435 Online
1.148.628 Öğrenci

Excel Eğitimi

Excel eğitimi almadan iş görüşmelerinde excel bildiğinizi söylemeyin. Her yerden ulaşabileceğiniz Excel kurslarımız, bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenizi sağlayacak. Deneyimli eğitmenden öğrenin.
4.9
(558)

İş dünyası için ilk akla gelen ofis programı ne desek herhalde çoğunluğun vereceği Excel cevabına şaşırmayız. Çünkü Excel programı, kullanmayan kişilerin bile zihninde gerekli bir program olduğu izlenimini yaratabiliyor. Gerçekten de hem yeni mezunların ilk öğrenmeye çalıştıkları yetkinliklerden biri olması hem de iş dünyasında kullanım alanlarının geniş olması sebebiyle Excel, bilinmeye değer ofis programların başında geliyor. Özellikle bilgisayar kullanımını içeren bir alanda çalışacaksanız Excel öğrenmek bir istek meselesi değil, bir zorunluluktur. 

Peki, Excel programını öğrenmenin en kolay ve etkili yolu nedir? Bu sorunun yanıtını Excel kurs programında görebilirsiniz. Excel eğitimi, ihtiyacınız olan bilgi ve uygulamaları kullanarak işinizi daha kolay nasıl yerine getirebileceğinizi öğretmektedir. Temel seviye Excel kullanımını öğrenerek işiniz için neyi nasıl uygulayabileceğinizi gösterecek ve bilgisayar kullanmaya yönelik önemli bir gerekliliğini de tamamlamış olacaksınız. 

Özellikle iş dünyasında kullanmanız gereken Excel’i hemen bugün öğrenmek, size çok önemli bir yetkinlik kazandıracaktır. İş dünyasında kendinizi kanıtlamak ve yetkinliğinizi göstermek için sertifikalı Excel kursuna katılın ve kısa süre içinde kazanacağınız yetkinliği göstererek iş hayatında bir adım daha öne çıkma yolunu açın.

Bilgisayarda çalışan herkesin işini kolaylaştıracak, matematiksel hesaplamalarda yardımına koşacak, muhasebe finans alanında çalışmak isteyenlerin öğrenmesi gereken bir program arayanlar için: Excel Eğitimi sizinle. Çeşitli hesaplamalar yapma, grafik-tablo oluşturma ve programın sağladığı daha pek çok kolaylıkları öğrenmek, kariyeriniz açısından da son derece faydalı ve gerekli olacaktır.

Başlangıç aşamasında amaca yönelik çözüm arama her işte olduğu gibi bilgisayar öğrenmede de ilk prensip olmalıdır. Örneğin temel seviyede bilgisayar bilen bir kişi oturup yazılım öğrenmeden önce microsoft office programlarını tam olarak öğrenmesi gerekmektedir.

Online Excel Eğitimi

Excel programı, Microsoft tarafından Microsoft Windows ve Apple Macintosh işletimi için kullanılmak amacıyla yazılan tablolama programıdır. Zaten exceli açtığınız zaman karşınıza boş bir tablo çıkacaktır. Bu tablolarla ilk etapta çok fazla işlem yapılamayacağını düşünsek bile neler yaptığını görünce excele hayranlığınız ve saygınız kat kat artacak. Neredeyse tarhana çorbası yapacak durumda olduğu sizi oldukça şaşırtacak. Online Excel eğitimine kayıt olun ve bugün derslere başlayın.

Excel eğitimine kimler katılmalıdır?

  • Excel programını etkin kullanmak isteyenler

  • Muhasebe ve finans sektöründe çalışanlar 

  • Veriler ile sürekli iş yapanlar

  • Her sektör çalışanı

  • Bu alana ilgi duyanlar.

Devamını göster
Excel Eğitimi
269855
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları4
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/04/2023
Soru - Cevap (Canlı Yayın)
25/03/2023
Sertifika Sınavı
01/04/2023

Excel kursuyla birlikte bunlara da katılın.

Excel kursu, kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olabilecek güçlü bir kurstur. İleri Seviye Excel kursu ise karmaşık veri analizi ve raporlama için Excel'i nasıl kullanacağınızı öğretir. Bu kurs, kariyerinde ilerlemek isteyen herkes için gereklidir. Excel'in gelişmiş özelliklerini öğrenmenin yanı sıra,etkili raporlar oluşturmak istiyorsanız Excel raporlama eğitimimize mutlaka göz atın.
Excel Raporlama Eğitimi
5
(3)

Excel Raporlama Eğitimi

30 Konu5 Saat
İleri Excel Eğitimi - Kursu
4.9
(302)

İleri Excel Eğitimi

25 Konu4 Saat
Excel Makro Eğitimi
5
(8)

Makro Eğitimi

46 Konu12 Saat
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
750289