Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 20 Nisan
İngilizce Eğitimi (C1-C2)
20 ₺
Canlı Ders


ingilizce eğitimi, ingilizce kursu, ücretsiz ingilizce eğitimi, ücretsiz ingilizce kursu
1.232 kişi katıldı.
 • Başlangıç Tarihi: 20 Nisan 2020
 • Bitiş Tarihi: 26 Nisan 2020
 • Eğitim Süresi: 7 Gün

⇒ İlk 1000 kişi ücretsiz

Türkçe
5,0
48 Değerlendirme

İngilizce C1-C2 Uzaktan Eğitim

İngilizce, tüm dünyada geçerliliğini koruyan en popüler dillerdendir. Mevcut İngilizce seviyenizi en üst düzeye çıkartmanızın, kariyeriniz açısından katkısı son derece büyük olacaktır. Ayrıca uluslararası sınavlar ile başarınızı tüm dünyada geçerli kılmak için İngilizce C1-C2 eğitimi sizin için gereklidir. İngilizce bilginizi anadiliniz düzeyine çıkartmanız, İngilizce konuşan insanlarla iletişim kurmanızda kolaylık sağlayacaktır.

İngilizce, günümüzde tüm dünyayla iletişim sağlayan küresel bir dildir. Yurtdışında çalışmak ya da yaşamak isteyen herkes, bu eğitime katılım sağlamalıdır. C seviyesindeki katılımcılar konuşma ve metinlerdeki anlamları kolaylıkla kavrayabilir ve anadili İngilizce olan kişilerle kolayca iletişime geçebilirler. TOEFL, IELTS gibi sınavlarda yüksek puan alabilirler. C1-C2 eğitiminde İngilizceye tamamen hakim olacağınız için kendinizi daha profesyonel hissedeceksiniz. İş dünyasında advanced seviyede İngilizce bilmenin önemi büyüktür. İş görüşmelerinde önde olmak için hemen C seviyesinde İngilizce öğrenin.

C Seviyesi İngilizce Eğitimi Amacı

Dünyanın çeyrek nüfusundan fazlasının İngilizce dili konuştuğunu düşünürsek, insanlar İngilizce öğrenmeye ihtiyaç duyar. Kimileri yeni kariyer fırsatları açmak ya da kariyerini daha ileri seviyeye taşımak için; Kimileri de farklı kültürlerden arkadaş edinmek veya yurt dışında rahat iletişim kurmak, bilgiye daha kolay ulaşmak için ihtiyaç duyar.

Her ne ihtiyaçla olursa olsun İngilizce öğrenmek için çabalasak ta hayatın yoğun temposundan yeteri kadar zaman ayıramıyoruz . İngilizce uzaktan eğitim programımızla her an her yerde derse katılabilir veya takip edebilirsiniz. Bizim İsteğimiz bu eğitimi alan öğrencilerin İngilizcede ileri seviye bilgileri alarak kendilerini ifade edebilecekleri seviyeye ulaşmalarını sağlamaktır. Eğitimimizde sağlam ve eksiksiz bir temel oluşturarak öğrencilerimizin gerek uluslararası iş dünyasında gerekse arkadaş çevresinde İngilizceye yabancı kalmamasını amaçlıyoruz.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.
 • Aktif internet bağlantısı

C1-C2 seviye İngilizce online eğitimine kimler katılmalıdır?

 • B1-B2 seviyesinde eğitim almış olanlar,
 • İngilizce temeli iyi olan, temel ve orta dilbilgisi kurallarına hakim olanlar,
 • TOEFL, IELTS gibi sınavlarda başarılı olmak isteyenler,
 • Yurtdışında yaşamak ve çalışmak isteyenler,
 • Kendini geliştirmek isteyenler.

Neler öğreneceksiniz?

C1-C2 İngilizce eğitimi ile katılımcılar, uzun ve çeşitli İngilizce metinleri kavrayabilecek, kendini doğal ve akıcı bir şekilde ifade edebilecek, İngilizce dilbilgisi kurallarına ileri seviyede hakim olabileceklerdir.

Online İngilizce Eğitimine Kimler İçin?

