izledim, Bu zamana kadar mantığını anlayamadığım ve kuramadığım tenseleri öğrenmiş oldum. Ezberlemedim gerçekten öğrendim. Bu zamana kadar bize dayatılan hep ezberdi çünkü. Neticede de başarılı oldum. Derslere katılmış olsaydım proaktif soru-cevaplara katılabilirdim. Herkesin sorduğuna yanıt veriyor. Ders ile ilgili ilgisiz :) Bence katılmanızda fayda var. Katkılarınız için teşekkür ederim.

Nihat Dalmış
17 Nisan 2019
5.0

Ders bu süre ve bu kadar kişi için yeterli içerik ve zorlukta. Belki süre biraz daha uzatılarak kelime içeriği arttırılabilir.

Eylül Boyraz
15 Nisan 2019
5.0

Kübra hocamdan aldığım ilk eğitimdi. Gerek yaklaşımı gerek ilgisi gerek derse hakimiyetiyle servet ödediğimiz kursların yapamadığını yapıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum hocama da başarılar diliyorum :)

Ders Eğitmeni
Yunus Bozkurt
15 Nisan 2019
5.0

Kübra hocamın emeğine sağlık, ders anlatımı ve ilgisine ciddi anlamda teşekkür ederim.

Ders Eğitmeni
Nurcann Akarsu
15 Nisan 2019
5.0

Dersin anlaşılabilirliği ve akışı çok güzel ilerliyor. Bu da keyifli bir şekilde İngilizce öğrenmemizi sağlıyor. Teşekkürler Kübra Kalaycı

Ebru Karadağ
14 Nisan 2019
5.0

Çok ilgili ve samimi bir öğretmen olduğu teşekkürler ederiz :) Verim alır almaz C1 C2 yi dört gözle beklemeye başladım .. sonraki derste hocamızla görüşmek üzere ^^

Neslihan Bulut
11 Nisan 2019
5.0

Kübra hoca ile ders bağımlılık yapıyor , onun ders anlatımı çok güzel ve etkili Teşekkürler my teacher

Meltem Yücel
08 Nisan 2019
4.0

İyi bir hoca

Ders Eğitmeni
DERYA YAMANLI
04 Nisan 2019
5.0

Kübra hocamın enerjisi çok güzeldi, anlatımı da bir o kadar güzel olunca gayet keyifli geçti dersler. Başarılarının devamını dilerim. C1-C2 de görüşeceğiz inşallah ☺️

Ders Eğitmeni
Dilara Şahin
03 Nisan 2019
5.0

dersten aşırı keyif aldım aldığım keyiften dolayı zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile ve hocanın aşırı güzel anlatıyor oluşu ve sorduğumuz bütün sorulara yanıt veriyor oluşu da çok hoşuma gitti herkesin almasını tavsiye ederim :)

Ders Eğitmeni
özge Kara
03 Nisan 2019
5.0

Hocam Emeğinize sağlık :) Çok güzel anlattınız :)

Ders Eğitmeni
ülkü Gülmez
03 Nisan 2019
5.0

Kübra hocamın anlatımı aynen sınıf ortamında ders yapılıyormuş gibiydi. Harika performans ve ders işleyiş... Herşey için teşekkürler...

Yakup çatak
02 Nisan 2019
5.0

Turizm seyahat acentası işletiyorum Eğitimi çok yararlı buldum, Hocamız çok eğlenceli ve öğretici bir anlatımla dersleri anlattı. Herkese tavsiye ederim.

Ders Eğitmeni
Yasemin Güler Satılmaz
02 Nisan 2019
5.0

Kübra hocam B1-B2 seviyesi baya ağır konular olduğu halde siz çok güzel anlatıp bize aktardınız... 76 puan iyi evet ama bu puanımı yükseltmek için gayret edicem. Çok çok teşekkür ederim size ve tüm İİENSTİTÜ ekibine 🙂🌷🌷🌷 saygılar sevgiler 💕🙂🌷🌷

Murat üstün
01 Nisan 2019
5.0

Dersler çok akiçiıcı ve anlaşılır işlendir, herşey için teşekkürler.

