AnasayfaOnline Eğitimlerİngilizce Öğreniyorum (5 Eğitim)
25 Online
404 Öğrenci

İngilizce Öğreniyorum (5 Eğitim)

İngilizce öğrenmek zor olabilir ama bu eğitim paketi ile temel seviyeden başlayarak uzmanından öğrenin.
5
(7)

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz? Ya da İngilizce öğrenmenin yeni bir yolunu mu arıyorsunuz?

İngilizce öğrenmek zor olabilir ama siz bu eğitim paketiyle bu zorluğu aşabileceksiniz. Öğrenmenin eğlenceli ve kolay olması gerektiğine inanıyoruz. Çevrimiçi derslerimizle, İngilizce konuşmanın temellerini hemen öğreneceksiniz! Bu eğitim paketi sayesinde A1 seviyesinden başlayarak İngilizceyi öğrenebileceğinizi keşfedeceksiniz.

Yeni bir dil öğrenmek göz korkutucu olabilir. Ancak kısa sürede akıcı bir şekilde konuşmanızı sağlayacak eğlenceli ve etkileşimli dersler oluşturarak bunu sizin için kolaylaştırdık! Kurslarımız, yeni başlayanlardan ileri düzey öğrencilere kadar her seviyedeki öğrencilere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Öğrencilerimizin becerilerini kolaylıkla geliştirebilmeleri için video, ses, oyunlar ve daha fazlasını içeren çeşitli öğrenme araçları sunuyoruz. Ve en iyi yanı eğitimlerin online olması ve abonelik süreniz içinde tüm materyalleri dilediğiniz zaman ulaşabilmeniz. Herhangi bir özel ekipmana veya pahalı yazılıma ihtiyacınız yok. Sadece bir internet bağlantısı ve öğrenme isteğiniz. Peki ne bekliyorsun? Bugün iki dilli olma hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olalım!

Etkileşimli derslerimiz, insanların en iyi nasıl öğrendiğini anlayan uzmanlar tarafından tasarlanmıştır. Dil becerilerinizi geliştirmek için asla geç değildir - size öğrenmenin gerçekten ne kadar eğlenceli olabileceğini gösterelim!

Bu pakette hangi dersler var?

  1. İngilizce A1-A2

  2. İngilizce B1-B2

  3. İngilizce C1-C2

  4. English Course - Native Teacher (A1-A2)

  5. İngilizce Konuşma Kursu (Speaking)

İngilizce Eğitimi (A1-A2) - İngilizce Kursu

Yıllardır İngilizce eğitimi alıp bir türlü öğrenemediğinden yakınanlardan mısınız? Bu sorunu yıllardır hepimiz yaşıyoruz ve Enstitü olarak buna bir çözüm bulduk. Online eğitim avantajıyla öğrenmeye hemen başlayın. Temellerinizi oluşturmanıza yönelik ders içi ücretsiz etkinlikler tüm İngilizce becerilerinizi geliştirmeye yönelik hazırlandı. Dünyanın her yerinden katılan öğrencilerle İngilizce pratiği yapabileceğiniz tartışma forumu ve öğrenci gruplarıyla bunu eğlenceli hale getirdik. İngilizce temellerini atmak için geç kalmadınız, ama şimdi katılırsanız hemen öğrenmeye başlarsınız. Ertelemeden İngilizce temellerini atmak için hemen başlayın.

İngilizce A1-A2 kursu hafta içi 5 gün sürmektedir. Kısa sürede İngilizcenin temellerini atmak istiyorsanız hemen başlayın. Bütçenize en uygun İngilizce kursunu Enstitü’de bulabilirsiniz. Ana dili düzeyinde İngilizce bilen uzman eğitmen eşliğinde öğrenmenin farkını başka bir platformda bulamazsınız. İngilizce temellerinizi atmak ve bunu devam ettirmek için bize katılın.

İngilizce Eğitimi (B1-B2)

Kısa sürede İngilizce öğrenmek ister misiniz?