Temel İngilizce bilgisini pekiştirmek isteyenler ve İngilizceye ilgi duyan herkes katılım sağlayabilir. Uzaktan eğitim sistemimizde canlı olarak derslere katılım sağlamanın yanında kaçırılan ya da anlaşılmayan konuların dersten sonra videoyu tekrar izleyerek eksikliğinizi tamamlayabilme imkanına sahipsiniz. Verilen ödevler, ders notları, videolar, ilgili dokümanlar ile birlikte deneme sınavlarının olması sizin başarınızı ölçmekte, kelime hazinenizi genişletmeye fayda sağlamaktadır. Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonun yanında aktif bir internet bağlantısının olmasıdır.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Gerund / Infinitive
 • Causatives
 • If
 • Reported Speech
 • Relative Clause / Noun Clause
 • Modals / Deduction
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Kübra Kalaycı
Özgeçmiş

Atılım Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunudur. Enstitü İngilizce derslerini tasarlamakta ve eğitmenliğini yapmaktadır. İngilizceye ek olarak Fransızca da bilmektedir.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
Sertifika
Yorumlar(48)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Deniz Özkan
02 Nisan 2020
5.0

Verimlilik alabildiğim bir eğitim oldu benim için. Eğitmenimizin nazik üslubuyla ve yaptığı çeşitli aktivitelerle sıkmayan, derse iten bir süreç geçirdim.

Mükerrem Tekoluk
28 Mart 2020
5.0

cok iyiydi, iki kelimeyle :)

Kübra Kalaycı
Merve Özer
28 Mart 2020
5.0

Çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Kübra Hoca sizlere kendinizi geliştirebileceğiniz pek çok etkinlik sunuyor. İngilizce konuşmaya ve anlamaya teşvik ediliyorsunuz. Her şey için teşekkürler hocam :)

Kübra Kalaycı
Dicle Esen
27 Mart 2020
5.0

Kübra hoca öncellikle eğitim konusunda donanımlı çünkü bir dili bilmek koşunabilmek farklı onu öğretebilmek farklıdır. Kendisi bu işi hakkıyla yapıyor. Ayrıca çok sevecen ve sempatik birisi. Her şey için teşekkürler :)

Fatma Ersoy
27 Mart 2020
5.0

Gayet akıcı ve faydalı bir ders oldu, kendisine emekleri için teşekkür ederiz, sevgiler :)

Gökçe Tükenmez
27 Mart 2020
5.0

kısa zamanda verimli geçecek ve aşırı sempatik,ilgili ve güler yüzlü bir eğitmeniniz olacak kaçırmamalınısınız :)

Nesimi Aydeniz
27 Mart 2020
5.0

Muhteşem bir kurstu, işini böyle keyif alarak yapan öğretmenlere ihtiyacımız var.

Kübra Kalaycı
Havva Nur Akbaş
27 Mart 2020
5.0

Oldukça keyifli vakit geçirdim eğitim süresince. Eğitmenin enerjisi oldukça güzel öğrenciler üzerinde. Öğrenmeye teşvik edici ve oldukça uygun fiyata bir program. Kübra hocamızın diğer derslerini de almanızı tavsiye ederim.

Naciye Zeynep Turan
25 Mart 2020
5.0

İşini iyi yapan insanların hakkını vermek gerekir. Kesinlikle tavsiye ediyorum :)

Kübra Kalaycı
Ediz Sojtari
19 Şubat 2020
5.0

Güzel ve verimli bir eğitim oldu ingilizceyi bilmeme rağmen daha fazla deneyim kazanmama yardimci oldu sınav yeteri duzeyde idi,sertifikami bekliyor diğer egitimlerse gorusmek uzere..iie muhtesem..ogrencileride goz ardi etmiyorlar yardimci olunuyor herturlu..👏🏻👏🏻👏🏻

Büşra Yilmaz
16 Şubat 2020
5.0

1 haftalık kısıtlı bir eğitim olasına rağmen gayet verimliydi, ingilizce dil eğitimini nasıl çalışmamız konusunda bizlere bir çerçeve sunuldu. Kübra hocaya katkılarında dolayı teşekkür ediyorum.

İdris Koloğlu
13 Ocak 2020
5.0

Bir on-line eğitimden beklediğimin üzerinde faydalı oldu. Sertifka sınavını başarıyla geçtim. Hocanın anlatımı çok iyi ve ders sürükleyici. Eğitimi tüm ilgililere tavsiye ediyorum. Kübra Hocamıza da çok teşekkür ediyorum...