Muhammed Osman Solak
01 Nisan 2019
5.0

İyi bir deneyimdi. Kısa zamanda yararlı kalıplar öğrendim

Ders Eğitmeni
Yılmaz Sadik
01 Nisan 2019
5.0

Hocam emehinize sağlık anlatımlarınız ve katkılarınız paha biçilemez çok teşekkürler

Sadiye Maden
01 Nisan 2019
5.0

Gerçekten güzel hazırlanmış ,akıcı eğitimler... Ben çok faydalandim . Kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Tekstil Teknolojisi öğretmeni

şeyma Yıldırım
01 Nisan 2019
5.0

Çok eğlenceli ve öğretici bir dersti :)

Ders Eğitmeni
ömer Zeki çorbacıoğlu
01 Nisan 2019
5.0

A1-A2 Derslerini çogunlukla takip etmeye çalıştım. Aynı takibi B1-B2 de yapamadım fakat C kursunda tam olarak takip etmeye çalışacağım. Takip ettiğim dönemlerde gayet samimi ve ilgiliydi. Bana kattıkları için teşekkür ederim.

Ders Eğitmeni
Deniz Ispir
01 Nisan 2019
5.0

Böyle bir imkani oluşturup bizlere ulastirdiginiz icin öncelikle Istanbul isletme Enstitusune tesekkur ediyorum. Kübra hocaya gelirsek pozitif guleryuzlu oluşu ve dersi sıkmadan anlatmasi insanlara yeniden ingilizceyi sevdirecek hisler birakiyor. Agzina emegine saglik Kübra hocanin...

Ezgi Demirhan
30 Mart 2019
5.0

Dersleri canlı takip etmenizi öneririm.Kübra hoca bütün sorularınızı cevaplandırıyor.Enerjinize ve emeğinize sağlık hocam.

Ders Eğitmeni
Samet üstündağ
30 Mart 2019
5.0

Merhaba, Bir sorum olacak; B1-B2 kursundan alacağımız sertifika, B2 seviyesinde olduğumuzu mu temsil ediyor?

Yusuf Tekdemir
18 Mart 2019
5.0

Kübra hocam bana ingilizce dilini bir haftada sevdirdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Hiç sıkılmadan keyifli bi şekilde ingilizce öğrenmek isteyenler Kübra hocamızın ders halkasına buyursunlar.

Ders Eğitmeni
Rüveyda Akduman
18 Mart 2019
5.0

İlk part tamam sıra 2.de Kübra hanım teşekkürler 👍 görüşmek üzere

Onur Kurtbolat
18 Mart 2019
5.0

A1-A2 eğitimimi aldım. Sıkılmadan tek tek anlatarak bize bu heyecanı yaşatan ķubra hocama teşekkür ederim.Sira B1-B2 egitimine geldi 😉

Lyubov Gencosmanoğlu
18 Mart 2019
5.0

Keyifli bir hafta teşekkür ediyorum. Bildiklerinizi tekrarlamak ve yeni bir bilgi edinmek için tavsiye ederim.

Tuğçe Can
16 Mart 2019
5.0

çok tatlı ve anlatımı güzel bebek gibi bir hoca :) keşke ankarada özel ders alabilsem dedim :)) Hocam emekleriniz için teşekkürler sevgi ile kalın :)

Yasin Kara
15 Mart 2019
5.0

B1 B2 VE c1 c2 HARİKA BİR DENEYİM YAŞADIM HARİKA BİR İNGİLİZCE DERSİ İŞLEDİK KEYİFLİ ÖĞRETİCİ DÜŞÜNDÜRÜCÜ BİR DERS İŞLEDİK

Ders Eğitmeni
Yunusalp Yiğit
14 Mart 2019
5.0

Hocamızın dersi anlatımı çok içten ve samimi. Gayet yararlı bir eğitim.

Dilşah Bilgili özden
27 Şubat 2019
5.0

hocamız çok güzel anlatıyor.her öğrenciyle ilgileniyor her sorulara cevap veriyor.önemli yerlere parmak basarak slaytları düzenlemiş.kendisinden Fransızca eğitimini de almak isterim.

Ders Eğitmeni
Receb Davudov
16 Şubat 2019
5.0

Ingilizceden ilk defa bu kadar keyif aldim

Ders Eğitmeni
Ceylan Aladağ
06 Şubat 2019
5.0

Kübra Hocam emeğinize sağlık akıcı enerjik anlatımınız için çok teşekkürler. C1-C2 de görüşmek üzere :)

Ders Eğitmeni
Hilal şafak Kırtay
04 Şubat 2019
5.0

Bu samimiyetin ve akıcılığın müdavimi oldum ; C1-C2 de görüşmek üzere hocam .. ;)

arzu bayram
03 Şubat 2019
5.0

kübra hanım' cok tesekkur edıyorum oyle ıcten oyle guzl anlattıkı dersı hıc bıteın ıstedım.c1-c2 dersını sabırsızlıkla beklyıorum.dersı anlatısı konuya hakımıyetı samımıyetı cok harıka.mutlaka eğitimi alın cok sey ogreneceksınız

