Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 13 Nisan
Almanca Eğitimi (A1-A2)
20 ₺
Canlı Ders


almanca kursu, almanca eğitimi, almanca a1
1.009 kişi katıldı.
 • Başlangıç Tarihi: 13 Nisan 2020
 • Bitiş Tarihi: 19 Nisan 2020
 • Eğitim Süresi: 7 Gün

⇒ İlk 1000 kişi ücretsiz.

 • Canlı Ders Saatleri
 • Pzt : 19:00 - 20:00
 • Salı : 19:00 - 20:00
 • Çrş : 19:00 - 20:00
 • Perş : 19:00 - 20:00
 • Cuma : 19:00 - 20:00
Türkçe
4,8
122 Değerlendirme

Almanca Eğitimi (A1-A2)

Dünya üzerinde milyonlarca insanın konuştuğu Almanca dilini öğrenmek demek, başarılı bir kariyerin kapısını aralamak ve farklı ülkelerde gezerken sizi muhakkak anlayacak birilerinin olması demek! Almanca eğitimi ile bu yolda bir adım atarak siz de kendine uzun vadeli yatırım yapın.

Almanca eğitimi uzaktan eğitim sistemi üzerinden verilmektedir. Ders sayfasında canlı dersler, videolar, ders notları ve ilgili dokümanlar mevcuttur.

Almanca Eğitim Programının amacı (A1-A2)

Neden Almanca? Almanca öğrenmek için bir çok sebep saymak mümkün. Öncelikle belirtmek gerekirse; Almanca bütün dünyada 100 milyon kişinin ana dilidir. Almanya, Avusturya, İsviçre, Lüksemburg, Liechtenstein, Belçikanın bazı yerleşim yerleri, Kuzey İtalya ve Doğu Fransa’da 100 milyondan fazla insan Almanca dilini konuşmaktadır.

Avrupa Birliği’nde en çok konuşulan dil Almanca’dır. Bilimsel çalışmalarda Alman bilim adamlarının bilim dünyasına kattıkları çalışmalar yadsınacak gibi değidir. Bu nedenle Almanca, dünyada en yaygın kullanılan ikinci bilimsel dildir. Dünyaca ünlü yazarların, filozofların ve sanatçıların ortak dili de Almancadır. Bunlara örnek olarak; Mozart’ı, Bach’ı sayabilriz. Dünyadaki kitapların % 18'i Almanca olarak yayınlanmaktadır ve bunların nispeten azı İngilizce çevirilerde yer almaktadır. Batı dünyasının en önemli felsefe, edebiyat, müzik, sanat tarihi, teoloji, psikoloji, kimya, fizik, mühendislik ve tıp eserleri Almanca olarak yazılmakta ve Almanca olarak üretilmeye devam edilmektedir. 

Almanca önemli bir dildir. Bu ülkedeki büyük ödüllü bilim insanlarıyla, Alman toplumunun akademik toplumda çok önemli olması sürpriz değil. Aslında, en çok kullanılan bilimsel dil olarak ikinci sıradadır. Bunun nedenlerinden biri, Alman kitap pazarının, Çin ve İngiliz yayıncılık sektörlerinin hemen ardından dünyanın üçüncü büyük pazarı olması. Bu kitapların başka dillere çevrilmesinin yüzdesi oldukça sınırlı olduğundan, sadece Almanca bilgisi onlara erişim sağlayacaktır.

Almanca bilmek, birinci sınıf bir yüksek öğrenime açılan kapıdır. Alman toplumunun bilim dünyasında bu kadar iyi olmasının nedenlerinden biri, Almanya'daki üniversitelerin mükemmel bir uluslararası üne sahip olmasıdır. 2011 yılında ülke, yurt dışından dörtte bir milyondan fazla yabancı Alman okullarına kayıtlı olan öğrenciler için dördüncü en popüler yerdir. Alman yüksek öğrenim sistemi ücretsiz öğrenim seçenekleriyle bir çok üniversiteye sahiptir.

Almanya ekonomik bir güçtür. Almanca sadece akademisyenler için ilginç bir seçenek değil, aynı zamanda iş dünyasında çalışanlar içinde bir seçenektir.  Almanya, Avrupa Birliği içinde ve dünyanın dördüncü büyük en büyük ekonomisidir. Çok sayıda uluslararası şirkete ve yeni teknolojilerin ön saflarına ev sahipliği yapmaktadır.

Almanya çok sayıda ekonomik küresel oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Siemens, Volkswagen, Adidas ve Lufthansa dünyaca tanınmış marka ve kurumlardır. Ülke ayrıca, dünyanın en büyük bilgi teknolojileri fuarı CeBIT ve tüketici elektroniği için IFA ticaret fuarı da dahil olmak üzere en büyük uluslararası ticaret fuarlarına ev sahipliği yapıyor.