Enstitü öğrencilerinin en hızlı şekilde İngilizce öğrenmesini sağlayan bir online eğitim platformudur. Kısa sürede öğrenmenizi sağlayacak İngilizce B1-B2 kursunun içerikleri talebinize özel olarak geliştirildi. Amacımız, İngilizcesini orta düzeyde geliştirmeyi hedeflerine ulaşmasını sağlamak. Dünyanın dört bir yanından katılan insanlarla birlikte İngilizcenizi ilerletmek için eğlenceli ve etkili içerikleri sizlere sunuyoruz.

Bütçenize en uygun ve en hızlı İngilizce B1-B2 eğitime hemen şimdi başlayabilirsiniz. 5 gün sürecek bu eğitim programına hemen kayıt olun ve orta seviyede İngilizce öğrenmeye başlayın. Abonelik süreniz boyunca öğrenmeye devam edin. 7/24 destek hizmetiyle Enstitü her zaman yanınızda. Dil hedeflerinize ulaşmak için buradayız. 

İngilizce B1-B2 kursuna hemen başlayın ve kısa sürede İngilizcenizi ilerletin.

İngilizce Eğitimi (C1-C2)

İngilizce, tüm dünyada geçerliliğini koruyan en popüler dillerdendir. Mevcut İngilizce seviyenizi en üst düzeye çıkartmanızın, kariyeriniz açısından katkısı son derece büyük olacaktır. Ayrıca uluslararası sınavlar ile başarınızı tüm dünyada geçerli kılmak için İngilizce C1-C2 eğitimi sizin için gereklidir. İngilizce bilginizi anadiliniz düzeyine çıkartmanız, İngilizce konuşan insanlarla iletişim kurmanızda kolaylık sağlayacaktır.

İngilizce, günümüzde tüm dünyayla iletişim sağlayan küresel bir dildir. Yurtdışında çalışmak ya da yaşamak isteyen herkes, bu eğitime katılım sağlamalıdır. C seviyesindeki katılımcılar konuşma ve metinlerdeki anlamları kolaylıkla kavrayabilir ve anadili İngilizce olan kişilerle kolayca iletişime geçebilirler. TOEFL, IELTS gibi sınavlarda yüksek puan alabilirler. C1-C2 eğitiminde İngilizceye tamamen hakim olacağınız için kendinizi daha profesyonel hissedeceksiniz. İş dünyasında advanced seviyede İngilizce bilmenin önemi büyüktür. İş görüşmelerinde önde olmak için hemen C seviyesinde İngilizce öğrenin.

English Course - Native Teacher (A1-A2)

Enstitü İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için harika bir platformdur. Amacımız herkesin İngilizce’yi öğrenmesini sağlamak. Uygun fiyatla kaliteli bir eğitim arayışınız varsa Enstitü’deki eğitimler tam size göre. Öğrencilerin başarılı olmasına sağlamak için native eğitmenler ve İngilizce’yi profesyonel seviyede bilen eğitmenler aracılığıyla özel İngilizce kurs programları sunuyoruz. İngilizce öğrenmeyi uygun fiyata avantaja çevirebilmeniz için etkileşimli içerikler, canlı dersler ve ilgi çekici etkinlikler aracılığıyla sizlere sunuyoruz.

Piyasada hem bütçeye uygun hem de profesyonel eğitimcileri Enstitü haricinde başka bir kurumda bulamazsınız. İngilizce’yi ana dili düzeyinde bilen ve öğretme konusunda tutkusu olan İngilizce eğitmenlerle canlı dersler eşliğinde öğrenme fırsatını sunuyoruz. İngilizce becerilerinizi geliştirmenizin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak pratik yapmanıza olanak sağlıyor ve İngilizce öğrenme sürecinizi eğlenceli hale getiriyoruz. Ve tüm bunlar ücretsiz. Hala neyi bekliyorsunuz? Hemen bize katılın. Bu eğitim tamamen İngilizce konuşularak yapılacaktır. Eğitmen bu eğitimde Türkçe konuşmayacak ve dersi tamamen İngilizce olarak işleyecektir.

İngilizce Konuşma Kursu (Speaking)

İngilizce konuşmaya hazır mısınız?