Semra Kurt
03 Şubat 2019
5.0

teşekkürler

ZEYNEP AKSOY
01 Şubat 2019
5.0

Kübra Hocamıza eğlenceli ve gerçekten kaliteli anlatımı için çok teşekkür ediyorum. Normalde daha önce almıştım bu dersi fakat yeniden almak istedim daha da pekiştirmek için çok faydasını gördüm. Emeği geçen herkese saygılar sevgiler....

Halit Aktaş
23 Ocak 2019
3.0

İngilizcemi geliştirmek istiyorum

Ders Eğitmeni
Caner Ildeş
21 Ocak 2019
5.0

Hocamıza teşekkür ediyorum. C1-C2 seviyesini bekliyorum.

Hasan Can Koyun
21 Ocak 2019
5.0

Hocam çok teşekkürler, C1-C2 Beklemedeyiz .

Büşra Eylem Kurtuluş
20 Ocak 2019
5.0

Lütfen C1 C2 seviyesi de açılsın.

Ders Eğitmeni
Zarnigora USHUROVA
16 Ocak 2019
5.0

C1 C2 Seviye de açılsın

Yasemin Marmara
30 Aralık 2018
5.0

c1 c2 acılsın

Erdal Tac
27 Aralık 2018
5.0

Hersey icin cok teselur ederim verdiginiz hizmetler hicbi yerde yok

Yiğithan Aksoylu
26 Aralık 2018
5.0

Hocam merhaba dersleriniz son derece güzel ve etkili size ve İstanbul Enstitü ye bizlere bu eğitimleri verdiğiniz için çok teşekkür ederim . Ayrıca C1 ve C2 ingilizce kursumuz da olsa çok iyi olur gerçekten ihtiyacımız var en azından kendı adıma bir öğrenci olarak çok ihtiyacımız var :)

Ders Eğitmeni
Esra Sezgin
23 Aralık 2018
5.0

C1 ve C2 talep ediyoruz lütfen

Ayşe Yazici
19 Aralık 2018
5.0

kesinlikle c1 c2 olmalı

Tahir Efe Onem
16 Aralık 2018
5.0

C1-c2 de lutfen olsun

Ders Eğitmeni
Esma Erkan
10 Aralık 2018
5.0

c1- c2 sertifika programı açılsın lütfen

Ders Eğitmeni
MEHMET ALİ KONAK
09 Aralık 2018
5.0

Gayet başarılı bir eğitimdi yiğitcan hocamıza teşekkürler..

Ders Eğitmeni
hilal özkaynak
05 Aralık 2018
5.0

C1-C2 sertifika programı açılması çok iyi olur

Esin Yardım
03 Aralık 2018
5.0

Ben bu hafta için bu eğitime başvurmuştum sistemde bi hata oldu çıkmışım yerine bi sonraki dönem için başvurduğum eğitim onaylandı yardımcı olabilir misiniz B1 için üstelik 17 Aralık a da almıyor :(

Ders Eğitmeni
ÇAĞLA COŞAR
28 Kasım 2018
5.0

Yararlı, öğretici ve keyifli bir eğitimdi. Çok teşekkür ederim Yiğitcan hocamıza... :)

Çağlayan Singeç
27 Kasım 2018
5.0

Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifika programı mıdır

Ali Akman
19 Kasım 2018
5.0

İspanyolca eğitimlerinii de bekliyoruz Yiğit Hocadan.

Yurdakul Gulben
19 Kasım 2018
5.0

Hoca çok güzel anlatıyor. C1 ve C2 İngilizce de olsun lütfen!

Yunus Emre DEMİR
18 Kasım 2018
5.0

Eğitim saatleri neden belli değil ve gerçekten ücretsiz mi?

Ders Eğitmeni
Savaş dursun
16 Kasım 2018
5.0

Hocam Merhaba, C1-C2 Eitimleri olacak mı ? Saygılarımla.

MİZGİN BAŞBAŞ
15 Kasım 2018
5.0

merhabalar C1 C2 Kursu açabilirmisiniz

MİZGİN BAŞBAŞ
15 Kasım 2018
5.0

Merhaba hocam yoğun istek üzerine C1 C2 kursu açabilirmisiniz.

