AnasayfaOnline EğitimlerSıfırdan İngilizce Kursu (Tüm Seviyeler)
1865 Online
5.630 Öğrenci

Sıfırdan İngilizce Kursu (Tüm Seviyeler)

Bu eğitimde en az 3.000 kelime öğreneceksiniz. Sadece anlamları değil, telaffuzunu da öğreneceksiniz. Sıfırdan başlıyoruz ve C seviyesine kadar ilerliyoruz. Sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler için tasarlandı.
4.8
(46)

İkinci dil olarak İngilizce öğrenmek istiyorsanız başlangıçta zor gözüken ancak kolay bir yola girdiniz. Yapmanız gereken şey sadece bazı şeylerin temelini öğrenmek ve daha sonra bol bol çalışmak. Ne çalışacağım, nasıl çalışacağım diyorsanız meraklanmayın bu içerikte size tamamını anlatacağım.

Sıfırdan İngilizce öğrenmek artık hayal değil! IIENSTITU'nun sunduğu sıfırdan İngilizce kursu ile dil öğrenme sürecinizde büyük adımlar atabilirsiniz. Peki, sıfırdan İngilizce nasıl öğrenilir? Kursun zengin içeriğinde yer alan sıfırdan İngilizce video ve sıfırdan İngilizce pdf materyalleri sayesinde, öğrencilerimize adım adım eşlik ediyoruz. Ayrıca, sıfırdan İngilizce çalışma programı ile öğrenme sürecinizi daha planlı ve sistemli bir şekilde ilerletebilirsiniz. Bu videoda öğrencimizin de belirttiği gibi: IIENSTITU'nun İngilizce eğitimi, benim gibi sıfırdan İngilizce öğrenme yolculuğuna çıkanlar için harika bir fırsat. Özellikle sunulan video ve pdf materyalleriyle kısa sürede büyük ilerleme kaydettim. İlerlememde önemli bir yükseliş oldu. İngilizce kelimeler ve gramer anlatımı çok iyiydi.

Sıfırdan İngilizce öğrenmek sanki daha önce hiç İngilizce konuşmamış birine dil öğretmek gibi gelebilir ama İngilizce kullandığımız kelime zaten çok fazla. Birçok kelimeyi zaten farkında olmasakta biliyoruz. En basitinden örnek verecek olursak “go” kelimesinin anlamını bilmiyorsan bu eğitim senin için biraz ileri seviye olabilir.

İngilizce öğrenmeye sıfırdan başlayacağım ne yapmalıyım diye herhangi birine sorsanız size kelime ezberle der. Kelime ezberlemek önemli ama bilmeniz gereken başka basit şeyler de var. Örneğin; gramer öğrenmek. Özne, fiil gibi basit şeylerle başlayın ve daha sonra zamanları öğrenin. Daha sonra da karışık cümle yapılarını öğrenin.

Bu eğitim İngilizce öğrenmeyle ilgili bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor. Adım adım tüm seviyelerde kapsamlı bir eğitim alacaksınız. 

Sıfırdan İngilizce öğrenmek için bugün kayıt olun.

İngilizce kursunda karmaşık gramer kuralları karşısında bunalmadan ve herkesin öğrettiğinden farklı olarak yeni başlayanlar için harika bir eğitim. Sıfırdan başlayacak olan bu kursla ileri seviye düzeye kadar öğreneceksiniz. Başkalarıyla İngilizce konuşurken kendinizi daha iyi ifade edecek ve İngilizce bir şey duyduğunuzda hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Kelime dağarcığınızı geliştirebilecek heyecan verici etkinliklerle İngilizceyi sıfırdan öğrenin. İngilizce öğrenmek için asla geç değil, 2012 yılından beri neler yaptığımızı bu eğitimde size gösterelim.

Web sitemize kayıt ol ve Sıfırdan İngilizce kursuna hemen başla!

Katılımcılar toplam 36 derste İngilizce konu anlatımı ve aktivitelerin yapıldığı online eğitime katılacak, verilen günlük ve haftalık görevleri yerine getirecek, quiz, sunum hazırlama, video çekme gibi dili aktif kullanacağı etkinliklerle eğlenerek öğrenecek ve eğitmenin verdiği dönütler doğrultusunda kendini geliştirebilecektir. 

