İngilizce Eğitimi (A1-A2)


$7.62$14.62

4,7
420 Ratings
21 student enrol recently.

  Course content

 • 5 Videos
 • 5 Live Class
 • 1 Document
 • 1 Quiz
 • 1 Homework
 • 5 Practice Exam Quiz
 • Group Chat
 • Discussions
Türkçe
Subscription Duration: 365 Days

İngilizce Eğitimi (A1-A2) - İngilizce Kursu

İngilizce temelinizi sağlamlaştırmak mı istiyorsunuz?

Yıllardır İngilizce eğitimi alıp bir türlü öğrenemediğinden yakınanlardan mısınız? Bu sorunu yıllardır hepimiz yaşıyoruz ve Enstitü olarak buna bir çözüm bulduk. Online eğitim avantajıyla öğrenmeye hemen başlayın. Temellerinizi oluşturmanıza yönelik ders içi ücretsiz etkinlikler tüm İngilizce becerilerinizi geliştirmeye yönelik hazırlandı. Dünyanın her yerinden katılan öğrencilerle İngilizce pratiği yapabileceğiniz tartışma forumu ve öğrenci gruplarıyla bunu eğlenceli hale getirdik. İngilizce temellerini atmak için geç kalmadınız, ama şimdi katılırsanız hemen öğrenmeye başlarsınız. Ertelemeden İngilizce temellerini atmak için hemen başlayın.

İngilizce A1-A2 kursu hafta içi 5 gün sürmektedir. Kısa sürede İngilizcenin temellerini atmak istiyorsanız hemen başlayın. Bütçenize en uygun İngilizce kursunu Enstitü’de bulabilirsiniz. Ana dili düzeyinde İngilizce bilen uzman eğitmen eşliğinde öğrenmenin farkını başka bir platformda bulamazsınız. İngilizce temellerinizi atmak ve bunu devam ettirmek için bize katılın.

İngilizce temellerinizi sağlamlaştırmak bir tık uzağınızda, hemen katılın ve öğrenmeye başlayın.

İngilizce eğitiminizi sürekli ertelemenin ne size ne de geleceğinize faydası var. Öğrencilik hayatınızda da iş hayatınızda da bunun eksikliğiyle karşılaşmaktan maalesef kaçamayız. Üstelik yeni kültürler tanıma, yeni ülkeler gezip görme hayalleriniz için de ilk adımı atmanız gerekiyor artık. Ne de olsa başlamak başarmanın yarısıdır. İngilizce Eğitimi (A1-A2) Eğitimi ile temel bir başlangıç yaptığınızda, gerisi kolaylıkla gelecektir.

Yabancı şarkılara eşlik ederken uyduranlardan mısın? Alt yazıyı takip edeceğim diye can alıcı sahneleri kaçıranlardan mı? Yoksa o çok arzuladığın iş fırsatını İngilizcen yeterli gelmediği için mi kaçırdın?

O zaman ne duruyorsun?

Geleceğin için en doğru adımı atman; uzaktan eğitim görmeye dayalı bu kursa kayıt olman yeterli. İster evinde, ister çimlerde, ister bir kafede kahve eşliğinde canlı dersleri izleyebilirsin. Kaçırdığın derslerin kayıtlarını görüntüleyip, özgürce İngilizceyi en temelden öğrenmenin keyfini çıkarıp, hızlıca ilerletmek için güzel bir başlangıç yapabilirsin.

