AnasayfaOnline Eğitimlerİş İngilizcesi Kursu
100 Online
6.582 Öğrenci

İş İngilizcesi Kursu

İngilizce bilen personel ilanlarına başvurma zamanı geldi. İş İngilizcesi kursuyla iş dünyasında etkili olma fırsatını yakalayın. En uygun fiyatlı eğitim.
5
(4)

Günümüzde dünya giderek global bir hal alıyor. Bunun yansımaları olarak ülkeler arasındaki iletişim daha da güçlenmektedir. Bu iletişim, çoğu zaman iş dünyasında da kendisini hissettirir. Artık uluslararası şirketlerin birbirleriyle iletişimleri, dünyanın ekonomik faaliyetlerini yükseltmektedir. Buradan yola çıkılarak uluslararası iletişim dili olan İngilizceyi öğrenmek çok önemlidir. Bu konuda başarılı bir performans sergilemek için yalnızca İngilizce öğrenmek yetmez. Bu dili iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde öğrenmek gerekecektir. 

İş İngilizcesi kursu iş dünyasında karşılaşılacak tüm konularda rahatça kendini ifade etmeyi hedeflemektedir. Bu süreçte kullanılan kalıplar yazışmalarda gerekli olan üslup gibi detaylar kursun içeriğidir. Bu kursta bir diğer detay da iş alanlarının gerektirdiği terim ve kalıplara hakim olmaktır. Her çalışma alanının belli bir jargonu bulunmaktadır. Buna göre finansal alanda hizmet veren bir işletme ve ticaret sektöründe hizmet sunan işletmeler farklı jargonu kullanırlar. İngilizce eğitiminde ihtiyaç duyulan bu jargona sahip olmak sağlanmaktadır. 

Kurslarda, CV hazırlama ve mülakat konusunda da bilgiler verilmektedir. Bu sayede yurt dışında çalışmak isteyen öğrenciler kendileri için fayda sağlayabilirler. İş İngilizcesinde kısaltmalar, terimler oldukça önemlidir. Ayrıca e-mail yazmak, yazılan e-maillere cevap vermek gibi becerilerin de kazanılması hedeflenmektedir. 

Enstitü ile İş İngilizcesi alanında uzmanlaşabilir ve profesyonel ortamlarda dilin nasıl kullanıldığına dair geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Dünyanın her yerinden iş arkadaşlarınızla, müşterilerinizle, tedarikçilerinizle ve diğer iş profesyonelleriyle en önemli zamanlarda ihtiyacınız olan İngilizce bilginizi konuşturabilirsiniz. Eğitimi tamamladığınızda işverenlerin yazma stilinizde, bilgi düzeyinizde bir fark olduğunu göreceklerinin garantisini veriyoruz. Yeni bir şey öğrenmenizin zamanı geldi hadi hemen kayıt olun!

Bu sayfadan kayıt işlemlerini tamamlayın ve ders sayfanızdan hemen öğrenmeye başlayın.

“İngilizce bilen eleman aranıyor!” Bu maddenin olmadığı bir iş ilanına rastlamak günümüzde neredeyse imkansız hale geldi. Pek çok işveren artık temel İngilizce bilgisinin yanısıra, resmi bir kurumda kullanılan İngilizce’ye hakim personel arayışındadır. İş İngilizcesi kursu katılımcılarına temel bilgilerin üzerine ekleyebilecekleri, kendilerini daha resmi ve nazik bir dil ile ifade etmelerini sağlayacak kazanımlar sunmaktadır. Bu eğitimde mülakatlardan, mailleşmeye kadar iş hayatında İngilizce’nin kullanıldığı her alana değinilecektir.

İş İngilizcesi eğitimine kimler katılmalı?

  • En az B-1 seviyesi İngilizce bilgisine sahip olanlar

  • Uluslararası resmi bir kurum ya da kuruluşta çalışanlar veya adaylar,

  • İş İngilizcesi becerilerini geliştirmek isteyen bireyler

  • Uluslararası müşteriler veya iş arkadaşlarıyla iletişim kurması gereken çalışanlar

  • İş dünyasında bir kariyere daha iyi hazırlanmak isteyen öğrenciler

Neden İş İngilizcesi eğitimine katılmalısınız?

