AnasayfaFakülte ve Personelin Mesleki Gelişimi

Fakülte ve Personelin Mesleki Gelişimi

IIENSTITU'da, öğretim üyelerimize ve personelimize hem kişisel hem de mesleki gelişimleri için en iyi mesleki gelişim fırsatlarını sunmaya kendimizi adadık. Bu önemli personele olan bağlılığımız, ortak değerler, birbirimize karşı sarsılmaz bir saygı ve hizmette mükemmelliğe adanmışlık temelleri üzerine inşa edilmiştir.

Ünlü eğitimlerimiz araştırma becerileri, öğretim yöntemleri, hibe yazma uzmanlığı ve daha birçok konuyu kapsamaktadır. Ayrıca sınıf yönetimi, öğrenci motivasyon stratejileri ve yenilikçi öğrenme teknolojileri üzerine atölye çalışmaları da sunuyoruz. Tüm kurslar, mevcut rollerinde veya gelecekteki arayışlarında uygulanabilecek yeni beceri setleri geliştirmelerine olanak tanırken, çeşitli fakülte ve personel nüfusumuzun ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Bu programlar, profesyonellerimize ağ kurma ve işbirliği yapma, en iyi uygulamaları paylaşma ve sınıfta veya kampüste kullanılabilecek yeni bilgiler edinme konusunda geniş fırsatlar sunmaktadır. IIENSTITU'nun deneyimli eğitmenlerinden destek almanın yanı sıra, öğretim üyeleri ve personel de özel mentorluk fırsatlarından yararlanmaktadır.