Ders Eğitmeni
Fatma Kırtay
14 Kasım 2018
4.0

Teşekkürler. C1 -C2 eğitimlerini de bekliyorum.

Gülşah buçan
11 Kasım 2018
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. C1-C2 eğitimlerinin de açılmasını çok isterim..

Ders Eğitmeni
Zeynep Mıhçı
11 Kasım 2018
5.0

Dersler genelde çok faydalı geçiyor. Hocamıza teşekkür ediyorum. C1-C2 Seviyesindede kurs verirseniz çok sevinirim.

Gül Üstündağ
10 Kasım 2018
5.0

Çok faydalı bir dersti. Hocama teşekkür ederim. C1-C2 seviyelerinin de açılmasını talep ediyorum.

Ayşe Çelik
09 Kasım 2018
5.0

C1 C2 seviye de açılırsa memnun oluruz. Hocamıza teşekkür ederiz.

Ders Eğitmeni
BÜŞRA BAYTAN
09 Kasım 2018
4.0

çok verimli bir dersdi. Yiğitcan hocama teşekkür ederim emegine sağlık .bence c1-c2 seviyesi de acılırsa sevinirim.

Ders Eğitmeni
Şükrü Şahin
08 Kasım 2018
5.0

Faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum ama yarım kalmamalı c1-c2 seviyeleride gelmeli. Ayrıca 1 haftaya sığdırılmaya çalışılmaması gerektiği kanaatindeyim.

Seren hilaloğulları
08 Kasım 2018
5.0

Dersler çok verimli geçiyor, hocamıza sonsuz teşekkürler :))

Ecem Beyza Kaykusuz
08 Kasım 2018
4.0

C1 C2 SEVİYESİDE AÇILMALI

Ders Eğitmeni
Cangül arslan
07 Kasım 2018
3.0

Dersler toplamda kaç saat olacak?

Bilge Dursun
06 Kasım 2018
5.0

c1-c2 seviyesinin de açılmasını istiyorum

Gül Üstündağ
02 Kasım 2018
5.0

İspanyolca A1-A2 dersi eklenirse çok güzel olur.

Furkan Bildirir
29 Ekim 2018
5.0

Hocamız çok güzel eğitim veriyor. Hocamız C1-C2 İngilizce ve A1-A2 Japonca eğitimlerini de verirse çok iyi olur.

Emre Özaydın
28 Ekim 2018
5.0

Hocamızın C1-C2 seviyesinde ingilizce eğitimi vermesini istiyorum.

resul korkmaz
27 Ekim 2018
5.0

İspanyolca başlangıç eğitimleride eklenirse benim gibi çok kişinin işine yarayacaktır, Teşekkürler.

Ferdi BOZYILAN
26 Ekim 2018
4.0

Merhabalar, Programizini arkadaştan duydum ve inceledim cok begendim. Kayit yaptim da peki belge ucreti var mı. Ve bu cok kisa bir sure degil mi daha uzun ve ucretli yada ücretsiz programlariniz var mi. Iyi calismalar dilerim Saygılarımla

Doğukan Bildirir
25 Ekim 2018
5.0

C1-C2 İngilizce ve A1-A2 Japonca eğitimleri açılırsa çok iyi olur.

Hülya ÖZPINAR
24 Ekim 2018
5.0

C1-C2 EĞİTİMİ VE İSPANYOLCA EĞİTİMİ OLURSA KATILMAK İSTERİM

fatma bayraktar
24 Ekim 2018
5.0

c1 c2 seviyesi eğitimi talep ediyorum.

GİZEM ÖZTORUN
23 Ekim 2018
5.0

C1 ve C2 eğitimlerini talep ediyorum :)

Mehmet Altın
10 Ekim 2018
5.0

C1 ve C2 seviyeleri açılırsa süper olur :)

Sıddık Cağlı
10 Ekim 2018
5.0

C1 ve C2 seviyeleri açılsa çok güzel olur ve faydalı olur

Ders Eğitmeni
Ali Mantar
02 Ekim 2018
5.0

Verdiğiniz dersler oldukça faydalı oluyor. Umarım İngilizce C1-C2 ve İspanyolca dersleri de verirsiniz umarım.