Emre Püsküllüoğlu
10 Ocak 2020
5.0

yıllarca 12 farklı üniversitede eğitimler organize etmiş ve bir çok eğitmenle çalışmış biri olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki ,Eğitmenimiz Kübra Hanım, derste tüm katılımcıların anlayabileceği bir sistemle, mümkün olduğunca interaktif bir şekilde katılım göstermemizi sağlayarak , bizleri cümle kurmaya, konuşmaya teşvik ederek, her konuyu net olarak anlamamızı sağladığı gibi, hangi cevap neden öyle yada neden başka türlü değil diye o kadar net açıkladı.Eğitmenin sadece bilmesi yetmez, bildiğini aktarabilmeli ve en önemlisi , jest ve mimikleriyle , beden diliyle, enerjisiyle ve Ses tonuyla ,vurgusuyla eğitime katılanları eğitimin içinde tutabilmeli, Sn. Kübra Kalaycı bu konuda da ayrıca çok başarılıydı. çok keyifli 5 gün geçirdim.tekrar teşekkür ediyorum.

İrem Özvatan
09 Eylül 2019
5.0

Gerçekten çok bilgilendirici ve eğlenceli bir dersti.Hocamızın anlatımını çok sevdim. :)

Midainan Jean Kemtongue
06 Ağustos 2019
5.0

Çok güzel, sinava girdim ve sertifika aldım.

Aliye Er
29 Temmuz 2019
5.0

kübra hocam herşey için çok teşekkürler.

Kübra Kalaycı
Hamza Aslan
01 Temmuz 2019
5.0

Perfectly learning 😊 Thanks for everything 🙏🌸

Kübra Kalaycı
Yasin Taşcı
17 Haziran 2019
5.0

Henüz sonuçlar açıklanmadı... Başarıp başarmadığımı bilmiyorum ama bu bir haftalık süreçte öğrendiklerimden çok memnunum. Bu seviyeye ulaşmış öğrenciler için seçilen konuları beğendim. İngilizceyi başarılı konuşanların iletilerinde sürekli gördüğüm ama bir türlü çözemediğim kuralları artık anlıyorum...

Kübra Kalaycı
Oğuz Karakaşlı
17 Mayıs 2019
5.0

Çok iyi bir kurs süreciydi. Bu tür kuruluşlar , bu tür eğitimler daha fazla kişiye ulaşmalı.

Kübra Kalaycı
Yağız Dinçer
12 Mayıs 2019
5.0

genç, enerjik bir hoca ve etkili, zevkli bir ders süreci

Kübra Kalaycı
İbrahim Boyacı
12 Mayıs 2019
5.0

Son derece ilgili bilgili ve sıcakkanlı bir eğitmen. Sorun çıkacak yerleri çok iyi tesbit ediyor. Hem Türkçe hem de İngilizce gramere hakim olduğu için anlatımda çok başarılı. Thank you for all dear teacher and thanks for this great service to iienstitü...

Kübra Kalaycı
Dilara Şahin
15 Nisan 2019
5.0

Kübra hocadan bütün ingilizce seviyelerini aldım o kadar akıcı ve çabuk geçti ki nasıl biitti anlamadım bile :)

Mahmut Ellialtı
15 Nisan 2019
5.0

Kübra hocam; verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Bilgilerime sayenizde sayenizde ekledim. Anlatımınızla, konulara hakimiyetinizle daha da başarılı olacağınıza inanıyorum. Ienstitu ailesiyle birlikte size çok teşekkür ediyorum.

Zülfikar şahin
15 Nisan 2019
5.0

The prosses was perfect. Because it was fast and understandable. Tutor was very professional. Finally if you want to improve your english skill that you are right place.

