AnasayfaSosyal Etki

Sosyal Etki

Sosyal etki taahhüdü IIENSTITU'nun misyonunun ayrılmaz bir parçasıdır. Bireyleri ve kuruluşları olumlu katkılarda bulunmaları için güçlendirebilecek eğitim fırsatları sunarak yerel ve küresel toplumlarımızda anlamlı ve kalıcı değişiklikler yaratmaya çalışıyoruz. Girişimlerimiz, dezavantajlı öğrencilere burs sağlamaktan, gerçek dünya sorunlarını çözmeye odaklanan son teknoloji araştırma projeleri başlatmaya kadar uzanıyor.

Sosyal etki hedeflerimizi ilerletmek için yerel kâr amacı gütmeyen kuruluşların yanı sıra uluslararası savunuculuk gruplarıyla da işbirliği yapıyoruz. Buna ek olarak, evsizler barınaklarında gönüllülük yapmak veya toplumsal yardım etkinliklerine katılmak gibi kamu hizmeti faaliyetleri yoluyla öğretim üyelerimiz ve personelimiz arasında sivil katılımı aktif olarak destekliyoruz. Nihayetinde IIENSTITU, eğitimi çevremizdeki dünyada olumlu değişim için bir katalizör olarak kullanmaya kararlıdır.

Sizi daha iyi bir yarın yaratma misyonumuzda bize katılmaya davet ediyoruz. Desteğiniz, ihtiyaç sahiplerinin yaşamları üzerinde bir etki yaratmaya yardımcı olabilir ve sosyal adalete olan bağlılığınız gelecek nesiller için ilham kaynağı olacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz!

Ayrıca mezunlarımızı, öğretim üyelerimizi, personelimizi ve öğrencilerimizi yıl boyunca hizmet projelerimize katılmaya davet ediyoruz. Birlikte, herkes için daha parlak bir gelecek inşa edebiliriz. Eğitim yoluyla fark yaratmaya olan bağlılığınız için tekrar teşekkür ederiz!

Toplumumuzda ve ötesinde anlamlı bir değişim yaratmak için çabalarken IIENSTITU ile ortaklık kurduğunuz için teşekkür ederiz. Daha parlak bir gelecek için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Birlikte, eğitim fırsatlarını ve sosyal etkiyi birleştiren köprüler kurmaya devam edelim.

Birlikte, olumlu değişimin katalizörleriyiz.

Bu yolculukta bize katıldığınız için teşekkür ederiz.

Birlikte daha parlak bir yarın yaratalım!

Birlikte, eğitim yoluyla dünyayı daha iyi bir yer haline getirelim. IIENSTITU'nun olumlu sosyal etki yaratma misyonuna olan bağlılığınız için tekrar teşekkür ederiz!