Sıfırdan İngilizce Eğitimine Kimler Katılmalı?

  • İngilizce öğrenmek isteyen ama nereden başlayacağını bilmeyen,

  • İngilizce konuşma düzeyine kadar öğrenmek isteyen ama kursa gitme vakti olmayan,

  • İngilizce mülakatlara hazırlananlar,

  • Mesleği gereği İngilizce bilmesi zorunlu olanlar.

Devamını göster
Sakallı ve bıyıklı bir adam kitap rafının önünde duruyor, ellerini teslimiyetle havaya kaldırmış. Üzerinde açık mavi bir gömlek var ve yüzünde hafif bir gülümseme görülüyor. Önündeki rafta siyah metinli beyaz bir işaret ve siyah bir yüzey üzerinde siyah bir daire var. Görüntü yakın açıdan çekilmiş ve adamın yüz hatları ve kıyafetleri hakkında ayrıntılı bilgi veriyor. Arka plan bulanıklaştırılarak adamın sahnedeki varlığı vurgulanmıştır. Görüntü teslimiyet ve potansiyel tehlike hissi uyandırıyor.
764990
Video36
Sınav1
Ödev3
Ders Notları10
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
25/11/2023
Sertifika Sınavı
02/12/2023
Sertifika Sınavı
02/12/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
8K çözünürlükte, Canon sinema kamerasıyla çekilmiş İngilizce A1-A2 eğitimini veren gömlekli erkek akademisyen, tahtada ders anlatırken. Bu kapak görseli, temel İngilizce becerilerinin öğretildiği bir eğitimi temsil eder.
4.7
(424)

İngilizce Eğitimi (A1-A2)

23 Konu5 Saat
Sakallı ve bıyıklı orta yaşlı bir adam mavi yakalı bir gömlek giyiyor. Dümdüz karşıya bakıyor, yüzü hafifçe yana dönük. Saçları koyu kahverengi ve dalgalı, gözleri koyu kahverengidir. Sakalı ve bıyığı düzgünce kesilmiş ve yüzünde soğukkanlı bir ifade var. Gömleği mavinin açık bir tonu, siyah bir kemer ve koyu renk bir kot pantolon giyiyor. Ellerini önünde kavuşturmuştur ve duruşu kendinden emin ve diktir.Dr. Mustafa Ceylan
1008428
Bu resimde mutlu bir şekilde gülümseyen bir adam görülüyor. Kendinden emin ve gururlu görünüyor, sanki bu İngilizce kursuna katılmaktan gurur duyuyor gibi. Kıyafeti iyi giyimli olduğunu ve kursu ciddiye aldığını gösteriyor. Yeni bir dil öğrenmenin zorluğuna hazır gibi görünüyor ve gülümsemesi başlamak için heyecanlı olduğunu gösteriyor. Ağzının, gözlerinin ve boynunun yakın çekimleri kendinden emin ve güvende hissettiğini gösteriyor. Bu görüntü, İngilizce kursu alan herkes için ilham verici olabilecek bir başarı ve kazanım duygusu aktarıyor.
4.9
(261)

İngilizce Eğitimi (B1-B2)

6 Konu5 Saat
Sakallı ve bıyıklı orta yaşlı bir adam mavi yakalı bir gömlek giyiyor. Dümdüz karşıya bakıyor, yüzü hafifçe yana dönük. Saçları koyu kahverengi ve dalgalı, gözleri koyu kahverengidir. Sakalı ve bıyığı düzgünce kesilmiş ve yüzünde soğukkanlı bir ifade var. Gömleği mavinin açık bir tonu, siyah bir kemer ve koyu renk bir kot pantolon giyiyor. Ellerini önünde kavuşturmuştur ve duruşu kendinden emin ve diktir.Dr. Mustafa Ceylan
650464
Gözlüklü bir kadın elinde bir yığın kitap tutarken gülümsüyor. Mavi bir gömlek ve fermuarlı siyah bir sırt çantası giymektedir. Arka planda beyaz bir duvar ve üzerinde el yazısı ile yazılmış bazı metinler içeren siyah bir tabela var. Kadın ayakta, başı hafifçe sağa eğik, gözleri kitaplara bakıyor. Yüzünde sıcak ve dostane bir ifade var. Saçları geriye doğru at kuyruğu şeklinde toplanmış ve yüzü gözlükleriyle hafifçe çerçevelenmiş. Dudakları, elindeki kitaplardan duyduğu mutluluğu ifade eden bir gülümsemeyle hafifçe ayrılmış. Oda iyi aydınlatılmış ve renkler canlı, kadını doğal ortamında gösteriyor.
5
(152)