Enstitü’de İngilizce konuşmayı öğrenmek çok kolaydır. Öğrenmeyi herkes için eğlenceli ve ilgi çekici bir hale getirdik. Benzersiz yöntemlerle speaking yapmaya hazırsanız hemen başlayın.

İngilizce konuşma kursu alanında uzman eğitmen tarafından tasarlanmıştır. Bu yüzden takip etmeniz çok kolay olacak. Enstitü ile kendinizi hiç olmadığı kadar kendinden emin bir şekilde İngilizce konuşurken bulacaksınız. Ve deneyimlerini paylaşmayı seven bir öğrenci grubumuz var. Eğitime etkileşimli bir şekilde katılın. Eğitimde gönüllü olarak katılıp İngilizce konuşmanın tadını çıkarın.

Hemen eğitimi satın alın ve bugün Enstitü’de speaking öğrenmeye başlayın.

Speaking kursu, İngilizce öğrenen çoğu insan için başarılı olmadıkları veya geliştiremedikleri bir yetenek olarak kalmıştır. Dilbilgisi kurallarına hakim olan, dil sınavlarından yüksek puanlar alan kişiler dahi iş konuşmaya gelince ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Oysa dilbilgisi kuralları dilin kendisi değil, kişilerin o dilde kendilerini ifade etmelerine yardımcı olacak bir araçtır.

Devamını göster
Bu görüntü elinde telefon tutan ve muhtemelen akıllı telefon kullanan bir kişiyi yakalıyor. Telefona yakından bakıldığında, muhtemelen bir cihaz ya da işaret olan beyaz dikdörtgen bir nesne görülüyor. Telefonu tutan bir el ve beyaz dikdörtgen nesneyi işaret eden bir parmak görülüyor. Arka planda üzerinde haç bulunan bir bayrak da görülüyor. Bu görüntü, İngilizce eğitimine odaklanan çevrimiçi bir kursun parçasıdır. İnsanların dili öğrenmelerine yardımcı olacak çeşitli öğrenme materyalleri ve kaynakları içeren bir paketin parçası olabilir. Ayrıca, kullanıcılara öğrenme materyallerine erişmek için telefon kullanma sürecinde rehberlik eden bir öğretici de olabilir. Beyaz dikdörtgen nesne, talimatlar içeren bir işaret veya bir ders kılavuzu olabilir. Dersin odak noktası ne olursa olsun, bu görüntü öğrencilerin dersi anlamalarına yardımcı olmak için yararlı bir görsel yardım görevi görür.
10322491
Video30
Sınav5
Ödev3
Ders Notları35
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
29/06/2024
Sertifika Sınavı
06/07/2024
Sertifika Sınavı
13/07/2024

Benzer Kurslar

İngilizce kurslarına katılan öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bu online kurs, IELTS sınavına hazırlanmak isteyenler için idealdir. Öğrencilerin IELTS sınavında başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı dersler ve materyaller içerir. Kurs, dört dil ve iletişim becerisinin tümünü kapsayan modüllere ayrılmıştır: okuma, yazma, dinleme ve konuşma. Sınav konuları, stratejileri ve ipuçları hakkında ayrıntılı açıklamalar sağlar. Öğrenciler ayrıca çeşitli uygulama etkinlikleri ve alıştırmalarla becerilerini pratik edebilirler. Bu tam kurs, öğrencilerin istedikleri IELTS puanına eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
5
(4)

IELTS Kursu

5 Konu20 Saat
Kısa, siyah saçlı ve sıcak bir gülümsemeye sahip güzel bir kadın kameranın önünde duruyor. Üzerinde pembe çiçek desenli beyaz, bol bir gömlek ve bir çift açık renk kot pantolon var. Dudakları yanaklarına kadar uzanan geniş bir gülümsemeye dönüşürken gözleri sevinçle kapalıdır. Kolları dirseklerinden hafifçe bükülmüş ve elleri gevşek bir şekilde kot pantolonunun ceplerine sokulmuş. Güneş yakındaki bir pencereden parlıyor ve yüzünü yumuşak, doğal bir ışıkla aydınlatıyor. Neşenin resmidir, sıcaklık ve memnuniyet yayar.Magdalini Timou
21170