Kübra Kalaycı
Kübra çubukçu
15 Nisan 2019
5.0

Her bir dersiniz keyif vericiydi çok teşekkür ederim :)

Sevda Kara
15 Nisan 2019
5.0

Kübra Kalaycıya derslerdeki anlaşılır ve ilgili anlatım yaklaşımı için çok teşekkür ederim. Gayet yardımcı ve ilgiliydi. Dersi alacak arkadaşlar için tavsiyem hiç bilmeden tam olarak yapabileceğiniz bir seviye değildir.Seviyeye uygun seçilmeyen dil eğitimi sizi küstürmesin. Herkese teşekkürler 👍

Filiz öz
15 Nisan 2019
5.0

C1- C2 İngilizce Eğitim aldım. Eğitici olarak Kübra hn. çok etkili oldu. Pozitif Enerjisiyle ders boyunca sizin takipte kalmanızı ve iştirak etmenizi sağlıyor. Son derece faydalı bir Eğitim oldu. Başta Kübra Hn.'a ve Uzem Ailesine teşekkürler... Sevgiler :)

Kübra Kalaycı
Beytullah Pala
15 Nisan 2019
5.0

En son 10 sene önce ingilizce dersi almıştım. Konuşmada ve anlamada bir sıkıntım yoktu yanlız çoğu zaman istediğim cümleyi tam kuramıyor ve gramer hataları yapıyordum. Ancak bu üç kurun sonunda baştan sona her şey yerli yerine oturdu diyebilirim. Elinize sağlık çok güzel bir kurs olmuş. Günde 1 saatden toplamda 15 saat Bu kadarcık vakti olan herkese tavsiye ederim. Bence 3 kuruda alın bazı ufak eksiğiniz oluyor ve biliyorum zannediyorsunuz, heryerde de karşınıza çıkıyor. Tek eleştirim kayıt edilmiş dersleri sonradan izlerken video da hızlandırma seçeneği olsa iyi olacak, canlı bağlantı olmayınca bazen ders çok yavaş gidiyormuş hissi veriyor.

Dilek Uçak
05 Nisan 2019
5.0

Çok tatlı ve başarılı genç bir eğitmen. Canlı derslere katılamadım, zamanım olmadı ancak tekrarları izlerken orada olmak istediğimi söyleyebilirim. Özellikle birbirine benzer kelime ya da konulardaki ayrımı öyle güzel vurgulayarak öğretiyor ki, bi daha unutmazsınız. Çok başarılı

Kübra Kalaycı
Anar Zhainakova
01 Nisan 2019
5.0

Hello everybody. I want to say thank you to Kubra Teacher. Last 1 week was interesting and we had a great time. Lessons were informative and useful. I recommend Kubra Teacher to everybody. Sign in and join her class and improve your English. She is the best.

Kübra Kalaycı
Gülnur Gül
29 Mart 2019
5.0

Tüm eğitim süreçlerine katıldım. Çok başarılı bir eğitmen... Teşekkür ediyorum.

Kübra Kalaycı
Ayşe çil
18 Mart 2019
5.0

Herşey çok güzeldi. Derslerin daha uzun olmasını arzu ederdim.

Zekeriya Levent Eren
16 Mart 2019
5.0

a seviyesinden itibaren kesinlikle çok net ve akıcı bir eğitim süreci oldu.çok başarılı bir eğitmenden yararlanma imkanı verildiği için teşekkür ederim.. genel olarak tek önerim, derslerin pazartesi değil pazar akşamları başlaması ve perşembe ile son bulmasıdır.benim gibi dersleri tekrarlarından takip edebilen çok sayıda kişi açısından daha yararlı olacağı kanaatindeyim, saygılarımla

Kübra Kalaycı
Abdullatif Mavitaş
15 Mart 2019
5.0

Oldukça faydalı bir eğitimdi. (ingilizce/C1-C2)

DOVLET MAMEDOV
14 Mart 2019
5.0

super cok begenıyorum

Büşra çilingir
01 Mart 2019
5.0

değerli hocamıza teşekkürler :)

ERCAN OKUR
18 Şubat 2019
5.0

İİE önce teşekkür ediyorum.İngilizce eğitimi ( C1-C2 ), farklı anlarla içi içe olmanızı, iç ve dış cevrenizle ilişkilerinizi, sosyalleşmenizi, eğlence zenginliğinize erişebilmenizi, yaptığınız işlerden keyif almanızı, iletişimleri güçlendirmenizi, hayatınızı değitirebilmenizi, sağlıklı kültürel anlayışlarınızı, öğrenmelere değişik yollar katmanızı ve daha nice kapılarınızı açmanıza destek olacaktır.Eğitmenimiz Kübra Kalaycı, katılımcılarla açık ve sevecen bir dille birliktelik oluşturan, herkesin fikirlerini değerlendiren, gruba olumlu destek veren ve yüksek enerji saçan deneyimli bir dostumuzdur.Herkesin İİE eğitimlerine katılarak paha biçilmez bir deneyim yaşamasını diliyorum.