Ders Eğitmeni
Bilgihan Cengiz
01 Ekim 2018
3.0

bu egitimlerin süresi biraz daha uzun olsa ya da egitim daha detaylı olsa çok daha güzel olur. tamam benim belli bir alt yapım vardı 4 dk da yaptım ama birçok arkadasım bu dereçe kısa sürede bu egitimlerden bisey ögrenemez. c1/c2 egitimleri de istiyorum

Ahmet Dikmen
01 Ekim 2018
4.0

Merhabalar ben İngilizce A1-A2 eğitimine başvuru yaptım. Aynı anda İngilizce B1-B2 eğitimine başvuru yapabilir miyim? Yoksa İngilizce A1-A2 eğitimini tamamladıktan sonra mı kayıt yaptırabilirim?

Zehra betül yazıcı
01 Ekim 2018
4.0

İspanyolca veya Fransızca A1-A2 DERSİNİN AÇILMASINI istiyorum

Ders Eğitmeni
Buse Şanlı
29 Eylül 2018
5.0

Dersler iyi ilerliyor. İspanyolca da istiyorum :)

Ders Eğitmeni
Arzu Nur Özkan
27 Eylül 2018
5.0

Hocamıza öğretilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.İspanyolca da istiyoruz :)

elif özkan
26 Eylül 2018
5.0

C1 ve C2 eğitimi kesinlikle olmalı.Bunun dışında korece ve japonca olsa mükemmel olur.

DUYGU KEBABCI
24 Eylül 2018
3.0

Korece ve İngilizce C1 C2 olursa çok iyi olur. Ayrıca süre çok az ve sadece doküman üzerinden ders ilerliyor. Sadece tekrar için değil biraz da öğrenmeye yönelik olursa daha iyi olur :)

Ders Eğitmeni
Ali Mantar
24 Eylül 2018
5.0

C1-C2 eğitimini dört gözle bekliyorum.

kübra başaran
13 Eylül 2018
5.0

Hocanın anlatımı güzel, akıcı, anlaşılır. Gereksiz yerlere inmeden sıkmadan boğmadan anlatıyor ve dersten kopmuyorsunuz. Benim seviyem B2'ydi tekrar olsun diye almıştım iyi ki almışım bilmediğim/eksik bildiğim şeyleri öğrendim :D C1/C2 seviyesinin olması beni çok mutlu eder. Hatta mümkünse YDS :P

Behra Zülal ALCAN
03 Eylül 2018
5.0

hocam kurs için teşekkür ederiz.... "C" olmayacak mı? Bekliyoruz...

Ders Eğitmeni
Mehmet Burak Arısoy
03 Eylül 2018
5.0

Hocamız İngilizceyi basit, akılda kalıcı anlatıyor. Harika bir eğitim.

Uğur Can Yılmaz
02 Eylül 2018
4.0

c1 ve c2 yi bekliyoruz

Murat Yavuz
02 Eylül 2018
5.0

İngilizce C1 eğitimi düzenlenmeli.

Ferhat Aydoğdu
01 Eylül 2018
5.0

C-1 / C-2 derslerini de bekleriz. Emekleriniz için teşekkürler

Pınar Gözde Toprak
01 Eylül 2018
4.0

Merhabalar, ben de böyle bir imkan sunduğunuz için teşekkür ederim. Bence gayet güzel bir eğitim olmuş bu şekilde kapsam genişletilerek devam edilebilir. Özellikle günlük konuşma dili ile ilgili bir eğitim olursa ben kendi adıma çok sevinirim ve herkesin de faydalanacağına inanıyorum. Teşekkürler.

Hilal Özyurt
01 Eylül 2018
5.0

Dersi alırkenki düşüncem: Benim seviyem zaten c1di. Ama unutmuş olabileceğim konular var mı diye dersi aldım. Dersi aldıktan sonra düşüncem: Açıkçası beklediğimin üstesinde faydası oldu. Çünkü hocamız sadece konuyu anlatmakla kalmadı aynı zamanda istisna noktalarına, en çok sınavlarda çıkan yerlere ve küçük ayrıntılara da -diger hocalarımın yer vermediği ayrıntılara- yer vermişti. Dersleri zevkle dinledim. Lütfen C1-C2 seviyesi için de ders açılsın. Çok sevinirim. Bu kadar kısa süre içinde verdiğiniz büyük emeğe de ayrıca teşekkürler....

Pınar şahin
01 Eylül 2018
5.0

Eğitim güzel ve anlaşılır , yds sevıyesınde de beklıyoruz :)

Esra Yavuz
31 Ağustos 2018
5.0

Kısa sürede hem ingilizce öğreniyoruz hem pratik yapabiliyoruz. Diğer kurları da dört gözle bekliyorum. katıkınızdan dolayı teşekkür ederim.  

