AnasayfaOnline Eğitimlerİngilizce Eğitimi (C1-C2)
645 Online
831.599 Öğrenci

İngilizce Eğitimi (C1-C2)

İngilizce C1-C2 eğitimi ile ileri seviyede dil becerilerinizi geliştirin. Etkinlikler ve alıştırmalar ile sıradanlaşan bir dil eğitiminden çok daha fazlasını öğreneceksiniz.
5
(152)

Bütçenize uygun bir İngilizce kursu mu arıyorsunuz? Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye ve hatta sıfırdan öğrenme programları ile tüm yeterlilik düzeyinde İngilizce dil kurslarını sizlerle buluşturuyoruz.

Eğitmenler dil öğretiminde yılların tecrübesine sahip ve ana dili düzeyinde bilgileri var. Size öğretmek için heyecanlılar. Eğer siz de bütçenize en uygun İngilizce C1-C2 kursuna katılmak için heyecanlıysanız bugün hemen başlayın.

Bütçenize en uygun eğitimi ararken sahte reklamlardan sıkıldığınızı biliyoruz. Her zamankinden ve herkesten farklı olarak İngilizce dili temellerini atmanız için sabırsızlanıyoruz. Online eğitimin birebir ders tadında işlendiği İngilizce kurslarına katılın, abonelik süreniz boyunca dilediğiniz zaman öğrenin. Aynı zamanda özel ders imkanına da sahipsiniz. Hangi seviyeden başlarsanız başlayın Enstitü’deki ilk dersinizin sonunda bile farkı hissedeceksiniz.

Bütçene en uygun İngilizce C1-C2 öğrenme garantili kursa hemen katıl.

İngilizce, tüm dünyada geçerliliğini koruyan en popüler dillerdendir. Mevcut İngilizce seviyenizi en üst düzeye çıkartmanızın, kariyeriniz açısından katkısı son derece büyük olacaktır. Ayrıca uluslararası sınavlar ile başarınızı tüm dünyada geçerli kılmak için İngilizce C1-C2 eğitimi sizin için gereklidir. İngilizce bilginizi anadiliniz düzeyine çıkartmanız, İngilizce konuşan insanlarla iletişim kurmanızda kolaylık sağlayacaktır.

İngilizce, günümüzde tüm dünyayla iletişim sağlayan küresel bir dildir. Yurtdışında çalışmak ya da yaşamak isteyen herkes, bu eğitime katılım sağlamalıdır. C seviyesindeki katılımcılar konuşma ve metinlerdeki anlamları kolaylıkla kavrayabilir ve anadili İngilizce olan kişilerle kolayca iletişime geçebilirler. TOEFL, IELTS gibi sınavlarda yüksek puan alabilirler. C1-C2 eğitiminde İngilizceye tamamen hakim olacağınız için kendinizi daha profesyonel hissedeceksiniz. İş dünyasında advanced seviyede İngilizce bilmenin önemi büyüktür. İş görüşmelerinde önde olmak için hemen C seviyesinde İngilizce öğrenin.

C Seviyesi İngilizce Eğitimi Amacı

Dünyanın çeyrek nüfusundan fazlasının İngilizce dili konuştuğunu düşünürsek, insanlar İngilizce öğrenmeye ihtiyaç duyar. Kimileri yeni kariyer fırsatları açmak ya da kariyerini daha ileri seviyeye taşımak için; Kimileri de farklı kültürlerden arkadaş edinmek veya yurt dışında rahat iletişim kurmak, bilgiye daha kolay ulaşmak için ihtiyaç duyar.

Her ne ihtiyaçla olursa olsun İngilizce öğrenmek için çabalasak ta hayatın yoğun temposundan yeteri kadar zaman ayıramıyoruz . İngilizce uzaktan eğitim programımızla her an her yerde derse katılabilir veya takip edebilirsiniz. Bizim İsteğimiz bu eğitimi alan öğrencilerin İngilizcede ileri seviye bilgileri alarak kendilerini ifade edebilecekleri seviyeye ulaşmalarını sağlamaktır. Eğitimimizde sağlam ve eksiksiz bir temel oluşturarak öğrencilerimizin gerek uluslararası iş dünyasında gerekse arkadaş çevresinde İngilizceye yabancı kalmamasını amaçlıyoruz.

C1-C2 seviye İngilizce online eğitimine kimler katılmalıdır?

  • B1-B2 seviyesinde eğitim almış olanlar,

  • İngilizce temeli iyi olan, temel ve orta dilbilgisi kurallarına hakim olanlar,

  • TOEFL, IELTS gibi sınavlarda başarılı olmak isteyenler,

  • Yurtdışında yaşamak ve çalışmak isteyenler,

  • Kendini geliştirmek isteyenler.

Devamını göster
Gözlüklü bir kadın elinde bir yığın kitap tutarken gülümsüyor. Mavi bir gömlek ve fermuarlı siyah bir sırt çantası giymektedir. Arka planda beyaz bir duvar ve üzerinde el yazısı ile yazılmış bazı metinler içeren siyah bir tabela var. Kadın ayakta, başı hafifçe sağa eğik, gözleri kitaplara bakıyor. Yüzünde sıcak ve dostane bir ifade var. Saçları geriye doğru at kuyruğu şeklinde toplanmış ve yüzü gözlükleriyle hafifçe çerçevelenmiş. Dudakları, elindeki kitaplardan duyduğu mutluluğu ifade eden bir gülümsemeyle hafifçe ayrılmış. Oda iyi aydınlatılmış ve renkler canlı, kadını doğal ortamında gösteriyor.
4641139
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları45
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
13/07/2024
Sertifika Sınavı
20/07/2024
Sertifika Sınavı
27/07/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.