Bu arada, Almanya'nın başkenti Berlin, yenilikçi girişimler için bir merkez haline geliyor. Bazıları bunu “Avrupa'nın Silikon Vadisi” olarak nitelendirecek kadar ileri gitti. Aynı zamanda Almanca bilmek, 15 milyondan fazla web sitesine erişmenizi sağlar.

Almanya iş dünyasında Türkiye’nin en büyük ticaret partneridir. Ülkemizde bir çok Alman menşeili şirket olmakla birlikte, 1960’lı yıllardan bu yana Almanya’da yaklaşık 3 buçuk milyon vatandaşımız yaşamaktadır. Alman ekonomisi dünyanın 4. Büyük ekonomisidir.

Almanya eğitim imkanları açisindan da yabancı öğrencilere kapılar açmaktadır. Özellikle mühendislik ve sağlık alanlarında önemli Eğitim hizmetleri sunmakta, her yıl binlerce Öğrenciye eğitim kapılarını açmaktadır. Almanya’da genç nüfus oranının düşük olması nedeniyle özellikle sağlık sektöründe artan eleman ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır. Almanya bu ihtiyacını dış ülkelerden dil bilen eğitimli kimselerden karşılamaktadır.

İkinci bir dili başarılı bir şekilde öğrenmek için, ne kadar kararlı olduğunuzu ve öğrenirken, hedeflerinizin ne kadar net olduğuna bağlıdır. Almanca, Batı Germanic dilleri grubunun bir parçası olduğu için, İngilizce ile çok benzerlikler paylaşmaktadır, bu da, benzer İngilizce kelime bilgisiyle ilişkilendirdiğinizde Almanca kelimeleri ezberlemenin daha kolay olacağı anlamına gelir. Doğru dil öğrenme araçlarını kullanmanın tüm süreci kolaylaştırdığını da unutmayın.

Online Eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 1. Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
 2. Aktif İnternet bağlantısı

Almanca Online Eğitimine kimler katılmalıdır?

 • Mesleki hayatında Almanca diline ihtiyaç duyanlar,
 • Lisans ya da Lisanüstü eğitimini Almanya ya da Almanca konuşulan bir ülkede yapanlar ya da yapacak olanlar,
 • Özellikle Mühendislik ve Sağlık sektöründe çalışanlar,
 • Almanya’ya çalışmak amacıyla giden ya da gidecek olanlar,
 • Almanya’ya Aile birleşim sınavını geçip evlilik nedeniyle gidecek olanlar,
 • Almanca konuşulan bir ilkeye turist olarak gidecek olanlar,
 • Yabancı dil öğrenmek isteyenler.

Neler öğreneceksiniz?

Almancada, üniteleri geçerken kelime dağarcığınızı arttıracaksınız. Günlük dilde kendinizi Almanca olarak ifade edebilecek, ileri Almanca seviyelerine geçiş yapabilmek için temeli atmış olacaksınız.

Gündelik deyimleri ve konuşmaları anlayabilir, siz de soru sorabilir ve bunlara yanıt verebilirsiniz.

Eğitimin Konu Başlıkları

Online Eğitimde işlenecek konu başlıkları aşağıdaki gibidir;

 • Alfabe/ tanışma, selamlasma ve kendını tanıtma
 • Sayılar ve saatler
 • Renkler, soru kelimeleri,meslekler ve günler aylar mevsimler
 • Ülkeler ve konuştukları dil, alişveriş, gündelik yaşam 
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Özlem Erdem
Özgeçmiş

Sakarya Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünü yüksek onur belgesiyle tamamlamıştır. 2011 yılında beri devlet ve çeşitli özel okullarda yabancı dil öğretmeni olarak görev almaktadır. Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli
Sertifika
Uzman Yorumları
Onunla tanıştığınızda dil öğrenme ile ilgili bütün ön yargılarınız ortadan kalkacaktır. İşinde bu kadar uzman ama bir o kadar da eğlendirerek anlatan başka öğretmen görmedim.
Leyla Öztunç Leyla Öztunç İngilizce Öğretmeni
Yorumlar(122)
Ortalama Değerlendirme 4,8

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Mehtap Ince
31 Mart 2020
5.0

Eğitimin içeriği çok güzel hazırlanmış. Eğitmen Özlem Hanım çok başarılı, konuya çok hakim. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca İstanbul İşletme Enstitüsü’ne bu imkanları bize sundukları için teşekkür ederim.

Bilal Şentürk
Büşra Ergincan
30 Mart 2020
5.0

Çokça faydalı bir eğitim oldu benim için. Herkese tavsiye ederim. Özlem hocama teşekkürler, sevgiler...

Aydan özen
28 Mart 2020
5.0

Özlem Hoca du bist super :) çok sevdim mükemmel verimli bir hafta oldu. Dilinize emeğinize sağlık. A2 yi de heyecanla bekliyorum. Danke für alles :)

Ayşe Naz Savaş
28 Mart 2020
5.0

En başta Özlem ERDEM öğretmene teşekkür ederim. Öğretmen çok samimi ve deesleri çok güzel anlatıyor. Dersleri çok eğlenceli geçiyor. Danke .