İngilizce Kursu Amacı

Çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri olan İngilizceyi öğrenmek için herbirimizin çeşitli sebepleri vardır. Kimileri kariyerini daha değerli kılmak, kimileri ise arkadaş çevresini genişletmek veya yurt dışında sorunsuz iletişim kurmak için ingilizce öğrenmeye ihtiyaç duyar. Her ne sebeple ingilizce öğrenmek istesek de iş veya eğitim hayatındaki yoğun tempodan dolayı zaman bulamayabiliriz. İngilizce kursu programımızla istediğiniz yerde istediğiniz zamanda dersleri takip edebilir, çalışmanızı esnek bir şekilde sürdürebilirsiniz. Arzumuz bu eğitimi alan öğrencilerin ingilizcede temel olarak kendilerini ifade edebilecekleri seviyeye ulaşmalarını sağlamaktır. Eğitimimizde sağlam ve eksiksiz bir temel oluşturarak öğrencilerimizin ingilizceye artık yabancı kalmamasını amaçlıyoruz.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 • Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon.
 • Aktif bir internet bağlantısı.

İngilizce uzaktan eğitimine kimler katılmalıdır?

 • Ev rahatlığıyla, esnek eğitim saatleriyle ingilizce öğrenmeyi tercih edenler,
 • Temel ingilizce bilgisini kanıtlamak isteyenler,
 • İngilizceye ilgi duyanlar.

What you will learn?

İngilizce eğitim içeriğimizin temelinde dilbilgisi ve sözcük bilgisi olacaktır. İngilizce dilbilgisi derslerimizde kısa sürede pek çok önemli konuyu içeren eğitim verilecektir. Derslerimizde geniş, şimdiki, geçmiş ve gelecek zaman konularını detaylı öğrenip örneklendireceğiz. Bunlara ek olarak sözcük çalışması yaparak günlük hayatta kullanılan temel kalıpları inceleyeceğiz. İçeriğimizle ilgili bu eğitime katılan her öğrencinin dikkatini çekmemiz gereken nokta şudur: Eğitim içeriğimiz çeşitli temel konulardan oluştuğundan kısıtlı süre içinde pekçok konuya hakim olmak için bireysel çalışma çok önemlidir. Eğitim içeriği yol gösterici ve açıklayıcı özellikler taşır ancak kişilere özel olarak konular üzerinde gereğinden fazla zaman harcanması mümkün değildir.

Topics of Education

 • Verb to Be , Possesive Adjectives , Personal Information Verbs Have/Like/Live/Go , The Family
 • Present Simple , Jobs , What time is it ? Adverbs of Frequency , There is/are , Some / any / a lot of
 • This / That / These / Those , Can - Can’t , Past Simple , was / were / could
 • Time Expressions , Adverbs , Countable / Uncountable Nouns , How much / How many
 • Comparative Adjectives , Superlative Adjectives , Markets , Towns and Countries , Directions
More
Certificate

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
Certificate
Comments All (420)
Course Rating 4,7
Mahmut özkaraman
11 Nisan 2022
5.0

İyigunler bu verdiğiniz eğitim için sertifika veriyonuzmu ve verdiğiniz sertifika MEB onaylimi ve de bu yurtdışında gecerlimi

Support team

Eğitim sonunda sertifika sınavından 70 ve üstü alırsanız başarılı olur ve sertifika siparişi vermeye hak kazanırsınız.

Büşra Uysal
10 Nisan 2022
5.0

ders saatlerini nereden öğrenebilirm?

Support team

Canlı ders planlaması yapıldığında katılımcılara mail ile bildirim yapılmakta. Canlı ders tarihlerini planlandığında ders sayfnızda sağ üst köşede yaklaşan etkinlikler yazan alandan takip edebilirsiniz.

İlayda Özkul
derya çetin
10 Nisan 2022
5.0

Bugün satın alıp başladığımda sertifikam ne zaman elimde olur?Bazı yorumlarda sertifikanın çıktısını alamadığımız ya da üzerinde sertifika numarası olmadığı söylenmiş bu konuda bilgi alabilir miyim ?Erasmus programına başvurmak için Temel seviyede İngilizce bildiğimi kanıtlamam gerekiyor işime yarar mı resmi kurumlarda?

Support team

Sertifika sınavın her hafta sonu açılmakta. Abonelik süreniz içinde dilediğiniz hafta sonu sınava girebilirsiniz. Basılı sertifika siparişi verdiğinizde kargo ile gönderim yapılmakta.