İş İngilizcesi Kursu


$10.69$18.46

5,0
4 Ratings
4 student enrol recently.

  Course content

 • 10 Videos
 • 10 Live Class
 • 10 Document
 • 1 Quiz
 • 1 Homework
 • 1 Practice Exam Quiz
 • Group Chat
 • Discussions
Türkçe
Subscription Duration: 365 Days

İş İngilizcesi Kursu

İş hayatında öne çıkmanın bir yolunu mu arıyorsunuz?

İngilizce bilginizi kanıtlamanıza yardımcı olacak İş İngilizcesi eğitimini Enstitü’de sizlere sunuyoruz. İletişim becerilerinizi geliştirmek ve küresel düzeyde başarılı olabilmeniz için İş İngilizcesi Kursu’nda ihtiyacınız olan güvenilir bilgileri edinmenizi sağlıyoruz. İş İngilizcesi kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Enstitü ile İş İngilizcesi alanında uzmanlaşabilir ve profesyonel ortamlarda dilin nasıl kullanıldığına dair geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Dünyanın her yerinden iş arkadaşlarınızla, müşterilerinizle, tedarikçilerinizle ve diğer iş profesyonelleriyle en önemli zamanlarda ihtiyacınız olan İngilizce bilginizi konuşturabilirsiniz. Eğitimi tamamladığınızda işverenlerin yazma stilinizde, bilgi düzeyinizde bir fark olduğunu göreceklerinin garantisini veriyoruz. Yeni bir şey öğrenmenizin zamanı geldi hadi hemen kayıt olun!

Bu sayfadan kayıt işlemlerini tamamlayın ve ders sayfanızdan hemen öğrenmeye başlayın.

“İngilizce bilen eleman aranıyor!” Bu maddenin olmadığı bir iş ilanına rastlamak günümüzde neredeyse imkansız hale geldi. Pek çok işveren artık temel İngilizce bilgisinin yanısıra, resmi bir kurumda kullanılan İngilizce’ye hakim personel arayışındadır. İş İngilizcesi kursu katılımcılarına temel bilgilerin üzerine ekleyebilecekleri, kendilerini daha resmi ve nazik bir dil ile ifade etmelerini sağlayacak kazanımlar sunmaktdır. Bu eğitimde mülakatlardan, mailleşmeye kadar iş hayatında İngilizce’nin kullanıldığı her alana değinilecektir.

İş İngilizcesi online eğitimine kimler katılmalıdır?

 • En az B-1 seviyesi İngilizce bilgisine sahip olanlar
 • Uluslararası resmi bir kurum ya da kuruluşta çalışanlar veya adaylar,

İş İngilizcesi eğitimi (Uzun Dönem) detayları

Bu eğitime kayıt olduğunuzda 12 ay (365 gün) boyunca eğitime sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Ders videoları tekrar izleyebilir ve oturumlara katılabilirsiniz.

 • Ders güncelleme garantisi: Bu eğitim yılda 2 kez eğitmen tarafından canlı derslerle güncellenecektir.
 • Forum aboneliği: Eğitmen forumları aktif kullanacak ve forum aboneliği ile faydalı bilgileri e-posta olarak alabileceksiniz.
 • Canlı ders: Bu eğitimde yılda 2 dönem canlı ders yapılmaktadır.
 • Sertifika: Eğitimde sınav yapılmaktadır. Sınav, ödev ve eğitmen değerlendirmesiyle başarılı olan öğrenciler dijital sertifika kodu ücretsiz olarak gönderilir.
 • Bu eğitimin farkı ne? Sürekli destek alabileceğiniz forumlar, tartışma grupları ve canlı derste size destek olan bir uzmanla eğitim alacaksınız.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.
 • Aktif internet bağlantısı

What you will learn?