Bilal Şentürk
Arzu Çevikalp
23 Mart 2020
5.0

Efsane bir öğretmen, Almanca aşkımı canlandırdı. Kendisini o denli sevdim ki. Gördüğüm en başarılı öğretmen diyebilirim ama her şeyden önemlisi çok samimi ve içten. Hep anlatsın hep dinleyeyim. Bir gün umarım süper Almancamla karşısına çıkarım :) Beni en çok etkileyen interaktif bir ders ortamı oluşturmasıydı. Bize uzakta olduğumuzu hissetirmedi, bizi de derse kattı. Canım hocam çok teşekkürler. Sizi seviyorum.

Zafer Yavuz
19 Şubat 2020
5.0

Özlem ERDEM hocamıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Başarılarının ve başarılarımızın devamını diliyorum. Öğretme tekniği ve yaklaşımı çok iyiydi.

Bilal Şentürk
Celal Anak
19 Şubat 2020
5.0

Hocam efsane güzel anlatıyor, yani ben anlamadım diyenden şüphe ederim, teşekkürler hocam, ileri seviyelerinizi bekliyoruz.

Ercan Okur
21 Ocak 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. Almanca eğitmenimiz Özlem Erdem, öğrenme süreçlerinin izlenimlerini ortaya çıkararak dilin temel beceri ve yeterliliklerini geniş çapta etkili bakış açılarıyla dikkatleri uyandırarak kavramları belirgin bir şekilde zenginleştirerek bizlere öğrettiği için çok teşekkür ederim. Dillerin yüzlerini tanımak köklü bağlamları inşa etmektir. Hareketli yörüngeleri yansıtarak geliştirmek yaratıcı çözümlere tat yaratmaktır. Heyecan verici birleşimlerle diline büyük bir potansiyel katmak isteyen herkesin bu eğitime katılması için yaklaşıyorum.

Bilal Şentürk
Serap Fırat
22 Kasım 2019
5.0

Çok güzel bir anlatım.

Bilal Şentürk
Murat Ön
07 Ağustos 2019
5.0

Hocamız gayet kısa zamanda güzel bilgiler aşılmayı başardı. Umarım diğer seviyelerde eğitimler başlar. Özlem Hocama teşekkür ederim..

Erva Seviç
06 Ağustos 2019
5.0

Kısa bir sürede temel bilgileri rahat bir şekilde, kolaylıklar sunarak öğreten eğitmenimize teşekkürler.

Aslı Özen Demir
06 Ağustos 2019
5.0

Çok güzel bir egitim diğer üst seviyeleri de umarim yapılır. Herkese tavsiye ederim...

Bilal Şentürk
Hossein Gholamizadeh
06 Ağustos 2019
5.0

Ben çok beğendim

Büşra Özel
30 Temmuz 2019
5.0

Bizlere paha biçilemez desteğiniz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim :) A2 Ve B1-B2 seviyelerini de görmek bizleri mutlu edecektir :)

Mert Bahadir
13 Temmuz 2019
5.0

Keyifli ve verimli bir süreçti. A2 ve B1 gibi seviyeleri de görmek ümidiyle...

Furkan Keser
08 Temmuz 2019
5.0

çok güzel anlatımı var a2 b1 b2 seviyelerini de görmek dileğiyle.

Bilal Şentürk
Tufan Horata
29 Haziran 2019
5.0

Almanca dersimiz çok güzel geçti,umarım A2 ve B1 B2 eğitimlerini de verirsiniz. Özlem hocam emeğinize sağlık. İstanbul İşletme Enstitüsü gerçekten çok güzel eğitimler veriyor. İyi günler..

Pinar Sari
18 Haziran 2019
5.0

Özlem Hocamızın Almanca gibi zor bir dersi gayet sade bir şekilde ve özellikle önemli/istisna yerlere vurgu yaparak anlatımı sayesinde bu dersten geçebildim. Şimdi daha ileri Almanca öğrenme konusunda daha istekliyim. İstanbul işletme enstitütü'sü eğer bu fırsatı bize verirse çok sevinirim. Ayrıca çok teşekkürler bizlere bu fırsatı verdiğiniz için :)

Zehra Aldanmaz
17 Haziran 2019
5.0

Çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Meliha Dirlikli
17 Haziran 2019
5.0

Özlem hocam herşey için çok teşekkür ederim :) aldığım eğitimler arasında en çok sevdiğim eğitim :) herkese tavsiye ederim :) dil sınavlarında aldığım en iyi notlarım dan biriside almanca eğitimi oldu inşAllah A2 almnaca eğitimi de açılır :)

Meliha Dirlikli
13 Haziran 2019
5.0

katıldığım derslerden en çok sevdiğim ders diyebilirim.Çok güzel bir eğitim oldu.Herkese tavsiye ederim

Beril Kemah
13 Haziran 2019
5.0

O kadar beğendim ki her sorumuza yanıt verdi öğretmenimiz sağ olsun ayrıca çok da basit anlattığı için anlamak kolay oldu. Çok teşekkürler.