  • İş dünyasında etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurma becerisi kazanın

  • Müzakere ederken, sunum yaparken ve network yaparken kendinizi nasıl açık ve doğru bir şekilde ifade edeceğinizi öğrenin

  • Profesyonel iş İngilizcesi becerilerine sahip olduğunuzu göstererek iş beklentilerinizi artırın

Devamını göster
Bu İş İngilizcesi Kursu resminde bir odada bir erkek ve kadın yer almaktadır. Kadın bir kitap tutuyor ve gözleri kapalı, adam ise takım elbise giymiş ve kravat takmış. Ayrıca bir dizüstü bilgisayar ve beyaz arka plan üzerinde siyah bir metin var. Daha yakından bakıldığında bir kişinin yüzünün ve ağzının yakın çekimi görülmektedir. Bu kurs, katılımcıların İngilizce becerilerini geliştirmelerini sağlayan interaktif bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. Dersler, aktiviteler ve değerlendirmelerin bir kombinasyonu aracılığıyla kurs, gramer, telaffuz ve öbek fiiller gibi konuları kapsar. Kurs ayrıca profesyonel bağlamlarda nasıl etkili iletişim kurulacağı konusunda rehberlik sunmaktadır. Bu kursun yardımıyla, öğrenciler iş yerinde İngilizce kullanma becerileri konusunda kendilerine daha fazla güvenebilirler.
524913
Video10
Sınav1
Ödev2
Ders Notları12
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
13/04/2024
Sertifika Sınavı
20/04/2024
Sertifika Sınavı
27/04/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
8K çözünürlükte, Canon sinema kamerasıyla çekilmiş İngilizce A1-A2 eğitimini veren gömlekli erkek akademisyen, tahtada ders anlatırken. Bu kapak görseli, temel İngilizce becerilerinin öğretildiği bir eğitimi temsil eder.
4.7
(424)

İngilizce Eğitimi (A1-A2)

23 Konu5 Saat
Sakallı ve bıyıklı orta yaşlı bir adam mavi yakalı bir gömlek giyiyor. Dümdüz karşıya bakıyor, yüzü hafifçe yana dönük. Saçları koyu kahverengi ve dalgalı, gözleri koyu kahverengidir. Sakalı ve bıyığı düzgünce kesilmiş ve yüzünde soğukkanlı bir ifade var. Gömleği mavinin açık bir tonu, siyah bir kemer ve koyu renk bir kot pantolon giyiyor. Ellerini önünde kavuşturmuştur ve duruşu kendinden emin ve diktir.Dr. Mustafa Ceylan
1139484
Gözlüklü bir kadın elinde bir yığın kitap tutarken gülümsüyor. Mavi bir gömlek ve fermuarlı siyah bir sırt çantası giymektedir. Arka planda beyaz bir duvar ve üzerinde el yazısı ile yazılmış bazı metinler içeren siyah bir tabela var. Kadın ayakta, başı hafifçe sağa eğik, gözleri kitaplara bakıyor. Yüzünde sıcak ve dostane bir ifade var. Saçları geriye doğru at kuyruğu şeklinde toplanmış ve yüzü gözlükleriyle hafifçe çerçevelenmiş. Dudakları, elindeki kitaplardan duyduğu mutluluğu ifade eden bir gülümsemeyle hafifçe ayrılmış. Oda iyi aydınlatılmış ve renkler canlı, kadını doğal ortamında gösteriyor.
5
(152)

İngilizce Eğitimi (C1-C2)

6 Konu5 Saat
Bu görüntü, içinde bir insan olan siyah bir daireden oluşuyor. Kişi kollarını iki yana açmış, kameraya dönük bir şekilde durmaktadır. Kişi beyaz bir gömlek ve mavi bir kot pantolon giymektedir. Arka plan gri tonda. Kişinin açık kahverengi gözleri ve kısa siyah saçları var. Daire pürüzsüz, kavisli bir dokuya ve parlak bir yüzeye sahip. Kişi kendinden emin ve güçlü görünüyor. Çemberin ortasında dururken kararlı bir ifadesi var. Resmin atmosferi davetkâr ve sıcak.Ders Eğitmeni
1139464
Bu resimde mutlu bir şekilde gülümseyen bir adam görülüyor. Kendinden emin ve gururlu görünüyor, sanki bu İngilizce kursuna katılmaktan gurur duyuyor gibi. Kıyafeti iyi giyimli olduğunu ve kursu ciddiye aldığını gösteriyor. Yeni bir dil öğrenmenin zorluğuna hazır gibi görünüyor ve gülümsemesi başlamak için heyecanlı olduğunu gösteriyor. Ağzının, gözlerinin ve boynunun yakın çekimleri kendinden emin ve güvende hissettiğini gösteriyor. Bu görüntü, İngilizce kursu alan herkes için ilham verici olabilecek bir başarı ve kazanım duygusu aktarıyor.
4.9
(261)

İngilizce Eğitimi (B1-B2)

6 Konu5 Saat
Sakallı ve bıyıklı orta yaşlı bir adam mavi yakalı bir gömlek giyiyor. Dümdüz karşıya bakıyor, yüzü hafifçe yana dönük. Saçları koyu kahverengi ve dalgalı, gözleri koyu kahverengidir. Sakalı ve bıyığı düzgünce kesilmiş ve yüzünde soğukkanlı bir ifade var. Gömleği mavinin açık bir tonu, siyah bir kemer ve koyu renk bir kot pantolon giyiyor. Ellerini önünde kavuşturmuştur ve duruşu kendinden emin ve diktir.Dr. Mustafa Ceylan
735524