AnasayfaOnline Eğitimlerİş İngilizcesi Kursu
100 Online
6.582 Öğrenci

İş İngilizcesi Kursu

İngilizce bilen personel ilanlarına başvurma zamanı geldi. İş İngilizcesi kursuyla iş dünyasında etkili olma fırsatını yakalayın. En uygun fiyatlı eğitim.
5
(4)

Günümüzde dünya giderek global bir hal alıyor. Bunun yansımaları olarak ülkeler arasındaki iletişim daha da güçlenmektedir. Bu iletişim, çoğu zaman iş dünyasında da kendisini hissettirir. Artık uluslararası şirketlerin birbirleriyle iletişimleri, dünyanın ekonomik faaliyetlerini yükseltmektedir. Buradan yola çıkılarak uluslararası iletişim dili olan İngilizceyi öğrenmek çok önemlidir. Bu konuda başarılı bir performans sergilemek için yalnızca İngilizce öğrenmek yetmez. Bu dili iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde öğrenmek gerekecektir. 

İş İngilizcesi kursu iş dünyasında karşılaşılacak tüm konularda rahatça kendini ifade etmeyi hedeflemektedir. Bu süreçte kullanılan kalıplar yazışmalarda gerekli olan üslup gibi detaylar kursun içeriğidir. Bu kursta bir diğer detay da iş alanlarının gerektirdiği terim ve kalıplara hakim olmaktır. Her çalışma alanının belli bir jargonu bulunmaktadır. Buna göre finansal alanda hizmet veren bir işletme ve ticaret sektöründe hizmet sunan işletmeler farklı jargonu kullanırlar. İngilizce eğitiminde ihtiyaç duyulan bu jargona sahip olmak sağlanmaktadır. 

Kurslarda, CV hazırlama ve mülakat konusunda da bilgiler verilmektedir. Bu sayede yurt dışında çalışmak isteyen öğrenciler kendileri için fayda sağlayabilirler. İş İngilizcesinde kısaltmalar, terimler oldukça önemlidir. Ayrıca e-mail yazmak, yazılan e-maillere cevap vermek gibi becerilerin de kazanılması hedeflenmektedir. 

Enstitü ile İş İngilizcesi alanında uzmanlaşabilir ve profesyonel ortamlarda dilin nasıl kullanıldığına dair geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Dünyanın her yerinden iş arkadaşlarınızla, müşterilerinizle, tedarikçilerinizle ve diğer iş profesyonelleriyle en önemli zamanlarda ihtiyacınız olan İngilizce bilginizi konuşturabilirsiniz. Eğitimi tamamladığınızda işverenlerin yazma stilinizde, bilgi düzeyinizde bir fark olduğunu göreceklerinin garantisini veriyoruz. Yeni bir şey öğrenmenizin zamanı geldi hadi hemen kayıt olun!

Bu sayfadan kayıt işlemlerini tamamlayın ve ders sayfanızdan hemen öğrenmeye başlayın.

“İngilizce bilen eleman aranıyor!” Bu maddenin olmadığı bir iş ilanına rastlamak günümüzde neredeyse imkansız hale geldi. Pek çok işveren artık temel İngilizce bilgisinin yanısıra, resmi bir kurumda kullanılan İngilizce’ye hakim personel arayışındadır. İş İngilizcesi kursu katılımcılarına temel bilgilerin üzerine ekleyebilecekleri, kendilerini daha resmi ve nazik bir dil ile ifade etmelerini sağlayacak kazanımlar sunmaktadır. Bu eğitimde mülakatlardan, mailleşmeye kadar iş hayatında İngilizce’nin kullanıldığı her alana değinilecektir.

İş İngilizcesi eğitimine kimler katılmalı?

  • En az B-1 seviyesi İngilizce bilgisine sahip olanlar

  • Uluslararası resmi bir kurum ya da kuruluşta çalışanlar veya adaylar,

  • İş İngilizcesi becerilerini geliştirmek isteyen bireyler

  • Uluslararası müşteriler veya iş arkadaşlarıyla iletişim kurması gereken çalışanlar

  • İş dünyasında bir kariyere daha iyi hazırlanmak isteyen öğrenciler

Neden İş İngilizcesi eğitimine katılmalısınız?

  • İş dünyasında etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurma becerisi kazanın

  • Müzakere ederken, sunum yaparken ve network yaparken kendinizi nasıl açık ve doğru bir şekilde ifade edeceğinizi öğrenin

  • Profesyonel iş İngilizcesi becerilerine sahip olduğunuzu göstererek iş beklentilerinizi artırın

Devamını göster
İş İngilizcesi Kursu
259550
Video10
Sınav1
Ödev2
Ders Notları12
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
03/06/2023
Sertifika Sınavı
10/06/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
İngilizce A1-A2 Eğitimi, İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir kurstur.
4.7
(424)

İngilizce Eğitimi (A1-A2)

23 Konu5 Saat
Dr. Mustafa CeylanDr. Mustafa Ceylan
775239
İngilizce Eğitimi (C1-C2)
5
(152)

İngilizce Eğitimi (C1-C2)

6 Konu5 Saat
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
775209
İngilizce becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, B1-B2 kursumuza bugün göz atın!
4.9
(261)

İngilizce Eğitimi (B1-B2)

6 Konu5 Saat
Dr. Mustafa CeylanDr. Mustafa Ceylan
500259