Ders Eğitmeni
özlem iltaş
27 Ağustos 2018
5.0

Merhaba Eğitim bugün gözüküyor ama saat bilgisi verilmemiş. Bilgi verebilir mısınız?

AHMET ÖZTAŞ
26 Ağustos 2018
4.0

Eğitim saati nerede yazıyor? Göremedim

Ders Eğitmeni
Huseyin gungor
26 Ağustos 2018
5.0

Ne yorum yaziyim bilmiyorum

Binnur Bayramoğlu
25 Ağustos 2018
5.0

B1- B2 den 90 aldım. Nerede hata yaptığımı çok merak ettim. Sınavın açıklandığı gün yanlışlar da açıklansa çok güzel olurdu. Bu arada sabırsızlıkla C1-C2 yi bekliyoruz. Verdiğiniz hizmet için çok teşekkürler. Kolay gelsin.

Fatıma Göksoy
23 Ağustos 2018
5.0

C1 ve C2 kurslarınızı da bekliyoruz hocam.

ORHAN BİRCİ
19 Ağustos 2018
4.0

Hocam C1 ve C2 seviyesinde İngilizce dersi açarsanız eğitimi tamamlayalım.

Ders Eğitmeni
Hayrettin Türkoğlu
18 Ağustos 2018
5.0

Oncelıkle Sayın Yıgıtcan beye gayretlerınden ve performansından dolayı tesekkur ederım derslerı bazen canlı bazen kayıttan dınledım oldukca yararlı oldu C1 ve C2 sevıye derslerını de beklıyorum ıyıkı varsınız Tesekkurler

Ders Eğitmeni
Hayrettin Türkoğlu
18 Ağustos 2018
5.0

Oncelıkle Sayın Yıgıtcan beye gayretlerınden ve performansından dolayı tesekkur ederım derslerı bazen canlı bazen kayıttan dınledım oldukca yararlı oldu devamını dılıyor ve beklıyorum ıyıkı varsınız Tesekkurler

Ders Eğitmeni
Batuhan ASARKAYA
13 Ağustos 2018
5.0

C1-C2 açılmasını bekliyoruz . B1-B2 aldım .

Yasin Ak
08 Ağustos 2018
5.0

c1-c2 seviyesi açılsın lütfen,

Myrat Ojarov
07 Ağustos 2018
5.0

harika bir eğitim . ancak süre çok kısa .teşekkür ederim

Ders Eğitmeni
Yasemin Gündoğdu
07 Ağustos 2018
5.0

C1 C2 yı ıstıyoruz :))))

Ders Eğitmeni
NECDET ÇİLİNGİR
06 Ağustos 2018
5.0

Yiğitcan Beyin ders anlatımını beğeniyorum. Canlı dersleri çok faydalı oldu. Tek sorun eğitim süresinin kısa olması nedeniyle konuların hızlı geçmesi. 1 hafta yerine 2 hafta olsaydı çok iyi olurdu. Yine de bu eksiklik gün içinde canlı derslerin tekrar videolarının izlenmesi ve ders notlarına çalışılmasıyla biraz telafi edilebiliyor.

Ders Eğitmeni
MUSTAFA KIZILTAY
05 Ağustos 2018
5.0

beğeniyoruz ve ilerisini istiyoruz. teşekkürler.

ercan yüren
02 Ağustos 2018
4.0

C1 ve C2 yide bekliyoruz.

Ders Eğitmeni
Ahmet Özbal
30 Temmuz 2018
5.0

C bekliyoruz

ilayda kandemir
30 Temmuz 2018
5.0

diğer dil eğitimlerini de bekliyoruz :)

ilayda kandemir
30 Temmuz 2018
5.0

C1 ve C2 seviyesinide bekliyoruz:)

Selver Kahrıman
30 Temmuz 2018
5.0

c seviyesi de açılsın lütfen

Ders Eğitmeni
cansu demirel atalay
30 Temmuz 2018
5.0

c1 c2 yi bekliyoruzz =)

Yusuf SARIKAYA
30 Temmuz 2018
5.0

Hocam c1-c2 bekliyoruz

Ders Eğitmeni
RAMAZAN APA
30 Temmuz 2018
5.0

c1 c2 please

Ders Eğitmeni
MUSTAFA KIZILTAY
23 Temmuz 2018
5.0

Bunu da tamamlarsak C seviyesini de bekleriz. :D

Mehmet AKSAY
18 Temmuz 2018
5.0

c seviyeyi de bekliyoruz

Tüm Yorumlar