AnasayfaOnline EğitimlerEnglish Course - Native Teacher (A1-A2)
65 Online
214.655 Öğrenci

English Course - Native Teacher (A1-A2)

Bu eğitimde eğitmen tamamen İngilizce konuşmaktadır. İngilizce konuşan eğitmenden ders alın. İngilizce seviyenizi geliştirmenin en kolay yolu.
5
(4)

Amacımız herkesin İngilizce’yi öğrenmesini sağlamak. Uygun fiyatla kaliteli bir eğitim arayışınız varsa Enstitü’deki eğitimler tam size göre. Öğrencilerin başarılı olmasına sağlamak için native eğitmenler ve İngilizce’yi profesyonel seviyede bilen eğitmenler aracılığıyla özel İngilizce kurs programları sunuyoruz. İngilizce öğrenmeyi uygun fiyata avantaja çevirebilmeniz için etkileşimli içerikler ve ilgi çekici etkinlikler aracılığıyla sizlere sunuyoruz.

Piyasada hem bütçeye uygun hem de profesyonel eğitimcileri Enstitü haricinde başka bir kurumda bulamazsınız. İngilizce’yi ana dili düzeyinde bilen ve öğretme konusunda tutkusu olan İngilizce eğitmenlerle öğrenme fırsatını sunuyoruz. İngilizce becerilerinizi geliştirmenizin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak pratik yapmanıza olanak sağlıyor ve İngilizce öğrenme sürecinizi eğlenceli hale getiriyoruz. Ve tüm bunlar ücretsiz. Hala neyi bekliyorsunuz? Hemen bize katılın.

Başlamak için ertelemeyin, hemen katılın.

Bu eğitim tamamen İngilizce konuşularak yapılacaktır. Eğitmen bu eğitimde Türkçe konuşmayacak ve dersi tamamen İngilizce olarak işleyecektir. 

Öğrencilik yılları, akademik kariyer ya da iş hayatı için İngilizce olmazsa olmazların başında geliyor. İngilizce artık hayatın bir parçası. Ayrıca İngilizceyi öğrenmek pek çok farklı fırsatı da beraberinde getiriyor. Başka ülkeleri gezip görmenin, farklı kültürleri tanımanın belki de yurt dışında yaşamanın da anahtarı İngilizce. Ne dersiniz artık ertelemeden başlamak gerekmiyor mu? Nereden mi başlanmalı? En temelinden yani İngilizce (A1-A2) düzeyinden.

Peki, hangi kurs olmalı? Online eğitimle katılabileceğiniz Native İngilizce Eğitimi (A1-A2) Eğitimi tam size göre. Neden mi? Vakit bulamama derdi yok, trafiğe takılma korkusu yok. İnternet erişimi olan her yerden rahatlıkla derse katılabilirsiniz. İngilizceye ulaşma konusundaki bütün problemler de çözüldüğüne göre, başlayabilirsin İngilizceyi en temelden öğrenip, hayalindeki ülkenin kapılarını aralayıp, hayalindeki işe bir adım daha yaklaşabilirsin. Dersin Amacı İngilizce öğrenmek isteyip de fırsat bulamayan, zaman yaratamayan, iş temposu sebebiyle vakti olmayan herkese İngilizceyi yakınlaştırmak.

Online eğitimle evinizden, ofisinizden ya da kafeden; derse geç kalma stresi yaşamadan İngilizceyi öğretmek. Temelden başlanacak dersler le İngilizce öğrenemeyen kalmayacak.

İngilizce Kursuna Kimler Katılmalı?

  • İngilizce öğrenmeye acil ihtiyacı olanlar,

  • İngilizce öğrenmek isteyen ama fırsat bulamayanlar,

  • İngilizce öğrenme konusunu ertelemek istemeyenler,

Devamını göster
Bu görüntüde, kara tahtanın önünde gülümseyen, ana dili İngilizce olan samimi bir öğretmen görülüyor. Başlangıç seviyesinde (A1-A2) bir İngilizce kursu veriyor gibi görünüyor ve öğrencilerine yardım etmekten mutlu görünüyor. Kara tahta üzerinde siyah arka plan üzerinde beyaz metin var ve bu da görüntünün profesyonel görünümüne katkıda bulunuyor. Genel olarak, bu görüntü olumlu bir atmosfer yaratıyor ve İngilizce öğrenmek için cesaretlendiriyor.
01102
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları10
Eğitim DiliEnglish
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
18/05/2024
Sertifika Sınavı
25/05/2024
Sertifika Sınavı
01/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.