Nur Sönmez
17 Şubat 2019
5.0

Kübra Hocam teşekkür ederim. Pozitif enerjinizle dersler çok keyifliydi.

Nur Ecem Uludağ
16 Şubat 2019
5.0

Hocamız çok güleryüzlü.Dersi akıcı işliyor hiç sıkılmıyorsunuz.Kesinlikle bu eğitimi almanızı tavsiye ederim :)

Canan özcan
04 Şubat 2019
3.0

Ankara Üniversitesi DTCF İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 14 yıldır da MEB'e bağlı okullarda İngilizce öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Eğitimi incelemek, bilgilerimi tekrar etmek ve beğenirsem öğrencilerime de tavsiye etmek adına eğitime kaydolmuştum. Kübra Hanım'ın güler yüzlüğü, enerjisi, öğrenciyle iletişimi gayet iyi. Yalnız eğitim materyallerinde, deneme sınavında ve en kötüsü sertifika sınavında birtakım hatalar vardı. Yazım hatalı sorular, iki şıkkın aynı olduğu sorular vb. görmek beni şaşırttı. Bir de her dersin sertifika sınavı sadece 1 kez uygulanabilirken bu derste birden fazla defa sınava girebilmek ve en yüksek notun değerlendirmeye alınmasını doğru bulmadım. Bir sonraki eğitim döneminde bu tarz hataların yaşanmamasını diliyorum. Kübra Hanım'a emekleri için teşekkür ediyorum.

Nilgun Yesilcimenli
04 Şubat 2019
5.0

Canli derslere fazla katilamadigim halde egitmeniz cok canli ve samimi bir dille anlatmaya calisti.cok tesekkurler ogretmenim.

Nesrin Birinci
03 Şubat 2019
5.0

Öğretmenimiz cok samimi ve içten bir şekilde dersi en iyi bir performansla anlatmaya çalıştı çok teşekkür ederim öğretmenim emekleriniz için 🤗 eğitim harikaydi

Ömer Faruk GÜLSOY
03 Şubat 2019
5.0

Değerli hocamızın emeğine sağlık. Daha önce farklı eğitmenden A1-A2 ve B1-B2 almıştım. Ama Kübra Hocamın hem ders notları hem de anlatım şekli hem motive edici hem de öğreticiydi. Emeğine sağlık. Tabii ki bu imkanı sağlayan İİE ekibine de bu fırsatı bize sağladığı için çok teşekkürler.

Kübra Kalaycı
Gülizar Uğur
03 Şubat 2019
5.0

Güler yüzlü ve enerjik bir eğitmen. Dersin pozitif atmosferi içinde öğrendikleriniz kalıcı oluyor. Kendisine çok teşekkür ederim.

Berkay Aktan
03 Şubat 2019
5.0

DAHA İYİSİ YOK :)

Nurcan Sakarya
02 Şubat 2019
5.0

KÜBRA HOCA UZAKTAN EĞİTİM OLMASINA RAĞMEN SINIF ORTAMINDA HİSSETTİRDİ BENİ.SORDUĞUM HER SORUYU KAÇIRMADAN CEVAPLADI Kİ ÇOK SIK YAZIŞMA OLMASINA RAĞMEN.BOL BOL PRATİK BİLGİ ÖNERİSİNDE BULUNMASINI TAKTİR ETTİM Kİ ÖĞRENDİKLERİMİZİ HAYATIMIZA ADAPTE ETMEK OLDUKÇA ÖNEMLİ BENİM İÇİN.GÜLER YÜZÜ VE SAMİMİ YAKLAŞIMINDAN DOLAYI KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.SEVGİLER...

esin culha
02 Şubat 2019
5.0

ingilizceyi sevdiren ,ders anlatımı çok güzel, başarılı bir eğitmen..teşekkürler

Özge Birben İnan
02 Şubat 2019
5.0

Çok güleryüzlü ve insanı yormayan bir anlatımı var, Ders notları da çok sade ve net hazırlanmıştı. Kendisine çok teşekkürler. (C1-C2 eğitimi)

Tüm Yorumlar