Bilal Şentürk
Mehmet Kalkan
29 Mayıs 2019
5.0

A-2.kur talep ediyoruz Sayın hocam

Bilal Şentürk
Onur Tatar
28 Mayıs 2019
5.0

Daha önce hiç bir yerde almanca eğitimi almadım ilk defa İstanbul İşletme Enstitüsünden Almanca eğitimi aldım Özlem ERDEM hocamız çok iyi anlatıyor Almanca eğitiminden korkmayın ben sınavdan geçemem diye düşünmeyin geçersiniz hocayı dinler ve pdf ders notlarına bakarsanız geçersiniz :) tabi ödevi de yaparsanız anladığınız konuyu pekiştirmiş olursunuz :)ben 73 aldım ama bir ara yine almanca kursuna katılıp sınavdan 100 puan alarak 100 yapmak istiyorum :)

Gökhan Selim Zayim
28 Mayıs 2019
5.0

Çok keyifli bir eğitim haftasıydı. Canlı derslere katılamasam da video derslerle dahil olduğum için mutluyum. Tek seferde sınavı geçip sertifikamızı almaya hak kazandık. Emeği geçen Özlem hocamıza çok teşekkür ederim.

Mustafa Yılmaz
22 Nisan 2019
5.0

Saat kaçta başladığına dair bilgi verebilir misiniz?

Ayşegül Aydın
21 Nisan 2019
5.0

Dersler hangi saat araliginda baslayip bitecek acaba ve ders basladiginda bildirim gelecek mi? Dersleri nereden gorebiliriz

Bilal Şentürk
Hümeyda Bozkurt
18 Nisan 2019
5.0

Hocam egitime katilip a1 sertifikami aldım heyecanla a2 acilmasini bekliyorum 🤗

şule özdoğan
15 Nisan 2019
5.0

Hocam emekleriniz için çok teşekkürler :) A2 B1 açılırsa devam etmek isteriz

Sevda Kara
15 Nisan 2019
5.0

Özlem Erdem Hanıma çok teşekkürler. Kendisi gayet ilgiliydi seviye paralel olarak gerekli konuları kapsadığını ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Konuyla ilgili hiç bir çalışmanız olmasa bile öğrenmeye başlayabileceğiniz bir süreç. Herkese tavsiye ederim.

Dilek Uçak
05 Nisan 2019
5.0

Enerjisi çok yüksek bir eğitimci, dikkatiniz hiç dağılmıyor. Konular da, ödev de sınav da çok özenle, çok güzel hazırlanmıştı. Hatta başka yerde denk gelmediğim bazı günlük kullanımları bile öğretmesi çok hoşuma gitti.

Bilal Şentürk
Seda Dolaş
01 Nisan 2019
5.0

Özlem hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim Allah razı olsun.

Bilal Şentürk
Beyza Hilal Karaçalı
01 Nisan 2019
5.0

Almancayi gercekten sevdiren,dersteyken butun sorulara hic cekinmeden sikilmadan cevap veren ve cok keyifli bir sekilde anlatan,cok guzel bir hocayla ders aldik:) tesekkur ederiz:)

Bilal Şentürk
Cansu Turan
30 Mart 2019
5.0

Bu kadar kaba bir dili öğrenmemin mümkün olmadığını düşünürdüm meğer Özlem hocamızla tanışmadığımdan kaynaklıymış. :) kesinlikle tavsiye ediyorum her dakikanıza değecek bir eğitim. A2 seviyesini de almak isterim yetkililere duyurulur. :)

Dilek Gök
29 Mart 2019
5.0

Mükemmel

Yeşim Nehir Yürür
29 Mart 2019
5.0

Almanca Eğitimi,aldığım en iyi eğitimdi.Amaç sertifika almak olmamalı.Gerçekten bir şeyler öğrenerek ,alınan sertifikaya bir geçerlilik,kalite katmak gerektiğine inanıyorum..Hak ederek almak tanımı için Almanca harika bir eğitimdi.Özlem Hocama ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum..Rusça'ya ise başladım ve devam etmedim...İçerik yeterliliği ve anlatımın daha özenli olması,bir daha gözden geçirilmesinde fayda olacaktır.. Stres ve stresle başa çıkma eğitimini de aldım.İçerik çok dolu ve özenliydi.Tek sıkıntımız hiç canlı ders yapmamış olmamızdı.. Yeni dil kurslarının olması dileklerimle,tüm emeği geçenlere saygılar,sevgiler...

bahar seker
26 Mart 2019
5.0

ÇOK MEMNUN KALDIM EGITIMLER COKGÜZELDİ

Zeliha Kilic
09 Şubat 2019
5.0

ben yeni kayit oldum insallah basarili olurum

Asli Ontas
03 Şubat 2019
5.0

Tane tane anlattiniz ve diksiyonunuz cok basariliydi. Tekrardan sizden egitim almak isterim. Herkese de tavsiye ederim sifirdan baslayanlar icin oldukca verimli ve ogretici bir egitim.

