AnasayfaOnline Eğitimlerİngilizce Konuşma Kursu (Speaking)
120 Online
24.817 Öğrenci

İngilizce Konuşma Kursu (Speaking)

İngilizce yazmayı bilen ama konuşmayı bilmeyenlere özel eğitim. İngilizce konuşma kursu kısa sürede speaking yapmanızı sağlayacak. Uzun dönem online eğitim.
5
(11)

“Anlıyorum ama konuşamıyorum” Belki de İngilizce konuşma konusunda en sık kurduğumuz cümledir. Çoğumuzun ortak problemi olan İngilizce konuşmayı online bir şekilde çözüme kavuşturabiliriz. Çünkü İngilizce konuşma, İngilizce öğrenmek isteyen ya da öğrenme aşamasında pek çok insanın zorlandığı konular arasında gelmektedir. İngilizceyi bir dereceye kadar anlayabiliyoruz ancak konuşma konusunda maalesef pek de iyi olduğumuz söylenemez. 

İngilizce konuşma kursu, İngilizce konuşma sorunumuza çözüm için vardır. Bu kurs sayesinde yabancılarla olan günlük iletişimden tutun da İngilizce mülakatlara kadar kendinizi rahatlıkla ifade edebilmeyi öğreneceksiniz.

Günlük hayatta gerek iş gerekse okul yoğunluğundan dolayı İngilizce konuşma ve pratik yapma imkanı bulamıyor olabilirsiniz. Ancak bir konuyu göz ardı etmemekte fayda var. Unutmayın, bir dile ne kadar maruz kalırsanız, o dili o kadar hızlı ve iyi öğrenirsiniz. Bu nedenle, çeşitli yoğunluklarınızdan ötürü İngilizce pratik yapacak ortamlara katılamıyorsanız, online İngilizce konuşma kursu size bu konuda inanılmaz kolaylık sunar. Evinizden, akşamları çayınızı yudumlarken katılım sağlayabileceğiniz eğitimle kendinize yatırım yapabilirsiniz. Online İngilizce eğitimi aracılığı ile herkes bolca konuşma pratiği yapmış olacak. Üstelik bireyler yalnızca kendi alanında değil, kelime bilgisi, anlama, dinleme, telaffuz gibi konularda da pratik imkanına sahip olacak.

Pekala. Şimdi size şu soruyu sormamız gerekiyor 😃

İngilizce konuşmaya hazır mısınız? Enstitü’de İngilizce konuşmayı öğrenmek çok kolaydır. Öğrenmeyi herkes için eğlenceli ve ilgi çekici bir hale getirdik. Benzersiz yöntemlerle speaking yapmaya hazırsanız hemen başlayın.

İngilizce konuşma kursu alanında uzman eğitmen tarafından tasarlanmıştır. Bu yüzden takip etmeniz çok kolay olacak. Enstitü ile kendinizi hiç olmadığı kadar kendinden emin bir şekilde İngilizce konuşurken bulacaksınız. Ve deneyimlerini paylaşmayı seven bir öğrenci grubumuz var. Eğitime etkileşimli bir şekilde katılın. Eğitimde gönüllü olarak katılıp İngilizce konuşmanın tadını çıkarın.

Hemen eğitimi satın alın ve bugün Enstitü’de speaking öğrenmeye başlayın.

Speaking kursu, İngilizce öğrenen çoğu insan için başarılı olmadıkları veya geliştiremedikleri bir yetenek olarak kalmıştır. Dilbilgisi kurallarına hakim olan, dil sınavlarından yüksek puanlar alan kişiler dahi iş konuşmaya gelince ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Oysa dilbilgisi kuralları dilin kendisi değil, kişilerin o dilde kendilerini ifade etmelerine yardımcı olacak bir araçtır.

İngilizce konuşma - Speaking eksiğinin en büyük sebebi, günlük hayatta İngilizce’yle karşılaşamamak ve bu sebeple dili yaşayamamaktır. Herkesin kendini sadece İngilizce ifade etmeye çalıştığı, sadece İngilizce iletişim kurduğu ve bolca pratik yapma şansı elde ettiği bir ortamda gerçek İngilizce öğrenilecektir. İşte bu programın amacı katılımcılarına bu özgüveni verebilmek, kendilerini keşfedebilmelerini veya geliştirebilmelerini sağlamaktır.

İngilizce Konuşma eğitimine kimler katılmalıdır?

İngilizce konuşma kursu, her alandan her yerden dileyen herkes için harika bir imkandır. Özellikle öğrencilik döneminden başlayarak hayatınızın belli bir döneminde mutlaka almanız gereken bir eğitim, edinmeniz gereken bir beceridir. İngilizce konuşma kursuna; 

 • İngilizce seviyesi en az orta seviyede yani B1-B2 seviyesinde olan bireyler,

 • İngilizce konuşma konusunda zorluk yaşayan ve kendini geliştirmek isteyenler,

 • İngilizce konuşma konusunda pratik yapmayı isteyenler,

 • Konuşma pratiği yapmak isteyen ancak günlük yaşamında fırsat bulamayan bireyler,

 • İş görüşmesine gidecek olanlar,

 • İngilizce mülakata hazırlık yapan ve girecek olanlar,

 • İngilizce sunum hazırlığı yapmakta olan bireyler,

 • Üniversite eğitimini İngilizce dilinde alan bireyler,

 • Yurtdışında eğitim almak isteyenler,

 • Yurtdışına seyahat etmeyi planlayan kişiler,

 • İngilizce konuşma konusunda kendine tam olarak güvenmeyenler, 

 • Kendini bu alanda en iyi şekilde geliştirmek isteyenler,

 • Turistler ile rahatlıkla iletişim kurmak ve onlara yardımcı olmak isteyenler katılmalıdır.

Devamını göster
Bu çevrimiçi kurs görüntüsü, bir grup insanla birlikte kara tahtanın önünde duran bir adamı gösteriyor. Adamın kısa siyah saçlı olduğunu ve kırmızı bir gömlek giydiğini görebiliyorum. Kara tahtanın üzerinde bir metin ve bir grup insan çizilmiş. Adam bir tartışmayı yönetiyor ya da bir tür sunum yapıyor gibi görünüyor. Odadaki herkes ilgili ve dikkatli görünüyor ki bu harika bir işaret. Görüntü, başarılı bir çevrimiçi kursun nasıl görünmesi gerektiğine dair mükemmel bir örnek olan bilgi ve öğrenme duygusunu aktarıyor.
01763
Video10
Sınav1
Ödev1
Ders Notları30
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
20/07/2024
Sertifika Sınavı
27/07/2024
Sertifika Sınavı
03/08/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.