AnasayfaOnline EğitimlerSıfırdan İngilizce Kursu (Tüm Seviyeler)
1865 Online
5.630 Öğrenci

Sıfırdan İngilizce Kursu (Tüm Seviyeler)

İngilizce öğrenmek için beklemeyin. Sıfırdan başlıyoruz ve C seviyesine kadar ilerliyoruz. Sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler için tasarlandı.
4.8
(46)

İkinci dil olarak İngilizce öğrenmek istiyorsanız başlangıçta zor gözüken ancak kolay bir yola girdiniz. Yapmanız gereken şey sadece bazı şeylerin temelini öğrenmek ve daha sonra bol bol çalışmak. Ne çalışacağım, nasıl çalışacağım diyorsanız meraklanmayın bu içerikte size tamamını anlatacağım.

Sıfırdan İngilizce öğrenmek sanki daha önce hiç İngilizce konuşmamış birine dil öğretmek gibi gelebilir ama İngilizce kullandığımız kelime zaten çok fazla. Birçok kelimeyi zaten farkında olmasakta biliyoruz. En basitinden örnek verecek olursak “go” kelimesinin anlamını bilmiyorsan bu eğitim senin için biraz ileri seviye olabilir.

İngilizce öğrenmeye sıfırdan başlayacağım ne yapmalıyım diye herhangi birine sorsanız size kelime ezberle der. Kelime ezberlemek önemli ama bilmeniz gereken başka basit şeyler de var. Örneğin; gramer öğrenmek. Özne, fiil gibi basit şeylerle başlayın ve daha sonra zamanları öğrenin. Daha sonra da karışık cümle yapılarını öğrenin.

Bu eğitim İngilizce öğrenmeyle ilgili bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor. Adım adım tüm seviyelerde kapsamlı bir eğitim alacaksınız. 

Sıfırdan İngilizce öğrenmek için bugün kayıt olun.

İngilizce kursunda karmaşık gramer kuralları karşısında bunalmadan ve herkesin öğrettiğinden farklı olarak yeni başlayanlar için harika bir eğitim. Sıfırdan başlayacak olan bu kursla ileri seviye düzeye kadar öğreneceksiniz. Başkalarıyla İngilizce konuşurken kendinizi daha iyi ifade edecek ve İngilizce bir şey duyduğunuzda hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Kelime dağarcığınızı geliştirebilecek heyecan verici etkinliklerle İngilizceyi sıfırdan öğrenin. İngilizce öğrenmek için asla geç değil, 2012 yılından beri neler yaptığımızı bu eğitimde size gösterelim.

Web sitemize kayıt ol ve Sıfırdan İngilizce kursuna hemen başla!

Katılımcılar toplam 36 derste İngilizce konu anlatımı ve aktivitelerin yapıldığı online eğitime katılacak, verilen günlük ve haftalık görevleri yerine getirecek, quiz, sunum hazırlama, video çekme gibi dili aktif kullanacağı etkinliklerle eğlenerek öğrenecek ve eğitmenin verdiği dönütler doğrultusunda kendini geliştirebilecektir. 

Sıfırdan İngilizce Eğitimine Kimler Katılmalı?

  • İngilizce öğrenmek isteyen ama nereden başlayacağını bilmeyen,

  • İngilizce konuşma düzeyine kadar öğrenmek isteyen ama kursa gitme vakti olmayan,

  • İngilizce mülakatlara hazırlananlar,

  • Mesleği gereği İngilizce bilmesi zorunlu olanlar.

Devamını göster
İngilizce öğrenmek istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Ya da belki bir süredir İngilizce öğreniyorsunuz ama hala dili kullanırken kendinize güvenmiyorsunuz. Eğer öyleyse, Sıfırdan İngilizce kursu tam size göre. En baştan başlayacağız ve gramer, kelime bilgisi ve telaffuzun tüm temel konularını işleyeceğiz. Ve becerilerinizi ve özgüveninizi kademeli olarak geliştireceğiz, böylece kursun sonunda İngilizce'de etkili bir şekilde iletişim kurabileceksiniz. İster yeni başlayan biri olun, ister sadece becerilerinizi geliştirmek isteyin, Sıfırdan İngilizce eğitimi size İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmak, okumak, yazmak ve anlamak için ihtiyacınız olan her şeyi verecektir.
409610
Video36
Sınav1
Ödev3
Ders Notları10
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
20/05/2023
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
20/05/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
İngilizce A1-A2 Eğitimi, İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir kurstur.
4.7
(424)

İngilizce Eğitimi (A1-A2)

23 Konu5 Saat
Dr. Mustafa CeylanDr. Mustafa Ceylan
775239
İngilizce becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, B1-B2 kursumuza bugün göz atın!
4.9
(261)

İngilizce Eğitimi (B1-B2)

6 Konu5 Saat
Dr. Mustafa CeylanDr. Mustafa Ceylan
500259
İngilizce Eğitimi (C1-C2)
5
(152)

İngilizce Eğitimi (C1-C2)

6 Konu5 Saat
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
775209
IELTS kursu
5
(4)

IELTS Kursu

5 Konu20 Saat
Magdalini TimouMagdalini Timou
1100209
İş İngilizcesi Kursu
5
(4)

İş İngilizcesi Kursu

10 Konu10 Saat
Dr. Mustafa CeylanDr. Mustafa Ceylan
550259