İngilizce Eğitimi (C1-C2)

6 Konu5 Saat
Bu görüntü, içinde bir insan olan siyah bir daireden oluşuyor. Kişi kollarını iki yana açmış, kameraya dönük bir şekilde durmaktadır. Kişi beyaz bir gömlek ve mavi bir kot pantolon giymektedir. Arka plan gri tonda. Kişinin açık kahverengi gözleri ve kısa siyah saçları var. Daire pürüzsüz, kavisli bir dokuya ve parlak bir yüzeye sahip. Kişi kendinden emin ve güçlü görünüyor. Çemberin ortasında dururken kararlı bir ifadesi var. Resmin atmosferi davetkâr ve sıcak.Ders Eğitmeni
1008411
Bu online kurs, IELTS sınavına hazırlanmak isteyenler için idealdir. Öğrencilerin IELTS sınavında başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı dersler ve materyaller içerir. Kurs, dört dil ve iletişim becerisinin tümünü kapsayan modüllere ayrılmıştır: okuma, yazma, dinleme ve konuşma. Sınav konuları, stratejileri ve ipuçları hakkında ayrıntılı açıklamalar sağlar. Öğrenciler ayrıca çeşitli uygulama etkinlikleri ve alıştırmalarla becerilerini pratik edebilirler. Bu tam kurs, öğrencilerin istedikleri IELTS puanına eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
5
(4)

IELTS Kursu

5 Konu20 Saat
Kısa, siyah saçlı ve sıcak bir gülümsemeye sahip güzel bir kadın kameranın önünde duruyor. Üzerinde pembe çiçek desenli beyaz, bol bir gömlek ve bir çift açık renk kot pantolon var. Dudakları yanaklarına kadar uzanan geniş bir gülümsemeye dönüşürken gözleri sevinçle kapalıdır. Kolları dirseklerinden hafifçe bükülmüş ve elleri gevşek bir şekilde kot pantolonunun ceplerine sokulmuş. Güneş yakındaki bir pencereden parlıyor ve yüzünü yumuşak, doğal bir ışıkla aydınlatıyor. Neşenin resmidir, sıcaklık ve memnuniyet yayar.Magdalini Timou
40002117
Bu İş İngilizcesi Kursu resminde bir odada bir erkek ve kadın yer almaktadır. Kadın bir kitap tutuyor ve gözleri kapalı, adam ise takım elbise giymiş ve kravat takmış. Ayrıca bir dizüstü bilgisayar ve beyaz arka plan üzerinde siyah bir metin var. Daha yakından bakıldığında bir kişinin yüzünün ve ağzının yakın çekimi görülmektedir. Bu kurs, katılımcıların İngilizce becerilerini geliştirmelerini sağlayan interaktif bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. Dersler, aktiviteler ve değerlendirmelerin bir kombinasyonu aracılığıyla kurs, gramer, telaffuz ve öbek fiiller gibi konuları kapsar. Kurs ayrıca profesyonel bağlamlarda nasıl etkili iletişim kurulacağı konusunda rehberlik sunmaktadır. Bu kursun yardımıyla, öğrenciler iş yerinde İngilizce kullanma becerileri konusunda kendilerine daha fazla güvenebilirler.
5
(4)

İş İngilizcesi Kursu

10 Konu10 Saat
Sakallı ve bıyıklı orta yaşlı bir adam mavi yakalı bir gömlek giyiyor. Dümdüz karşıya bakıyor, yüzü hafifçe yana dönük. Saçları koyu kahverengi ve dalgalı, gözleri koyu kahverengidir. Sakalı ve bıyığı düzgünce kesilmiş ve yüzünde soğukkanlı bir ifade var. Gömleği mavinin açık bir tonu, siyah bir kemer ve koyu renk bir kot pantolon giyiyor. Ellerini önünde kavuşturmuştur ve duruşu kendinden emin ve diktir.Dr. Mustafa Ceylan
715464