İş İngilizcesi eğitimine katılan katılımcılar, bu eğitimin sonunda yurt dışındaki bir kuruluşla bağlantı kurabilecek, yazışmalar, konuşmalar yapabilecektir. İngilizce gerektiren her işyerinde kendini resmi İngilizce ile ifade etmeyi öğrenecektir. Mail, mülakat, özgeçmiş vb alanlarda İngilizce kullanımını öğrenecektir.

Topics of Education

 • Mülakata hazırlık
 • Cv Letter hazırlama
 • E-mail
 • Kısaltmalar
 • Kalıplar
 • Alansal Terimler

FAQs About Education

İş Dilini Esas Alan İngilizce Eğitim Kursu

Profesyonel iş anlayışını benimsemiş her çalışanın ihtiyaç duyabileceği ingilizce programı, iş ingilizcesidir. Kendi çalışma pozisyonu ile sektörünü ilgilendiren ingilizce kelimelere hakim olmak ve işi için o kelimeleri kullanabilmek önemli bir detaydır. Bu detayı en iyi kullanabilen biri için profesyonel çalışan olma durumu kuvvetli muhtemeldir. Bunun için destek programları arasında en çok verimin alındığı ingilizce kursu örnek gösterilir.

İş İngilizcesi Zor Mudur?

Öncelikle iş ingilizcesi gelişmiş olan biriyseniz; terfi alma olanağınız ve daha yüksek maaş mümkün olmaktadır. Öte yandan bulunduğunuz pozisyonu daha üst kademelere de taşımaktadır iş ingilizcesi. 

Devlet çalışanları için iş ingilizcesi birçok artı sağlamaktadır. Özel sektör çalışanları içinse bu artılar daha da fazla olabilmektedir. Söz konusu iş ingilizcesi ile halihazırda çalıştığı pozisyondan çok daha iyi pozisyonlara geçiş sağlanarak terfi alınabilir. Ancak iş ingilizcesi zor olabilmektedir. Tam anlamıyla sektörünüzü ilgilendiren ingilizce kelimelere hakim olabilmek gereklidir. Eğitim programları (Kurs, online eğitim ve özel ders gibi.) bu zorluğu aşabilmeniz mümkündür. Eğitim programı arasında sektörde profesyonel manada gelişim gösterebilmek için iş ingilizcesi kursu alınmalıdır.

İş İngilizcesi İçin Eğitim Kursları

İş ingilizcesi kursu alarak kısa sürede dile hakim olmak isteyenler için kurs arayışı sık rastlanan durumlardan biridir. Aynı eğitimi almış kişilerin tavsiyesi, çalışmaları ile memnun sonuçlar elde edilmiş kurslar aranmaktadır. Aynı zamanda kurs'un öğretim üyelerinin uzman olmaları da gerekmektedir. Bu eğitim kurslarında özellikle iş ingilizcesi kursuna yönelik eğitimlerin verilmesi gerekir. Sadece bu kapsamda eğitim veren dil kursu daha memnun edici sonuçları kazandıracaktır. 

İş İngilizcesi Kursuna Giderek Neler Değişebilir?

İş ingilizcesi sektöründe daha ileri pozisyonları hedefleyen, kariyerine yönelik avantajlar sağlamak isteyenler için önemli bir eğitimdir. Bu eğitimi almak için başvurulan ingilizce kursu ile hayatınızda da artılara şahit olurken, iş hayatınızda; 

 • Pozisyon değişikliği(Daha iyi bir pozisyon)
 • Terfi almak,
 • Daha yüksek maaşlarla çalışmak,
 • Pozisyonunuzu garantiye almak ve
 • Farklı iş için + referans değerlendirmesi

artılarını görürsünüz. Diğer yandan iş ingilizcesi kursu ile dil bilginizi artırarak farklı iş projelerinde de yer alabilirsiniz.

Sektörlere Göre İş İngilizcesi

Farklı sektörlerin gereksinim duyduğu iş ingilizcesi farklı olmaktadır. Sektör farklılığı ile o sektörü bağlayan kelimeler, iş gereksinimini karşılar. 