Bilal Şentürk
esma bozkurt
02 Şubat 2019
5.0

merhaba, Herhangi bir dersi kaçıran olduğunda dersi telafi edebileceği bir video veya tekrar olacak mı? Bu konu hakkında desteğinizi rica ediyorum. Teşekkürler.

Aşkın özkan
28 Ocak 2019
5.0

öncelikle size teşekkürlerimi borç bilirim ama sadece a1 mi var b1 b2 ye kadar çıkma imkanı yok mudur ?

Zinnet Saral
21 Ocak 2019
3.0

Bu sertifikalar meb onaylı mi?

Berkant şen
21 Ocak 2019
5.0

Hocam a2 kuruda yapar misiniz lütfen? Sizin sayenizde çok iyi öğreniyoruz

Daniela Roxana Karaoğlu
20 Ocak 2019
5.0

Özlem Hoca’ya çok teşekkür ederim, harika bir hocadır! Bu eğitimin devamı var mı? Almanca eğitimine devam etmek isterim, A2, B1, B2 var mı? Eğer yoksa, yakında olacak mı?

Merve Güneş
20 Ocak 2019
5.0

Beklentimin üzerinde bir online eğitim oldu. Eğitmenimiz en temel konulardan oluşan slaytlarla dersleri gerçekleştirdi. En kısa zamanda A2 ile devam etmek istiyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Aslı Parlak
18 Ocak 2019
4.0

Çok verimli bir ders haftası oldu hocamıza katkılarından dolayı teşekkürler eder A2 Almanca dersini sabırsızlıkla beklemekteyim.

Levent Küçük
17 Ocak 2019
5.0

ne çok detaycı ,ne de çok çabuk geçiyor konuları.1 saatte temel eğitim için çok yeterli bilgi aktarımı verdi.Hele son derste verdiği günlük hayatta en çok kullanılan deyimler süperdi....Başarılarının devamın dilerim.

Meltem Kulu
17 Ocak 2019
5.0

Beklentimin üzerinde bir online eğitim oldu. Eğitmenimiz en temel konulardan oluşan slaytlarla dersleri gerçekleştirdi. En kısa zamanda A2 ile devam etmek istiyoruz.

Ergin Tufan
17 Ocak 2019
4.0

Merhaba derslerin tarihi belli ama hangi saatler arasında olacağı belirtilmemiş. online eğitimlerin hangi saatlerde olacağını öğrenebilirmiyim?

Sude Altuntas
15 Ocak 2019
4.0

Canlı ders derken biz sadece izliyoruz değil mi biz de katılmıyoruz yani?

Sude Altuntas
15 Ocak 2019
4.0

Sertifikalar ücretli mi ?

Sude Altuntas
15 Ocak 2019
4.0

Merhabalar öncelikle canlı yayına biz de görüntü olarak katılmayacağız değil mi sadece izliyeceğiz? -Bir de sertifikalar nasıl gönderiliyor? Bunları cevaplarsanız sevinirim

Bilal Şentürk
Mehmet Merdan Gürarslan
11 Ocak 2019
5.0

A1 I hocamiz ozlem erdem in muhtesem anlatimi deneyimi ve kendimin almancaya olan kavrayisim sayesinde guzel bir notla gectim.A2 de acilirsa sevinirim iyi calismalar

Emine Tezkeser
10 Ocak 2019
3.0

A2 Almanca kursu açabilir misiniz?

Bilal Şentürk
Meral Yüksel
08 Ocak 2019
5.0

A2 ne zaman açılır?

Burak Yalaz
07 Ocak 2019
4.0

A2 seviye almanca istiyorum

Ebubekir Karakol
07 Ocak 2019
5.0

Hocamızın emeğine sağlık çok güzel bir anlatımı var. Teşekkür ediyorum

Seda Can
07 Ocak 2019
4.0

Eğitim, bu seviyede genel olarak içerikleri detaylı bir şekilde anlatıyor. Ödevler ve deneme sınavlarıyla pratik yapıp konuları daha kolay pekiştirebiliyoruz. A2 seviyesi eğitiminde açılmasını ve eğitimini almayı isterim.

Semiha Arıkan
06 Ocak 2019
5.0

Almanca'yı hiç bilmeyerek bu dersi aldım ve öğretmen çok iyi anlatıyor. İnşallah diğer seviyelerde açılır.

