AnasayfaOnline EğitimlerSıfırdan İngilizce Kursu (Tüm Seviyeler)
1865 Online
5.630 Öğrenci

Sıfırdan İngilizce Kursu (Tüm Seviyeler)

Bu eğitimde en az 3.000 kelime öğreneceksiniz. Sadece anlamları değil, telaffuzunu da öğreneceksiniz. Sıfırdan başlıyoruz ve C seviyesine kadar ilerliyoruz. Sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler için tasarlandı.
4.8
(46)

İkinci dil olarak İngilizce öğrenmek istiyorsanız başlangıçta zor gözüken ancak kolay bir yola girdiniz. Yapmanız gereken şey sadece bazı şeylerin temelini öğrenmek ve daha sonra bol bol çalışmak. Ne çalışacağım, nasıl çalışacağım diyorsanız meraklanmayın bu içerikte size tamamını anlatacağım.

Sıfırdan İngilizce öğrenmek artık hayal değil! IIENSTITU'nun sunduğu sıfırdan İngilizce kursu ile dil öğrenme sürecinizde büyük adımlar atabilirsiniz. Peki, sıfırdan İngilizce nasıl öğrenilir? Kursun zengin içeriğinde yer alan sıfırdan İngilizce video ve sıfırdan İngilizce pdf materyalleri sayesinde, öğrencilerimize adım adım eşlik ediyoruz. Ayrıca, sıfırdan İngilizce çalışma programı ile öğrenme sürecinizi daha planlı ve sistemli bir şekilde ilerletebilirsiniz. Bu videoda öğrencimizin de belirttiği gibi: IIENSTITU'nun İngilizce eğitimi, benim gibi sıfırdan İngilizce öğrenme yolculuğuna çıkanlar için harika bir fırsat. Özellikle sunulan video ve pdf materyalleriyle kısa sürede büyük ilerleme kaydettim. İlerlememde önemli bir yükseliş oldu. İngilizce kelimeler ve gramer anlatımı çok iyiydi.

Sıfırdan İngilizce öğrenmek sanki daha önce hiç İngilizce konuşmamış birine dil öğretmek gibi gelebilir ama İngilizce kullandığımız kelime zaten çok fazla. Birçok kelimeyi zaten farkında olmasakta biliyoruz. En basitinden örnek verecek olursak “go” kelimesinin anlamını bilmiyorsan bu eğitim senin için biraz ileri seviye olabilir.

İngilizce öğrenmeye sıfırdan başlayacağım ne yapmalıyım diye herhangi birine sorsanız size kelime ezberle der. Kelime ezberlemek önemli ama bilmeniz gereken başka basit şeyler de var. Örneğin; gramer öğrenmek. Özne, fiil gibi basit şeylerle başlayın ve daha sonra zamanları öğrenin. Daha sonra da karışık cümle yapılarını öğrenin.

Bu eğitim İngilizce öğrenmeyle ilgili bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor. Adım adım tüm seviyelerde kapsamlı bir eğitim alacaksınız. 

Sıfırdan İngilizce öğrenmek için bugün kayıt olun.

İngilizce kursunda karmaşık gramer kuralları karşısında bunalmadan ve herkesin öğrettiğinden farklı olarak yeni başlayanlar için harika bir eğitim. Sıfırdan başlayacak olan bu kursla ileri seviye düzeye kadar öğreneceksiniz. Başkalarıyla İngilizce konuşurken kendinizi daha iyi ifade edecek ve İngilizce bir şey duyduğunuzda hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Kelime dağarcığınızı geliştirebilecek heyecan verici etkinliklerle İngilizceyi sıfırdan öğrenin. İngilizce öğrenmek için asla geç değil, 2012 yılından beri neler yaptığımızı bu eğitimde size gösterelim.

Web sitemize kayıt ol ve Sıfırdan İngilizce kursuna hemen başla!

Katılımcılar toplam 36 derste İngilizce konu anlatımı ve aktivitelerin yapıldığı online eğitime katılacak, verilen günlük ve haftalık görevleri yerine getirecek, quiz, sunum hazırlama, video çekme gibi dili aktif kullanacağı etkinliklerle eğlenerek öğrenecek ve eğitmenin verdiği dönütler doğrultusunda kendini geliştirebilecektir. 

Sıfırdan İngilizce Eğitimine Kimler Katılmalı?

  • İngilizce öğrenmek isteyen ama nereden başlayacağını bilmeyen,

  • İngilizce konuşma düzeyine kadar öğrenmek isteyen ama kursa gitme vakti olmayan,

  • İngilizce mülakatlara hazırlananlar,

  • Mesleği gereği İngilizce bilmesi zorunlu olanlar.

Devamını göster
Sakallı ve bıyıklı bir adam kitap rafının önünde duruyor, ellerini teslimiyetle havaya kaldırmış. Üzerinde açık mavi bir gömlek var ve yüzünde hafif bir gülümseme görülüyor. Önündeki rafta siyah metinli beyaz bir işaret ve siyah bir yüzey üzerinde siyah bir daire var. Görüntü yakın açıdan çekilmiş ve adamın yüz hatları ve kıyafetleri hakkında ayrıntılı bilgi veriyor. Arka plan bulanıklaştırılarak adamın sahnedeki varlığı vurgulanmıştır. Görüntü teslimiyet ve potansiyel tehlike hissi uyandırıyor.
764990
Video36
Sınav1
Ödev3
Ders Notları10
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
01/06/2024
Sertifika Sınavı
08/06/2024
Sertifika Sınavı
15/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.