AnasayfaOnline Eğitimlerİngilizce Eğitimi (B1-B2)
250 Online
1.529.430 Öğrenci

İngilizce Eğitimi (B1-B2)

Online İngilizce Dil kursu ile İngilizce öğrenin. B1-B2 seviyesine yükselmek ya da dil seviyenizi geliştirmek için katılın. Eğlenceli, etkili ve uygun fiyatlı!
4.9
(261)

Kısa sürede İngilizce öğrenmek ister misiniz? Enstitü yabancı dil öğrenmek isteyenlerin sıkça uğradığı bir platformdur. Kısa sürede B1 İngilizce öğrenmenizi sağlayacağız. İngilizce B1-B2 kursunun içerikleri talebinize özel olarak geliştirildi. Amacımız, İngilizcesini orta düzeyde geliştirmeyi hedeflerine ulaşmasını sağlamak. Dünyanın dört bir yanından katılan insanlarla birlikte İngilizcenizi ilerletmek için eğlenceli ve etkili içerikleri sizlere sunuyoruz.

Bütçenize en uygun ve en hızlı İngilizce B1-B2 eğitime hemen şimdi başlayın ve yabancı dil becerilerinizi geliştirin. 5 gün sürecek bu eğitim programına hemen kayıt olun ve orta seviyede İngilizce öğrenmeye başlayın. Abonelik süreniz boyunca öğrenmeye devam edin. 7/24 destek hizmetiyle Enstitü her zaman yanınızda. Yabancı dil hedeflerinize ulaşmak için buradayız. 

  • Kısa sürede İngilizce öğrenin

  • İngilizce öğrenmenin en hızlı yöntemi

  • Uygun fiyatlı ve etkili İngilizce eğitimi

  • Dünyanın her yerinden insanlarla birlikte eğitim alın

  • 7/24 destek hizmeti alın

GünDers BaşlığıDers İçeriğiÖğrenileceklerKazanımlarınız
1Present Perfect Tense- Present Perfect Tense anlatımı ve örnekler - Cümle yapıları ve kullanım durumları- Present Perfect Tense'in ne zaman kullanılacağını anlama - Present Perfect Tense cümle yapıları- Daha doğru ve etkili İngilizce cümleler kurma - Geçmiş ve şimdiki zaman arasındaki bağlantıları anlatma becerisi
2Past Perfect Tense- Past Perfect Tense anlatımı ve örnekler - Cümle yapıları ve kullanım durumları- Past Perfect Tense'in ne zaman kullanılacağını anlama - Past Perfect Tense cümle yapıları- Zaman sıralamasını açıklamak için doğru zaman kipi kullanma - Olayların geçmişteki sıralamasını anlatma becerisi
3Countable / Uncountable Nouns- Sayılabilir ve sayılamaz isimlerin tanımı ve örnekler - Kullanım kuralları ve cümle yapıları- Sayılabilir ve sayılamaz isimler arasındaki farkı anlama - İsimlerin doğru kullanımını öğrenme- İsimleri doğru bir şekilde kullanarak daha anlaşılır cümleler kurma - Sayılabilir ve sayılamaz isimlerle ilgili hataları düzeltebilme
4Conjunctions- Bağlaçların tanımı ve türleri - Bağlaçların kullanımı ve örnekler- Farklı bağlaç türlerini tanıma - Bağlaçlarla cümlelerin nasıl birleştirileceğini anlama- İngilizce cümlelerde bağlaçları doğru ve etkili kullanma - Daha karmaşık ve anlamlı cümleler oluşturma becerisi
5Passive Voice- Edilgen çatının tanımı ve kullanımı - Cümle yapıları ve örnekler- Edilgen çatının ne zaman kullanılacağını anlama - Edilgen çatılı cümleler kurma- Akademik ve resmi yazımda edilgen çatı kullanabilme - Nesnelerin ve olayların önemini vurgulayabilme

İngilizce B1-B2 kursuna hemen başlayın ve kısa sürede İngilizcenizi ilerletin.

Temel düzeyde bilgi birikiminizin olduğu İngilizce eğitiminizi neden bir adım daha ileriye taşımayasınız ki? Üstelik online eğitimler sayesinde istediğiniz zaman ve mekandan derslere erişmeniz bu kadar kolayken… İngilizce Eğitimi (B1-B2) düzeyi ile yabancı dil seviyenizi yükseltecek, üst düzeye biraz daha yaklaşmış olacaksınız.

İş dünyası ve sosyal yaşantımızda artık hepimizin vazgeçilmezi olan İngilizce’yi, online eğitim fırsatıyla zaman, mekan gibi kısıtlamalar olmadan dilediğimiz şekilde öğrenmek mümkün. Ne tür bir iş yaparsak yapalım, kariyerimizin hangi seviyesinde olursak olalım İngilizce konusunda eksiklik hissedebiliriz. Dinlediğimiz müzikten tutun da yurt dışında gezmeye kadar İngilizce eğitimin bize sağlayacağı özgüven ve katkılarla sosyal hayatımız da farklılaşacak.

Online eğitimlerimizle derslere katılan öğrencilerimizi kendilerini rahatlıkla İngilizce ifade edebilecekleri bir düzeye getirmeyi amaçlıyoruz. Haydi şu kafanızda büyüttüğünüz kadar zor olmayan işi birlikte bitirelim ister misiniz? Dilediğiniz yer ve zaman diliminde derslere katılarak İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarmaya ne dersiniz?

Çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri olan İngilizceyi öğrenmek için herbirimizin çeşitli sebepleri vardır. Kimileri kariyerini daha değerli kılmak, kimileri ise arkadaş çevresini genişletmek veya yurt dışında sorunsuz iletişim kurmak için İngilizce öğrenmeye ihtiyaç duyar. Her ne sebeple İngilizce öğrenmek istesek de iş veya eğitim hayatındaki yoğun tempodan dolayı zaman bulamayabiliriz.

İngilizce uzaktan eğitim programımızla istediğiniz yerde istediğiniz zamanda dersleri takip edebilir, çalışmanızı esnek bir şekilde sürdürebilirsiniz. Arzumuz bu eğitimi alan öğrencilerin ingilizcede temel olarak kendilerini ifade edebilecekleri seviyeye ulaşmalarını sağlamaktır. Eğitimimizde sağlam ve eksiksiz bir temel oluşturarak öğrencilerimizin ingilizceye artık yabancı kalmamasını amaçlıyoruz.

İngilizce B1-B2 kursu kimler için?

  • Ev rahatlığıyla, esnek eğitim saatleriyle İngilizce öğrenmeyi tercih edenler,

  • İngilizce bilgisini kanıtlamak isteyenler,

  • İngilizce bilgisini ilerletmek isteyenler.

Devamını göster
İngilizce becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, B1-B2 kursumuza bugün göz atın!
259500
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları30
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
03/06/2023
Sertifika Sınavı
10/06/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.