Bahar Erdem
04 Ocak 2019
5.0

MUTLAKA BU AY İÇİNDE BAŞLATIN ALMANCA A2 SERTİFİKA İHTYACIM VAR LÜTFEN 🙏

Kerim TOSUN
01 Ocak 2019
3.0

Başlangıç seviyesi için içerik olarak iyiydi ancak anlatım daha canlı ve çekici hale getirilebilir. Yine de faydalıydı, çok teşekkürler emeği geçen herkese.

Bilal Şentürk
şenay Gökdağ
01 Ocak 2019
3.0

Iyi akşamlar almanca dersi bugün başlıyordu fakat ayın 14 'ünnemi ertelendi bilgi verirseniz sevinirim.

Destek Ekibi

Ertelenmedi. Profilinize girip görebilirsiniz.

Bilal Şentürk
Hasret Aslan
23 Aralık 2018
5.0

Online egitimde beklentinin cok ustunde bi akilda kalicilik hocamiza ve emegi gecenlere tesekkurler.

Bahar Zurnacı
08 Aralık 2018
5.0

Eğitimler oldukça kaliteli ve verimli geçiyor. Emek veren herkese teşekkürler

Tolga Kallioglu
02 Aralık 2018
5.0

online ders saati ne zaman oluyor ?

Bilal Şentürk
Ali Can Alparslan
26 Kasım 2018
5.0

Kaliteli bir eğitim oldu. Enstitü sayesinde bir dil eğitimi almış oldum. Hocamız elinden gelen gayreti gösterdi. Teşekkür ederim emeği geçenlere.

Mehmet Eren Atakan
26 Kasım 2018
5.0

Eğitici ve pratiğe yönelik bir kurs tecrübesi oldu , emeğinize sağlık hocam . İyi günler dilerim

ömer Meriç
23 Kasım 2018
5.0

Sertifaka gönderimi ne zaman gerçeklestiriyorsunuz bilgi veririmisiniz

Cansu Aksoy
22 Kasım 2018
4.0

Dersler çok verimliydi, Almanca için bütün seviyelerde kursların devam etmesini talep ediyorum.

Bilal Şentürk
Bilgehan Aykul
14 Kasım 2018
5.0

19 Kasım daki ders saat kaçta başlayacak ? Aynı gün başka bir dersim daha olacak, çakışma olur mu?

SEMİH EKŞİ
12 Kasım 2018
5.0

Çok yararlı bir eğitim gerek dökümanların uygunluğu gerekse hocamızın öğreticiliği takdire şayan.Bu eğitimin sadece A1de kalmaması diğer seviyelerin de mutlaka eklenmesi gerekir.Başta hocamız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.

Kübra EROL
11 Kasım 2018
5.0

Dersten çok memnun kaldım, Özlem Hocamız alanında yetkin bir eğitmen. Umarım A1 sonrası devam A2 ve diğer kurlarda devam etme şansımız olur.

Furkan Bildirir
11 Kasım 2018
5.0

Kesinlikle A2 , B1 , B2 seviyeleri gelmeli

Bilal Şentürk
Büsra Aladag
09 Kasım 2018
5.0

Gayet iyi bir sekilde almanca anlayip ve ögrene biliyorsunuz

Bilal Şentürk
Deniz Geçgel
08 Kasım 2018
5.0

Özlem hocayla gayet güzel geçiyor,başarılı bi öğretmen ?

Neslihan Schmidt
08 Kasım 2018
5.0

Harika bir ders. Hiç fark etmeden ne çok şey öğreniyor insan. Özlem Hoca çok tecrübeli ve işine vakıf

Özge Erkölencik
08 Kasım 2018
5.0

Almanca öğrenmek için kendi kendime çalışmaya başlamıştım ama online eğitimle birlikte bilmedigim bircok sey öğrendim, özellikle telafuz konusunda çekiniyorum ama Özlem Hanım gayet net anlattı herşeyi. Teşekkürler

Bilal Şentürk
Hızır Okan Şeker
08 Kasım 2018
5.0

gayet basit ve anlaşılır. Başarılı.

SEMA ERDÖNDÜ
29 Ekim 2018
5.0

Sokak Almancasından gramer geçişi sayesinde başardım, kendime güvenim geldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Umarım en kısa zamanda ´´birlikte´´ bir üst kurda görüşebiliriz. Emeginize sağlık Özlem Hocam. TEŞEKKÜRLER

Ufuk TURAN
25 Ekim 2018
5.0

İyi günler yeni almancaya başlayacaklar için uygunmudur seviyesi. Ayrıca saat kaçta olacak bu eğitim

Kaan taş
14 Ekim 2018
4.0

Lisede öğrendiklerimi ve unuttuklarımı hatırladım. Genel olarak dersin işleyişinden ve anlatımdan memnundum çok iyi anladım. Belki hocamız biraz daha güler yüzlü olsa daha güzel olurdu.