Finans İş İngilizcesi

Finans sektörü diğer sektörlere nazaran çok daha zor bir sektördür her bakımdan. Özellikle finans sektöründe sıklıkla kullanılan kelimelerin ingilizce yapıda bulunması eğitim kurslarından faydalanma gereksinimini artırmaktadır. Finans için iş ingilizcesi öncelikle temel kelimelerin öğrenilmesiyle devam etmektedir. Temel kelimelerin kavranması ile diğer alt kelimeler daha kolay kavranabilmektedir. Örnek olarak temel esas alınan kelimelerse; debt, forex, insurance ve franchise kelimeleri olarak gösterilir.

Pazarlama İş İngilizcesi

Pazarlama sektöründe en önemli unsur pazarlama stratejisidir. Stratejiyi en iyi şekilde uygulama teknikleri ise iş ingilizcesine bağlıdır. Pazarlama için iş ingilizcesini en iyi kullanabilen pazarlamacılar; pozisyonu güçlü ve yüksek maaşla çalışanlardır. Öte yandan pazarlama sektörü bölgesel ve ulusal bağlamda hizmet çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. Ulusal bağlamda hizmet verilmesi demek iş ingilizcesinin olması gerek demektir. Pazarlama sektöründe başarılı olabilmek için dil okulları ve iş ingilizcesi eğitimi veren kurslar doğru özüm olacaktır. 

Reklam İş İngilizcesi

Reklam sektöründe üstün körü iş ingilizcesi yeterli olmayabilir. Pazarlama ve finans sektörü kadar iş ingilizcesi gereksinimi bulunmasa da reklam sektöründe iş ingilizcesi tam teşekküllü bilinmelidir. Bu sayede sektörde daha başarılı çalışmalar sağlanarak terfi alma olasılığınız yüksek olacaktır. 

Yeni Bir İş İçin Mülakatta İş İngilizcesi

Yeni işe başlayacaklar için mülakatlar en zorlu süreçtir. Mülakatta sizi işe sokmaya yarayan bütün unsurlar ele alınmalıdır. Bu sayede iş için gereken yeterliliğe sahip olduğunuza mülakat sonucunda kanaat getirilmelidir. Mülakatta referans olacak iş ingilizcesi size en büyük artıyı sağlayan unsurlar arasında yer alır. Özellikle piyasada dış bağlantıları çok bulunan ve dış ticareti gerçekleştiren şirket için mülakatta yer alıyorsanız sizi bir adım ileriye taşıyacaktır iş ingilizcesi. Fark yaratacak bir çalışan olduğunuzu mülakatta kanıtlamanız gerekebilmektedir. Bunun için sizden iş ingilizcesini göstermeniz talep edilirse; temel kelimeler ve mülakatta bulunduğunuz işle ilişkili sektörel kelimeler kullanılmalıdır. 

More
Certificate

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
Certificate
Comments All (4)
Course Rating 5,0
Cem Kasırga
31 Aralık 2021
5.0

Keyifli ve güzel bir eğitimdi. Eğitminenin anlatımı gerçekten güzel. Yabancılarla iş konusunda yapacağınız yazışma ve konuşmalarda daha dikkatli olacaksınız.

Dr. Mustafa Ceylan
Erkan Mehel
09 Nisan 2021
5.0

Çok keyifli ve yararlı bir eğitimdi. C1-C2 eğitiminden sonra bu eğitime katıldım. İş hayatımda bana çok katkısı olacağına eminim. Derse katılmayı teşvik etmeniz ve motive etmeniz harikaydı. Speaking kursuna da katılmak istiyorum. See you.

Dr. Mustafa Ceylan
Alper Okan Ekşi
09 Nisan 2021
5.0

İngilizce de belli bir temeliniz var ise konuşma ve anlama kısmında mutlaka artış yaşayacaksınız. Birçok kelime öğrenip kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.