English Course - Native Teacher (A1-A2)


$3.00$13.85

5,0
3 Ratings
18 student enrol recently.

  Course content

 • 5 Videos
 • 5 Live Class
 • 10 Document
 • 1 Quiz
 • 5 Practice Exam Quiz
 • Group Chat
 • Discussions

Upcoming Events

 • Sertifika Sınavı başlama tarihi
  22-01-2022 12:00
 • Sertifika Sınavı bitiş tarihi
  23-01-2022 23:59
İngilizce
Education Period: . Period
Subscription Duration: 120 Days

İngilizce Kursu (İngilizce Anlatım)

İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağınızı biliyor musunuz? 

Enstitü İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için harika bir platformdur. Amacımız herkesin İngilizce’yi öğrenmesini sağlamak. Uygun fiyatla kaliteli bir eğitim arayışınız varsa Enstitü’deki eğitimler tam size göre. Öğrencilerin başarılı olmasına sağlamak için native eğitmenler ve İngilizce’yi profesyonel seviyede bilen eğitmenler aracılığıyla özel İngilizce kurs programları sunuyoruz. İngilizce öğrenmeyi uygun fiyata avantaja çevirebilmeniz için etkileşimli içerikler, canlı dersler ve ilgi çekici etkinlikler aracılığıyla sizlere sunuyoruz.

Piyasada hem bütçeye uygun hem de profesyonel eğitimcileri Enstitü haricinde başka bir kurumda bulamazsınız. İngilizce’yi ana dili düzeyinde bilen ve öğretme konusunda tutkusu olan İngilizce eğitmenlerle canlı dersler eşliğinde öğrenme fırsatını sunuyoruz. İngilizce becerilerinizi geliştirmenizin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak pratik yapmanıza olanak sağlıyor ve İngilizce öğrenme sürecinizi eğlenceli hale getiriyoruz. Ve tüm bunlar ücretsiz. Hala neyi bekliyorsunuz? Hemen bize katılın.

Başlamak için ertelemeyin, hemen katılın.

Bu eğitim tamamen İngilizce konuşularak yapılacaktır. Eğitmen bu eğitimde Türkçe konuşmayacak ve dersi tamamen İngilizce olarak işleyecektir. 

Öğrencilik yılları, akademik kariyer ya da iş hayatı için İngilizce olmazsa olmazların başında geliyor. İngilizce artık hayatın bir parçası. Ayrıca İngilizceyi öğrenmek pek çok farklı fırsatı da beraberinde getiriyor. Başka ülkeleri gezip görmenin, farklı kültürleri tanımanın belki de yurt dışında yaşamanın da anahtarı İngilizce. Ne dersiniz artık ertelemeden başlamak gerekmiyor mu? Nereden mi başlanmalı? En temelinden yani İngilizce (A1-A2) düzeyinden.

Peki, hangi kurs olmalı? Online eğitimle katılabileceğiniz Native İngilizce Eğitimi (A1-A2) Eğitimi tam size göre. Neden mi? Vakit bulamama derdi yok, trafiğe takılma korkusu yok. İnternet erişimi olan her yerden rahatlıkla derse katılabilirsiniz. İngilizceye ulaşma konusundaki bütün problemler de çözüldüğüne göre, başlayabilirsin İngilizceyi en temelden öğrenip, hayalindeki ülkenin kapılarını aralayıp, hayalindeki işe bir adım daha yaklaşabilirsin. Dersin Amacı İngilizce öğrenmek isteyip de fırsat bulamayan, zaman yaratamayan, iş temposu sebebiyle vakti olmayan herkese İngilizceyi yakınlaştırmak.

Online eğitimle evinizden, ofisinizden ya da kafeden; derse geç kalma stresi yaşamadan İngilizceyi öğretmek. Temelden başlanacak dersler le İngilizce öğrenemeyen kalmayacak.

İngilizce Kursuna Kimler Katılmalı?

 • İngilizce öğrenmeye acil ihtiyacı olanlar,
 • İngilizce öğrenmek isteyen ama fırsat bulamayanlar,
 • İngilizce öğrenme konusunu ertelemek istemeyenler,

What you will learn?

Eğitimde İngilizcenin temelinden başlanacaktır. Sözcük bilgisi ve dil bilgisi konularında temel bilgiler öretilecektir. Geçmiş zaman, şimdiki zaman, geniş zaman ve gelecek zaman konuları detaylı bir şekilde işlenecektir. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan temel kalıplar anlatılacak.

Topics of Education

 • How to introduce ourselves
 • How to talk about what we like and what we dislike
 • What we can do and what we cannot do
 • Our occupations and how we like spending our free time
More
Certificate

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
Certificate
Comments(3)
Course Rating 5,0
Arif Aktaş
20 Mayıs 2021
5.0

Eğitmenin tamamen İngilizce konuşmasının öğrenmemiz açısından daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Online olarak böyle bir eğitim sunduğu için İstanbul İşletme Enstitüsü'ne ayrıca teşekkür ederim. Canlı derslere katıldım ve kayıtlı videolardan da izleyerek bildiklerimi pekiştirdim diyebilirim. Kesinlikle faydasını göreceğiniz bir eğitim. English Course - Native Teacher (A1-A2) eğitimini İngilizce öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Ayşe Özdemir
23 Nisan 2021
5.0

İngilizce hazırlık sınıfı öğrencisiyim. Buradan aldığım yabancı dil eğitimlerinin çok faydasını gördüm. English Course - Native Teacher Eğitimi de oldukça akıcı ve keyifli geçen bir eğitim. Özellikle öğrenciler için güzel bir fırsat... Emeği geçen herkese teşekkürler.

Ceren Elbüken
22 Nisan 2021
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü'nde yabancı dil alanında birçok eğitim var. Hepsi verimli olduğu kadar keyifli de geçiyor. Online English Course - Native Teacher Eğitimi de bunlardan biri. Enstitü'deki online yabancı dil eğitimleri sayesinde kendimi geliştirdim ve faydasını gördüm diyebilirim. Sertifikamla gönderilen hediyeler için de buradan teşekkür ediyorum. Enstitü her anlamda kaliteli bir online eğitim platformu. Yabancı dil öğrenmek ve pratik yapmak isteyen herkese tavsiye ederim.