Bilal Şentürk
Buse Yetimoğlu
14 Ekim 2018
1.0

eğitime büyük bir hevesle katılmama rağmen hayal kırıklığına uğradım. eğitimcinin sürekli dersi sınıf yazışmaları nedeniyle bölmesi derse konsantre olmayı zorlaştırıyor. tam odaklanacağımız anda hocanın durup yazışmaları okuması sizi dersten koparıyor. hoca bilgili olabilir ama öğretme konusunda başarılı olduğunu düşünmüyorum

Yaren Oğan
13 Ekim 2018
5.0

Bu eğitime kayıt yaptırdım ve eğitimin saatleri belli mi acaba, eğitimi kesinlikle almak istiyorum ve saat ile gün bilgilerini göremedim hiçbir yerde. Geri dönüşünüzü bekliyorum,teşekkürler..

Bilal Şentürk
Ezgi Nur Uslu
02 Ekim 2018
5.0

Eğitmen gayet ilgili, güzel ve anlaşılır bir anlatımı var. A2, B1 ve B2, C1 ve C2 seviyeleri de gelmeli :)

Sebile YILMAZ
01 Ekim 2018
5.0

Başarılı bir eğitimdi ,teşekkür ediyorum :)

Bilal Şentürk
S. Ziya GÖRGÜN
13 Eylül 2018
5.0

Çok güzel bir eğitim yaptık, Faydalı olduğunu düşünüyorum. Ama lütfen bir üst seviye içinde eğitim hazırlığı yapılsın. Rica ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

İrem GÜRBÜZ
12 Eylül 2018
5.0

Eğitmen gayet ilgiliydi ve temel noktaları gösteriyor. İzlemeye değer :) Teşekkürler

Bilal Şentürk
Fatima Abdulloeva
11 Eylül 2018
5.0

Merhabalar dersler saat kaçta başlıyor acaba çünkü bu günlerde başka derslerim olacakmiş

kübra başaran
04 Eylül 2018
5.0

Eğitim çok zevkliydi, çok anlaşılırdı ve bence A2, B1 ve B2 seviyeleri de gelmelii

Bilal Şentürk
İldem Ceyda Gülünce
03 Eylül 2018
5.0

Dersler verimli ve akılda kalıcı. Eğitmen yeterli ilgiyi gösteriyor. Diğer seviyelerin açılmasını bekliyorum

TALHA KILIÇ
02 Eylül 2018
5.0

Eğitim oldukça akıcıydı.Özlem hocayı ve diğer kurları sabırsızla bekliyorum.İnteraktif olarak olacabileceklerin en iyisi olduğunu düşünüyorum.Öğrenmeyi düşünenlere tavsiyem zaman kaybetmeden kayıt olmaları...Pişman olmayacaklarına eminim.

Nur Yılmaz
01 Eylül 2018
5.0

A2, B1 ve B2 seviyelerinin açılmasını diliyorum :) Hocamız çok güzel anlattı, faydalı bir eğitim oldu.

Bilal Şentürk
Merve Erdoğan
29 Ağustos 2018
5.0

a2,B1 B2 seviyelerin de bekliyoruz merakla ve ders saatleri biraz daha uzatılabilir ya da kurlar çünkü 1 saat çabucak geçiyor.Hocamız muhteşem bir eğitmen teşekkürler

Bilal Şentürk
Fahriye Irmak Sözeri
28 Ağustos 2018
5.0

Çok faydalı ve kaliteli bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Hocamızın eğitmenliği bence harika. Bu eğitimin A2, B1 - B2 seviyelerinin de açılmasını talep ediyorum. :)

Bilal Şentürk
ELİF SEL
22 Ağustos 2018
5.0

Muhteşem bir eğitim, harika bir eğitmen.. Emeğinize sağlık hocam

Bilal Şentürk
Sıdıka Cengiz
19 Ağustos 2018
5.0

Süperdi.Teşekkürler

Bilal Şentürk
Özge Burcu Arslan
18 Ağustos 2018
5.0

Hoca tek kelime ile mükemmel...Emeği geçen herkese teşekkürler...A2 ve B1-B2 kursunun açılmasını heyecanla bekliyorum.Bu imkanı sağladığınız için teşekkürler...

Bilal Şentürk
Nazife Karaca
14 Ağustos 2018
5.0

derslerin tekrarı nerde bilen varmı

Özlem ÇAN
11 Ağustos 2018
5.0

Almanca A2 ve B kurslarının da açılmasını istiyorum.

Abdurrahman Göktaş
09 Ağustos 2018
5.0

ders anlatımı mukemmel hoca tek kelimeyle harika diyebilirim gerek ders gerek konu dışındaki her soruya cevap veriyor .

Burak KELEŞOĞLU
08 Ağustos 2018
5.0

Öğretmenimizin anlatım teknikleri ve motivasyonu harika. A2, B1 ve B2 derslerini görmek istiyoruz. Vielen Dank İİ Enstitu

gürkan özdemir
08 Ağustos 2018
4.0

Enstitüye bu imkan için teşekkürler. Hocamız da başarılıydı. İleri düzeylerini de sabırsızlıkla bekleriz.

Bilal Şentürk
ProfAysenur (Demirkale) DemirkaleMDPhD
08 Ağustos 2018
5.0

Eğitimden memnun kaldım. Teşekkürler.

Merve Öztürk
07 Ağustos 2018
5.0

Teşekkür ediyorum.

Şevket Şahin Körhasanoğulları
06 Ağustos 2018
5.0

Öğretmenimiz de iyi dersin işleyişide umarım ileri düzeyleri de gelir devamını bekliyoruz.

Bilal Şentürk
Belma Demir
06 Ağustos 2018
5.0

Özlem hocam ağzınıza sağlık ALmanca eğitimini sayenizde severek almış oldum,, Ders içerikleri, anlatımınız çok başarılı ve anlaşılırdı, Buradan İstanbul İşletme Enstititüsüne de böyle mesleki, kişisel gelişim ve güncel eğitimler açtığınız için ve de bunları bizim gibi eğitime aç kişilere ücretsiz evimize kadar ulaştırdığınız için çok çok teşekkür ederim.. Eğitimlerin de devamını diliyorum.. Yeni eğitimlerde görüşmek üzere..

Bilal Şentürk
ENES KIZILTAN
06 Ağustos 2018
5.0

Gerek dersin hocası.. gerek dökümantasyonlar.. gerek ders anlatımı ile çok yararlı oldu. Umarım ileri seviyeleri de gelir

Burcu Emrak
05 Ağustos 2018
5.0

iyi bir başlangıç oldu devamı gelmeli.

Bilal Şentürk
pelin kuş
05 Ağustos 2018
5.0

Eğitmenimiz muhteşem, kolaylaştırarak ve tekrar ederek anlaşıyor her şeyi. Anlamadıklarımızı anlatıyor ve ilgili bir eğitmen. Kursun devamının gelmesini istiyoruz. Teşekkürler her şey için.

Bilal Şentürk
TUBA KILAVUZ
05 Ağustos 2018
5.0

Almancayı hayatımda ilk defa görüyorum ve Özlem Hoca çok güzel anlatıyor. Çok iyi bir başlangıç oldu benim için.Devamı gelmeli :)

Abdurrahman Göktaş
01 Ağustos 2018
5.0

ilerleyen zamanlarda almanca a2-b1-b2-c1-c2 duzeyleride açılacak mı?

Destek Ekibi

Evet tüm seviyeleri açacağız.

Yasin Arıcı
30 Temmuz 2018
1.0

SAAT KAÇTA BAŞLİYOR

Şevket Şahin Körhasanoğulları
24 Temmuz 2018
5.0

A1 eğitimnden sonra diğer aşamalarıda öğreticekmisiniz hocam.

Şevket Şahin Körhasanoğulları
24 Temmuz 2018
5.0

a1 seviyesinden sonra ileri almanca için diğer aşamalara geçicekmiyiz hocam yoksa sadece a1 eğitimi mi alıyoruz.

Bilal Şentürk
Hüseyin Canbaz
22 Temmuz 2018
3.0

Ben birşey sormak istiyorum. Dersleri belirli bi aralıkta mı izlemek gerekiyor yoksa gün içinde müsait olduğumuz zaman izleyebiliyormuyuz ?

Hazal Kıraç
21 Temmuz 2018
5.0

Çok faydalı oldu hocanın anlatımı da çok iyi mutlaka diğer seviyeler de gelmeli

Bilal Şentürk
Hayrettin Berke Mut
20 Temmuz 2018
5.0

Eğitimi bu hafta tamamladım.Hoca gerçekten çok ilgili öyle üstünkörü geçmiyor konuların üstünden, her soruya gerek özelden gerek ders sırasında özenle cevap veriyor.Başlamak isteyenler hiç düşünmesin

Ruchan Aygun
18 Temmuz 2018
5.0

toplam eğitim süresi ( saat ) ne kadar?

Ata Ert Aktaş
18 Temmuz 2018
5.0

18 yaşından küçükler katılıyor mu ?

Bilal Şentürk
Ömer Faruk avcı
13 Temmuz 2018
5.0

Saat kaçta başlıyor

Arzu Dinçer
12 Temmuz 2018
5.0

Yurtdışından da katılım sağlanırsa sertifika yolluyor musunuz ?

Destek Ekibi

Evet yurtdışına sertifika gönderimi yapıyoruz.

Bilal Şentürk
Ayçanur Aydoğan
10 Temmuz 2018
5.0

Bir üst kurları gelecek mi ?

Destek Ekibi

Evet diğer seviye dersler bir süre sonra açılacak.

Tüm Yorumlar